Serialesitelenovelet
21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

+2
axxa246
DENISA
6 participanți

Pagina 44 din 44 Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44

In jos

21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 03 Sept 2013, 11:30 pm

DENISA a scris:am  bandă  de  alergat acasă  dar  o  folosesc  drept  umeraş, am  stepper  dar  e  doar de  decor  , mă  fac  antrenorul lui  personal .
Smile Smile Smile 

credeam ca spui ca te agatzi de el ... INCEPUSHI CU UMERASHUL . Smile 
TREBUIE SA SARI SHI COARDA .

21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 14vtyqd
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 03 Sept 2013, 11:33 pm

găsesc  eu  vreo  sfoară  în casă,  acum  asta-i  problema Smile   am parchet de  lemn  sper  să nu  se  audă  la  vecinu'.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 03 Sept 2013, 11:35 pm

DENISA a scris:găsesc  eu  vreo  sfoară  în casă,  acum  asta-i  problema Smile   am parchet de  lemn  sper  să nu se  audă  la  vecinu'.
Smile Smile Smile 

DE CE ? Vrei sa te dai mare ? Ia-l pe Murat , Denisa . Sau cauta-ti alt asiatic . La asta nu mai este loc .

21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 24din8g



https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t677-22-suskunlar-jocul-tacerii-general-discussions-comentarii#337529
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 21. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 44 din 44 Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum