Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Criss Criss
iulianagl
petronela
victoria
narcisa
tiberici
lica54
costearamona
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 14 Aug 2013, 6:47 pm

Criss Criss a scris:
Deja comentariile despre Sultan ca va juca in Iss 2 sunt din ce in ce mai multe... Multi fani zic ca i-au vazut poza in reportajul de la E24 si ca va juca in Iss2
Asta va fi motivul principal la care ma voi uita la serial.17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 283516 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 14 Aug 2013, 6:50 pm

narcisa a scris:Cât timp se mai învârt în jurul cozii cu divorțul, tot scenariul mi se pare o bătaie de joc la adresa fanilor, de atâta timp tărăgănează lucrurile că și cel mai răbdător om din lume s-ar lăsa păgubaș. Eu una nu mai rezist să mă uit la așa ceva și chiar îmi doresc să iasă Avinesh și să apară și-ntr-un show de gătit numai să nu mai facă parte din filmul ăsta ratat. Iar de Drashti îmi pare rău, oare să fie chiar atât de disperată încât să accepte mizeria asta de rol?
Nici eu nu inteleg de ce tot o taraganeaza?Serialul chiar numai are nimic de oferit deci vreau sa spun ca mai degaraba ma incarca cu energie negativa deja sunt un pachet de nervi de-mi vine sa urlu.Si culmea acum si Drashti mi se pare urata.stupid Doamne ajutor!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 14 Aug 2013, 6:57 pm

iulianagl a scris:Nici eu nu inteleg de ce tot o taraganeaza?Serialul chiar numai are nimic de oferit deci vreau sa spun ca mai degaraba ma incarca cu energie negativa deja sunt un pachet de nervi de-mi vine sa urlu.Si culmea acum si Drashti mi se pare urata.stupid Doamne ajutor!!
Se vede că toți joacă fără tragere de inimă, bine spun chiar și fanii lor indieni, să-l termine până când nu ne vom aminti cu mare neplăcere de filmul ăsta. Și eu am trecut de la dezamăgire la nervi, iar eu chiar mă enervez foarte greu, mai ales pentru un serial.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 14 Aug 2013, 7:13 pm

Bonjur dragalaselor!Mai serialu asta merge din rau in mai rau....da nu gasiti un serial mai buna sa ne binedispuna? o comedie ceva romantic ca de mizeria asta din Madhu care ne toaca nervi mam saturat...Nu mai au creativi idei iar lau intors pe RK la butelcuta si la a jigni pe ce-i din jur...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 14 Aug 2013, 8:49 pm

lica54 a scris:Bonjur dragalaselor!Mai serialu asta merge din rau in mai rau....da nu gasiti un serial mai buna sa ne binedispuna? o comedie ceva romantic ca de mizeria asta din Madhu care ne toaca nervi mam saturat...Nu mai au creativi idei iar lau intors pe RK la butelcuta si la a jigni pe ce-i din jur...
N-are decât să bea până nu mai știe de el. Deja nici nu mă mai enervez când îl văd că de fapt nici nu mă mai uit la scenele cu el. Și cred că n-am să mă mai uit nici la scenele cu Madhu iar dacă Sultan mai apare cu glugă pe cap doar ca să amenințe că-l omoară pe RK nu mă mai uit nici la el. Te-ai uitat la Kitani Mohabat Hai, 1 și 2?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 14 Aug 2013, 9:21 pm

narcisa a scris:
N-are decât să bea până nu mai știe de el. Deja nici nu mă mai enervez când îl văd că de fapt nici nu mă mai uit la scenele cu el. Și cred că n-am să mă mai uit nici la scenele cu Madhu iar dacă Sultan mai apare cu glugă pe cap doar ca să amenințe că-l omoară pe RK nu mă mai uit nici la el. Te-ai uitat la Kitani Mohabat Hai, 1 și 2?
Am inceput sa ma uit nici nu mai stiu la ce sezon am vazut cateva ep si lam abandonat...
Este bun?merita vazut...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 14 Aug 2013, 9:23 pm

lica54 a scris:Am inceput sa ma uit nici nu mai stiu la ce sezon am vazut cateva ep si lam abandonat...
Este bun?merita vazut...
Sezonul 2 l-am văzut și mi-a plăcut foarte mult. Iar Petro zice că sezonul 1 e mult mai bun, dar momentan n-am timp că m-aș uita.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 14 Aug 2013, 10:34 pm

kiss kiss de noapte buna...

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 WLDxx5Z
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mier 14 Aug 2013, 10:37 pm

fetelor stiti noul site a lui mayya?
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 14 Aug 2013, 10:43 pm

Noapte bună fetele. kiss 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mier 14 Aug 2013, 10:50 pm

noapte buna narcisa si lica kiss 
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 14 Aug 2013, 11:04 pm

narcisa a scris:Sezonul 2 l-am văzut și mi-a plăcut foarte mult. Iar Petro zice că sezonul 1 e mult mai bun, dar momentan n-am timp că m-aș uita.
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 648483 
Depinde ce va place ...sez doi mai mult cu comedia dar e super fav meu...sez 1 e drama dar nu in execes si gasiti cateva scene din Geet si Iss...daca au lucrat aceiasi prod au dus la toate cele trei seriale Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Joi 15 Aug 2013, 12:24 am

ZA Productions
We are getting so many messages asking regarding the show Madhubala on Colors asking If Madhubala leaving RK or not, calm down, Madhubala will not leave RK and we can assure you on that 100%....
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Aug 2013, 12:35 am

Criss Criss a scris:ZA Productions
We are getting so many messages asking regarding the show Madhubala on Colors asking If Madhubala leaving RK or not, calm down, Madhubala will not leave RK and we can assure you on that 100%....
Și ei cred că asta e o veste bună? stupid 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Joi 15 Aug 2013, 12:51 am

narcisa a scris:Și ei cred că asta e o veste bună? stupid 

Pentru fanii Rishbala e:D Pentru mine e:D
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Joi 15 Aug 2013, 1:19 am

narcisa a scris:Sezonul 2 l-am văzut și mi-a plăcut foarte mult. Iar Petro zice că sezonul 1 e mult mai bun, dar momentan n-am timp că m-aș uita.
Nu stiu daca primul sezon e mai bun, depinde de fiecare ce doreste sa vada... imi place mie mai mult...kiss 

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=665
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum