Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

+26
vivi
TheCattallyn
mmchit
cryss
iulia
daniela_010
elenas
ancastanciu
hdragomiroiu
lulu
IRIS
pissycutz
emine
emilia63
mitzymeu
eli81
clio 24
tubafan
florina1989
monicuta
lucyana
nety
DENISA
Luana
dea05
Admin_dea05
30 participanți

Pagina 31 din 38 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Urmatorul

In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Lun 02 Noi 2009, 11:59 pm

TheCattallyn a scris:Daca...Ai timp imi dai si mie un MP cu la umbra teilor? 75 76?

Buna :flower:

ti-am raspuns la mp stupid
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Mar 03 Noi 2009, 12:42 am

dea05 a scris:
emine a scris:Acum câteva zile, intr-un oraş din Franţa, pe un afiş cu o tanara spectaculoasa la intrarea intr-o sala de gimnastica, scria: "În vara aceasta ce vrei să fii: sirena sau balena?"



Se spune că o femeie tanara, ale cărei caracteristici fizice nu contează, a răspuns la întrebarea de publicitate în aceşti termeni:



"Dragă domnilor:

Balenele sunt mereu înconjurate de prieteni (delfinii, leii de mare, oamenii curiosi). Acestea au o viaţa sexuală foarte activă, rămân gravide şi au balenute micute dragalase, pe care le alapteaza.

Se distreaza de minune cu delfinii, umplandu-si burta cu creveti. Se joaca si inoata, cutereira mările, cunoscand astfel de locuri minunate ca Patagonia, marea Barens sau recifii de corali din Polinezia.

Balenele cântă foarte bine şi chiar inregistreaza CD-uri. Sunt impresionante şi, practic, nu au nici un dusman care sa le vaneze, in afara de om. Ele sunt iubite, apărate şi admirate de toata lumea.



Sirenele nu există. Şi dacă ar exista, ar sta la coadă la cabinetele de psihoterapie, deoarece acestea ar avea o problemă serioasă de

personalitate: "femeie sau peşte?".

Nu au viata sexuala, pentru că-i omoare pe bărbaţii care se apropie de ele, si pe langa acest aspect, pe unde si cum ar putea? Deci, din aceasta cauza, nu au copii. Ele sunt frumoase, adevărat, dar singure şi triste. Oricum, cine ar vrea sa apropie de o tipa care miroase ca un peste?

Pentru mine este clar, doresc sa fiu o balena.



PS: In vremurile astea, in care toata mass-media ne baga in cap ideea ca doar femeile slabe sunt frumoase, eu prefer sa ma delectez cu o inghetata impreuna cu copii mei, cu o cina buna cu un barbat care ma face sa vibrez sau cu o cafea si prajiturele impreuna cu prietenele mele.

Cu timpul câştigam în greutate, pentru ca acumulam multe cunostinte si informatii si cand nu mai au loc in cap sunt distribuite in restul corpului. Aşa că nu suntem grase, suntem teribil de culte. De astăzi, când o sa ma uit la fundul meu în oglindă, o sa ma gândesc:"Dumnezeule, ce inteligenta sunt .. :lol:

frumos cea ce spui.si eu ma simt bine in piele mea ....eu una aveam o problema cu greutatea dupa ce am nascut dar acum am revenit la normal... 🤡
tu locuiesti in cyprus?cum este acolo?

si eu am avut probl cu greutatea mai mereu si chiar si acum,cateodata nici nu-mi vine sa ma uit in oglinda,dar alteori imi zic asta sunt si gata,da stau in cyprus si e mmuuuult mai bine decat in rom.la inceput a fost mai greu,dar acum m-am obisnuit si nu cred ca as mai putea sa stau in rom,mai ales cand ma uit la tv si vad haosul care este acolo......pacat,mare pacat de tara noastra ca a ajuns asa,iar in strainatate nu prea suntem priviti cu ochi buni Evil or Very Mad ,eu totusi sper ca o sa vina si ziua cand o sa se schimbe in bine la noi in tara....speranta moare ultima,nu? :)
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Mar 03 Noi 2009, 12:47 am

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Gutenacht001488kda42
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Mar 03 Noi 2009, 12:50 am

las o cafea pt fetele care intra dim,mai ales pt Luana care are rabdare si ne face rezumatele la film


LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 0fvt2c29
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Mar 03 Noi 2009, 6:59 am

emine a scris:las o cafea pt fetele care intra dim,mai ales pt Luana care are rabdare si ne face rezumatele la film

Multumesc draga mea!
Chiar imi trebuie. Am facut o cafea mai micuta, ca sa nu beau mult, ca nu am voia(nici asta) , dar nu rezist. Oricum mergeam sa mai fac una, asa ca imi prinde bine asta. O iau cu mine!
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 0fvt2c29
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Mar 03 Noi 2009, 8:34 am

Filiz lucreaza mereu, chiar si noaptea...
Mualla il sfatuieste pe Yilmaz sa nu cumva sa se razgandeasca; ea a pregatit deja cosul de logodna si vrea repede si un nepot. Merg la Asli si o tot pupa si o mangaie, de-mi vine s-o bat. I-a adus cadou niste papuci brodati (mai bine ii dadea papucii in sens figurat!)
Portarul s-a amorezat de Handan!
Am ras fetelor cu lacrimi: Se pregatea in fata usii s-o invite la o cafea si o budinca si cand a aparut Handan, s-a zapacit si a intrebat-o daca ochii sunt ai ei. Ea i-a pus gunoiul in mana si a inchis usa in nas...ha,ha,ha...
Noul proprietar vrea casa libera imediat...
Handan se intalneste cu Feride si cu fundul in sus ca de obicei, ii spune sa nu-l mai sacaie pe Omer(!!!).
Mujgan ii vorbise tare frumios Feridei, spunandu-i ce mult a iubit-o pe Elif si cum a suferit si cum este dreptul lui sa-si ia alta sotie...
Omer se apuca de sculptat o papusa pt. Elif, cu un cutit...
cem il obliga pe Osman, patronul Filizei sa faca ce spune el...
cem a infiintat o firma pe numele mamei in strainate. Batrana vrea sa-l sune pe Yilmaz, dar o surprinde Cem...
Cem descopera ca mama lui il suna pe Yilmaz si o muta pe biata femeie si pe asistenta ei, in casa Tekiner.
Patronul o da afara pe Filiz la cererea lui Cem(ce bestie este individul de Cem!) si-i da 2 salarii inainte, dar ea ii arunca banii in nas...
Handan gaseste o casa de inchiriat, dar Filiz o va anunta ca nu mai are serviciu si nu pot sa inchirieze, asa ca Mujgan le invita sa locuiasca la ea acasa...
Handan boceste pt. ca va ajunge sa locuiasca la periferie( snoaba femeia asta, ma enerveaza grozav!).
feriode trimite si ea scriasoare lui Omer. A aflat ca nu-l poate ajuta prin vanzarea casei, deoarece Coc este de fapt proprietarul....Plange ca nu poate face si ea ceva pt. Omer...
Yilamaz in vizita la Asli, care are ameteli...Pleaca amandoi, in ciuda ingrijorarii lui Yilmaz.
Luana | Comentează mesajulAzi 07:28 | 5027/5032
Ep.76 cred. Ca nu mai am incredere in ce numeroteaza canalistii. Este vraiste in capul lor ca si in programele lor!

Filiz lucreaza mereu, chiar si noaptea...
Mualla il sfatuieste pe Yilmaz sa nu cumva sa se razgandeasca; ea a pregatit deja cosul de logodna si vrea repede si un nepot. Merg la Asli si o tot pupa si o mangaie, de-mi vine s-o bat. I-a adus cadou niste papuci brodati (mai bine ii dadea papucii in sens figurat!)
Portarul s-a amorezat de Handan!
Am ras fetelor cu lacrimi: Se pregatea in fata usii s-o invite la o cafea si cand a aparut Handan, s-a zapacit si a intrebat-o daca ochii sunt ai ei. Ea i-a pus gunoiul in mana si a inchis usa in nas...ha,ha,ha...
Noul proprietar vrea casa libera imediat...
Handan se intalneste cu Feride si cu fundul in sus ca de obicei, ii spune sa nu-l mai sacaie pe Omer(!!!).
Mujgan ii vorbise tare frumios Feridei, spunandu-i ce mult a iubit-o pe Elif si cum a suferit si cum este dreptul lui sa-si ia alta sotie...
Omer se apuca de sculptat o papusa pt. Elif, cu un cutit...
cem il obliga pe Osman, patronul Filizei sa faca ce spune el...
cem a infiintat o firma pe numele mamei in strainate. Batrana vrea sa-l sune pe Yilmaz, dar o surprinde Cem...
Cem descopera ca mama lui il suna pe Yilmaz si o muta pe biata femeie si pe asistenta ei, in casa Tekiner.
Patronul o da afara pe Filiz la cererea lui Cem(ce bestie este individul de Cem!) si-i da 2 salarii inainte, dar ea ii arunca banii in nas...
Handan gaseste o casa de inchiriat, dar Filiz o va anunta ca nu mai are serviciu si nu pot sa inchirieze, asa ca Mujgan le invita sa locuiasca la ea acasa...
Handan boceste pt. ca va ajunge sa locuiasca la periferie( snoaba femeia asta, ma enerveaza grozav!).
feriode trimite si ea scriasoare lui Omer. A aflat ca nu-l poate ajuta prin vanzarea casei, deoarece Coc este de fapt proprietarul....Plange ca nu poate face si ea ceva pt. Omer...
Yilamaz in vizita la Asli, care are ameteli...Pleaca amandoi, in ciuda ingrijorarii lui Yilmaz.
Luana | Comentează mesajulAzi 07:28 | 5027/5032
Ep.76 cred. Ca nu mai am incredere in ce numeroteaza canalistii. Este vraiste in capul lor ca si in programele lor!

Filiz lucreaza mereu, chiar si noaptea...
Mualla il sfatuieste pe Yilmaz sa nu cumva sa se razgandeasca; ea a pregatit deja cosul de logodna si vrea repede si un nepot. Merg la Asli si o tot pupa si o mangaie, de-mi vine s-o bat. I-a adus cadou niste papuci brodati (mai bine ii dadea papucii in sens figurat!)
Portarul s-a amorezat de Handan!
Am ras fetelor cu lacrimi: Se pregatea in fata usii s-o invite la o cafea si cand a aparut Handan, s-a zapacit si a intrebat-o daca ochii sunt ai ei. Ea i-a pus gunoiul in mana si a inchis usa in nas...ha,ha,ha...
Noul proprietar vrea casa libera imediat...
Handan se intalneste cu Feride si cu fundul in sus ca de obicei, ii spune sa nu-l mai sacaie pe Omer(!!!).
Mujgan ii vorbise tare frumios Feridei, spunandu-i ce mult a iubit-o pe Elif si cum a suferit si cum este dreptul lui sa-si ia alta sotie...
Omer se apuca de sculptat o papusa pt. Elif, cu un cutit...
cem il obliga pe Osman, patronul Filizei sa faca ce spune el...
cem a infiintat o firma pe numele mamei in strainate. Batrana vrea sa-l sune pe Yilmaz, dar o surprinde Cem...
Cem descopera ca mama lui il suna pe Yilmaz si o muta pe biata femeie si pe asistenta ei, in casa Tekiner.
Patronul o da afara pe Filiz la cererea lui Cem(ce bestie este individul de Cem!) si-i da 2 salarii inainte, dar ea ii arunca banii in nas...
Handan gaseste o casa de inchiriat, dar Filiz o va anunta ca nu mai are serviciu si nu pot sa inchirieze, asa ca Mujgan le invita sa locuiasca la ea acasa...
Handan boceste pt. ca va ajunge sa locuiasca la periferie( snoaba femeia asta, ma enerveaza grozav!).
Feride trimite si ea scrisoare lui Omer. A aflat ca nu-l poate ajuta prin vanzarea casei, deoarece Coc este de fapt proprietarul....Plange ca nu poate face si ea ceva pt. Omer...
Yilmaz in vizita la Asli, care are ameteli...Pleaca amandoi, in ciuda ingrijorarii lui Yilmaz.
ali il invata pe Mirsat sa transpire, ca sa para bolnav si sa nu-l dea afara Sema. Aceasta il vede si hotaraste sa-l mai tina pana se face bine, apoi la camin cu el!
Handan se muta cu Filiz si fetita la Mujgan, dar se uita la casa ca la un gandac...Nu-i place camera ca e prea mica, ca va dormi in pat cu Filiz, ca...etc.
Dincolo, la Mualla stau cu totii la masa, si cu Asli fireste, iar Mualla il tot dascaleste pe Yilmaz sa aiba grija de "frumoasa ei nora" si sa-i faca cat mai repede un nepot ( bine ca nu o asculta, Pana acum Asli si Yilmaz si-au pupat doar aerul de langa urechi)....
Asli nu se simte bine; ameteste si vede dublu si in ceata; va merge la dr. unde afla ca trebuie sa faca un RMN.
La proces Omer primeste 2ani si jumatate...Feride hotaraste sa se apuce sa munceasca, ca sa faca ceva....
Cem isi ameninta mama care vrea sa plece din casa Tekiner si-l acuza ca seamana cu tatal lui, ceea ce Cem nu vrea sa ccepte...
Yilmaz si Ekrem hotarasc sa caute Fatih actele firmei fantoma, ca sa-l desconspire...
Asli in timp ce intra in aparatul pt. RMN se roaga sa nu fie nimic grav tocmai acum, cand isi pune viata in ordine(!?)...
Fahryie primeste citatie la procesul intentat de Cemil pt. custodia copilului...

Gata! Si azi au incheiat mai devreme. Flamanzi de bani mai sunt cei de la Kd ro, daca tot baga teleshoping la cele mai diverse ore...
Va urez o zi frumoasa si mai calduta, daca se poate...
Numai bine!
:D
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Mar 03 Noi 2009, 8:39 am

Imi cer o mie de scuze. Nu stiu ce am facut, ca mi-a luat de doua ori mesajul. Si nu vrea sa ma lase sa corectez. Si ma si grabesc!
Va rog sa ma scuzati! :x
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 03 Noi 2009, 8:41 am

Luana a scris:Imi cer o mie de scuze. Nu stiu ce am facut, ca mi-a luat de doua ori mesajul. Si nu vrea sa ma lase sa corectez. Si ma si grabesc!
Va rog sa ma scuzati! :x
buna dimi!
multumim.lasa ca o sa-l corectez eu...
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Mar 03 Noi 2009, 8:49 am

Mi-am pierdut o groaza de timp. Nu pricep de ce a iesit asa aiurea. Te pup si-mi pare rau. Nu vrea sa mearga cu editarea...
Scuze!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mar 03 Noi 2009, 8:50 am

Buna dimineata, fetelor !!! ❤ ❤ ❤
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Aniceday
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 03 Noi 2009, 8:50 am

Luana a scris:Mi-am pierdut o groaza de timp. Nu pricep de ce a iesit asa aiurea. Te pup si-mi pare rau. Nu vrea sa mearga cu editarea...
Scuze!
stai linistita ca o rezolv eu sunny
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 03 Noi 2009, 8:50 am

IRIS a scris:Buna dimineata, fetelor !!! ❤ ❤ ❤
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Aniceday
buna dimi! sunny
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mar 03 Noi 2009, 8:52 am

LUANA, cheers cheers multumim pentru rezumat ! :flower: :flower: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Kissoflove
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mar 03 Noi 2009, 8:54 am

Buna dimineata

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Morning

Multumim Luana!!!!!!!!!!!

Handan ar trebui lasata sub cerul liber ... atatea mofturi in loc sa fie recunoscatoare :x
Handan boceste pt. ca va ajunge sa locuiasca la periferie - marea doamna nu poate sa locuiasca la periferie atunci sa gaseasca ea o solutie :lol:
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mar 03 Noi 2009, 8:55 am

dea05 a scris:
buna dimi! sunny
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 84227052
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 03 Noi 2009, 8:56 am

TheCattallyn a scris:Buna la toti...

Sunt foarte bucuros ca va'm gasit...e un forum foarte frumos...in care am putu afla informati despre actori si filme...

Imi place fff mult filmul LA UMBRA TEILOR...si ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Va Multumesc...Sper sa avem o colaborare calda:)
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Irlygirlwelcomedgg5F062D292D05-vi
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mar 03 Noi 2009, 8:59 am

emine a scris:las o cafea pt fetele care intra dim,mai ales pt Luana care are rabdare si ne face rezumatele la film
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 0fvt2c29
EMINE , foarte buna cafeluta :P :P chiar aveam nevoie...LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 020ly
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mar 03 Noi 2009, 9:01 am

TheCattallyn a scris:Buna la toti...Sunt foarte bucuros ca va'm gasit...e un forum foarte frumos...in care am putu afla informati despre actori si filme.Sper sa avem o colaborare calda:)
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 00021
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mar 03 Noi 2009, 9:03 am

pissycutz a scris:Buna dimineata
Neatza, Pissy !!! sunny ❤ sunny
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de eli81 Mar 03 Noi 2009, 9:51 am

LUANA ,MULTUMIM E PERFECT DECIT DELOC,ESTE SUPER CA MACAR ASA NE IMAGINAM SI NOI CE SE INTIMPLA IN SERIAL.
RUGAMINTE VREAU SI EU ULTIMILE 5 EP.,NU STIU CARE SUNT LA NR. CA ASA LE-AU ZAPACIT.
MULTUMESC MULT

eli81
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mar 03 Noi 2009, 11:05 am

eli81 a scris:LUANA ,MULTUMIM E PERFECT DECIT DELOC,ESTE SUPER CA MACAR ASA NE IMAGINAM SI NOI CE SE INTIMPLA IN SERIAL.
RUGAMINTE VREAU SI EU ULTIMILE 5 EP.,NU STIU CARE SUNT LA NR. CA ASA LE-AU ZAPACIT.
MULTUMESC MULT

Buna :flower:

Care este ultimul episod pe care il ai?
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de TheCattallyn Mar 03 Noi 2009, 12:13 pm

Multumim Pentru Rezumat !

TheCattallyn
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 26
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30
Localizare : IasiPascani

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de eli81 Mar 03 Noi 2009, 1:56 pm

multumesc mult,ultimul episod a fost 72

eli81
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mar 03 Noi 2009, 2:01 pm

eli81 a scris:multumesc mult,ultimul episod a fost 72
Ai un mp stupid
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Mar 03 Noi 2009, 2:08 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 111do
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 31 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 38 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum