Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

+26
vivi
TheCattallyn
mmchit
cryss
iulia
daniela_010
elenas
ancastanciu
hdragomiroiu
lulu
IRIS
pissycutz
emine
emilia63
mitzymeu
eli81
clio 24
tubafan
florina1989
monicuta
lucyana
nety
DENISA
Luana
dea05
Admin_dea05
30 participanți

Pagina 17 din 38 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 27 ... 38  Urmatorul

In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 13 Oct 2009, 9:07 pm

pissycutz a scris:Multumesc Dea :flower:

Handan nu va fi niciodata multumita, ea nu este de acord niciodata oricare ar fi tema discutata (Filiz, Omer, Elif) si se va tot baga in viata lui Filiz, nu pot sa inteleg de ce isi inchipuie ea ca detine adevarul absolut si nu ii lasa pe Filiz si Yilmaz sa fie fericiti. Nu Filiz ar trebui sa fie terorizata mai tarziu de Cem ci Handan, ea este cea care l-a sustinut si i-a facut jocurile.


trebuia sa fie si cineva in calea fericiri ..de data asta familia se opune nu stiu de ce si omer e impotriva lor doar stie ca si el a patit-o cand s-a casatorit cu elif
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 N1486903361177595109
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Mar 13 Oct 2009, 10:56 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 VazgecGonlumBlm40ByDarthcoolhe21062
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 VazgecGonlumBlm40ByDarthcoolhe21-88
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 VazgecGonlum37Byburax24032008avi-39
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de daniela_010 Mar 13 Oct 2009, 11:39 pm

Buna seara ! Bine v-am gasit!daca ati sti ce greu mi-a fost sa ma inregistrez, dar gata am reusit.Nu este de vina topicul vostru ci experienta mea in folosirea cal....

daniela_010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 25
Data de inscriere : 13/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Mar 13 Oct 2009, 11:42 pm

daniela_010 a scris:Buna seara ! Bine v-am gasit!daca ati sti ce greu mi-a fost sa ma inregistrez, dar gata am reusit.Nu este de vina topicul vostru ci experienta mea in folosirea cal....


LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 1969706yqa7rmiqjf
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Mar 13 Oct 2009, 11:45 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 F41d295848
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 13 Oct 2009, 11:48 pm

daniela_010 a scris:Buna seara ! Bine v-am gasit!daca ati sti ce greu mi-a fost sa ma inregistrez, dar gata am reusit.Nu este de vina topicul vostru ci experienta mea in folosirea cal....
buna!bine ai venit pe la noi cheers Exclamation Exclamation LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 R74y13
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mar 13 Oct 2009, 11:50 pm

dea05 a scris:
trebuia sa fie si cineva in calea fericiri ..de data asta familia se opune nu stiu de ce si omer e impotriva lor doar stie ca si el a patit-o cand s-a casatorit cu elif
de acord dar s-a autodepasit kiss uneori ma intreb care e scopul ei, cu Elif s-a purtat urat la inceput dar a depasit repede momentul dar pe Filiz si Yilmaz nu reuseste decat tarziu sa ii lase sa-si gaseasca fericirea unul langa celalalt kiss
Omer nu reuseste sa vada dincolo de egocentrismul care-l caracterizeaza, nu a facut nici un efort sa vada in Yilmaz mai mult decat fostul iubit al sotiei
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 13 Oct 2009, 11:59 pm

pissycutz a scris:
dea05 a scris:
trebuia sa fie si cineva in calea fericiri ..de data asta familia se opune nu stiu de ce si omer e impotriva lor doar stie ca si el a patit-o cand s-a casatorit cu elif
de acord dar s-a autodepasit kiss uneori ma intreb care e scopul ei, cu Elif s-a purtat urat la inceput dar a depasit repede momentul dar pe Filiz si Yilmaz nu reuseste decat tarziu sa ii lase sa-si gaseasca fericirea unul langa celalalt kiss
Omer nu reuseste sa vada dincolo de egocentrismul care-l caracterizeaza, nu a facut nici un efort sa vada in Yilmaz mai mult decat fostul iubit al sotiei

ii place sa controleze vietile copiilor folosindu-se de toate mijloacele...acum il vede pe cem alaturi de filiz(nestiind ce poama e cem si cat rau face sa-si atinga scopurile)....am vazut ca nu-i convine nici de omer ca se apropie de feride sigur o sa inceapa scandalul si cu el sunny
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 9amkqb

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 RemoteImage-19
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Mier 14 Oct 2009, 12:33 am

buna seara!!! Dea multumim pt linkuri
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 0fu520zrp
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Mier 14 Oct 2009, 12:38 am

noapte buna la toate fetele,sa visati frumos,imi pare rau ca nu pot sa intru si eu mai devreme sa comentez cu voi,desi eu sunt in urma cu episoadele.va pup :)
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Mier 14 Oct 2009, 8:47 am

Buna dimineata!
Imi permit sa pun si aici rezumatul ep. de azi dim. pt. ca nu toate fetele de aici intra pe Port.
Sper sa nu supar pe cineva. Daca nu vreti, spuneti si nu mai pun alta data:
Comentează mesajulAzi 07:24 | 3632/3643
Sefa de proiect Asli se prezinta la firma. Se duce apoi la Canan cu care este prietena si acolo sunt Yilmaz si Ekrem la masa. Lui Y. i se cam rostogolesc ochisorii cand o vede...
Filiz ii spune ceyddeay despre sarcina. Ea se ofera sa o duca la ginecolog in ziua programata pt. intrerupere de sarcina.
Lui Cem nu ii convine ca a venit Asli. Se vede ca se teme de ceva...
Filiz merge pt. intrerupere, dar acolo se razgandeste.
Ceyda o sfatuieste sa-i spuna lui Y. despre copil, dar F. nu vrea...Nu ar mai suporta sa o goneasca inca odata. Spune ca se va dedica copilului, pt. ca nu ar vrea ca Y. sa vina la ea pentru copil si nu pt. ea...
In camera lui Halit intra un fals doctor, om al lui Cem, care-i injecteaza in perfuzie ceva ce provoaca infarct. Halit moare, desi la usa avea paza severa. Mai tarziu gasesc halatul in gunoi si Y. isi da seama ca a fost vinovat din nou Cem, care a scapat astfel de un om care putrea spune adevarul.
Y, merge pe sabtier si-l zgaltaie putin pe Cem
Sema vine de la doctori si este f. trista pt. ca nu va putea avea copii.
Filiz este speriata de ce va spune familia ei, in care nu s-a pomenit de vreun copil din flori....
Y. va merge la Omer sa-l avertizeze in privinta intentiilor lui Cem , dar Omer fireste , nu il crede. El a hotarat:
cem este prieten si Yilmaz dusman...
Omul lui Cem de la santier este speriat de sefa cea noua, care pune intrebari incomode pentru ei. Se pare ca au folosit materiale de proasta calitate la partea deja construita a turnului...Cem il sfatuieste sa scape de ea cum a scapat si de primul sef de proiect...
Omer ii spune lui Cem ceea ce i-a spus Yilmaz dar l-a asigurat ca nu l-a crezut.
La plecare chiar il pupa. de fiecare date cad il vad pe Omer sau Handan ca-l pupa pe Cem, imi vine sa spun ceva f. neelegant despre cel mai potrivit loc de pupat pt. scorpionul acela...
In fine!
Avocatul lui Cem aude ce spune Omer si incepe sa fie ingrijorat, dar Cem il linistetste mintindu-l.
Asli incepe sa fie interesata de Y. si pune intrebari Cananei despre el...
Elif este bolnava, cu febra mare. Omer si Feride o ingrijesc si adorm amandoi de o parte si de alta a fetitei..
Filiz are o discutie cu mama ei, despre ce inseamna a fi mama...Dar nu are curaj sa-i spuna despre sarcina...
Y.il cearta pe Ekrem pt. ca acesta ii tot vb. despre Filiz, o poveste incheiata din punctul lui de vedere...Iar au ciopartit filmul...
Ceyda cu Filiz la doctor, la ecografie. Feride si Omer in acelasi pat cu fetita , realizeaza ca se cam plac ...
Si....gata, s-a rupt pelicula....sau CD-l...
Sunt niste ticalosi....Au inebunit cu teleshopingul...
In aceste cond. pot si maine sa fac rezumat. Se termina la 8,30, ba chiar putin ininte...
va pup!
Va urez o zi placuta!
:)
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mier 14 Oct 2009, 9:23 am

multumim luana cheers cheers cheers

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 2qtv9mu
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mier 14 Oct 2009, 9:49 am

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Suzyval08goodmorn...dragelor !!! Sa aveti o zi frumoasa si senina !!! sunny ❤ ❤
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mier 14 Oct 2009, 9:55 am

daniela_010 a scris:Buna seara ! Bine v-am gasit!daca ati sti ce greu mi-a fost sa ma inregistrez, dar gata am reusit.Nu este de vina topicul vostru ci experienta mea in folosirea cal....
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 00019 cheers cheers
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de eli81 Mier 14 Oct 2009, 10:05 am

multumim mult pentru rezumat

eli81
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mier 14 Oct 2009, 10:09 am

DEA, DENISA , LUANA ...LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 00071...pentru , poze si rezumat . :flower: :flower:
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mier 14 Oct 2009, 10:18 am

IRIS a scris:LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Suzyval08goodmorn...dragelor !!! Sa aveti o zi frumoasa si senina !!! sunny ❤ ❤

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 H1402
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 14 Oct 2009, 10:22 am

Buna dimineata fetelor de la umbra stupid

Multuuuuuuuuuuuumim Luana si cu siguranta vrem sa ne postezi rezumatul, pana reusim sa vedem filmul, noi cele care nu il pot urmari dimineata, este minunat ca putem afla ce s-a intamplat.

Asli il incomodeaza pe Cem iar relatia ei cu Yilmaz incepe sa devina mai puternica datorita obsedatului acesta 🇳🇴 si ce ma enerveaza si mai mult este ca anturajul acesta care ii vrea despartiti pe cei doi reuseste sa ii manipuleze cu succes kiss
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mier 14 Oct 2009, 10:50 am

pissycutz a scris:Buna dimineata fetelor de la umbra stupid

Multuuuuuuuuuuuumim Luana si cu siguranta vrem sa ne postezi rezumatul, pana reusim sa vedem filmul, noi cele care nu il pot urmari dimineata, este minunat ca putem afla ce s-a intamplat.

Asli il incomodeaza pe Cem iar relatia ei cu Yilmaz incepe sa devina mai puternica datorita obsedatului acesta 🇳🇴 si ce ma enerveaza si mai mult este ca anturajul acesta care ii vrea despartiti pe cei doi reuseste sa ii manipuleze cu succes kiss

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 RemoteImage-147
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Mier 14 Oct 2009, 12:54 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Zoptbulentinal
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Mier 14 Oct 2009, 4:04 pm

buna fetelor la mine este o vreme f urata ploua si bate un vant de te zboara
dea, luana mersi de ep si de rezumat
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 517793
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mier 14 Oct 2009, 8:28 pm

DENISA a scris:LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Zoptbulentinal

poza este noua?

https://www.youtube.com/watch?v=UNKWqB_mlXI bulent
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mier 14 Oct 2009, 8:30 pm

lucyana a scris:buna fetelor la mine este o vreme f urata ploua si bate un vant de te zboara
dea, luana mersi de ep si de rezumat
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 517793

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 517793 si la mine este f urat...din cand in cand mai si ninge dar nu se pune...
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 2lvb8ts
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de daniela_010 Mier 14 Oct 2009, 10:41 pm

Buna seara si multumesc pt. primire.Din pacate nu am decat un cal. si intru pe el de obicei seara cand il lasa baiatul meu.Multumesc pt. rezumat Luana . Din pacate eu lucrez numai dimineata si vad filmul prin comentarile voastre s-au atunci cand il pune cineva pe maga,deci mii de multumiri pt. fetele care fac aceasta munca.Cu ajutorul vostru sunt la curent cu actiunea filmului.

daniela_010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 25
Data de inscriere : 13/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mier 14 Oct 2009, 10:55 pm

daniela_010 a scris:Buna seara si multumesc pt. primire.Din pacate nu am decat un cal. si intru pe el de obicei seara cand il lasa baiatul meu.Multumesc pt. rezumat Luana . Din pacate eu lucrez numai dimineata si vad filmul prin comentarile voastre s-au atunci cand il pune cineva pe maga,deci mii de multumiri pt. fetele care fac aceasta munca.Cu ajutorul vostru sunt la curent cu actiunea filmului.

buna!te asteptam si seara si eu tocmai mi-am culcat fata si am zis sa mai intru un pic :drunken: :bom: asta este de cand ne-a mutat filmul abia putem sa-l vedem...noroc cu fetele care le urca pe mega cheers acum filmul poti sa-l vezi si online la kanal d in fiecare zi este alt ep dar trebuie sa te log acolo eu nu am cont si nici nu cred ca-mi fac vreodata
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 5fek1g94azp5j0710r03
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 4kd3yf
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 17 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 38 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 27 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum