Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

+26
vivi
TheCattallyn
mmchit
cryss
iulia
daniela_010
elenas
ancastanciu
hdragomiroiu
lulu
IRIS
pissycutz
emine
emilia63
mitzymeu
eli81
clio 24
tubafan
florina1989
monicuta
lucyana
nety
DENISA
Luana
dea05
Admin_dea05
30 participanți

Pagina 24 din 38 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 38  Urmatorul

In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Joi 22 Oct 2009, 10:54 am

buna dimi fetelor!!!o zi cat mai placuta cheers sunny
Iris am baut cafeaua ta si am citit rezumatul facut de luana cheers cheers multumesc lu.....
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 74458435
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 881906
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Joi 22 Oct 2009, 2:14 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 01layhvu8
buna fetelor,am 5 min libere si am intrat sa va salut si sunt bucuroasa ca dea a pus ep,pot sa vad si eu.normal ca-i multumesc si luanei pt rezumate,dar e altceva cand poti sa si vezi.va pup si va doresc o zi buna!!!!!!!!!LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 002z001ic9l
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Joi 22 Oct 2009, 3:01 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 0127225153_0
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 0127225153_2
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 0127225515_3
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 0127225515_4
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 0127225931_2
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 0127230228_5
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 0127230228_6
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 0127232121_0
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 0127232337_0
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 2d7sl5v
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Dnjzwo
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 25yvb7p
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 2rgjlo9
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 2i8zso
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 2aepm6e
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 2hgtfk8
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 PDVD_048
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 PDVD_078
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 2qc12dg
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Joi 22 Oct 2009, 4:16 pm

DENISA a scris:
Luana a scris:Buna dimineata!

Va urez o zi rodnica si frumoasa!
:)
bună Luana ! ce mai faci ? ai văzut poza lui Murat de la filmări? e vesel băiatul, pare a se amuza de perlele lui Sami cel uscat .


LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 4zF65745
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Or674960

NU am, vazut poza. Vreau si eu s-o vad. Unde este pusa???
Exclamation
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Joi 22 Oct 2009, 8:39 pm

Luana a scris:
DENISA a scris:
Luana a scris:Buna dimineata!

Va urez o zi rodnica si frumoasa!
:)
bună Luana ! ce mai faci ? ai văzut poza lui Murat de la filmări? e vesel băiatul, pare a se amuza de perlele lui Sami cel uscat .


LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 4zF65745
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Or674960

NU am, vazut poza. Vreau si eu s-o vad. Unde este pusa???
Exclamation

AICI ESTE , POZA DIN CATE SPUN TURCOAICELE E FĂCUTĂ IN LUNA MAI

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/poze-noutati-actori-f6/murat-yildirim-t9-150.htm


https://2img.net/r/ihimizer/img21/3476/s6302168.jpg
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Joi 22 Oct 2009, 10:35 pm

buna seara!!! 🤡
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Vin 23 Oct 2009, 12:54 am

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 0axzotpji

pentru ca eu nu pot sa intru dimineata,m-am gandit sa va las o cafea pt toate fetele !!!!!

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 00d0201a868fd34e958ae39
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Vin 23 Oct 2009, 7:50 am

Buna dimineata!
Ali se ingrijeste in continuare de baietelul hoinar.
Y. si Ekrem se intreaba ce vor face cu marfa confectionata.Se afla ca materialele au fost proaste si exista pericol de daramare a constructiei. Omer urla la maistrul, omul lui Cem . Cem da vina pe fostul sef de proiect.Se discuta cu Ahmet asa cum a recomandat medicul.
Omer urla ca un apucat la Asli si spune ca vor gasi solutii fara ea.
Cem il pune pe avocat sa sune la primarie si sa spuna de pericolul pe care-l prezinta cladirea si aceasta opreste constructia.
Handan ii spune lui Y. s-o lase pe Filiz ca e insarcinata in 4 sapt si-i arata adeverinta.
Yilmaz este distrus.
Filiz se pregateste pt. cina cu Y. la care vrea sa-i spuna de copil. Handan afla de intalnire si-l anunta pe Cem , ca sa ii impiedice sa vorbeasca..

Cem intreaba pe Omer cine o fi facut reclamatia, de fata cu Asli pe care ararta ca o banuieste. Asli se supara si-si da demisia, spre satisfactia lui Cem...
Omer incepe sa se prinda ca nu se pricepe la afacei si strica tot. Feride il incurajeaza.
Filiz se pregateste pt. cina cu Y.Omul lui Cem il anunta cand pleca Y. si Cem i-o ia inainte;se duce la ferma cu un landou pt. copil si Y. vede cum il pupa Filiz pe obraz. La [plecare trece pe langa Y. si-i spune ca trebuie sa-i lase in pace pe el si F., pt. ca vor avea un copil.Y. crede ca intelege adevarul si pleaca fara ss se vada cu Filiz..E indurerat si plange in intuneric.
Handan se intalneste cu Cem si-i spune ca e tare greu sa fii mama(ca ea, int-adevar) si ca nu o putea lasa pe F. cu Y. care le-a facut atata rau(???!!!)
Filiz pleaca dupa Y. si-l scoate din casa . Ii spune ca e insarcinata, ca vor avea un copil dupa noaptea de la ferma din padure. El ii spune ca acel copil nu e al lui...Filiz este lovita...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Vin 23 Oct 2009, 8:35 am

in inima...
Filiz pleaca indurerata de ceea ce a spus Yilmaz.Se duce sa planga pe umarul mamei ei.
Ce femeie poate face asa ceva fiicei sale???
Yilmaz sufera si el in alta parte.
Omer ii spune Filizei dimineata ca s-a oprit constructia. Oamenii protesteaza in fata firmei si-i face escroci pe Tekineri. Isi cer banii inapoi si li se promite ca-i vor primi.
Yilmaz ii da adeverinta lui Ekrem s-o citeasca.
Cem afla ca Asli cauta fostul sef de santier si le cere oamenilor lui sa-l gaseasca ininte de a-l gasi Asli.
Avocatii celor care-si construiau apart. in turnul aceala fac scandal ,dar li se promite achitarea tuturor datoriilor pana la ultimul banut.
Bunurile Tekinerilor nu vor acoperi insa datoriile,Filiz afland cu aceasta ocazie si faptul ca toate imibilele sunt ipotecate fara stirea ei de catre Omer.
Yilmaz, Asli si Ekrem il cauta pe fostul sef de proiect, dar oamenii lui Cem ii tin acestuia pistolul la tampla si-l impiedica sa raspunda.
Mujgan incepe sa semene cu Handan: il paraste pe Kerem ca a cerut-o in casatorie pe Nalan si el nu are facultate, iar fiica ei va fi doctorita si ea munceste de se speteste s-o tina la scoala, etc...
Sema o cearta apoi...Kerem cauta serviciu , dar nu gaseste nicaieri pe masura studiilor lui...
Yilmaz si Ekrem il agata pe avocatul lui Cem, care crede in sinceritatea patronului lui...Ekrem ii spune cateva lucruri despre el si avocatul ramane perplex...

Va urma..
Va pup si va urez o zi minunata! :D


Ultima editare efectuata de catre Luana in Vin 23 Oct 2009, 8:45 am, editata de 1 ori (Motiv : greseala de editare)
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Vin 23 Oct 2009, 9:01 am


LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Good-morning-124


Multumesc Luana pentru rezumat :flower:

E cineva la apelul de dimineata la cafea?
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Vin 23 Oct 2009, 9:28 am

pissycutz a scris:

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Good-morning-124


Multumesc Luana pentru rezumat :flower:

E cineva la apelul de dimineata la cafea?
BUNA DIMI PREZENTA LA CAFEA
VA PUP VA DORESC O ZI MINUNATA
LUANA MERSI PT REZUMAT
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Vin 23 Oct 2009, 4:30 pm

fetelor am rugat turcoaica să îmi traducă comentariile turcoaicelor după forumul lui TUBA, acesta e răspunsul primit de la ea :



Everybody is happy about the news. But some of them cautious. This does not mean that she will not think of marriage in the near future they say. I am at that point also. As long as they are together with Sami marriage is always a possibility. Because I am sure Sami will do anything not to lose her...

Anyway, she is taking singing, accent and dance classes for the new series. Cansel is also learning how to play piano. The series will begin before the new year. Her favorite foreign actor is Havier Bardem. She does not like Jennifer Anniston so she is hasitant to watch her new movie... She used to be very jealous during her first relationship. Now she is not as jealous and tries to control her feelings more... The new movie 'Aşka Durmak' will be released in March...

See you...
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Vin 23 Oct 2009, 4:37 pm

DENISA a scris: fetelor am rugat turcoaica să îmi traducă comentariile turcoaicelor după forumul lui TUBA, acesta e răspunsul primit de la ea :



Everybody is happy about the news. But some of them cautious. This does not mean that she will not think of marriage in the near future they say. I am at that point also. As long as they are together with Sami marriage is always a possibility. Because I am sure Sami will do anything not to lose her...

Anyway, she is taking singing, accent and dance classes for the new series. Cansel is also learning how to play piano. The series will begin before the new year. Her favorite foreign actor is Havier Bardem. She does not like Jennifer Anniston so she is hasitant to watch her new movie... She used to be very jealous during her first relationship. Now she is not as jealous and tries to control her feelings more... The new movie 'Aşka Durmak' will be released in March...

Si in romaneste Deni, te rog. Nu poti pune si pe forumul Tubei asta???
Hai te rugam! LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 248946

See you...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de monicuta Vin 23 Oct 2009, 9:31 pm

buna seara
o stire frumoasa, ma bucur ca nu se casatoreste, dar nu stim daca e cu sami sau nu
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 1788361
monicuta
monicuta
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Sam 24 Oct 2009, 12:26 am

fetelor se merită să petrecem ......
pe pagina de facebook a lui TUba cineva a pus un rezumat al emisiunii la care ea a fost invitată pe Türkmax, am rugat turcoiacele să îmi traducă ce spune ea despre Sami şi ştirea cu căsătoria . răspunsul primit :



The exact summary of that part...

I don't know how and from which source of the news about marriage came up, but I didn't tell it. I am not getting married yet...
She doesn't say anything else about the relationship...


TRADUCEREA :


Rezumat la acea parte ...

Nu ştiu cum şi de la ce sursă a venit ştirea despre căsătorie , dar eu nu am spus-o. Nu mă căsătoresc încă ...
Ea nu spune nimic altceva despre relaţia ei ...


cheers cheers cheers cheers cheers cheers
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Sam 24 Oct 2009, 7:01 am

Buna dimineata!
Saptamana aceasta care vine , luni nu pot face rezumat. Poate face Adelina sau Nety, fete de la noi care-l vad si ele dimineata.
Imi pare rau ca nu-l vad nici eu, dar nu am ce face!
Va pup si va urez o zi frumoasa!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de iulia Sam 24 Oct 2009, 9:25 am

DENISA a scris: fetelor se merită să petrecem ......
pe pagina de facebook a lui TUba cineva a pus un rezumat al emisiunii la care ea a fost invitată pe Türkmax, am rugat turcoiacele să îmi traducă ce spune ea despre Sami şi ştirea cu căsătoria . răspunsul primit :



The exact summary of that part...

I don't know how and from which source of the news about marriage came up, but I didn't tell it. I am not getting married yet...
She doesn't say anything else about the relationship...


TRADUCEREA :


Rezumat la acea parte ...

Nu ştiu cum şi de la ce sursă a venit ştirea despre căsătorie , dar eu nu am spus-o. Nu mă căsătoresc încă ...
Ea nu spune nimic altceva despre relaţia ei ...


cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Buna dimineata eu cred ca nu e adevarat, nu cred ca se casatoreste ea cu Sami cu toate ca el poate insista ea mai are multe de facut pe platourile de filmare cred ca cineva incearca sa capete atentie si cu cine altacineva decat cu Tuba. Evil or Very Mad
iulia
iulia
membru activ
membru activ

Mesaje : 40
Data de inscriere : 24/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Sam 24 Oct 2009, 10:03 am

iulia a scris:

Buna dimineata eu cred ca nu e adevarat, nu cred ca se casatoreste ea cu Sami cu toate ca el poate insista ea mai are multe de facut pe platourile de filmare cred ca cineva incearca sa capete atentie si cu cine altacineva decat cu Tuba. Evil or Very Mad


păi tocmai a dezminţit , deci a fost doar un zvon..
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de nety Sam 24 Oct 2009, 1:48 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 15hbf9e
nety
nety
membru activ
membru activ

Mesaje : 138
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de monicuta Sam 24 Oct 2009, 8:18 pm

buna seara
ce mai fac fetele ?
multumim ptr stiri
monicuta
monicuta
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Sam 24 Oct 2009, 9:08 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 0dqhvsfm7
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de iulia Dum 25 Oct 2009, 12:00 pm

Buna dimineata ladies.
iulia
iulia
membru activ
membru activ

Mesaje : 40
Data de inscriere : 24/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Dum 25 Oct 2009, 12:26 pm

iulia a scris:Buna dimineata ladies.

Bună drăgălaşo !!!!!!!

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 J9J26363
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 9Ac26363
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 X9U26363
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de nety Lun 26 Oct 2009, 7:29 am

Buna dimineata...........
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Liebpo
nety
nety
membru activ
membru activ

Mesaje : 138
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Lun 26 Oct 2009, 8:16 am

Buna dimineata, dragelor !!! sunny Dupa un week-end in care v-am dus dorul , sunt iar alaturi de voi cheers cheers si ma bucur de tot ce au postat harnicutele nostre : poze, rezumate, traduceri, linkuri ...LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 020v
Va pup si va doresc o zi cat mai frumoasa !!! LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Autblnd
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 24 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 38 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum