Serialesitelenovelet
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. Kiralik Ask - comentarii

+7
Admin_dea05
Crisu
Iuliana Maties
carina
Irina111
violeta maicariu
Nicky
11 participanți

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 04 Apr 2016, 6:20 pm

Nicky a scris:

Greu de crezut...dar pe de altă parte ce ar însemna să te îndrăgostești de fiecare partener din fiecare film...De plăcut e clar că se plac, dar poate nu e bine pentru ei să recunoască acum. Cine știe ce vom afla peste câtva timp sau după ce vor încheia serialul. Sau poate nu vor recunoaște niciodată. O poveste atât de specială ca cea dintre Berguzar și Halit nu se întâlnește în fiecare zi. Și au avut și ei suișuri și coborâșuri. Dar nici ca Tolgahan (cel din ”Asla Vazcegmem”) care s-a cuplat cu toate partenerele lui. Nu chiar cu toate, cu Berguzar n-a reușit. Când a jucat în ”Lale Devri” întâi a avut o relație cu Serenay S., apoi cu Selen Soyder (Toprak), în același serial, care s-a întins de-a lungul a 3 ani. După ce au încheiat serialul, când credeam că sunt pe punctul de a se căsători, făcuseră vacanțe împreună, fuseseră în vizită la familiile lor, s-au despărțit. Mi-a plăcut mult cuplul pe care l-au jucat în serial și i-am mai urmărit apoi și în realitate. Și am fost dezamăgită. Astea sunt câteva ex. cu actori turci care mi-au venit în minte acum pentru că în ultima vreme m-am uitat mai mult la turci și la coreeni. Dar sunt n ex. de felul acesta și din America sau alte țări din Europa.

..., dar mie tare mult mi-a placut cuplul Tolga-Selen...nu stiu ce-a fost intre ei de s-au despartit si ea s-a casatorit intr-un timp fff scurt cu un tip care pare a fi cu cel putin 20 ani mai mare decat ea, dar in fine este problema ei....de Berguzar si Halit este o intreaga istorie...imi amintesc cat de mult slabise Halit in acea perioada...a fost o situatie total neplacuta ptr el, ...se casatorise cu putin timp sau dupa putin timp  de a incepe filmarile la 1001 ....in fine, o alta poveste!!!!, dar revenind la cazul nostru, eu n-o vad pe Elcin sa fie atat de "infipta" precum Berguzar...in concluzie, parerea mea este ca Gupse-Baris si Elcin-Yunus, nu vor fi impreuna si daca vor finaliza aceste relatii prin casatorie, ceea ce nu prea cred ( s-ar putea Elcin cu Yunus, sa faca acest pas, dar cu siguranta la primul sens giratoriu, vor pierde directia traseului), ambele vor esua....


Ultima editare efectuata de catre carina in Lun 04 Apr 2016, 6:21 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 04 Apr 2016, 6:20 pm

Irina111 a scris:tot insista .. :)) https://twitter.com/HyoStar242/status/716897698331422720

Da, până și reluarea a avut rating bun. Și duminică, în condițiile în care nu s-a difuzat un episod nou, KA a fost cel mai discutat subiect pe rețelele de socializare.
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 12920362_10153460771547036_6269034601026587811_n
Motivul îl cunoaștem toate.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 04 Apr 2016, 6:23 pm

Eu nu cred in varianta Omer-Fikret, nici macar ca sa se razbune. Ok, Fikret a jucat un rol important in viata lui, dar cred ca Iz a fost mai importanta, fiind prima dragoste. Toata lumea ii vedea impreuna, ca vor fi mereu Iz si Omer, chiar si Necmi a zis asta, si cu toate astea Omer nu i a dat nicio sansa. Si atunci la petrecerea lui Sude, cand Defne i a zis ca s a terminat totul intre ei, a plecat cu Iz de mana, au baut, apoi fiecare la casa lui. Si cand a venit Iz la el de si o imagina pe Defne in locul ei si a sarutat o, l a cam mustrat constiinta, a doua zi a asteptat o pe Defne cu micul dejun pregatit si incerca sa i dea explicatii, dar n a vrut Defne sa l asculte. Iar in perioada aceea, relatia dintre Defne si Omer era la inceput, nu traisera mare lucru.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Lun 04 Apr 2016, 6:24 pm

https://twitter.com/HyoStar242/status/716797733550612481 uite ce spun de baris ...cica la el a fost real..

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 04 Apr 2016, 6:25 pm

Nicky a scris:Oricum dacă între Elcin și Baris se întâmplă ceva e un secret bine păzit ( A fi sau a nu fi ElBar? ).  Smile  
Cred ca asta e intrebarea anului :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 04 Apr 2016, 6:28 pm

carina a scris:

..., dar mie tare mult mi-a placut cuplul Tolga-Selen...nu stiu ce-a fost intre ei de s-au despartit si ea s-a casatorit intr-un timp fff scurt cu un tip care pare a fi cu cel putin 20 ani mai mare decat ea, dar in fine este problema ei....de Berguzar si Halit este o intreaga istorie...imi amintesc cat de mult slabise Halit in acea perioada...a fost o situatie total neplacuta ptr el, ...se casatorise cu putin timp sau dupa putin timp  de a incepe filmarile la 1001 ....in fine, o alta poveste!!!!, dar revenind la cazul nostru, eu n-o vad pe Elcin sa fie atat de "infipta" precum Berguzar...in conclusie, parerea mea este ca Gupse-Baris si Elcin-Yunus, nu vor fi impreuna si daca vor finaliza aceste relatii prin casatorie, ceea ce nu prea cred ( s-ar putea Elcin cu Yunus, sa faca acest pas, dar cu siguranta la primul sens giratoriu, vor pierde directia traseului), ambele vor esua....

”Kismet” cum spun turcii, sau ”Cum îți așterni așa dormi.” E viața lor, noi nu avem cum să știm exact ce simt, ce gândesc ei. Și nici nu avem dreptul să-i criticăm Multe din interviurile pe care la dau sunt gândite , sunt bine pregătite dinainte. Acum e un moment excelent pentru amândoi din punct de vedere profesional și poate nu-și permit să facă gesturi greșite care le-ar putea influența activitatea. În lumea lor atât de strălucitoare din afară, din interior nu este atât de ușoară cum pare. Azi ești în mijlocul atenției, în vârf, mâine poți fi aruncat într-un colț al uitării.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 04 Apr 2016, 6:29 pm

Nicky a scris:
Da, până și reluarea a avut rating bun. Și duminică, în condițiile în care nu s-a difuzat un episod nou, KA a fost cel mai discutat subiect pe rețelele de socializare.
Motivul îl cunoaștem toate.
Era si greu de imaginat ca nu va fi asa dupa urcarea pe internet a scenei finale netaiate, a fost cea mai asteptata scena, de 40 de ep...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 04 Apr 2016, 6:29 pm

Irina111 a scris:https://twitter.com/HyoStar242/status/716797733550612481  uite ce spun de baris ...cica la el a fost real..

...am citit si eu astfel de msg...intr-adevar, el a interpretat fff bine scena...la Elcin cred ca lucrurile sunt putin mai diferite...trebuia sa-si joace in continuare rolul de fata timida, cu principii, stresata etc...si sa nu uitam faptul ca acest lucru se intampla si in prezenta a cel putin 7-8 persoane, care iti mai dau si indicatii...mai pe stanga, mai pe dreapta, mai in sus, mai in jos, etc

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 04 Apr 2016, 6:31 pm

Irina111 a scris:https://twitter.com/HyoStar242/status/716797733550612481  uite ce spun de baris ...cica la el a fost real..

Prea multe detalii tehnice. Poate n-ai văzut și poza în care se punctează părul ridicat de pe braț, dacă tot m-ai provocat să o zic. Sau cealaltă , din dormitor, pe care au zis că o înrămează, cu ”micul Omuș”.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Lun 04 Apr 2016, 6:35 pm

Nicky a scris:

Prea multe detalii tehnice. Poate n-ai văzut și poza în care se punctează părul ridicat de pe braț, dacă tot m-ai provocat să o zic. Sau cealaltă , din dormitor, pe care au zis că o înrămează, cu ”micul Omuș”.
..:))..nu n am vazut dar am remarcat ca ei a fost trecut de fiorii..

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 04 Apr 2016, 6:36 pm

Nicky a scris:

”Kismet” cum spun turcii, sau ”Cum îți așterni așa dormi.” E viața lor, noi nu avem cum să știm exact ce simt, ce gândesc ei. Și nici nu avem dreptul să-i criticăm Multe din interviurile pe care la dau sunt gândite , sunt bine pregătite dinainte. Acum e un moment excelent pentru amândoi din punct de vedere profesional și poate nu-și permit să facă gesturi greșite care le-ar putea influența activitatea. În lumea lor atât de strălucitoare din afară, din interior nu este atât de ușoară cum pare. Azi ești în mijlocul atenției, în vârf, mâine poți fi aruncat într-un colț al uitării.
Exact, iar ei cred ca sunt constienti ca trebuie sa profite de momentul actual la maxim. Sunt atatea exemple de actori turci, ca sa ma refer doar la ei, super cunoscuti, super apreciati de ani de zile, si totusi unele seriale s au incheiat pana sa inceapa bine, din cauza ratingului. Ei au ajuns pe val cu serialul KA, iar in viitor nu se stie ce se va intampla.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 04 Apr 2016, 6:36 pm

Nicky a scris:

”Kismet” cum spun turcii, sau ”Cum îți așterni așa dormi.” E viața lor, noi nu avem cum să știm exact ce simt, ce gândesc ei. Și nici nu avem dreptul să-i criticăm Multe din interviurile pe care la dau sunt gândite , sunt bine pregătite dinainte. Acum e un moment excelent pentru amândoi din punct de vedere profesional și poate nu-și permit să facă gesturi greșite care le-ar putea influența activitatea. În lumea lor atât de strălucitoare din afară, din interior nu este atât de ușoară cum pare. Azi ești în mijlocul atenției, în vârf, mâine poți fi aruncat într-un colț al uitării.

...da, asa este...si ca sa fim corecte, Baris nici nu cred ca se gandeste la casatorie...la varsta lui, turcii abia sunt in perioada adolescentei...ei dupa 34-35 de ani incep sa se gandeasca sa-si intemeieze o casnicie...daca Elcin at fi fost singura, cu siguranta s-ar fi cuplat, ar fi iesit impreuna...dar asa probabil se gandeste sa n-o incurce, nimeni nu poate sti ce se poate intampla peste 3-4-5 ani..

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 04 Apr 2016, 6:36 pm

carina a scris:

...am citit si eu astfel de msg...intr-adevar, el a interpretat fff bine scena...la Elcin cred ca lucrurile sunt putin mai diferite...trebuia sa-si joace in continuare rolul de fata timida, cu principii, stresata etc...si sa nu uitam faptul ca acest lucru se intampla si in prezenta a cel putin 7-8 persoane, care iti mai dau si indicatii...mai pe stanga, mai pe dreapta, mai in sus, mai in jos, etc

Exact, așa am gândit și eu. Pentru că nu avea motive să nu fie mai înfocată. S-a sărutat și în alte filme cu alți parteneri, fără stres. Au filmat înainte acel sărut din visul lui Omer, au mai avut niște săruturi mai profunde, cel din lift mi-a plăcut cel mai mult, dar aici a fost altă situație.
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 CfKp42qWwAAJEoy
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 CfKqJ8-WEAE3kyu

Punctul ăsta de vedere mi se pare rezonabil. Și eu tot așa am văzut situația ei.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 04 Apr 2016, 6:40 pm

Nicky a scris:

Prea multe detalii tehnice. Poate n-ai văzut și poza în care se punctează părul ridicat de pe braț, dacă tot m-ai provocat să o zic. Sau cealaltă , din dormitor, pe care au zis că o înrămează, cu ”micul Omuș”.
Smile micul Omuș...
E posibil sa nu fi fost niciun mic Omuș acolo, oricum partea din fata cu nasturii sta mai umflata de obicei, chiar si la femei daca blugii nu sunt stramti.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 04 Apr 2016, 6:41 pm

[quote="Nicky"]

Exact, așa am gândit și eu. Pentru că nu avea motive să nu fie mai înfocată. S-a sărutat și în alte filme cu alți parteneri, fără stres. Au filmat înainte acel sărut din visul lui Omer, au mai avut niște săruturi mai profunde, cel din lift mi-a plăcut cel mai mult, dar aici a fost altă situație.
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 CfKp42qWwAAJEoy
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 CfKqJ8-WEAE3kyu

Punctul ăsta de vedere mi se pare rezonabil. Și eu tot așa am văzut situația ei. [/quote

de unde ai luat aceasta conversatie?...pune-mi si mie te rog adresa...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 04 Apr 2016, 6:42 pm

carina a scris:

...da, asa este...si ca sa fim corecte, Baris nici nu cred ca se gandeste la casatorie...la varsta lui, turcii abia sunt in perioada adolescentei...ei dupa 34-35 de ani incep sa se gandeasca sa-si intemeieze o casnicie...daca Elcin at fi fost singura, cu siguranta s-ar fi cuplat, ar fi iesit impreuna...dar asa probabil se gandeste sa n-o incurce, nimeni nu poate sti ce se poate intampla peste 3-4-5 ani..

Drăguții ceilalți din ”Fatih Harbiye” , Kadir și Neslihan au gânduri f. serioase. S-au logodit, și-au întâlnit familiile. Ea, 23 de ani, el 33. El spune că nu-l deranjează scenele pe care le filmează ea cu Burak. Nu la fel cred că stă situația la Burak, că Fahrye e geloasă și dificilă.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 04 Apr 2016, 6:46 pm

carina a scris:
de unde ai luat aceasta conversatie?...pune-mi si mie te rog adresa...
De pe TT. Sunt câteva fete care scriu în engleză. Nu știu de ce naționalitate sunt.
https://twitter.com/HyoStar242
Ăsta-i contul uneia dintre ele. Mi-a atras atenția că scrie în engleză și e pasionată și de k-drame și k-pop (drame coreene și muzică).

Și aici este contul unei turcoaice care pune repede poze de la filmări:
https://twitter.com/bonya6

Sunt conturi publice și poți să le urmărești și fără să ai cont de TT.


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Lun 04 Apr 2016, 7:24 pm, editata de 1 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 04 Apr 2016, 6:53 pm

Nicky a scris:

Drăguții ceilalți din ”Fatih Harbiye” , Kadir și Neslihan au gânduri f. serioase. S-au logodit, și-au întâlnit familiile. Ea, 23 de ani, el 33. El spune că nu-l deranjează scenele pe care le filmează ea cu Burak. Nu la fel cred că stă situația la Burak, că Fahrye e geloasă și dificilă.

...da, cei doi s-au cuplat din timpul filmarilor, dar s-au placut de la inceput si au continuat in acest "ritm"...s-au logodit si Neslihan a venit la logodna direct de la filmari...declaratia lui Elcin mi s-a parut usor deplasata, atat cu nunta ( vezi Doamne, nu doreste ca la nunta ei sa se duca direct de la filmari, asa a motivat faptul ca nu s-a maritat pana acum) cat si cu "dragostea", ca ea considera ca mai intai de toate cele trebuie sa cunoasca ff bine partenerul si apoi sa se indragosteasca....pai daca nu exista "zvacul" acela de la inceput, aleluia....

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Lun 04 Apr 2016, 6:53 pm

ce ma distreaza aceasta fana ..este cu siguranta ca un "Grinch" pt scenarista https://twitter.com/HyoStar242/status/716639996871057408
https://twitter.com/HyoStar242/status/716599302278266881
https://twitter.com/HyoStar242/status/716601044176924672


Ultima editare efectuata de catre Irina111 in Lun 04 Apr 2016, 7:04 pm, editata de 1 ori

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 04 Apr 2016, 6:54 pm

Nicky a scris:
De pe TT. Sunt câteva fete care scriu în engleză. Nu știu de ce naționalitate sunt.
https://twitter.com/HyoStar242
Ăsta-i contul uneia dintre ele. Mi-a atras atenția că scrie în engleză și e pasionată și de k-drame și k-pop (drame coreene și muzică).

Și aici este contul unei turcoaice care pune repede poze de la filmări:
https://twitter.com/bonya6

Sunt conturi publice și poți să le urmărești și făfă să ai cont de TT.


ps. multumesc mult ptr adrese

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 04 Apr 2016, 6:54 pm

Ați văzut înregistrea de la ședința foto pentru revista GQ?
http://gq.com.tr/video/baris-arduc-kamera-arkasi-192

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 CfNFfY3WwAUtV2H

Are un corp frumos, de atlet, de ce să nu profite, cât se poate.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 04 Apr 2016, 7:11 pm

Irina111 a scris:ce ma distreaza aceasta fana ..este cu siguranta ca un "Grinch" pt scenarista https://twitter.com/HyoStar242/status/716639996871057408
Ideea e că Defne trebuie să se schimbe, să se maturizeze, să nu mai ocolească atâta și să înfrunte situația. Cum va face asta scenarista, vom vedea. A fost odată, când a venit schimbată și hotărâtă , după ce a plecat definitiv de la Passionis și apoi s-a angajat la Cherie. L-a înfruntat, a fost în competiție cu el, dar păcat că s-a înmuiat iar. A crezut că scăpând de datoria către Neriman, tot necazul ei va dispare. Și mai rău s-a complicat. Mai multe persoane îi cunosc secretul . Situația de acum cu Fikret a scos-o complet din circuit, nu mai poate gândi logic , de disperare că va pierde totul. Sincer mi-a fost milă de ea, când n-a mai suportat și s-a dus la Sinan și i-a spus totul dintr-o răsuflare. Mi-aș dori să poată face la fel și în fața lui Omer. Când l-a văzut pe Koray dând jos de pe perete tabloul cu piciorul ei, zicându-i că ea e veche , de domeniul trecutului, cred a simțit că-i fuge pământul de sub picioare. Probabil că a gândit : Cât de ușor se pot dispensa oamenii de ea! De parcă nimic din ceea ce făcuse ea acolo nu mai conta.
Pentru un bărbat care lucrează în modă și printre femei, Koray mi se pare extrem de misogin. Nu se împacă decât pe Neriman, dar tot din interes. Și pentru că se aseamănă din multe puncte de vedere. Am văzut mai demult un chestionar pe net în legătură cu el, ca personaj: Dacă v-ar plăcea să aveți un coleg ca și Koray? Mie , în niciun caz nu.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Lun 04 Apr 2016, 7:12 pm

Irina111 a scris:... o sanctioneaza pe scenarista fani ..de numa numa https://twitter.com/HyoStar242/status/716920525474369536
Fata aia e dusa cu capul.Daca toti fanii sunta asa agitati ca fatuta asta...Nu ma mai mir ca umbla scenarista cu bodyguarzi  dupa  ea.
Am urmarit-o vineri seara de aceea imi   permit sa   spun asa ceva despre ea.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Lun 04 Apr 2016, 7:13 pm

Nicky a scris:Ați văzut înregistrea de la ședința foto pentru revista GQ?
http://gq.com.tr/video/baris-arduc-kamera-arkasi-192

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 CfNFfY3WwAUtV2H

Are un corp frumos, de atlet, de ce să nu profite, cât se poate.
...fereascate doamne de o ispita de asta ..acest Baris a fost creat (parerea mea) numai sa ispiteasca,sa atraga ..nu cred ca este ceva care sa nu te intrige la el ...si nu ma refer numai la cum arata ..si la cum isi gestioneaza fiecare miscare ...intodeauna stie ce vrei, ca sa iti arate ...are un foarte mre sex appeal..stie si se foloseste de asta ..

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Lun 04 Apr 2016, 7:14 pm

Crisu a scris:Am mai zis ca regizorul asta e cu caputul, cica face sport, cu pantalonasii aia!!!! Smile
Am si eu unii in genul asta, de pijama si, recunosc, imprimeul lui e mai misto Smile

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Wilyqd
Eu il suspectez c a e gay,da' problema lui, nu de asta nu-mi place de el:))))
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 33 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum