Serialesitelenovelet
10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+12
narcisa
Andreea_Miha
Nicole.RB.Givens
Garo
victoria
iulianagl
Admin_dea05
tiberici
Alexa20
petronela
lica54
anyta
16 participanți

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 07 Mar 2013, 9:14 pm

Andreea_Miha a scris:

La mine nu e chestia sa stau nopti intregi sa vad un serial...il derulez daca nu imi place...eu de obicei ma axez pe pers principale....

La fel pana acum nici un serial nu m-a atras ca Geet si iss...dar imi mai place si KMh in special sez 2..
in rest am vazut cateva secvente cu din Madhu cu ea si Rk,nu stiu dar nu ma atrage cuplu foarte tare,parca le lipseste ceva ...sa nu se supere nimeni dar e parerea mea...nu vad acea stralucire de la iss sau geet...la fel si la Qh imi place pers Zoya dar la fel nu ma atrage asa tare ca sa nu rezist sa nu il vad...mi-as fi dorit sa vad serialul lui Mohit imi placuse promo dar am inteles ca inceputul e promitator restul mai deloc asa ca am renuntat...
Pentru mine Iss Geet KMHsiDmg sunt serialele mele de suflet...iar pana acum ce am vazut doar secvente nici unul nu a intrat in acest top...

ps:eu am rabdare..cred ca la madhu s-a strans sute de ep si cred ca si Qh are ep si eu tot la ep 5... Smile
Aseară am dat peste KMh2 și am văzut primul episod. Mi s-a părut interesant dar n-am găsit ep 2 așa că am abandonat ideea. Inițial am crezut că e sezonul 1 dar pe urmă am văzut că e sezonul 2 și nu știam dacă e vreo legătură între cele 2 sezoane și nu m-am mai uitat.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Mar 2013, 9:15 pm

narcisa a scris:Despre ce e Gurbani?

din cate vad nu sunt multe date...se pare ca e inspirata din viata reala ..O tanara Gurbani din Amristar este fortata sa se casatoreasca ....nu stiu cum va fi ..poate viata ei dupa casatorie..oricum indeieni au idei bune la inceput sa vedem apoi...
http://www.rangmunch.tv/index.php/writers-gully/spotlight-menu/item/2862-colors-launches-a-new-fiction-show-gurbani
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 07 Mar 2013, 9:18 pm

Admin_dea05 a scris:Iti dai seama prima intalnire si direct in patul lui Sultan a ajuns Madhu Smile
Cred că doar cu asta rămânem, Madhu îi e fidelă lui RK, nu se compromite cu Sultan, nu știu de ce dar presimt că nu vom vedea nimic interesant între Madhu și Sultan, o fi triunghi amoros în capul indienilor dar eu nu văd același lucru după ep de azi. Oare cum arată Sultan când zâmbește?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Mar 2013, 9:19 pm

narcisa a scris:Aseară am dat peste KMh2 și am văzut primul episod. Mi s-a părut interesant dar n-am găsit ep 2 așa că am abandonat ideea. Inițial am crezut că e sezonul 1 dar pe urmă am văzut că e sezonul 2 și nu știam dacă e vreo legătură între cele 2 sezoane și nu m-am mai uitat.

e pus tot pe daily de crys cu trad..mie mi-a placut...au multe momente de comedie..sez 1 e mai mult drama,dar e bun si destul de atenti la detali...iar sez doi combinatie dar mai mult romantism si comedie...
in sez 2 imi amintesc mereu cand de 14 feb el i-a facut cadou un cantar si ea lui o carte "10 metode de sinucidere" Smile
fiecare serial are farmecul lui ...
Mie in afara ca imi plac actori imi place ca nu lungesc povestea mult...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 07 Mar 2013, 9:20 pm

Andreea_Miha a scris:

din cate vad nu sunt multe date...se pare ca e inspirata din viata reala ..O tanara Gurbani din Amristar este fortata sa se casatoreasca ....nu stiu cum va fi ..poate viata ei dupa casatorie..oricum indeieni au idei bune la inceput sa vedem apoi...
http://www.rangmunch.tv/index.php/writers-gully/spotlight-menu/item/2862-colors-launches-a-new-fiction-show-gurbani
Dacă îl traduce cineva poate arunc o privire dacă nu, am cu ce-mi ocupa timpul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Mar 2013, 9:21 pm

narcisa a scris:Dacă îl traduce cineva poate arunc o privire dacă nu, am cu ce-mi ocupa timpul.

nu e lipsa de seriale Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 07 Mar 2013, 9:24 pm

Andreea_Miha a scris:

e pus tot pe daily de crys cu trad..mie mi-a placut...au multe momente de comedie..sez 1 e mai mult drama,dar e bun si destul de atenti la detali...iar sez doi combinatie dar mai mult romantism si comedie...
in sez 2 imi amintesc mereu cand de 14 feb el i-a facut cadou un cantar si ea lui o carte "10 metode de sinucidere" Smile
fiecare serial are farmecul lui ...
Mie in afara ca imi plac actori imi place ca nu lungesc povestea mult...
Am văzut și puțin din primul ep din sez 1, el la închisoare, dacă nu e legătură între sezoane poate mă uit la sezonul 2.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Mar 2013, 9:42 pm

narcisa a scris:Am văzut și puțin din primul ep din sez 1, el la închisoare, dacă nu e legătură între sezoane poate mă uit la sezonul 2.

sunt povesti diferite...
sez 1...are 170 de ep..incepe cu el la inchisoare si povesteste el toata pov lui de iub cu Arohi...are de toate si romantism si comedie mai putina dar drama..atat inceputul cat si finalul e cu acea urcare in tren...

sez 2..are parca 153 de ep..aici e o combinatie comedie romantism drama...
pe scurt:se cunosc (Arjun Arohi) dar ea afla ca el e fostul celei mai bune prietene Gauri..si nu prea il suporta si nici el pe ea..la un moment dat o rapeste ca sa isi elibereze tatal din inchisoare( ea facand parte dintr-o familie de politisti si el cam de infractori) ,pe parcurs se indragostesc numai ca intervine familia ei sa o salveze si ea afla adevarul...dorind sa il tina la distanta se logodeste cu Ciku,Arjun dorind sa o recucereasca si sa isi schimbe viata devine bodyguardul lui Ciku dar Gauri observand "atractia" dintre cei doi si dorind sa ii tina la distanta o impinge pe sora lui pe scari...Arjun considerand-o pe Arohi vinovata ,cand Arohi se casatoreste cu Ciku vine el in locul lui Ciku ...la finalul ritulalurilor aratandu-si fata si afland toti ca de fapt Arjun si Arohi sau casatorit...iar de aici incepe distractia...ea merge singura acasa la el in timpul unei petreceri si se prezinta ca sotia lui..iar cei doi se tachineaza unul pe celalant traind in aceiais casa...ii face camera roz ...apare Raj fiul surori..sau Dhondoo fostul coleg din scoala,etc...

Mie personal mi-a placut ambele sez in special sez 2...dar depinde de gusuturile fiecaruia...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 07 Mar 2013, 9:48 pm

Andreea_Miha a scris:

sunt povesti diferite...
sez 1...are 170 de ep..incepe cu el la inchisoare si povesteste el toata pov lui de iub cu Arohi...are de toate si romantism si comedie mai putina dar drama..atat inceputul cat si finalul e cu acea urcare in tren...

sez 2..are parca 153 de ep..aici e o combinatie comedie romantism drama...
pe scurt:se cunosc (Arjun Arohi) dar ea afla ca el e fostul celei mai bune prietene Gauri..si nu prea il suporta si nici el pe ea..la un moment dat o rapeste ca sa isi elibereze tatal din inchisoare( ea facand parte dintr-o familie de politisti si el cam de infractori) ,pe parcurs se indragostesc numai ca intervine familia ei sa o salveze si ea afla adevarul...dorind sa il tina la distanta se logodeste cu Ciku,Arjun dorind sa o recucereasca si sa isi schimbe viata devine bodyguardul lui Ciku dar Gauri observand "atractia" dintre cei doi si dorind sa ii tina la distanta o impinge pe sora lui pe scari...Arjun considerand-o pe Arohi vinovata ,cand Arohi se casatoreste cu Ciku vine el in locul lui Ciku ...la finalul ritulalurilor aratandu-si fata si afland toti ca de fapt Arjun si Arohi sau casatorit...iar de aici incepe distractia...ea merge singura acasa la el in timpul unei petreceri si se prezinta ca sotia lui..iar cei doi se tachineaza unul pe celalant traind in aceiais casa...ii face camera roz ...apare Raj fiul surori..sau Dhondoo fostul coleg din scoala,etc...

Mie personal mi-a placut ambele sez in special sez 2...dar depinde de gusuturile fiecaruia...
Îmi plac tachinările astea, să văd cum stau cu timpul și poate mă uit, măcar la scenele cu ei doi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Mar 2013, 9:51 pm

narcisa a scris:Îmi plac tachinările astea, să văd cum stau cu timpul și poate mă uit, măcar la scenele cu ei doi.

si eu le ador..sez doi nu a dus lipsa si inainte si dupa casatorie...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 07 Mar 2013, 9:57 pm

Andreea_Miha a scris:

si eu le ador..sez doi nu a dus lipsa si inainte si dupa casatorie...
Nu reușesc să găsesc ep 2. Dacă știi ceva de el spune-mi și mie, te rog.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Mar 2013, 10:02 pm

narcisa a scris:Nu reușesc să găsesc ep 2. Dacă știi ceva de el spune-mi și mie, te rog.

Sez 2..
ep 1


ep 2..
partea 1:

partea 2:

ep 2...

continuare ep..

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 07 Mar 2013, 10:12 pm

Andreea_Miha a scris:

Sez 2..
ep 1


ep 2..
partea 1:

partea 2:

ep 2...

continuare ep..

Mulțumesc mult Miha. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Mar 2013, 10:22 pm

narcisa a scris:Mulțumesc mult Miha. kiss

Nu ai pt ce...sper sa iti placa..mie mi-a placut dar cum am zis depinde de gusturile fiecaruia!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 07 Mar 2013, 10:56 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu ai pt ce...sper sa iti placa..mie mi-a placut dar cum am zis depinde de gusturile fiecaruia!
Am văzut primele 5 ep. Restul las pe mâine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 07 Mar 2013, 10:57 pm

Noapte bună tuturor. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Mar 2013, 11:11 pm

narcisa a scris:Am văzut primele 5 ep. Restul las pe mâine.

Ok....ce repede le-ai derulat... Smile
asa mai fac si eu...mai mult la pers principale ma axez..
nb kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 08 Mar 2013, 6:49 am

Buna dimi si la multi ani!!! 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 2403327547

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 8-martie

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 IboxfpiPOtEXm
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 08 Mar 2013, 8:06 am

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Felicitari-martie
Un 8 Martie fericit! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 08 Mar 2013, 8:20 am

Fie ca ziua de 8 Martie să-ţi aducă toata lumea la picioare, zâmbetul pe buze şi toata fericirea de pe pământ. La mulţi ani!

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Xkcus7k
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Vin 08 Mar 2013, 8:23 am

Buna! Buma la toata lumea!

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 2h2kyea
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 08 Mar 2013, 11:12 am

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 8martie6
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Vin 08 Mar 2013, 11:14 am

LA multi ani tuturor mamicilor,domnisoarelor,doamnelor de 8 Martie.
Sa fiti fericite,sanatoase si iubite kiss kiss
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 08 Mar 2013, 11:55 am

Pt Narcisa...Barun....Daljeet kiss
10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 576260_432377420173541_737641747_n
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/576260_432377420173541_737641747_n.png

number1serial
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Vin 08 Mar 2013, 2:55 pm

tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum