Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Qubool Hai - Accept!

+14
tiberici
costearamona
lido75
petronela
iulianagl
Criss Criss
Selin
lica54
Lucica10
Alexa20
mita baston
mayya54
narcisa
Andreea_Miha
18 participanți

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 8:30 pm

narcisa a scris:Altă soacră nebună? Unde e mesajul educativ al acestor filme? Dacă nu e soacra e socrul, dacă nu e socrul e soțul, dacă nu e soțul e cumnatul, dacă nu e cumnatul e capra dar de cele mai multe ori sunt toți duși cu mintea. Am draci de la Madhubala, scuze că i-am adus și aici.
Smile Smile  nu-i problema,ca aici am cam inceput sa ma plictisesc, cine e frate cu cine si cine iubeste si cine fuge,si iubiri din scoala primara,si frati certati pentru viitori cumnati....... nu pot procesa atata informatie! trebuia sa ma lase cu o pereche de indragostiti,care si asa aveau destule neamuri,nu sa le faca fiecaruia cate un roman fluviu in istoric! stupid 
p.s. capra e singura sanatoasa din toata zapaceala asta! 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 2114215497 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Aug 2013, 8:36 pm

mita baston a scris:atat de secret ca a uita sa le spuna si lor! Smile  Zoya ,in promo ,zicea ceva ca ar trebui sa grabeasca nunta,acum nu stiu despre a cui nunta vorbea,dar daca tot am vazut-o agatata de gatul lui Asad......
Smile Sper că nu era agățată ca o piatră de moară, că uneori are darul ăsta. Despre tatăl ei n-a mai transpirat nimic? Iar așteptăm 200 de episoade?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Aug 2013, 8:43 pm

mita baston a scris:Smile Smile  nu-i problema,ca aici am cam inceput sa ma plictisesc, cine e frate cu cine si cine iubeste si cine fuge,si iubiri din scoala primara,si frati certati pentru viitori cumnati....... nu pot procesa atata informatie! trebuia sa ma lase cu o pereche de indragostiti,care si asa aveau destule neamuri,nu sa le faca fiecaruia cate un roman fluviu in istoric! stupid 
p.s. capra e singura sanatoasa din toata zapaceala asta! 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 2114215497 
Tu te plictisești de prea mult, eu de prea puțin. La Madhubala treburile sunt foarte simple, de două săptămâni dăm în bobi: divorțează sau nu divorțează RK și Madhubala? Nu mai avem nimic de procesat, probabil vom trece la procesat bobii că răspunsul nu cred să-l aflăm în veacul ăsta. Capra e sănătoasă doar dacă e aia de-o săream noi la școală.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 8:43 pm

narcisa a scris:Smile Sper că nu era agățată ca o piatră de moară, că uneori are darul ăsta. Despre tatăl ei n-a mai transpirat nimic? Iar așteptăm 200 de episoade?
poate maine,daca respecta promo si se trezeste Frumoasa din Padurea Adormita. uite ca acum cand intru in concediu astia o lalaie cu filmul ,sa n-am la ce ma uita,cand am timp berechet la dispozitie sad sad 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Urgent

Mesaj Scris de ionut Joi 15 Aug 2013, 8:45 pm

Dati-mi va rog careva adresa de site a lui Mayya sau adresa de mess va rog mult.

ionut
membru
membru

Mesaje : 1
Data de inscriere : 11/08/2013

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 8:47 pm

narcisa a scris:Tu te plictisești de prea mult, eu de prea puțin. La Madhubala treburile sunt foarte simple, de două săptămâni dăm în bobi: divorțează sau nu divorțează RK și Madhubala? Nu mai avem nimic de procesat, probabil vom trece la procesat bobii că răspunsul nu cred să-l aflăm în veacul ăsta. Capra e sănătoasă doar dacă e aia de-o săream noi la școală.
Smile Smile  pai si aici sunt simple:avem nunta ,sau nu? cine sa fie mirii,aflam pe traseu,doar ca as vrea sa vad si eu o nunta musulmano-indiana dusa la bun sfarsit.
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 8:49 pm

ionut a scris:Dati-mi va rog careva adresa de site a lui Mayya sau adresa de mess va rog mult.
Trimite-i mesaj privat ,si o sa te lamureasca personal!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Aug 2013, 8:54 pm

mita baston a scris:poate maine,daca respecta promo si se trezeste Frumoasa din Padurea Adormita. uite ca acum cand intru in concediu astia o lalaie cu filmul ,sa n-am la ce ma uita,cand am timp berechet la dispozitie sad sad 
Numai bine îți rămâne timp de odihnă, eu mă uit la filme mai ales atunci când sunt stresată, chipurile să mă destresez dar până acum nu prea mi-a ieșit figura.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Aug 2013, 8:58 pm

mita baston a scris:Smile Smile  pai si aici sunt simple:avem nunta ,sau nu? cine sa fie mirii,aflam pe traseu,doar ca as vrea sa vad si eu o nunta musulmano-indiana dusa la bun sfarsit.
Smile Smile Dacă stau bine să mă gândesc aici e și mai simplu, n-avem nuntă pentru următoarele 200 de episoade, nu contează motivul și pe urmă nu va mai fi cazul că vor fi toți prea bătrâni ca să mai dorească acest lucru.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 9:21 pm

narcisa a scris:Numai bine îți rămâne timp de odihnă, eu mă uit la filme mai ales atunci când sunt stresată, chipurile să mă destresez dar până acum nu prea mi-a ieșit figura.
Eu dau iama in carti si in borcanul cu cafea.Apoi obosesc de atata stres si trec la siroape! Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 9:24 pm

narcisa a scris:Smile Smile Dacă stau bine să mă gândesc aici e și mai simplu, n-avem nuntă pentru următoarele 200 de episoade, nu contează motivul și pe urmă nu va mai fi cazul că vor fi toți prea bătrâni ca să mai dorească acest lucru.
Aici avem motive nenumarate,cred ca de aia o sa ne mai si intarzie cu sutele de episoade,iar cazul ar cam trebui sa fie, ca o sa imbatranesc eu si o sa uit cine trebuia cu cine sa faca ce,orice!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 9:29 pm

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Tumblr_mrl0wh00v51swvwq9o1_2508.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Tumblr_mrl0wh00v51swvwq9o2_250
uite promo de maine.nici nu ma mai bucur! stupid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Aug 2013, 9:36 pm

mita baston a scris:Eu dau iama in carti si in borcanul cu cafea.Apoi obosesc de atata stres si trec la siroape! Smile 
Și-ți crește nivelul de stres. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Aug 2013, 9:45 pm

mita baston a scris:Aici avem motive nenumarate,cred ca de aia o sa ne mai si intarzie cu sutele de episoade,iar cazul ar cam trebui sa fie, ca o sa imbatranesc eu si o sa uit cine trebuia cu cine sa faca ce,orice!
Stai liniștită că uită Madam înaintea noastră și o să facă niște cuplaje de n-o să mai dorim să ne uităm. Cât așteptam Madhubala iar acum numai la gândul unui nou episod cu aceeași poveste mă apucă nervi, scârbă, deprimare și nu mai zic câte alte sentimente de care voiam să scap că doar de asta mă uit la film.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 9:45 pm

narcisa a scris:Și-ți crește nivelul de stres. Smile 
Smile Smile  Ar trebui sa trec pe filme cu bataie,sau horor,sa-mi imaginez diverse metode de a-mi pedepsi stresatorii! Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Aug 2013, 9:46 pm

mita baston a scris:8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Tumblr_mrl0wh00v51swvwq9o1_2508.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Tumblr_mrl0wh00v51swvwq9o2_250
uite promo de maine.nici nu ma mai bucur! stupid 
Cunosc sentimentul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de lica54 Joi 15 Aug 2013, 9:50 pm

narcisa a scris:
Cunosc sentimentul.
Mai ati ajuns la vorba aia romaneasca...din toti cati am fost aseara am ramas nu mai noi doi!
De cateva zile numai voi doua ati mai ramas fidele aceste-i pagini....
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 9:56 pm

lica54 a scris:Mai ati ajuns la vorba aia romaneasca...din toti cati am fost aseara am ramas nu mai noi doi!
De cateva zile numai voi doua ati mai ramas fidele aceste-i pagini....
kiss 
Smile Smile  ai dreptate, dar nu face filmul cat valoreaza interlocutorul! n-are Madam nici o contributie la asta! si apoi,n-ai vazut ce prajitura buna a facut Narcisa,cum era sa ratez?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 9:57 pm

Fetele au diverse treburi si probleme,le tin pumnii sa si le rezolve si sa se intoarca cat mai curand! 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 517793 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 9:59 pm

I am my own Chef-Karan Singh Grover


http://www.rangmunch.tv/index.php/rm-adda/videos/item/3012-i-am-my-own-chef-karan-grover


ati vazut ce a postat Miha? sa vedeti la minutul 3 ,singurul moment sincer!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de costearamona Joi 15 Aug 2013, 10:00 pm

o nebunie totala ,fiecare frate isi sustine sora ,acum sa vedem care il castiga pe don juanul de IMRAN ,NAJMA sau NIKAT ar fi tare sa il ia motana Smile 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 10:02 pm

costearamona a scris:o nebunie totala ,fiecare frate isi sustine sora ,acum sa vedem care il castiga pe don juanul de IMRAN ,NAJMA sau NIKAT ar fi tare sa il ia motana Smile 
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 244732 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 244732  n-avem noi norocul asta! motana nu-l vrea ca n-are destui bani,cu toate ca,o luna macar,ar trebui sa fie nora Haseenei!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Aug 2013, 10:07 pm

mita baston a scris:Smile Smile  Ar trebui sa trec pe filme cu bataie,sau horor,sa-mi imaginez diverse metode de a-mi pedepsi stresatorii! Smile 
Smile Smile  De asta ne-a mers atât de bine la suflet bătaia primită de Vikram. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Aug 2013, 10:11 pm

lica54 a scris:Mai ati ajuns la vorba aia romaneasca...din toti cati am fost aseara am ramas nu mai noi doi!
De cateva zile numai voi doua ati mai ramas fidele aceste-i pagini....
Bună Dadi kiss . Nu atât paginii cât timpului petrecut în mod plăcut. Te așteptăm și pe tine, măcar cu câte o înghețată.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Joi 15 Aug 2013, 10:14 pm

narcisa a scris:Smile Smile  De asta ne-a mers atât de bine la suflet bătaia primită de Vikram. Smile 
Prea putin a fost! Ar trebui un episod maha doar cu punerea la colt,in fum de ardei iute,ca Razia acum,a tuturor celor ce ne-au suparat.Plus si cativa pumni,sa fim sigure ca au priceput mesajul!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 28 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum