Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

+26
vivi
TheCattallyn
mmchit
cryss
iulia
daniela_010
elenas
ancastanciu
hdragomiroiu
lulu
IRIS
pissycutz
emine
emilia63
mitzymeu
eli81
clio 24
tubafan
florina1989
monicuta
lucyana
nety
DENISA
Luana
dea05
Admin_dea05
30 participanți

Pagina 10 din 38 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 38  Urmatorul

In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Lun 05 Oct 2009, 11:32 pm

dea05 a scris:
emine a scris:

Buna seara florina si la toate fetele.Tuba este in poza,am luat-o intr-o zi de pe port.Vreau sa-ti multumesc si eu pt poze,traduceri si pentru tot ce ai facut pe port si aici.Iti doresc bafta multa la facultate. :flower:

buna!

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 257i0xe
Buna Dea,iti multumesc inca o data pt episoade si pt tot ca faci pt noi care nu stim sa luam poze din alta parte sa l-e punem aici sau nu avem timp. :)
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Lun 05 Oct 2009, 11:36 pm

Dea te rog mult daca poti sa-mi exlici cum sa-ti raspund tie sau altcuiva si sa apara asa cum apare cand raspunzi tu.Ms si sorry dar nu stiu cum sa fac :scratch:
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Lun 05 Oct 2009, 11:45 pm

emine a scris:Si ca sa va spun si parerea mea despre Tuba si Bulet,cred ca se potrivesc foarte bine.Bulet este un barbat bine (dar cu mustata),chiar daca nu este asa de expresiv ca Murat.Asta nu inseamna ca Murat nu ar fi un barbat bine si are niste priviri...... :shock: si bineinteles ca s-au potrivit si ei ff bine(Tuba&Murat).Sincera sa fiu nu am crezut ca o sa-mi placa filmele turcesti,dar m-am convins ca au niste actori f buni si foarte expresivi,cred ca au o scoala de actorie f buna,pacat ca nu este si in Romania la fel.eu una nu pot sa urmaresc nici un film romanesc,si vorbesc de cele facute recent,totul e fals,fara sare si piper...pacat.Va spun noapte buna,si mai intru sa mai vorbim daca o sa fie cineva.Eu din pacate numai seara pot sa intru. Va pup ❤

Ai dreptate am incercat sa ma uit si eu la Aniela dar actorii sunt f rigizi mie mi se pare un fel de teatru filmul, actorii nu sunt inca bagati sub pielea personajelor care le joaca(parerea mea) sunt prietene care le place filmul.
Noi am avut bafta ca primul film care l-am vazut cu Tuba sa joace cu Murat si inca f bine unul in compania celuilalt..pt mine sunt cel mai bun cuplu turcesc care l-am vazut pana acum. Bulent a avut nesansa sa-l vedem ca al doilea cuplu bulent&tuba poate ca din cauza asta nu-i dau prea mare importanta( in schimb araboaicele sunt innebunite dupa cuplul bulent&tuba)sunt tare curioasa cum o sa fie cuplul Cansel&Tuba eu una abia astept filmul Frumosul meu inger.. cheers cheers cheers

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Image5fiv
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Lun 05 Oct 2009, 11:47 pm

emine a scris:Dea te rog mult daca poti sa-mi exlici cum sa-ti raspund tie sau altcuiva si sa apara asa cum apare cand raspunzi tu.Ms si sorry dar nu stiu cum sa fac :scratch:

dai clic pe QUOTE apoi scrii mesajul mai jos
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 06 Oct 2009, 9:42 am

buna dimi fetelor!am pierdut ultima parte din film...am vazut pana cand yilmaz o suna pe filiz...ce s-a mai intamplat in continuare?

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 485047251

cati copii are filiz la finalul serialului?...
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Mar 06 Oct 2009, 9:54 am

dea05 a scris:buna dimi fetelor!am pierdut ultima parte din film...am vazut pana cand yilmaz o suna pe filiz...ce s-a mai intamplat in continuare?

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 485047251

cati copii are filiz la finalul serialului?...
buna dimi , doi si unul pe drum
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 517793 mersi pt ep abia ieri am reusit sa le vad
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 06 Oct 2009, 10:06 am

sal lucsyana !pai cand reuseste sa-i faca?il face pe primul apoi se despart?
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Iamontaj13zg5
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Mar 06 Oct 2009, 11:42 am

dea05 a scris:sal lucsyana !pai cand reuseste sa-i faca?il face pe primul apoi se despart?
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Iamontaj13zg5
cand se casatoresc il are pe can apoi arata dupa cativa ani pe ea cu fetita in brate si ii psune lui ca este insarcinata
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Mar 06 Oct 2009, 11:49 am

lucyana a scris:
dea05 a scris:sal lucsyana !pai cand reuseste sa-i faca?il face pe primul apoi se despart?
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Iamontaj13zg5
cand se casatoresc il are pe can apoi arata dupa cativa ani pe ea cu fetita in brate si ii psune lui ca este insarcinata
scuze ii "spune" din cauza vitezei, nu am putut sa-ti raspund mai repede deoarece am fost iesita din birou, te rog cand ai ep de ieri si de astazi daca poti sa mi le trimiti si mie
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 06 Oct 2009, 12:47 pm

aha ..deci arata unul dupa altul, eu ma gandeam ca ramane gravida acum apoi se cearta si nu o sa-i spuna ca este gravida cu el....iar Cem o sa-i zica ca este a lui
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Mar 06 Oct 2009, 1:06 pm

dea05 a scris:aha ..deci arata unul dupa altul, eu ma gandeam ca ramane gravida acum apoi se cearta si nu o sa-i spuna ca este gravida cu el....iar Cem o sa-i zica ca este a lui
pai asa se intampla cu primul, handan ii spune lui ca este alui cem ,si apoi el vrea sa se castoreasca cu o tipa ,intre timp ajung sarci si s muta in cartierul lui ylmaz,inainte de nunta lui handan se duce la tipa aia si ii spune ca , copilul lui filiz este a lui ylmaz,aia lesina si este operata la cap parca si dupa ce vine de la spital ii spune la ylmaz adevarul ca filiz asteapta un copil cu el, apoi ei se impaca si se castoresc
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 06 Oct 2009, 1:13 pm

lucyana a scris:
dea05 a scris:aha ..deci arata unul dupa altul, eu ma gandeam ca ramane gravida acum apoi se cearta si nu o sa-i spuna ca este gravida cu el....iar Cem o sa-i zica ca este a lui
pai asa se intampla cu primul, handan ii spune lui ca este alui cem ,si apoi el vrea sa se castoreasca cu o tipa ,intre timp ajung sarci si s muta in cartierul lui ylmaz,inainte de nunta lui handan se duce la tipa aia si ii spune ca , copilul lui filiz este a lui ylmaz,aia lesina si este operata la cap parca si dupa ce vine de la spital ii spune la ylmaz adevarul ca filiz asteapta un copil cu el, apoi ei se impaca si se castoresc

mama ce le-am nimerit.... :P :P :P ....si nici macar nu m-am uitat in avans affraid
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 06 Oct 2009, 1:19 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 488ea2782c3a642d86bc1c5
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Mar 06 Oct 2009, 1:38 pm

dea05 a scris:
lucyana a scris:
dea05 a scris:aha ..deci arata unul dupa altul, eu ma gandeam ca ramane gravida acum apoi se cearta si nu o sa-i spuna ca este gravida cu el....iar Cem o sa-i zica ca este a lui
pai asa se intampla cu primul, handan ii spune lui ca este alui cem ,si apoi el vrea sa se castoreasca cu o tipa ,intre timp ajung sarci si s muta in cartierul lui ylmaz,inainte de nunta lui handan se duce la tipa aia si ii spune ca , copilul lui filiz este a lui ylmaz,aia lesina si este operata la cap parca si dupa ce vine de la spital ii spune la ylmaz adevarul ca filiz asteapta un copil cu el, apoi ei se impaca si se castoresc

mama ce le-am nimerit.... :P :P :P ....si nici macar nu m-am uitat in avans affraid
eu m-am uitat in clipa cand au anuntat ca il muta de dimineata si eram ferm convinsa ca nu o sa-l mai vad,dar se pare ca am noroc si il vad
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Mar 06 Oct 2009, 1:59 pm

dea pa pa treb sa plec mai vb
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 517793
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de florina1989 Mar 06 Oct 2009, 3:50 pm

buna ziua..nu este tuba in poza stiu poza dupa port...ma gandeam ca stii cum o cheama.nu este tuba
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de monicuta Mar 06 Oct 2009, 6:49 pm

buna seara
am aparut si eu, nu pot sa stau departe de voi , ce sa fac cheers :)
monicuta
monicuta
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 06 Oct 2009, 8:09 pm

monicuta a scris:buna seara
am aparut si eu, nu pot sa stau departe de voi , ce sa fac cheers :)

buna ! cheers
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Untitled1xp6


Ultima editare efectuata de catre dea05 in Mar 06 Oct 2009, 9:04 pm, editata de 1 ori
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 06 Oct 2009, 8:45 pm

florina1989 a scris:buna ziua..nu este tuba in poza stiu poza dupa port...ma gandeam ca stii cum o cheama.nu este tuba
sal !!!ce mai faci?
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Sinan2ij9gr5
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 06 Oct 2009, 8:59 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Ia_montaj_3LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Ihlamurlaraltindapt0LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Ia_montaj_5
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 06 Oct 2009, 9:04 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Merelif2mh6LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 2ue1LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 4pv6LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Ihlamurpn3LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 00001ar2LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Hsnnnkx7LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Bensendetutuklukaldmuq6LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Zel39au4
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Mar 06 Oct 2009, 9:40 pm

dea05 a scris:LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Ia_montaj_3LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Ihlamurlaraltindapt0LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Ia_montaj_5
salutare ce faci?
mersi de ep
mai dar am enerveaza omer si cem de imi vine sa ii iau la pumni
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mar 06 Oct 2009, 10:20 pm

Buna seara fetelor

Am inceput sa urmaresc La umbra teilor pentru ca am vazut Asi si am ramas impresionata de prestatia Tubei, dar din pacate la ora imposibila la care se difuzeaza serialul acum nu il pot urmari? :x
Puteti sa imi spuneti daca il pot gasi pe youtube sau pe mega?
Multumesc anticipat pentru ajutor! :flower:
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 06 Oct 2009, 11:11 pm

pissycutz a scris:Buna seara fetelor

Am inceput sa urmaresc La umbra teilor pentru ca am vazut Asi si am ramas impresionata de prestatia Tubei, dar din pacate la ora imposibila la care se difuzeaza serialul acum nu il pot urmari? :x
Puteti sa imi spuneti daca il pot gasi pe youtube sau pe mega?
Multumesc anticipat pentru ajutor! :flower:


LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 RemoteImage-5
pe you tube nu mai este , alina a sters toate ep 🇳🇴 🇳🇴 am inteles ca ii s-a spus ca nu are voie sa le puna
ce ep ai nevoie ca o sa ti le dau pe mega prin mp sunny
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 06 Oct 2009, 11:17 pm

lucyana a scris:
salutare ce faci?
mersi de ep
mai dar am enerveaza omer si cem de imi vine sa ii iau la pumni

si pe mine ma enerveaza...si cu fata ba e tatal perfect ba tipa la ea..e un pic dezechilibrat psihic (dar o sa-si revina)..de cem nu mai spun e diavolul intruchipat mai ales ca am auzit ca o sa faca numai rele..ce sa faci trebuia sa fie si personaje negative in filmul asta..la Asi l-am avut pe Ali Evil or Very Mad ....la Filiz pe Cem slap .. :drunken:
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 10 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 38 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum