Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

+26
vivi
TheCattallyn
mmchit
cryss
iulia
daniela_010
elenas
ancastanciu
hdragomiroiu
lulu
IRIS
pissycutz
emine
emilia63
mitzymeu
eli81
clio 24
tubafan
florina1989
monicuta
lucyana
nety
DENISA
Luana
dea05
Admin_dea05
30 participanți

Pagina 32 din 38 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38  Urmatorul

In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de eli81 Mar 03 Noi 2009, 2:16 pm

merci mult sunny

eli81
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de eli81 Mar 03 Noi 2009, 2:52 pm

DA ASA INTRADEVAR ,E MERITUL LOR PTR. CARE LE MULTUMESC INCA O DATA.

eli81
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Mar 03 Noi 2009, 5:06 pm

buna fetelor
luana mersi de rezumat
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Mar 03 Noi 2009, 6:02 pm

dea05 a scris:
Luana a scris:Imi cer o mie de scuze. Nu stiu ce am facut, ca mi-a luat de doua ori mesajul. Si nu vrea sa ma lase sa corectez. Si ma si grabesc!
Va rog sa ma scuzati! :x
buna dimi!
multumim.lasa ca o sa-l corectez eu...

Buna seara!
Am vazut ca mi l-a luat de trei ori...Nu am facut nimic din ceea ce fac de obicei. Nu stiu ce s-a intamplat, iar corectarea chiar nu merge. Am incercat si la alt mesaj si tot vcel gresit a aparut.
Promit sa fiu mai atenta data viitoare, dar uneori ma grabesc dimineata,,,,,iar graba, stiti voi, strica!
Imi pare tare rau. Daca l-as pune cand ma intorc, ar fi prea tarziu, asa ca il trimit imediat ce se termina filmul!
Cu scuzele repetate, va urez o noapte senina si somn usor! :shock:
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty LA UMBRA TEILOR

Mesaj Scris de ac_adina Mar 03 Noi 2009, 6:54 pm

Buna. Multumesc foarte frumos pentru mesaj.

ac_adina
membru
membru

Mesaje : 8
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mar 03 Noi 2009, 8:04 pm

Ce fac fetele cucuietele? :lol:
Am trecut prin zona sa va salut, sa vad minunatiile pe care le-ati mai postat si sa vad daca la "umbra" ninge stupid

Hei la cine ninge? In Bucuresti ploua ... LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Rain
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de florina1989 Mar 03 Noi 2009, 8:30 pm

pissycutz a scris:Ce fac fetele cucuietele? :lol:
Am trecut prin zona sa va salut, sa vad minunatiile pe care le-ati mai postat si sa vad daca la "umbra" ninge stupid

Hei la cine ninge? In Bucuresti ploua ... LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Rain

la mine la Buzau ningea mai devreme dar s-a oprit
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de florina1989 Mar 03 Noi 2009, 8:30 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Auy1jd
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Zs9iv
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 X5rqqs
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 2lu448h
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Fto86u
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 8yz8cp
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mar 03 Noi 2009, 8:49 pm

florina1989 a scris:
pissycutz a scris:Ce fac fetele cucuietele? :lol:
Am trecut prin zona sa va salut, sa vad minunatiile pe care le-ati mai postat si sa vad daca la "umbra" ninge stupid

Hei la cine ninge? In Bucuresti ploua ... LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Rain

la mine la Buzau ningea mai devreme dar s-a oprit
Ce frumos!!!!!!!!! In Bucuresti au cazut cativa fulgi dimineata iar de 2-3 ore ploua Suspect
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de florina1989 Mar 03 Noi 2009, 10:03 pm

ar fi fost si mai frumos daca s-ar fi asternut ❤ ❤
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Mar 03 Noi 2009, 11:49 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 30vert
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 21ahcgy

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 2wp5eep


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 03 Noi 2009, 11:53 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Mar 03 Noi 2009, 11:50 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 62vert
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 78vert
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_42
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_43
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_44
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_45
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_47
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_52
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_56
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_59
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_60
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_64
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_65
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_66
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_67
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_69
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_70
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_77
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_78
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_79
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_80
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_83
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_84
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_86
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_87
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_89
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_98
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_99
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_100
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_101
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_102
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_104
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_105
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_107
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_108
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Program_28_109
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de timaeu Mier 04 Noi 2009, 1:09 am

Buna fetelor!

Unde pot urmari si eu (la ce adresa...) La umbra teilor de la ep 26 in sus Question 😢

timaeu
membru
membru

Mesaje : 1
Data de inscriere : 04/11/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Mier 04 Noi 2009, 8:27 am

Buna dimineata fetelor!
Episodul 77:
Salih merge la Cemil sa afle ce are de gand si fireste , iar se cearta. Fahryie tipa la ei si le cere sa se potoleasca. Cemil are oarece dreptate, dupa mine...Trebuie lasat sa-si vada baiatul...
Filiz cere unui om de afaceri care a intentat proces sa renunte, dar acesta o refuza; in lumea afacerilor nu este loc de sentimentalisme...
Asli afla de la dr. ca are ceva grav. Yilmaz se duce la ea, iar ea ii pune verigheta in palma si-i spune ca nu se pot casatori, deoparece are o tumoare pe creier intr-o zona in care se poate sa nu poata fi operabila..El o incurajeaza si-i promite ca vor depasi impreuna asta.
Handan tot boceste si spune ca aceea este o casa in care nu se poate trai(???). La masa se uita la mancare, de parca ar fi gandaci pe masa...In loc sa aprecieza bunavointa Mujganei...Imi vine s-o plesnesc! Infumurata si proasta!(Scuze, dar nu ma pot abtine sa pun si cate o consideratie personala!).
Kerem fluiera noaptea ca sa iasa Nalan afara, sa-i dea flori. Se saruta si Filiz priveste cu intelegere , dar si cu durere prin fereastra, scena...
Feride il cheama pe Coc si-i spune ca va face tot ce vrea el, cu conditia ca el, Coc, sa-l scape pe Omer. Confirma ca il iubeste mult pe Omer.
Acesta este injunghiat in inchisoare de detinutul cel rau, care mereu cauta cearta...Este transportat la spital, iar Raul la celula separata...
Handan l-a visat urat pe Omer si este ingrijorata...Feride privea cu Yilmaz la TV si afla de ranirea lui Omer. Merg sa le ia pe Handan si Filiz si pleca la spital. Acolo afla ca este nevoie de sange si Filiz pleaca cu Yilmaz cu masina sa aduca( ca si cum sangele se da asa, oricui...) si Filizei ii raman ochii pe verigheta lui Yilmaz...El are tendinta s-o ascunda...
A venit si Cem , caruia ii stau in gat multumirile adresate lui Yilmaz de catre Handan si mai ales de Filiz.Incearca sa-l goneasca, dar Handan il pune la punct( in sfarsit!).
Cele 3 femei din viata lui Omer stau si-l privesc prin geam. Afla ca trebuie transportat in alta parte, pt. ca nu este decat un loc, cu plata. Filiz spune ca se va descurca si cere medicului sa-l duca acolo...
Coc se imbata si are coculetul cam ravasit de suparare ca nu-l iubeste pe el Feride...Se duce la spital si o cheama afara( iar stia unde e fata; are radar in coc tipul acesta).
Omer vede pe geam cum Feride pleaca cu Coculet. Acesta ii promite fetei ca-i da banii ,fara nicio obligatie din partea ei (nobil individul!)
Asli este gata sa-si accepte soarta oricare ar fi ea. Yilmaz ii promite ca votr depasi impreuna toate acestea...
Omer refuza insa banii de la Coc si se supara pe Feride cand aude ca a vrut sa ia bani de la fostul logodnic (pesemne ii place la inchisoare! Ma inebunesc turcii cu mandria asta...)
Filiz a fost in cautarea unei slujbe, dar a fost refuzata pt. ca e insarcinata.(discriminareee!)
Omer este transportat la inchisoare si se cere plata spitalizarii. Yilmaz vede ca Filiz nu are bani si o plateste el...Handan si Filiz merg acasa cu autobuzul. Handan este oripilata de atmosfera din buz; primeste un banut din spate cu care nu stie ce sa faca (am observat ca ele nu au platit).
Mualla vrea repede nunta cu Asli.. Are o graba femeia asta , ceva de speriat!
Yilmaz afla de proces si merge sa vorbeasca cu Cemil. Acesta nu vrea sa renunte la proces.
Omer este ajutat mereu de un detinut. Il intreaba de ce e acolo si spune ca si-a gasit sotia cu altul , dar nu au murit( nu spune ce le-a facut).
Si ...gata. Au terminat la si 23 minute...Mereu mai fura cate un minut , doua....

Va urez o zi frumoasa si calduta!
Numai bine fetelor!
:D
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de tubafan Mier 04 Noi 2009, 8:32 am

Buna dimineata!Luana multumesc pentru rezumat.
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 419 O cafeluta pentru toti membrii acestui forum. :flower:

tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mier 04 Noi 2009, 8:33 am

Buna dimineata, dragutelor !!! :D :D Afara este frig si ploua, asa ca va astept la o cafeluta fierbinte . LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Fgd1
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de tubafan Mier 04 Noi 2009, 8:38 am

timaeu a scris:Buna fetelor!

Unde pot urmari si eu (la ce adresa...) La umbra teilor de la ep 26 in sus Question 😢
Buna!
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 GlitterbearComp
episoadele sunt pe mega sunny iti trimit un mp

tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mier 04 Noi 2009, 8:39 am

LUANA & DENISA ... :flower: :flower: mii de multumiri pentru rezumat si pentru pozele frumoase cheers cheers LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 2330126
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de tubafan Mier 04 Noi 2009, 8:40 am

IRIS a scris:Buna dimineata, dragutelor !!! :D :D Afara este frig si ploua, asa ca va astept la o cafeluta fierbinte . LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Fgd1
Buna!Timpul asta ma scoate din minti ,e asa de frig
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Fall


Ultima editare efectuata de catre tubafan in Mier 04 Noi 2009, 8:46 am, editata de 1 ori

tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mier 04 Noi 2009, 8:41 am

timaeu a scris:Buna fetelor!
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 00045c
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 04 Noi 2009, 8:42 am

Buna dimineata!

Luana mii de multumiri, multumim Denisa pentru poze.

Iris esti harnicuta ca de obicei ... mmm buna cafeluta :flower:
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de tubafan Mier 04 Noi 2009, 8:44 am

Handan e de coma, imediat a chemat taxiul, femeia e invatata cu confortul,nu-i convenea in autobuz mai ales ca omul o facuse tanti parca si banii abia a pus mana pe ei probabil din cauza microbilor :lol:

tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 04 Noi 2009, 8:59 am

tubafan a scris:Handan e de coma, imediat a chemat taxiul, femeia e invatata cu confortul,nu-i convenea in autobuz mai ales ca omul o facuse tanti parca si banii abia a pus mana pe ei probabil din cauza microbilor :lol:
:lol:
Am vazut si eu faza pe youtube si m-a distrat copios :lol: merita tot ceea ce i se intampla 8)
La cate fite face as fi dat-o afara de mult din casa daca eram in locul lui Mujgan.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de tubafan Mier 04 Noi 2009, 9:43 am

pissycutz a scris:
tubafan a scris:Handan e de coma, imediat a chemat taxiul, femeia e invatata cu confortul,nu-i convenea in autobuz mai ales ca omul o facuse tanti parca si banii abia a pus mana pe ei probabil din cauza microbilor :lol:
:lol:
Am vazut si eu faza pe youtube si m-a distrat copios :lol: merita tot ceea ce i se intampla 8)
La cate fite face as fi dat-o afara de mult din casa daca eram in locul lui Mujgan.
Nu-i convine situatia dar nu are ce sa faca.Mi-a placut faza daca ai vazut-o cea din ep de ieri cand omul ala statea la usa si se gandea cum sa o invite pe Handan la cofetarie iar cand ea a deschis usa el a intrebat-o daca ochii sunt ai ei (vai ce-am mai ras) :P :P si i-a mai dat si gunoiul apoi inchizandu-i usa in nas :D :D

tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 04 Noi 2009, 9:54 am

tubafan a scris:
pissycutz a scris:
tubafan a scris:Handan e de coma, imediat a chemat taxiul, femeia e invatata cu confortul,nu-i convenea in autobuz mai ales ca omul o facuse tanti parca si banii abia a pus mana pe ei probabil din cauza microbilor :lol:
:lol:
Am vazut si eu faza pe youtube si m-a distrat copios :lol: merita tot ceea ce i se intampla 8)
La cate fite face as fi dat-o afara de mult din casa daca eram in locul lui Mujgan.
Nu-i convine situatia dar nu are ce sa faca.Mi-a placut faza daca ai vazut-o cea din ep de ieri cand omul ala statea la usa si se gandea cum sa o invite pe Handan la cofetarie iar cand ea a deschis usa el a intrebat-o daca ochii sunt ai ei (vai ce-am mai ras) :P :P si i-a mai dat si gunoiul apoi inchizandu-i usa in nas :D :D

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Laugingemoticon nu am vazut faza asta. Iti dai seama daca ar fi indraznit sa o invite ce scandal iesea, lesina de jignita ce se simtea ca a indraznit sa o invite.
Eu nu reusesc sa il vad dimineata iar pe youtube l-am fentat LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Wink
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 32 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 38 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum