Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Qubool Hai - Accept!

+9
narcisa
lica54
Alexa20
mita baston
costearamona
mayya54
Admin_dea05
iulianagl
petronela
13 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mier 17 Iul 2013, 7:13 pm

mita baston a scris:salut! Mayya,ce-ai facut cu hartia? sper ca este totul in regula !kiss 
Ei zic ca sunt legali. Am inchis site pt India, adica daca intrii din India nu se mai vede site ... O sa fim cu ochii pe ei. Vad ca in somatie spune sa le raportam si cati bani am castigat, aici chiar sunt tampiti ei nu vad ca nu avem nicio reclama pe site, deci ciuciu câștig. M-au sitirit rau de tot ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mier 17 Iul 2013, 7:15 pm

Vezi ca am postat episodul de aseara 187 kiss kiss 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 7:18 pm

mayya54 a scris:Vezi ca am postat episodul de aseara 187 kiss kiss 
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 517793 multumesc! ce bine imi pare ca ai rezolvat! 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 114523  cat despre banii castigati de tine,sa-i aiba ei in portofel de acum incolo,sa fie multumiti si sa se pricopseasca! 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 1696271434 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 7:22 pm

mayya54 a scris:
Ei zic ca sunt legali. Am inchis site pt India, adica daca intrii din India nu se mai vede site ... O sa fim cu ochii pe ei. Vad ca in somatie spune sa le raportam si cati bani am castigat, aici chiar sunt tampiti ei nu vad ca nu avem nicio reclama pe site, deci ciuciu câștig. M-au sitirit rau de tot ...
e bine si ca ai restrictionat accesul,poate nu mai vede si paraciosul ala care ti-a creat probleme! Question 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 7:28 pm

frumoasa scena de azi cu mainile lor,legate doar mental! frumos! cred ca episodul de azi,fiind cu toate personajele prezente,fiecare avand cate o replica,este un nou pas .catre ce,inca nu stiu,dar pare ceva hotarator pentru ce va urma.nu prea am vazut clar,astept sa puna filmul la o calitate mai buna. Dilshad ,cu polonicul ala trantit,cum s-a dus ea sa-si informeze fiul,ca indiferent cu cine se insoara,ea deja si-a ales nora,pe Zoya,cred ca a fost prologul evenimentelor viitoare.
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Nh6b
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mier 17 Iul 2013, 7:30 pm

Ne urmareste pârâciosul, dar nici cu noi nu imi e rusine, suntem cu ochii pe el ca pe butelie: cond:
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mier 17 Iul 2013, 7:33 pm

mita baston a scris:frumoasa scena de azi cu mainile lor,legate doar mental! frumos! cred ca episodul de azi,fiind cu toate personajele prezente,fiecare avand cate o replica,este un nou pas .catre ce,inca nu stiu,dar pare ceva hotarator pentru ce va urma.nu prea am vazut clar,astept sa puna filmul la o calitate mai buna. Dilshad ,cu polonicul ala trantit,cum s-a dus ea sa-si informeze fiul,ca indiferent cu cine se insoara,ea deja si-a ales nora,pe Zoya,cred ca a fost prologul evenimentelor viitoare.
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Nh6b

Nu comentez ca nu l-am vazut ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 7:34 pm

mayya54 a scris:Ne urmareste pârâciosul, dar nici cu noi nu imi e rusine, suntem cu ochii pe el ca pe butelie: cond:
Smile Smile  mai pune doi! ai mei! Smile  
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 7:38 pm

[quote="mayya54"]
a fost altceva,parca nici motana nu m-a mai deranjat asa de tare,au fost fiecare cu scena lui bine montata si bine intrepatrunsa in episod,iar cea de sus cu mainile,a fost legata nu numai de episodul cu ei incatusati,dar au facut o si transpunere a mainilor lui Ayan si ale Humairei.ah,imi vine sa-mi stupid  ca nu stiu sa exprim ce am vazut,si am simtit 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 2743637754  oricum,e un episod bun
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 17 Iul 2013, 7:50 pm

mita baston a scris:frumoasa scena de azi cu mainile lor,legate doar mental! frumos! cred ca episodul de azi,fiind cu toate personajele prezente,fiecare avand cate o replica,este un nou pas .catre ce,inca nu stiu,dar pare ceva hotarator pentru ce va urma.nu prea am vazut clar,astept sa puna filmul la o calitate mai buna. Dilshad ,cu polonicul ala trantit,cum s-a dus ea sa-si informeze fiul,ca indiferent cu cine se insoara,ea deja si-a ales nora,pe Zoya,cred ca a fost prologul evenimentelor viitoare.
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Nh6b


Nu a fost nimic important in el sa stii, ina fara de scena dintre Rashid si Razia si scena din familia lui Asad. Restul a fost cacealma si inceputul la Ramadan. La ei in iIndia e o sarbatoare Ramadan, si trebuia sa promoveze si in serial ca de e sarbatoare. In rest, in partea lui Asad imi vine sa il strang de gat de tolomac ce e. Va traduc filmul maine kiss kiss kiss 
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 8:06 pm

nu mi-a placut de Karan! in scena cu Dilshad parca se abtinea cu greu sa nu rada! dar mi-a placut momentul aparitiei luniii, Zoya in loc sa priveasca cerul ,s-a uitat la idiot! si ce paralela au facut ,la cei buni,Dilshad a vazut prima luna,iar la cei rai(unii),Razia !
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 8:08 pm

Alexa20 a scris:


Nu a fost nimic important in el sa stii, ina fara de scena dintre Rashid si Razia si scena din familia lui Asad. Restul a fost cacealma si inceputul la Ramadan. La ei in iIndia e o sarbatoare Ramadan, si trebuia sa promoveze si in serial ca de e sarbatoare. In rest, in partea lui Asad imi vine sa il strang de gat de tolomac ce e. Va traduc filmul maine kiss kiss kiss 
Smile  tolomac de prima clasa!Smile  multumim de traduceri! 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 155520 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mier 17 Iul 2013, 8:11 pm

Fetele eu va pupic, nu prea am dispozitia necesara sa stau in seara asta, poate mai muncesc putin pe la site sa vedem ce si cum sa-mi treaca supararea ca oricum nu pot comenta episodul ca nu l-am vazut, decat am apucat sa il iau ... kiss 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 8:11 pm

https://www.dailymotion.com/video/x11zx7p_saas-bahu-aur-saazish-sbs-abp-news-17th-july-2013pt2_lifestyle#from=embediframe
undeva pe la jumatate apare Karan.cred ca a uitat sa se transforme in Asad azi,tot o privire de pus pe sotii,avea si la inceputul episodului stupid
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 8:13 pm

mayya54 a scris:Fetele eu va pupic, nu prea am dispozitia necesara sa stau in seara asta, poate mai muncesc putin pe la site sa vedem ce si cum sa-mi treaca supararea ca oricum nu pot comenta episodul ca nu l-am vazut, decat am apucat sa il iau ... kiss 
kiss  multumim ,si spor la treaba!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mier 17 Iul 2013, 8:14 pm

Bună seara fetele. kiss  Am intrat doar să vă salut și să mulțumesc fetelor care au muncit la episoade, în ciuda tuturor amenințărilor. Eu nu sunt așa de curajoasă, jos pălăria pentru curaj Mayya, dar nu uita să fii atentă. Din păcate nu pot să stau mai mult cu voi, ce n-am făcut ieri trebuie să recuperez azi și nici azi n-am avut prea mult chef de muncă deci mâine va trebui să recuperez ce n-am făcut ieri și azi. sad 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mier 17 Iul 2013, 8:16 pm

Va dansa cu Surbhi?
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 8:17 pm

mayya54 a scris:Va dansa cu Surbhi?
nu,cu alta duduie,am inteles ca e coregrafa de meserie! ca prima ,sau a doua lui sotie Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mier 17 Iul 2013, 8:20 pm

narcisa a scris:Bună seara fetele. kiss  Am intrat doar să vă salut și să mulțumesc fetelor care au muncit la episoade, în ciuda tuturor amenințărilor. Eu nu sunt așa de curajoasă, jos pălăria pentru curaj Mayya, dar nu uita să fii atentă. Din păcate nu pot să stau mai mult cu voi, ce n-am făcut ieri trebuie să recuperez azi și nici azi n-am avut prea mult chef de muncă deci mâine va trebui să recuperez ce n-am făcut ieri și azi.  sad 

Nici eu nu prea am curaj, dar tb sa vedem despre ce e vorba. Sincer am rastalmacit problema pe toate partile, totul se rezuma la profit sa nu vinzi si sa castigi ceva pe urma lor, dar noi nu facem asta. Si ar mai fi o problema sa nu mai dam embed sa ia alte site-uri care de fapt au reclame si castiga bani pt ca ei pun decat un link cu site-ul nostru si poate de aici ni se trage.
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 8:20 pm

narcisa a scris:Bună seara fetele. kiss  Am intrat doar să vă salut și să mulțumesc fetelor care au muncit la episoade, în ciuda tuturor amenințărilor. Eu nu sunt așa de curajoasă, jos pălăria pentru curaj Mayya, dar nu uita să fii atentă. Din păcate nu pot să stau mai mult cu voi, ce n-am făcut ieri trebuie să recuperez azi și nici azi n-am avut prea mult chef de muncă deci mâine va trebui să recuperez ce n-am făcut ieri și azi.  sad 
kiss  ai reusit sa dormi? 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 229917  iti dorim si tie spor la treaba !7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 517793 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 8:22 pm

mayya54 a scris:

Nici eu nu prea am curaj, dar tb sa vedem despre ce e vorba. Sincer am rastalmacit problema pe toate partile, totul se rezuma la profit sa nu vinzi si sa castigi ceva pe urma lor, dar noi nu facem asta. Si ar mai fi o problema sa nu mai dam embed sa ia alte site-uri care de fapt au reclame si castiga bani pt ca ei pun decat un link cu site-ul nostru si poate de aici ni se trage.
asta se cheama furt! pai tu muncesti,ai mai pus si atatea optiuni de traducere,si ei il fura gata pregatit?!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mier 17 Iul 2013, 8:23 pm

mita baston a scris:
nu,cu alta duduie,am inteles ca e coregrafa de meserie! ca prima ,sau a doua lui sotie Smile 
A doua, dar nu i-a fost sotie. Hai ca vad eu ca, Karan face ce face si se invarte de vreo prostie, poate ramane cu coregrafa, asa s-a despartit si de prima sotie.
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mier 17 Iul 2013, 8:25 pm

mita baston a scris:
asta se cheama furt! pai tu muncesti,ai mai pus si atatea optiuni de traducere,si ei il fura gata pregatit?!

Unii dintre ei mi-au cerut voie, dar nu mai dau embed si nu o sa mai fie probleme, exact asta facem acum ne uitam pe toate site-urile si sunt pline de reclame si au linkul catre site-ul nostru. Noi nu suntem dornici sa fim gasiti, doar de mica noastra comunitate care vivioneaza si atat si eu cred ca nu ar ar avea de ce sa se mai lege de noi.
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 8:26 pm

mayya54 a scris:
A doua, dar nu i-a fost sotie. Hai ca vad eu ca, Karan face ce face si se invarte de vreo prostie, poate ramane cu coregrafa, asa s-a despartit si de prima sotie.
hai ca ar fi chiar definitiv de tampit! sa nu fi evoluat de la rolul de Armaan,nici un pic?parca si acolo avea momente cand avea mai multa minte! sau i s-a urcat vedetismul la cap?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 17 Iul 2013, 8:27 pm

mayya54 a scris:

Unii dintre ei mi-au cerut voie, dar nu mai dau embed si nu o sa mai fie probleme, exact asta facem acum ne uitam pe toate site-urile si sunt pline de reclame si au linkul catre site-ul nostru. Noi nu suntem dornici sa fim gasiti, doar de mica noastra comunitate care vivioneaza si atat si eu cred ca nu ar ar avea de ce sa se mai lege de noi.
facerea de bine.....stupid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum