Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Qubool Hai - Accept!

+14
tiberici
costearamona
lido75
petronela
iulianagl
Criss Criss
Selin
lica54
Lucica10
Alexa20
mita baston
mayya54
narcisa
Andreea_Miha
18 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Aug 2013, 6:43 pm

narcisa a scris:Oricum azi ești scutită de muncă, doar e ziua ta. Azi e rândul celorlalți să muncească să te facă să te simți specială. Deși cu ghimpii în mână sigur nu mai e nimeni ca tine.
Ce dragut e ca daca i se intampla altcuiva saream repede sa-l omor si sa-l scot cumva,dar de mine mi-e o mila....Plus ca e intr-o zona unde nu prea ajung si altcineva n-are curaj sa faca operatiunea.Si ziua s-a cam dus,acum pot sa spal vasele macar ! Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Aug 2013, 6:46 pm

Andreea_Miha a scris:8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 RD9uJyf
parca o vad pe Sanaya dansand in iss cu imbracamintea asta....
si afisul cu Salman si partea asta cu dansul,ce Dumnezeu,n-are si Madam alte preferinte? si la cat de talentata e Surbhi,parca vad ca se impiedica in penele alea! nu prea le are cu dansul,daca ar fi sa danseze pentru a-si salva viata,atunci n-o vad prea bine!


Ultima editare efectuata de catre mita baston in Dum 25 Aug 2013, 6:53 pm, editata de 1 ori
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 25 Aug 2013, 6:52 pm

mita baston a scris:Ce dragut e ca daca i se intampla altcuiva saream repede sa-l omor si sa-l scot cumva,dar de mine mi-e o mila....Plus ca e intr-o zona unde nu prea ajung si altcineva n-are curaj sa faca operatiunea.Si ziua s-a cam dus,acum pot sa spal vasele macar ! Smile 
Smile Smile  Eu de asta nu mănânc, ca să nu spăl vase (prăjiturile nu se pun că le mănânc direct de pe cartonul de la cofetărie). Mai greu e să-i conving pe ai mei să nu mănânce.
Totuși dacă nu te grăbești să-l scoți înseamnă că te doare mai puțin decât dacă l-ai scoate.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Aug 2013, 6:53 pm

mita baston a scris:si afisul cu Salman si partea asta cu dansul,ce Dumnezeu,n-are si Madam alte preferinte? si la cat de talentata e Shurbi,parca vad ca se impiedica in penele alea! nu prea le are cu dansul,daca ar fi sa danseze pentru a-si salva viata,atunci n-o vad prea bine!
Putea gasi alta melodie...si imbracata si mel si dansul pare asemator...parca vad iss 2...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 25 Aug 2013, 6:54 pm

mita baston a scris:si afisul cu Salman si partea asta cu dansul,ce Dumnezeu,n-are si Madam alte preferinte? si la cat de talentata e Surbhi,parca vad ca se impiedica in penele alea! nu prea le are cu dansul,daca ar fi sa danseze pentru a-si salva viata,atunci n-o vad prea bine!
Dar acum cu ce ocazie mai dansează?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 25 Aug 2013, 6:55 pm

Andreea_Miha a scris:Putea gasi alta melodie...si imbracata si mel si dansul pare asemator...parca vad iss 2...
Dacă vrei să vezi Iss 2 uită-te la Do Dil. Dar să nu te aștepți să vezi aceeași calitate.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Aug 2013, 6:57 pm

narcisa a scris:Smile Smile  Eu de asta nu mănânc, ca să nu spăl vase (prăjiturile nu se pun că le mănânc direct de pe cartonul de la cofetărie). Mai greu e să-i conving pe ai mei să nu mănânce.
Totuși dacă nu te grăbești să-l scoți înseamnă că te doare mai puțin decât dacă l-ai scoate.
Smile Smile  Daca se inventeaza metoda aia de a manca si a nu spala vase dupa,sa ma anunti si pe mine!
Prefer sa-l ignor pe maracine azi,o sa ma ocup de el maine.Norocul meu e ca mana stanga e cea cu problema,asa ca mai poate sta.Bine ca pot scrie la tastatura! Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Aug 2013, 6:59 pm

narcisa a scris:Dar acum cu ce ocazie mai dansează?
Nu stim inca,parca zicea ceva ca vrea sa-l mai distreze pe Asad,dupa vizita la Haseena.Cine/ce e "Do dil"?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Aug 2013, 7:01 pm

Andreea_Miha a scris:Putea gasi alta melodie...si imbracata si mel si dansul pare asemator...parca vad iss 2...
Dar Iss 2 cand incepe? Si parca am citit ca lui, eroului cel principal ,madamele i se par potrivite doar la cratita?!Asta e ideea?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 25 Aug 2013, 7:02 pm

mita baston a scris:Smile Smile  Daca se inventeaza metoda aia de a manca si a nu spala vase dupa,sa ma anunti si pe mine!
Prefer sa-l ignor pe maracine azi,o sa ma ocup de el maine.Norocul meu e ca mana stanga e cea cu problema,asa ca mai poate sta.Bine ca pot scrie la tastatura! Smile 
E o metodă, să speli vasele înainte de a mânca și nu după. Smile 
Să sperăm că te ignoră și domnul mărăcine și nu-ți produce nici o neplăcere.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 25 Aug 2013, 7:04 pm

mita baston a scris:Nu stim inca,parca zicea ceva ca vrea sa-l mai distreze pe Asad,dupa vizita la Haseena.Cine/ce e "Do dil"?
Do Dil EK Jaan. Două inimi, o viață e un fel de Iss pe Life OK dar nu la fel de calitativ ca Iss 1.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Aug 2013, 7:05 pm

narcisa a scris:Dacă vrei să vezi Iss 2 uită-te la Do Dil. Dar să nu te aștepți să vezi aceeași calitate.
Smile  da dar am inteles ca are putine ep...si de luni incepe si iss 2..sa vedem..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 25 Aug 2013, 7:06 pm

mita baston a scris:Nu stim inca,parca zicea ceva ca vrea sa-l mai distreze pe Asad,dupa vizita la Haseena.Cine/ce e "Do dil"?
Dacă e după vizita la Haseena chiar are nevoie de distracție. Eu după ce o văd intru direct la Terapie intensivă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Aug 2013, 7:13 pm

narcisa a scris:Dacă e după vizita la Haseena chiar are nevoie de distracție. Eu după ce o văd intru direct la Terapie intensivă.
Stai,mai pardon ,ca motana inca nu si-a facut aparitia,sa vezi atunci cum ne razbuna pentru modul in care s-a purtat cu Nikhat! N-ai vazut episodul cu vizita ? Ar fi meritat s-o trimitem pe Haseena la terapie,adica la antiterapie,sa fim siguri ca scapam de ea.Si pe prietena ei Chand!(ce nume si-au gasit ambele!stupid  )
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 25 Aug 2013, 7:15 pm

Andreea_Miha a scris:Smile  da dar am inteles ca are putine ep...si de luni incepe si iss 2..sa vedem..
Și parcă vezi că nu te uiți la niciunul. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 25 Aug 2013, 7:17 pm

mita baston a scris:Stai,mai pardon ,ca motana inca nu si-a facut aparitia,sa vezi atunci cum ne razbuna pentru modul in care s-a purtat cu Nikhat! N-ai vazut episodul cu vizita ? Ar fi meritat s-o trimitem pe Haseena la terapie,adica la antiterapie,sa fim siguri ca scapam de ea.Si pe prietena ei Chand!(ce nume si-au gasit ambele!stupid  )
N-am mai văzut, ultimul a fost megaghiveciul, vorba ta, iar săptămâna viitoare nu văd nimic. Mă las pentru septembrie când voi fi mai liberă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Aug 2013, 7:20 pm

narcisa a scris:N-am mai văzut, ultimul a fost megaghiveciul, vorba ta, iar săptămâna viitoare nu văd nimic. Mă las pentru septembrie când voi fi mai liberă.
Pai prea mult pana in septembrie nu mai este! Sa stiu sa nu mai vorbesc aiurea-n tramvai despre episoade,sa nu-ti stric surpriza.kiss 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Aug 2013, 7:27 pm

mita baston a scris:Dar Iss 2 cand incepe? Si parca am citit ca lui, eroului cel principal ,madamele i se par potrivite doar la cratita?!Asta e ideea?
Luni...maine...nu mai stiu nici ce zi e azi...Smile 
Nu stiu exact...am citit in mare el afacerist ea fata simpla crede in Dumnezeu el nu prea sau ceva de genul...
Set in Pune, this is the story of two distinct individuals, an innocent girl from a liberal family and a man who hates women and has turned into a chauvinist due to a tragic past. Love being a universal theme, the new season will present an interesting contrast of personalities entwined in a relationship swaying between love & hate every time their paths cross.

sau de pe saitul star plus
Astha, a young middle class girl. Shlok, a young rich boy. The story takes you through their life's journeys, individually as well as with each other. Astha believes that men and women are equal. Shlok believes that women are inferior to men. What will happen when the two meet? Will there be a clash or will be sparks flying? Our guess is as good as yours, we just have to wait and watch!
The theme of the show being love, Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?...Ek Baar Phir will take you through some magical moments, which will definitely light up your television screens!

Watch Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?…Ek Baar Phir, from 26th August, every Monday to Friday at 6 PM, only on STAR Plus.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 25 Aug 2013, 7:27 pm

mita baston a scris:Pai prea mult pana in septembrie nu mai este! Sa stiu sa nu mai vorbesc aiurea-n tramvai despre episoade,sa nu-ti stric surpriza.kiss 
Din contră, chiar te rog să spui, altfel cum rămâne cu porția mea de tratament?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Aug 2013, 7:28 pm

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Images?q=tbn:ANd9GcQiSaWQk4SJgOuacplJqaVzfjQHu_EMtbw3NARVbratZYotwGuiZA kiss Asta-i doar al Narcisei!
Pentru restul fetelor am adus altceva! 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 E32
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Aug 2013, 7:30 pm

Andreea_Miha a scris:Luni...maine...nu mai stiu nici ce zi e azi...Smile 
Nu stiu exact...am citit in mare el afacerist ea fata simpla crede in Dumnezeu el nu prea sau ceva de genul...
Set in Pune, this is the story of two distinct individuals, an innocent girl from a liberal family and a man who hates women and has turned into a chauvinist due to a tragic past. Love being a universal theme, the new season will present an interesting contrast of personalities entwined in a relationship swaying between love & hate every time their paths cross.

sau de pe saitul star plus
Astha, a young middle class girl. Shlok, a young rich boy. The story takes you through their life's journeys, individually as well as with each other. Astha believes that men and women are equal. Shlok believes that women are inferior to men. What will happen when the two meet? Will there be a clash or will be sparks flying? Our guess is as good as yours, we just have to wait and watch!
The theme of the show being love, Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?...Ek Baar Phir will take you through some magical moments, which will definitely light up your television screens!

Watch Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?…Ek Baar Phir, from 26th August, every Monday to Friday at 6 PM, only on STAR Plus.
kiss  Uite ca nici la cratita se pare ca nu e buna! De ce n-o fi facand nimeni un serial cu o "ea" foarte bogata si un "el "sarac? 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 359517 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Aug 2013, 7:30 pm

narcisa a scris:Și parcă vezi că nu te uiți la niciunul. Smile 
la iss 2 ma uit maine sigur la ep care apare....si cate o sa mai prind pana plec si daca imi plac in cotinuare...la do dil am vazut cateva scene pe youtube doar cu cuplu lor...


nu stiu nu ma atrage nimic sa ma uit la nici un serial..cum am patit cu iss geet kmh acolo pana nu vedeam pana sa ajung la zi nu rezistam..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 25 Aug 2013, 7:32 pm

mita baston a scris:kiss  Uite ca nici la cratita se pare ca nu e buna! De ce n-o fi facand nimeni un serial cu o "ea" foarte bogata si un "el "sarac? 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 359517 
Smile  nu ar fi o ide rea..dar e bine si asa nuami sa nu se lase nici ea in fata lui..imi plac seriale cand sunt ei diferiti si incep ei rel ca se urasc se cearta...imi plac sa ii vad gelosi desi nu isi recunosc sentim etc..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Aug 2013, 7:33 pm

narcisa a scris:Din contră, chiar te rog să spui, altfel cum rămâne cu porția mea de tratament?
Din ala radioactiv? Smile  Sa plecati cu toatele iarasi ? 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 67332  Mai bine va spun starea vremii! 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 780376 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Aug 2013, 7:35 pm

Andreea_Miha a scris:la iss 2 ma uit maine sigur la ep care apare....si cate o sa mai prind pana plec si daca imi plac in cotinuare...la do dil am vazut cateva scene pe youtube doar cu cuplu lor...


nu stiu nu ma atrage nimic sa ma uit la nici un serial..cum am patit cu iss geet kmh acolo pana nu vedeam pana sa ajung la zi nu rezistam..
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 2364036189  In afara de Geet,ca n-am vazut!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 35 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum