Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Lucica10
costearamona
Alexa20
tiberici
narcisa
lica54
iulianagl
Admin_dea05
12 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Joi 11 Apr 2013, 7:02 pm

lica54 a scris:

Am inteles ca a jucat si in Balika Vadu tot de pe coloris...

Buna! Buna la toata lumea!
Il urasc pe RK pt tot ce face....Sper sa scape Madu cat mai repede din casa .....
Pana vine Sultan poate o ajuta Radhna, scorpia sau fuge ea....Cat sa suporte??? Biata de ea... sad
Din suferinta in suferinta a mers.......m-am saturat de lacrimile varsate de ea....cat a bruscat-o si azi.... sad
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 11 Apr 2013, 7:03 pm

lica54 a scris:

Ma uit pe national la Destine implinite si Suflete Pereche...QH am inceput sa urmaresc si DMLG si cred ca am sa incep sa urmaresc si noul serial pe care in curand o sa inceapa pe KD..
Vorbești de Iffet?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 11 Apr 2013, 7:05 pm

tiberici a scris:

Buna! Buna la toata lumea!
Il urasc pe RK pt tot ce face....Sper sa scape Madu cat mai repede din casa .....
Pana vine Sultan poate o ajuta Radhna, scorpia sau fuge ea....Cat sa suporte??? Biata de ea... sad
Din suferinta in suferinta a mers.......m-am saturat de lacrimile varsate de ea....cat a bruscat-o si azi.... sad
Ar fi culmea să se alieze Dips cu ea și să o ajute să plece, deși cred că e singura care nu vrea să o vadă în casă. Eu oricum, vreau să o salveze Sultan să crape fierea în RK. Pentru că de la Sultan a început totul. Și așa poate vedem și ceva între ei doi, să se încheie triunghiul amoros sau cum o fi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 11 Apr 2013, 7:08 pm

narcisa a scris:Vorbești de Iffet?

Da..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 7:08 pm

Nu se poate asa ceva, RK nu stie sa faca diferenta ori nu vrea sa o faca, intre film si relaitate pentru el viata este tot o scena de film in care el ca actor poate sa faca ce-i tuna prin cap.Dar sa-l lasam pe RK eu nu inteleg ce e in mintea creativilor de a scos un RK mai nebun ca toti nebunii?N-am vazut inca episodul dar am sa-l vad dupa destine dar sunt sigura ca o sa-mi lase un gust amar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 7:10 pm

lica54 a scris:

Da..

Si pe acasa incepe unul turcesc din 22 aprilie la 18,30.Joaca Ali din Asi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 7:11 pm

i feel pity on indian serials. their is no reality and worst is the way they show protagonist attitude, the tall,handsome and inhuman who are emotionally challenged and accuse girl for everything but dumb women will fall for them.. a girl with self esteem will never fall for a guy who cheated or betrayed her on first place again. this is just a serial but if you are really watching this and appreciating a bullshit like this, i will say go get a life…

Frumos comentariu. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 11 Apr 2013, 7:11 pm

iulianagl a scris:Nu se poate asa ceva, RK nu stie sa faca diferenta ori nu vrea sa o faca, intre film si relaitate pentru el viata este tot o scena de film in care el ca actor poate sa faca ce-i tuna prin cap.Dar sa-l lasam pe RK eu nu inteleg ce e in mintea creativilor de a scos un RK mai nebun ca toti nebunii?N-am vazut inca episodul dar am sa-l vad dupa destine dar sunt sigura ca o sa-mi lase un gust amar.
Este un protagonist ieșit din tipar, cel puțin din cele câteva filme indiene pe care le-am văzut. Când ai să vezi filmul și ai să-i vezi figura ai să spui ca mine, RK nu o iubește pe Madhu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 11 Apr 2013, 7:14 pm

iulianagl a scris:i feel pity on indian serials. their is no reality and worst is the way they show protagonist attitude, the tall,handsome and inhuman who are emotionally challenged and accuse girl for everything but dumb women will fall for them.. a girl with self esteem will never fall for a guy who cheated or betrayed her on first place again. this is just a serial but if you are really watching this and appreciating a bullshit like this, i will say go get a life…

Frumos comentariu. Smile
E frumos dar din păcate în lumea asta sunt lucruri cu mult mai rele și mai de neimaginat pentru cei mai mulți dintre noi, față de ce ne arată în acest film. Ideea e să discernem ce trebuie să facem și ce nu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 7:15 pm

narcisa a scris:Este un protagonist ieșit din tipar, cel puțin din cele câteva filme indiene pe care le-am văzut. Când ai să vezi filmul și ai să-i vezi figura ai să spui ca mine, RK nu o iubește pe Madhu.

Eu din totdeauna am zis asta, RK nu o iubeste pe Madhu poate simte ceva dar nu prea mult.Cand iubesti pe cineva asa cum a facut Madhu si a dat totul pentru el, tu nu-i faci ce ia facut el doar pentru patru palme care uneori mai mult dor cuvintele decat palmele dar se pare ca indienilor le place drama asta fara nici o noima.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 7:15 pm

narcisa a scris:E frumos dar din păcate în lumea asta sunt lucruri cu mult mai rele și mai de neimaginat pentru cei mai mulți dintre noi, față de ce ne arată în acest film. Ideea e să discernem ce trebuie să facem și ce nu.

Iar eu sunt de parere ca RK a uitat ce inseamna discernamantul sau cred ca nici nu exista acest cuvant in dictionarul lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 11 Apr 2013, 7:16 pm

iulianagl a scris:

Si pe acasa incepe unul turcesc din 22 aprilie la 18,30.Joaca Ali din Asi.
Eu am renunțat la filmele turcești, nu mai am timp, azi din întâmplare am dat pe KD și am văzut reclama la Iffet, am văzut că dau iar Ask ve Ceza.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 11 Apr 2013, 7:18 pm

iulianagl a scris:

Eu din totdeauna am zis asta, RK nu o iubeste pe Madhu poate simte ceva dar nu prea mult.Cand iubesti pe cineva asa cum a facut Madhu si a dat totul pentru el, tu nu-i faci ce ia facut el doar pentru patru palme care uneori mai mult dor cuvintele decat palmele dar se pare ca indienilor le place drama asta fara nici o noima.
Poate are totuși o noimă dar nu înțelegem noi ce vor creativii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 11 Apr 2013, 7:20 pm

iulianagl a scris:

Iar eu sunt de parere ca RK a uitat ce inseamna discernamantul sau cred ca nici nu exista acest cuvant in dictionarul lui.
Știi cum e proverbul, un nebun aruncă o piatră în baltă și zece înțelepți nu reușesc să o scoată. Cam așa și noi, încercăm să înțelegem ceva ce nu are înțeles.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 7:20 pm

narcisa a scris:Poate are totuși o noimă dar nu înțelegem noi ce vor creativii.

Crezi ca are noima acest talmes balmes?Acum sunt curioasa cum o s-o trateze RK pe Madhu, tot ca inainte?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 11 Apr 2013, 7:21 pm

Deci episoadele astea cu Madhu si Rk, imi aduce aminte de scenele din Geet, cand o urmarea Vikram. Mi se face pielea de gaina, cand vad cata nebunie are Rk in cap. Faza cu sangele, mi-a intors stomacul pe toate partile, a fost o nebunie dusa la extrem. Doamne, daca la indience le place asa ceva, atunci sunt de dus la balamuc cu toate. Fereasca Dumnezeu sa intalnesti nebuni ca astia 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 244732
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Joi 11 Apr 2013, 7:23 pm

narcisa a scris:Este un protagonist ieșit din tipar, cel puțin din cele câteva filme indiene pe care le-am văzut. Când ai să vezi filmul și ai să-i vezi figura ai să spui ca mine, RK nu o iubește pe Madhu.

"RK nu o iubește pe Madhu." sunt de acord cu tine..... si replica lui tradusa de Iuli... "ca ia dus dorul foarte mult pisicii salbatice." spune mult.....
Pt mine ....ascunde de fapt tot rautate/razbunare ...iubire nicicum....
Daca era iubitor, indragostit se vedea in ochi lui, pe fata.....transmitea ceva, dar el.....
Cum a interpretat Sultan??? Ce vrea sa trasmita....Alte sentimente, alte trairi..... Deci la RK nu e iubire, e nebunie.....Seamana cu tasu.....ar fi bine sa-i urmeze exemplu....filmul ar lua o alta intorsatura.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 11 Apr 2013, 7:23 pm

Buna fetelor!Episodul din seara asta mi-a lasat un gust amar.Creatorii astia sunt nebuni ma asteptam sa vad dupa faza cu acel cutit un RK mai disperat si poate cateva lacrimi din partea lui dar din contra vad un RK mai nebun si plin de ura fata de Madhu si cum prinde momentul mai arunca cate o sageata veninoasa asupra ei.. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 2743637754 Sultan pe zi ce trece e mai placut si mai plin de iubire fata de copil si se vede ca i-a intrat la suflet si Madhu acum sa vedem ce va urma...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 7:23 pm

Alexa20 a scris:Deci episoadele astea cu Madhu si Rk, imi aduce aminte de scenele din Geet, cand o urmarea Vikram. Mi se face pielea de gaina, cand vad cata nebunie are Rk in cap. Faza cu sangele, mi-a intors stomacul pe toate partile, a fost o nebunie dusa la extrem. Doamne, daca la indience le place asa ceva, atunci sunt de dus la balamuc cu toate. Fereasca Dumnezeu sa intalnesti nebuni ca astia 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 244732

Vai si cand le auzi pe pitipoancele astea de pe net de la ei ca, vai ce romantic, ce dialog si ce frumos a fost episodul chiar ma face sa nu ma mai uit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 11 Apr 2013, 7:25 pm

iulianagl a scris:

Crezi ca are noima acest talmes balmes?Acum sunt curioasa cum o s-o trateze RK pe Madhu, tot ca inainte?
Mă gândesc că poate Vivian nu mai vrea să joace și fac din personajul lui unul atât de respingător încât atunci când va pleca să nu le pară rău fanilor că nu va mai fi în film și să nu-i tragă la răspundere pe producători. Știu că e doar un vis al meu dar am și eu dreptul, nu-i așa, că tot vorbim de a înțelege neînțelesul. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 7:26 pm

narcisa a scris:Mă gândesc că poate Vivian nu mai vrea să joace și fac din personajul lui unul atât de respingător încât atunci când va pleca să nu le pară rău fanilor că nu va mai fi în film și să nu-i tragă la răspundere pe producători. Știu că e doar un vis al meu dar am și eu dreptul, nu-i așa, că tot vorbim de a înțelege neînțelesul. Smile

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 2364036189 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 11 Apr 2013, 7:27 pm

iulianagl a scris:
Eu din totdeauna am zis asta, RK nu o iubeste pe Madhu poate simte ceva dar nu prea mult.Cand iubesti pe cineva asa cum a facut Madhu si a dat totul pentru el, tu nu-i faci ce ia facut el doar pentru patru palme care uneori mai mult dor cuvintele decat palmele dar se pare ca indienilor le place drama asta fara nici o noima.
Dupa episodul din seara asta iti dau dreptate dar acum la astia nu sti la ce sa e astepti....cateva episoade parca isi arata dragostea si suferinta fata de ea iar apoi urmeaza episoade cand imi vine sa-i dau una in cap atata ura atatea vorbe grele Of!!!D-zeu cu mila!!!Sa ne fereasca D-zeu de asa barbat!!! 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 2743637754
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 11 Apr 2013, 7:28 pm

Alexa20 a scris:Deci episoadele astea cu Madhu si Rk, imi aduce aminte de scenele din Geet, cand o urmarea Vikram. Mi se face pielea de gaina, cand vad cata nebunie are Rk in cap. Faza cu sangele, mi-a intors stomacul pe toate partile, a fost o nebunie dusa la extrem. Doamne, daca la indience le place asa ceva, atunci sunt de dus la balamuc cu toate. Fereasca Dumnezeu sa intalnesti nebuni ca astia 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 244732
La Vikram am putut să mă uit dar aici m-am uitat mai mult pe lângă laptop că, vorba ta, simțeam că mă doare stomacul. Oare Madhu nu s-a gândit când l-a văzut pe RK că se îndreaptă cu cuțitul spre ea că ar putea să o omoare? Dacă n-aș fi văzut promo, eu așa aș fi crezut.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 11 Apr 2013, 7:29 pm

narcisa a scris:Mă gândesc că poate Vivian nu mai vrea să joace și fac din personajul lui unul atât de respingător încât atunci când va pleca să nu le pară rău fanilor că nu va mai fi în film și să nu-i tragă la răspundere pe producători. Știu că e doar un vis al meu dar am și eu dreptul, nu-i așa, că tot vorbim de a înțelege neînțelesul. Smile
La ora asta totul este posibil ,nu stiu ce sa mai cred parca ne face in ciuda...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 11 Apr 2013, 7:31 pm

Oricum Sultan nu cred ca va iesi cat de curand din serial, vad ca in fiecare episod isi face prezenta deci este de bine!!!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum