Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Criss Criss
iulianagl
petronela
victoria
narcisa
tiberici
lica54
costearamona
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 26 Iul 2013, 7:55 pm

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Ma2

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Untitled-1kla_zps79a2e756

Madhubala is a story of a girl who was born on a film set and has since then grown up in that environment. A common girl with no ambitions, devoid of glamour, Madhu is happy as a beautician but everything changes when she meets RK, a leading superstar.

http://colors.in.com/in/shows/madhubala-ek-ishq-ek-junoon-3485.html
https://www.youtube.com/playlist?list=ELIW8YuDc0ijo



17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 56310710

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 48262210

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 600615_189756967848988_93403059_n

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Safe_image.php_

......................................





Criss Criss a scris:
victoria a scris:
ce spune aici salman despre drashti cine a inteles?????????????


Salman o compara pe DD cu un copil, spune ca ea e la fel de incantata/emotionata cum e un copil cand primeste o jucarie noua si se joaca cu ea...Si spune ca pentru un dansator e foarte important sa ramane emotionat..Si o lauda, spune ca nu este aroganta, ca nu arata atitudine si ca este o studenta perfecta, il asculta si face exact cum spune el.. si spune ca ea desi oboseste nu se da batuta niciodata
Multumim Criss.Il ador pe Salman cand il vad mie una mi se pare ca seamana un pic cu Connect-r


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Mar 30 Iul 2013, 5:05 pm, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Vin 26 Iul 2013, 9:23 pm

daca stam si ne gandim si SULTAN a suferit la viata lui ,cum RK l-a vazut pe tatal lui omoranduse si SULTAN a fost de fata cand mama lui care la crescut a fost omorata in fata lui .Intr-un fel fiecare a avut parte de durere si suferinta ,dar pe cand RK este egoist ,batjocoritor si arogant batandu-si joc de toti ai face mare placere sa raneasca pe cei din jur ,pe cand SULTAN asa ganster si criminal cum il considerati tot are un pic de omenie in el .Si cat despre cainta lui RK nu am vazut deloc nici o parere de rau si de comportat se comporta la fel nu are nici un fel de remuscare pt tot ce a facut pana acum.In schimb cu criza de nervi din episodul de astazi sigur si-a semnat sentinta la inchisoare ,a demonstrat ca nu poate sa isi controleze mania si imediat ai sare tandara Evil or Very Mad 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 3176764736 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 780376 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 26 Iul 2013, 10:28 pm

M-a apucat dorul de Tuba.Ce melodi frumoase a avut filmul Intreaba-ti inima. 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 283516 
Un slide show mai vechi facut de mine .

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 26 Iul 2013, 10:42 pm

Admin_dea05 a scris:M-a apucat dorul de Tuba.Ce melodi frumoase a avut filmul Intreaba-ti inima. 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 283516 
Un slide show mai vechi facut de mine .


Da si eu acum intr-o seara am vazut ep din Asi...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 26 Iul 2013, 10:45 pm

lica54 a scris:
Da si eu acum intr-o seara am vazut ep din Asi...
Eu inca nu am terminat Geet iar apoi am zis ca ma uit la ISS PYAAR dar numai la secventele Khushi si Arnav.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 26 Iul 2013, 10:45 pm

Dragalaselor va doresc o noapte linistita cu vise frumoase si un somn dulce...kiss kiss 

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) LmGrS8U
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 26 Iul 2013, 10:46 pm

O seara placuta fetelor!17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 770964 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 26 Iul 2013, 10:48 pm

Admin_dea05 a scris:
Eu inca nu am terminat Geet iar apoi am zis ca ma uit la ISS PYAAR dar numai la secventele Khushi si Arnav.

Geet la-m vazut de en ori acum mai vad cate ceva dar pe sarite iar ISS nu lam vazut tot niciodata lam abandonat pe la ep 120...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Vin 26 Iul 2013, 10:55 pm

Admin_dea05 a scris:M-a apucat dorul de Tuba.Ce melodi frumoase a avut filmul Intreaba-ti inima. 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 283516 
Un slide show mai vechi facut de mine .

Dadi!!!17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 918686 
Asta da surpriza....!!!
Cum ma directionezi la rascolit de amintiri.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 26 Iul 2013, 10:59 pm

tiberici a scris:
Dadi!!!17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 918686 
Asta da surpriza....!!!
Cum ma directionezi la rascolit de amintiri.....

Daaa tibi amintiri foarte frumoase...ASI,GONULCELEN,GEET.... si altele...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Vin 26 Iul 2013, 11:03 pm

lica54 a scris:

Daaa tibi amintiri foarte frumoase...ASI,GONULCELEN,GEET.... si altele...

kiss 
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 11:36 pm

Criss Criss a scris:

Macar aici suntem de acord:)
Suntem de acord asupra mai multor lucruri dar niciuna nu e dispusă să recunoască.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 11:38 pm

ce sa recunuasca narcisa

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 11:39 pm

victoria a scris:avinesh mie nu imi pare mai frumos decit rk .
Avinesh pare mai matur decât Vivian, voi fiind mai tinere e firesc să vă placă mai mult de cineva mai tânăr.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 11:40 pm


victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 11:40 pm

victoria a scris:17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 970720_571600849539237_1988394319_n
pe cine alegeti
Categoric Avinesh. Pe locul 2 Gurmeet și pe trei Vivian. Pe celălalt nu-l cunosc.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 11:41 pm

pai vivian e mai tinar si decit drashti wl are ori de ani

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 11:43 pm

Admin_dea05 a scris:
Buna! Eu una m-am suparat pe Gurmeet din clipa in care a ras prosteste si s-a ridicat prusc de pe scaun la intrebarea jurnalistei daca stie de ziua actritei Drashti.Pacat, putea frumos sa-i ureze un la muti ani ,din partea unui fost coleg ,nu sa rada .Urat din partea lui , m-a dezamagit.Oricum Geet  il cosider cel mai reusit serial indian.17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 283516 
Nu cred că a făcut-o din prostie, a fost luat prin surprindere și s-a speriat, n-a știut cum să reacționeze și nici nu s-a putut controla. Cred că sentimentele lui pentru Drashti au fost prea puternice și poate s-a temut că se va da de gol. Și prin reacția lui tocmai asta a făcut. Părerea mea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 11:44 pm

costearamona a scris:daca stam si ne gandim si SULTAN a suferit la viata lui ,cum RK l-a vazut pe tatal lui omoranduse si SULTAN a fost de fata cand mama lui care la crescut a fost omorata in fata lui .Intr-un fel fiecare a avut parte de durere si suferinta ,dar pe cand RK este egoist ,batjocoritor si arogant batandu-si joc de toti ai face mare placere sa raneasca pe cei din jur ,pe cand SULTAN asa ganster si criminal cum il considerati tot are un pic de omenie in el .Si cat despre cainta lui RK nu am vazut deloc nici o parere de rau si de comportat se comporta la fel nu are nici un fel de remuscare pt tot ce a facut pana acum.In schimb cu criza de nervi din episodul de astazi sigur si-a semnat sentinta la inchisoare ,a demonstrat ca nu poate sa isi controleze mania si imediat ai sare tandara Evil or Very Mad 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 3176764736 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) 780376 
Subscriu părerii tale.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 11:45 pm

de ce sentimente vorbim noi eu nu cred ca a fost ceva intre ei daca era nu se insura el cu aia pentru ca isi actori nu uameni de rind ei ee pot sa se marite sa divortezze de cite ori vreu

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 11:46 pm

tuate vorbele aceste le fac fani pentru ca vreau sai vada impreuna

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 11:47 pm

victoria a scris:ce sa recunuasca narcisa
Că adevărul e undeva la mijloc, niciunul nu e sfânt dar nici nu au sufletul atât de negru. Fiecare are un trecut în spate, fiecare are multe greșeli la activ, fiecare are un motiv pe care îl consideră foarte puternic și fiecare are circumstanțe atenuante.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 11:49 pm

shahrukha khan sa insurat cu gauri dar ia nui musulmana dar e hindusa karan sing grover e divortiat si sa insurat a doua uara cu jenifer dharmendra cu 30 de ani in urma sau mai multa avea 2 copii si ssau despartit si el sa insurat a 2 uara actorii fac ce vreu chiar si indienii

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 11:49 pm

victoria a scris:pai vivian e mai tinar si decit drashti wl are ori   de ani
Și n-ar fi ciudat ca noi, niște doamne trecute de 20 de ani (de multișor Smile ) să ne mai uităm după puștani? E firesc să ne placă de Avinesh.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 11:51 pm

dar in film el are mai mult mi se pare ca are 28 de ani

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum