Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

+26
vivi
TheCattallyn
mmchit
cryss
iulia
daniela_010
elenas
ancastanciu
hdragomiroiu
lulu
IRIS
pissycutz
emine
emilia63
mitzymeu
eli81
clio 24
tubafan
florina1989
monicuta
lucyana
nety
DENISA
Luana
dea05
Admin_dea05
30 participanți

Pagina 23 din 38 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Urmatorul

In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de monicuta Mar 20 Oct 2009, 8:34 pm

buna seara
tot eu
am intrat sa va salut si sa va spun ca ma bucur ca v-am cunoscut(virtual)
va multumesc
monicuta
monicuta
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 20 Oct 2009, 8:51 pm

monicuta a scris:buna seara
tot eu
am intrat sa va salut si sa va spun ca ma bucur ca v-am cunoscut(virtual)
va multumesc
salutare!!!!!!suntem bucuroase ca te avem alaturi cheers cheers cheers asa familia la umbra teilor este din ce in ce mai mare

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 15z0fwg
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de hdragomiroiu Mar 20 Oct 2009, 11:50 pm

buna seara! am intrat sa va salut si sa va multumesc pentru atmosfera frumoasa pe care o intretineti cu imagini si informatii. noapte buna!!

hdragomiroiu
membru activ
membru activ

Mesaje : 37
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mar 20 Oct 2009, 11:53 pm

hdragomiroiu a scris:buna seara! am intrat sa va salut si sa va multumesc pentru atmosfera frumoasa pe care o intretineti cu imagini si informatii. noapte buna!!
noapte buna!....te mai asteptam pe la noi
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 16i9st0
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Mar 20 Oct 2009, 11:59 pm

buna seara all !!!!! nu stiu daca mai este cineva pe aici,ca vad ca se intra mai mult dim,eu mai mult seara,dar nu este nici o problema,bine ca avem unde sa intram sa vedem poze frumoase,unele informatii,sau episoadele,cu ajutorul fetelor care sunt niste dragute :) .am reusit sa vad si eu pana la ep 64.si in filmul asta ca si in asi mandria asta.......offf este tare rea cateodata,poti sa pierzi multe in viata si asta o spun di proprie experienta,ca si eu am o mandrie cateodata.....si am pierdut de multe ori din cauza asta 😢 .

intradevar lui bulent nu-i sta bine deloc cu parul mai lung si mustata mai mare,il face batran,ii sta bine cum era in film(umbra),dar poate asa ii cere sa fie pt rol?se poate....
va multumesc inca o data fetelor harnicute si astept cu nerabdare sa vad urmatoarele episoade,va doresc o noapte linistita si calduroasa :)
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 1577227
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mier 21 Oct 2009, 12:12 am

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 214ca5z


Ultima editare efectuata de catre dea05 in Vin 23 Oct 2009, 12:43 pm, editata de 2 ori
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mier 21 Oct 2009, 12:13 am

emine a scris:va multumesc inca o data fetelor harnicute si astept cu nerabdare sa vad urmatoarele episoade,va doresc o noapte linistita si calduroasa :)
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Goodnight-bear-sleeping
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Mier 21 Oct 2009, 7:27 am

Buna dimineata!
Filiz este dusa la spital de Omer si Feride. Y. pleaca si el acolo. Mama Handan, care se trateaza cu Cem cu cafea,afla si merg si ei la spital.
Acolo afla ca F. era sa piarda copilul, dar nu e mare pericol. Trebuie sa se odihneasca. Omer intreaba dr. daca e timp pt. avort, si acesta ii spune ca doar in acea sapt. se mai poate. Filiz este suparata si spune ca va sta la ferma.
Y. este tratat urat si dat afara de Omer si de Handan, pe rand.
Filiz merge la ferma si adoarme pe jos, unde o gaseste mama ei a doua zi si se sperie grozav. Ii povestetste cum a fost cand s-a nascut ea. Filiz ii cere iar sa o inteleaga.
Y. ii telefoneaza si ii spune ca ar vrea sa cumpere el piata...
Yilmaz se ofera sa cumpere piata, dar Omer refuza. Sopune ca banii lui Yilmaz nu pot veni in firma Tekiner. Mi se face rau de la stomac de atata prostie...Cica tipul a facut studii in strainatate...Ce naiba l-au invatat acolo???
Baietelul gasit de Ali face cunostinta cu Sema.
Politia le confisca marfa , pe care incercau s-o vanda din camion direct, ca sa mai castige ceva....
Asli a descoperit o crapatura in tavanul proaspat reparat. Omul lui Cem ii raporteaza acestuia si avocatul aude si el. Ii spune lui Cem sa se opreasca, dar el spune ca nu se va opri pana nu va obtine ceea ce doreste. Il pune pe omul lui s-o sperie pe Asli.
Yilmaz hotaraste sa faca marfa in continuare , fara a sti ce va face cu ea, doar ca sa le dea de lucru oamenilor...
Filiz si Ceyda pregatesc intens prezentarea de moda...
Gorila lui Cem intra la Asli pe cand facea dus si-i scrie un mesaj de avertizare pe oglinda; sa nu se bage in ce nu se pricepe, sau asa ceva. Ea ii vede umbra si se sperie rau. Cheama politia, iar noaptea va veni Yilmaz si va dormi pe canapea la ea, s-o pazeasca...
Tipul ii raporteaza lui Cem si acesta spune ca spera sa ca Asli sa plece in Spania, altminteri urmatorul ei domiciliu va fi la cimititr...Minunat baiat!
Baietelul, Mirhat a reusit sa se bage pe sub pielea tuturor. E dragalas si ajuta si el cum poate.
Omer o place tare pe Feride. Se plimba si ii cere sa-l pupe...(pe obraz, nu va speriati!)
Filiz trimite modelele pt. rochii dar si invitatii la prezentarea de moda pt. croitorese, dar si pentru Yilmaz.

Kanalistii au mai mancat 5 minute. S-a terminat la si 25.
M<izerabili sunt!

Asli se teme sa mai deschida usa. cand deschide se inarmeaza cu o tigaie. Vine Yilmaz si ii spune ca a gasit crapaturi in beton si ca a trimis la analiza materialul. Yilmaz se teme ca atacul de la casa ei a fost o intimidare, din pricina problemelor din celebra contructie, care aduce Tekinerii la sapa de lemn.
Yilmaz isi da intalnire la depozit pt. a doua zi cu Filiz...
Cem se tot prosteste si mangaie tabloul Filizei,cel din camera ascunsa, intrebandu-se ce se va face el daca ea nu va fi cu el....

Va urez o zi rodnica si frumoasa!
:)
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mier 21 Oct 2009, 8:53 am

Buna dimineata, fetelor !!! sunny Va doresc o zi cat mai frumoasa si...va astept cu cafeluta pregatita !!! LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 0bos5kckt


Ultima editare efectuata de catre IRIS in Mier 21 Oct 2009, 8:59 am, editata de 1 ori
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 21 Oct 2009, 8:58 am

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Gunaydin1
kizlar cheers


Multumesc Luana pentru rezumat. Multumesc Dea pentru linkuri. Multumesc Denisa pentru poze.

Trist episod si ceea ce urmeaza va fi si mai trist kiss
Yilmaz plateste un pret prea scump pentru modul in care si-a facut intrarea in fam. Tekiner iar Filiz este in continuare o victima colaterala acestei lupte continue. 😢 Toate acestea combinate cu mandria nemasurata a lui Yilmaz sunt reteta perfecta pentru dezastru. kiss
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mier 21 Oct 2009, 8:59 am

DEA , LUANA , DENISA....multumiri pentru poze si rezumat ! ( primul lucru pe care-l fac dimineata este sa intru aici si sa citesc cu nerabdare ce ne mai povesteste Luana ) :D :D LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Flowerl
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 21 Oct 2009, 9:01 am

IRIS a scris:Buna dimineata, fetelor !!! sunny Va doresc o zi cat mai frumoasa si...va astept cu cafeluta pregatita !!! LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 0bos5kckt
Buna dimineata! Bem cafeaua impreuna stupid
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Mier 21 Oct 2009, 9:09 am


Buna dimineata! Bem cafeaua impreuna stupid
Ce bine-mi pare ca nu sunt singura cheers cheers ...te astept cu mare placere...LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Smiles2028
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de eli81 Mier 21 Oct 2009, 9:53 am

LUANA MULTUMIM MULT SI TE ASTEPTAM SI MIINE DIMINEATA.

eli81
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Mier 21 Oct 2009, 11:36 am

buna dimi!fetelor
luana multumesc pt rezumatul filmului cheers
iris este f buna cafeluta acum o servesc.... cheers
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Mier 21 Oct 2009, 12:33 pm

Luana a scris:Buna dimineata!

Va urez o zi rodnica si frumoasa!
:)
bună Luana ! ce mai faci ? ai văzut poza lui Murat de la filmări? e vesel băiatul, pare a se amuza de perlele lui Sami cel uscat .


LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 4zF65745
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Or674960
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Mier 21 Oct 2009, 4:25 pm

buna fetelor mersi dea pt. ep. si luana pt rezumat
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de monicuta Mier 21 Oct 2009, 8:41 pm

buna seara fetele
am intrat sa va salut
monicuta
monicuta
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de daniela_010 Mier 21 Oct 2009, 9:10 pm

ancastanciu a scris:salut fetelor!
ce mai faceti? Eu reusesc sa vad filmul datorita comentariilor voastre si episoadelor pe care le incarcati pe mega dar nu stiu ce se intampla ca nu mai imi da voi sa downloadez.Ma puteti ajuta cu un sfat?:d Multumesc mult:*
Buna seara incearca din nou pe mega se pot downloada ep. urcate de fetele noastre dragute si harnicute.

daniela_010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 25
Data de inscriere : 13/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de ancastanciu Mier 21 Oct 2009, 10:16 pm

daniela_010 a scris:
ancastanciu a scris:salut fetelor!
ce mai faceti? Eu reusesc sa vad filmul datorita comentariilor voastre si episoadelor pe care le incarcati pe mega dar nu stiu ce se intampla ca nu mai imi da voi sa downloadez.Ma puteti ajuta cu un sfat?:d Multumesc mult:*
Buna seara incearca din nou pe mega se pot downloada ep. urcate de fetele noastre dragute si harnicute.
Am incercat din nou ,dar nu merge, imi zice ca downloadarea este limitata si ca nu mai am voie sa descarc de la ei de pe site.
Ma puteti ajuta?

ancastanciu
membru
membru

Mesaje : 9
Data de inscriere : 05/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Joi 22 Oct 2009, 6:39 am

dea05 a scris:buna dimi!fetelor
luana multumesc pt rezumatul filmului cheers
iris este f buna cafeluta acum o servesc.... cheers

Buna dimineata. Si eu tot la cafea sunt!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Joi 22 Oct 2009, 7:53 am

Yilmaz il banuieste pe Cem pt. ce i se intampla Asliei.
Ahmet este bulversat in privinta celor spuse de Cemil, ca el este tatal adevarat. Copilul plange si se scapa pe el; Salih se repede putin in Cemil.
Yilmaz si Filiz viziteaza depozitul lui Y., care recunoaste ca nu stie ce va face cu marfa.In acest timp, Asli primeste un tel. de amenintare de la omul lui Cem si i se cere sa paraseasca tara si-l cheama la ea pe Y. Filiz aude si nu-i convine.
Yilmaz o ia cu el pe Asli la prezentarea de moda, la care ea se autoinvita. Filiz care-l astepta cu nerebdare, are un soc cand il vede cu tipa dupa el. Se retrage din sala. Yilmaz vine dupa ea, ii spune ca e geloasa, o saruta si apoi isi cere scuze pt. asta...Handan ii vede si fuge. Ii promite ca lui Cem ca ii va spune ce s-a intamplat(ma irita femeia asta, de-mi vine s-o plesnesc !)

Defilarea de final. Aplauze!
Asli tot pandeste fata lui Y.Filiz primeste felicitari.
ceyda il invita si pe Y. ,dar Handan se opune.
Kerem si Nalan au o cina romantica in carciuma goala acum, dar Nalan refuza cererea in casatorie, voind sa termine mai intai scoala.
La despartire ii vede Mujgan si au o cearta mama-fiica, Mujgan spunand ca nu vrea ca fiica ei invatata sa se marite cu un carciumar.
handan ii spune lui Cem ca se teme ca Y o va zapaci iar pe Filiz.
Asli afla de la Y. ca s-a iubit cu Filiz si-i pica f. prost povestea.
Omer se plimba cu Feride si-i spune ca o iubeste si este increzator in viitor.
Handan se duce la ferma si-i spune Filizei ca accepta copilul, dar nu si pe Yimaz, cu niciun pret. E f. dezamagita.

Discutie Ekrem-Yilmaz.Y. repeta chestia cu increderea in al a Filizei...bla,bla, ...Handan angajeaza bona , care se apuca sa schimbe garderoba fetitei, ca sa fie demnna de fam. Tekiner(!!!!).
Omer si Feride la cafea.
Omer ii spune ca el tine mult la constructia aceea, pt. ca va arata ce poate el, fara ajutorul Filizei (si arata din plin!)
Y si Filiz se intalnesc la croitorie si apoi merg [putin impreuna. Y. ii spune ca nu are o relatie cu Asli si atunci Filiz il invita la cina la ea la ferma.
Handan merge la medic si cere un certificat cum ca F. este insarcinata in 4 sapt. si nu in 10 cum e de fapt. Certificatul i-l arata lui Cem(asa mama! Pumni in nas imi vine sa-i dau!)
Pe santier, Asli ii spune lui Cem ca vor veni rezultatul analizei materialelor si vor sti adevarul. Cem il atentioneaza pe omul lui.
Omer, fetita si Feride se trateaza cu tort in ziua declarata ca e ziua Feridei si Feride primeste cadou un tel. mobil de la Omer.

Omer face planuri cu Handan si Cem , iar Cem il perie si-i spune cum au toti de invatat de la Omer, cel priceput in afaceri(!).
Feride ii spune lui Y. ce bine ii pare ca s-a impacat cu Filiz si ca se potrivesc f. bine, dar Y. este descumpanit.
Ceyda o cearta pe Filiz ca nu i-a spus lui Y de bebelus. Ea vrea sa creeze atmosfera romantica pt. marturisire si-i spune ca l0-a chemat la cina.
Ali ingrijeste de Mirsat:ii hraneste si-l culca noaptea la ei, dar fara stirea Semei.
Ahmet face pe el mereu , spre ingrijorarea parintilor lui.
Gata plec.
Va pup si va ure o zi frumoasa!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Joi 22 Oct 2009, 8:33 am

Buna dimineata, harnicutelor !!! sunny ❤ In speranta ca veti avea o zi buna, va trimit putin soare si va stept la o cafeluta .LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Ccgmd11122
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Joi 22 Oct 2009, 8:41 am

LUANA , cheers cheers LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Glitterfy063626t875d36..pentru rezumat, acum pot sa-mi incep ziua linistita . :flower: :flower:
Si pe mine ma enerveaza trioul Evil or Very Mad CEM, OMER, HANDAN Evil or Very Mad ...si abia astept sa vad ce figura vor face cei doi Tekiner cand vor descoperi adevarata fata a lui Cem .
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Joi 22 Oct 2009, 9:20 am

Buna dimineata sunny

O zi frumoasa tuturor. :flower:
Pentru eroii nostri furtuna isi continua cursul kiss
Handan si planurile ei diabolice affraid Ce fel de mama este ea, daca pune prejudecatile ei in calea fericirii fiicei 😕 pe langa actiunile "nebunesti" ale familiei Tekiner incapatanarea si mandria celor doi pare un joc de copii.
Aseara am vazut episodul cand afla Omer despre sarcina si am innebunit cand i-am vazut reactia. "Ne face de ras" :shock: El spune asta, persoana care a "jucat" actiunile familiei la jocuri de noroc?! El care duce in faliment afacerea familiei?!
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 23 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 38 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum