Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

+26
vivi
TheCattallyn
mmchit
cryss
iulia
daniela_010
elenas
ancastanciu
hdragomiroiu
lulu
IRIS
pissycutz
emine
emilia63
mitzymeu
eli81
clio 24
tubafan
florina1989
monicuta
lucyana
nety
DENISA
Luana
dea05
Admin_dea05
30 participanți

Pagina 30 din 38 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 38  Urmatorul

In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de daniela_010 Dum 01 Noi 2009, 11:20 pm

Noapte buna, sa visati frumos!

daniela_010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 25
Data de inscriere : 13/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Dum 01 Noi 2009, 11:25 pm

daniela_010 a scris:Noapte buna, sa visati frumos!
noapte buna!
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 9ff9b049beb7ac353640a7bLA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 0050goodnight_1-vi
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Lun 02 Noi 2009, 12:00 am

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 2vd5o5fLA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 K315deLA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 103vddv
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 68h4w8LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 2v2bq5hLA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 2bqxpgLA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 23vx215LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Jrwmtc
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Lun 02 Noi 2009, 8:37 am

Buna dimineata!
Episodul de astazi, nr. 75 cred!
Filiz ii refuza lui Yilmaz ajutorul, spunandu-i ca nu are nevoie de nimic de la el. El, grosolan , ii spune atunci sa plece.El se duce cu Asli pe un vaporas si o convinge sa se marite cu el. Accepta fireste si chiar recunoaste, asa cum am spus eu- ca ar fi acceptat oricum...Bine ca nu o si saruta, ca si asa imi vine sa-i administrez cateva palme pt. usurinta cu care isi angajeaza viata...
Filiz vinde toate masinile familei , sub pret, fireste si Handan aduce si ea un cek cu banii de pe bijuterii. Mujgan va vinde si casa, pe care oricum nu a considerat-o a ei...
Se duc la Procuratura, de unde este transferat Omer la inchisoare si au o mica discutie cu el. Feride ii da fularul ei de la gat. Venise si Coc dupa ea(parca are radar tipul , asa stie mereu unde este Feride)...
Melodia pe care imbratiseaza pe Feride, vorbeste despre o mireasa(sau mire, e acelasi cuvant, gelin)...
Yilmaz si Asli se duc acasa de mana si Muallla se topeste de placere cand aude vestea!
Si ei imi vine sa-i dau vreo doua, s-o trezesc!
Cemil se apuca de baut , de suparare ca nu poate lua copilul...
Omer la inchisoare cu inca "n" colegi de celula. Unul se apropie de el, un altul il provoaca mereu.
Cemil discuta cu un avocat si va incepe un proces...
Filiz face socoteala banilor si hotaraste sa mai ceara si dlui. Osman, patronul ei.Acesta insa va primi vizita lui Cem si o anunta ca nu o poate ajuta...Fireste ca Cem si-a bagat coada si coarnele si acolo!
Asli se tot lipeste de Yilmaz...Ma enerveaza ingrozitor. Parca e un catel care cerseste mangairi intre urechi!
Kerem o cere iar pe Nalan de nevasta si prof. de la spital ii vede intr-o pozitie cam ciudata...
Asli vine la birou , asa cum va face mereu...Parca il controleaza pe Yilmaz..
Handan incearca sa se imprumute pe la prietene, dar fara succes.
Vor vinde si casa, fireste, sub pret!
Yilamz si Asli aleg verighete. A aflat si lumea din cartier si se bucura pt. el(mare fericire a gasit!)
Filiz il viziteaza pe Omer, care recunoaste ca a meritat sa stea acolo, pt. deciziile pe care le-a luat!(Bravo lui, macar in al 12-lea ceas a priceput!)
Omer cere Filizei sa-i duca o scrisoare Feridei.
Filiz o anunta pe Handan ca nu a obtinut imprumutul. Mujgan se ofera sa le ia in casa ei, dar Handan, cu ifosele ei , ii spune ca va inchiria ceva mai in centru.
Omer tot miroase fularul Feridei, iar tipul cel rau ii-l smulge din mana si se pocnesc. INtervin si ceilalti detinuti in favoarea celui mai vechi.Il bat serios pe Omer. Pentru ca este bagat la carcera , tipul promite sa-l aranjeze pe Omer...
Filiz merge sa dea scrisoarea si surprinde chiar momentul logodnei.
Asli face cafea..In cea pt. Yilmaz, pun sare(???) Cica asa este traditia!
Ce tampenie!
Filiz are o discutie dura cu Handan si-i spune cateva lucruri binemeritate...Tot insista sa faca Filiz ceva...Ca si cum banii se obtin din cer...
Asli si Yilmaz la Asli acasa...Il imbratiseaza si-i spune ea cum se teme ca nu se va sfarsi bine. El ezita sa o sarute...Ea asteapta si....a venit pauza de publicitate!
O pupa, dar pe obraz. Nu i-a venit s-o sarute!
Asli nu se simte bine; ameteste ...
Scrisoarea lui Omer ii spune Feridei ca o iubeste si-i cere sa-l astepte cei 3 ani cat va sta la inchisoare...
Feride are o discutie cu Yilmaz, care o intreaba de ce nu i-a felicitat pe el si pe Asli din toata inima. Ea ii spune ca daca n-o iubeste pe Asli nu face bine ca se casatoresc.
Yilmaz o tot tine cu ideea lui fixa ca a fost inselat(uitase ca de fapt el o respinsese pe Filiz care tot umbla sa-l impace....Ce ma enerveaza scenaristii!). Spune ca Asli stie ca nu o iubeste, dar ca vor avea o viata simpla si linistita(s-o creada el!. Toata viata ar fi regretat pasul facut...)

Asta e tot pentru azi!
Va urez o zi frumoasa si o sapatamana cat mai usoara!
:D
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Lun 02 Noi 2009, 8:41 am

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 121415LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 RemoteImage


multumim luana :flower: :flower: :flower: :flower: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 2eofaj8-1
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Lun 02 Noi 2009, 8:54 am

Buna dimineata, fetelor !!! sunny sunny
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 0024
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Lun 02 Noi 2009, 8:54 am

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 F5nybLA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 242sqo1
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Lun 02 Noi 2009, 8:58 am

IRIS a scris:Buna dimineata, fetelor !!! sunny sunny
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 0024
buna dimineata!!!!
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 1041743f7ymtghsuv
micul dejun este servit
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Lun 02 Noi 2009, 8:59 am

LUANA, mii de multumiri pentru rezumat !! cheers cheers ❤
DEA , foarte buna cafeluta :P :P, multumim.... de-ar iesi si soarele pe strada mea, ce bine ar fiiiiiiiiiiiiii....ca tare frig si urat este afara... 😢 kiss 😢
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 00070o
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Lun 02 Noi 2009, 9:06 am

IRIS a scris:[color=darkblue][b]LUANA, mii de multumiri pentru rezumat !! cheers cheers ❤
DEA , foarte buna cafeluta :P :P, multumim.... de-ar iesi si soarele pe strada mea, ce bine ar fiiiiiiiiiiiiii....ca tare frig si urat este afara... 😢 kiss 😢

e foarte frig si la mine dar bine ca nu mai bate vantul 🤡
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty camera ascunsa

Mesaj Scris de dea05 Lun 02 Noi 2009, 9:12 am





mi se pare ca au mai fost postate....
mi-ar fi placut ca asa ceva sa existe si la ASI....asa l-am fi vazut si noi pe Muri cum se incurca...si care-i sunt reactiile
ce greu e sa treci de la o stare la alta...ii bufneste rasul apoi se concentreaza si stau f suparati
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Lun 02 Noi 2009, 10:18 am

emine a scris:Acum câteva zile, intr-un oraş din Franţa, pe un afiş cu o tanara spectaculoasa la intrarea intr-o sala de gimnastica, scria: "În vara aceasta ce vrei să fii: sirena sau balena?"



Se spune că o femeie tanara, ale cărei caracteristici fizice nu contează, a răspuns la întrebarea de publicitate în aceşti termeni:



"Dragă domnilor:

Balenele sunt mereu înconjurate de prieteni (delfinii, leii de mare, oamenii curiosi). Acestea au o viaţa sexuală foarte activă, rămân gravide şi au balenute micute dragalase, pe care le alapteaza.

Se distreaza de minune cu delfinii, umplandu-si burta cu creveti. Se joaca si inoata, cutereira mările, cunoscand astfel de locuri minunate ca Patagonia, marea Barens sau recifii de corali din Polinezia.

Balenele cântă foarte bine şi chiar inregistreaza CD-uri. Sunt impresionante şi, practic, nu au nici un dusman care sa le vaneze, in afara de om. Ele sunt iubite, apărate şi admirate de toata lumea.



Sirenele nu există. Şi dacă ar exista, ar sta la coadă la cabinetele de psihoterapie, deoarece acestea ar avea o problemă serioasă de

personalitate: "femeie sau peşte?".

Nu au viata sexuala, pentru că-i omoare pe bărbaţii care se apropie de ele, si pe langa acest aspect, pe unde si cum ar putea? Deci, din aceasta cauza, nu au copii. Ele sunt frumoase, adevărat, dar singure şi triste. Oricum, cine ar vrea sa apropie de o tipa care miroase ca un peste?

Pentru mine este clar, doresc sa fiu o balena.



PS: In vremurile astea, in care toata mass-media ne baga in cap ideea ca doar femeile slabe sunt frumoase, eu prefer sa ma delectez cu o inghetata impreuna cu copii mei, cu o cina buna cu un barbat care ma face sa vibrez sau cu o cafea si prajiturele impreuna cu prietenele mele.

Cu timpul câştigam în greutate, pentru ca acumulam multe cunostinte si informatii si cand nu mai au loc in cap sunt distribuite in restul corpului. Aşa că nu suntem grase, suntem teribil de culte. De astăzi, când o sa ma uit la fundul meu în oglindă, o sa ma gândesc:"Dumnezeule, ce inteligenta sunt .. :lol:

frumos cea ce spui.si eu ma simt bine in piele mea ....eu una aveam o problema cu greutatea dupa ce am nascut dar acum am revenit la normal... 🤡
tu locuiesti in cyprus?cum este acolo?
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Lun 02 Noi 2009, 11:40 am

Buna ziua fetelor!
Multumim Luana pentru rezumat.
Multumesc fetelor pentru poze si videoclipuri.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Lun 02 Noi 2009, 11:50 am

pissycutz a scris:Buna ziua fetelor!
Multumim Luana pentru rezumat.
Multumesc fetelor pentru poze si videoclipuri.
buna!
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Lun 02 Noi 2009, 12:10 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 2gt3ddu
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de TheCattallyn Lun 02 Noi 2009, 1:27 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 2b060858f2624aa4bb541b4LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 W768

TheCattallyn
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 26
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30
Localizare : IasiPascani

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de TheCattallyn Lun 02 Noi 2009, 1:30 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Tubabuyukustun047LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 W720

TheCattallyn
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 26
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30
Localizare : IasiPascani

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de florina1989 Lun 02 Noi 2009, 1:42 pm

DENISA a scris:LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 2gt3ddu
ce scrie pe poza
doar buna
daca ma intalnesc cu tuba ne spunem buna si atat..nu m-am dus dupa ea..dupa ihlamurlar altinda ne-am despartit..intre noi a fost o dragoste mare...
de beren zice ca s-au despartit dupa o relatie de 2 ani..au ramas prieteni...isi mai dau mesaje.ultima data cand a vorbit cu ea a fost cand ea l-a sunat sa-l felicite pentru film..
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de TheCattallyn Lun 02 Noi 2009, 6:13 pm

Buna la toti...

Sunt foarte bucuros ca va'm gasit...e un forum foarte frumos...in care am putu afla informati despre actori si filme...

Imi place fff mult filmul LA UMBRA TEILOR...si ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Va Multumesc...Sper sa avem o colaborare calda:)

TheCattallyn
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 26
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30
Localizare : IasiPascani

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de vivi Lun 02 Noi 2009, 7:17 pm

multumesc pentru episoade TheCattallyn :D
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de TheCattallyn Lun 02 Noi 2009, 7:23 pm

NU face nimic...
mai bine multumestei Deiei:P

TheCattallyn
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 26
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30
Localizare : IasiPascani

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de vivi Lun 02 Noi 2009, 8:12 pm

https://www.youtube.com/watch?v=-tvbdm3YJmQ FILIZ la ecograf
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de florina1989 Lun 02 Noi 2009, 8:41 pm

vivi a scris:https://www.youtube.com/watch?v=-tvbdm3YJmQ FILIZ la ecograf
:)):))
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty LA UMBRA TEILOR

Mesaj Scris de ac_adina Lun 02 Noi 2009, 9:45 pm

Buna.Ma puteti ajuta si pe mine cu episoadele de la 72-76? Multumesc anticipat.

ac_adina
membru
membru

Mesaje : 8
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Lun 02 Noi 2009, 10:52 pm

ac_adina a scris:Buna.Ma puteti ajuta si pe mine cu episoadele de la 72-76? Multumesc anticipat.

Buna

Ti-am trimis un MP.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 30 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 38 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum