Serialesitelenovelet
6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6. Kiralik Ask - comentarii

+8
Irina111
violeta maicariu
ninnet
Violeta O.
Crisu
Admin_dea05
carina
Camelia_Monica
12 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 10 Mai 2016, 2:41 pm

...ai ca m-a luat inima...araboaicele spun ca s-ar fi confirmat stirea cu privire la Elcin si ca 10 zile ia pauza...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mar 10 Mai 2016, 2:48 pm

carina a scris:...ai ca m-a luat inima...araboaicele spun ca s-ar fi confirmat stirea cu privire la Elcin si ca 10 zile ia pauza...
https://twitter.com/bonya6/status/729984149923221505

Si atunci, tipa asta ce zice?
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 10 Mai 2016, 4:34 pm

lombicutz a scris:
https://twitter.com/bonya6/status/729984149923221505

Si atunci, tipa asta ce zice?

Cred ca zice ca astazi se filmeaza la casa lui Defne si se intreaba cine e pe acolo, pe cine vom vedea la filmari...sper ca am inteles bine.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 10 Mai 2016, 5:08 pm

Fetelor, sunt de acord cu voi, m am saturat ca Defne sa fie desconsiderata si luata peste picior de toata lumea, iar ea sa taca malc si sa nu actioneze in niciun fel...de parca familia Iplikci, Koray, Fikret nu erau de ajuns, acum li se alatura si colegii din Passionis, e prea de tot, iar daca fac finalul in iunie e clar ca n o sa mai apucam s o vedem pe Defne evoluand, poate doar pe repede inainte si pe dedus...
Nu stiu cine e stilistul serialului, ce idei si frustrari are, dar nu e singurul, cred ca si scenarista are ceva probleme, propun sa i fugarim pe amandoi :)))
Cred ca nici ei nu stiu cum sa actioneze in acest ep 46 pana nu afla concret decizia producatorilor, daca Omer citeste scrisoarea si afla tot, cred ca in iunie va fi finalul...
Legat de problema casei, sunt impartita intre Defne si Omer, le dau dreptate amandurora, Defne nu cred ca nu voia sa afle Omer despre situatia cu casa doar din cauza mandriei, ci si din cauza situatiei de dupa, ca ar fi fost acuzata de interes, de reactiile tuturor din jur, oricum, in afara de cei care stiu ca ea a accceptat jocul lui Neriman ca sa l salveze pe ametitul de Serdar, restul au diverse impresii, chiar si Sude a acuzat o ca a facut asta pt bani. Pe de alta parte, Omer a incercat prin diverse mijloace sa i afle problema, iar cand a aflat, a tot asteptat sa i spuna Defne...doar nu era sa stea pe bara si sa priveasca cum familia ei e data afara...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mar 10 Mai 2016, 8:46 pm

Crisu a scris:

Cred ca zice ca astazi se filmeaza la casa lui Defne si se intreaba cine e pe acolo, pe cine vom vedea la filmari...sper ca am inteles bine.
Nu avem noutati? Toata lumea tace? Are Elcin infectie la ochi? Liniste si Baris:))))
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 10 Mai 2016, 9:21 pm

lombicutz a scris:
Nu avem noutati? Toata lumea tace? Are Elcin infectie la ochi? Liniste si Baris:))))

...liniste deplina...vad ca pe toate site-urile se discuta de primele ep din serial...am inteles ca Star TV a reluat serialul, nu stiu in ce zile este transmis ...s-a ajuns la ep al-3-lea...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 10 Mai 2016, 9:24 pm


carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 10 Mai 2016, 10:28 pm

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 13173821_540086626194384_5598335873027460609_n

..."prombeii" par speriati...nu stiu incotro s-o ia!!!!  ...batrana, sare sa-i ajute!!!!

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 13133173_1620715551585391_3634938115266594366_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 10 Mai 2016, 11:12 pm

https://www.facebook.com/abazialmeda/videos/1705816959684407/

...nu are nici o legatura cu subiectul nostru, dar cred ca merita!!!...Tolgahan cu iubita se simt bine pe "Dragostea din tei"

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 11 Mai 2016, 12:20 am

carina a scris:https://www.facebook.com/abazialmeda/videos/1705816959684407/

...nu are nici o legatura cu subiectul nostru, dar cred ca merita!!!...Tolgahan cu iubita se simt bine pe "Dragostea din tei"

Ce dragut e kiss la unele cuvinte se balbaie si el, cam ca noi in lb lor :))))
Si poza cu batrana cu merele e haioasa rau Smile
Nu prea au mai fost noutati pe seara...zic unii pe instagram ca au vazut o azi pe Elcin la filmari si era bine, nu are nicio problema la ochi, au fost doar zvonuri...nu stiu ce sa mai cred legat de asta, ne vom lamuri in curand.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 11 Mai 2016, 12:59 am

http://www.mediafax.ro/externe/atentat-in-centrul-orasului-turc-diyarbakir-soldat-cu-cel-putin-trei-morti-si-zeci-de-raniti-15303623

A mai avut loc un atentat la ei ieri dupa amiaza, intr o zona cu populatie majoritar kurda.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 11 Mai 2016, 8:43 am

Buna dimineata, triste vesti, oricat m-as stradui nu gasesc o logica pentru asemenea acte de violenta.Pana la urma ne uitam la Kiralik Ask si pentru moralitatea personajelor, bunatatea ce o emana. Cred ca Omer ar iesi pe primul loc daca s-ar face un top al eroilor cu trasaturi pozitive.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 11 Mai 2016, 8:46 am

https://twitter.com/elcoarduc/status/730155315338084353

Fetelor, cine e Turku ? Si de ce n-ar tolera-o Baris? Stiti ceva?
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Iuliana Maties Mier 11 Mai 2016, 9:17 am

Din cate retin eu,Turku este prietena cu Yunus si Elcin(se zice ca ea le-a facut cunostinta).Nu stiu cat de adevarat este,dar as am citit undeva mai de mult.

Iuliana Maties
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 28
Data de inscriere : 06/03/2015

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 11 Mai 2016, 9:23 am

Iuliana Maties a scris:Din cate retin eu,Turku este prietena cu Yunus si Elcin(se zice ca ea le-a facut cunostinta).Nu stiu cat de adevarat este,dar as am citit undeva mai de mult.

Imi aduc aminte acum cateva discutii. Asta e tipa ce apare mai des in poze cu Yunus? Pare potrivita cu Delfinul are o fata cam de foca, asa:))) Sunt rea cu ea, dar n-o vad ca pe o prietena buna.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 11 Mai 2016, 9:35 am

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 CiJskxCW0AAPQVQ

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 11 Mai 2016, 9:39 am

lombicutz a scris:

Imi aduc aminte acum cateva discutii. Asta e tipa ce apare mai des in poze cu Yunus? Pare potrivita cu Delfinul are o fata cam de foca, asa:))) Sunt rea cu ea, dar n-o vad ca pe o prietena buna.

...da ea este, Turku Turan, parca asa o cheama...intr-un interviu vechi ( 1-2 ani) Elcin a fost intrebata cum l-a cunoscut pe Y si a spus ca printr-o prietena comuna....

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 11 Mai 2016, 9:50 am

Turku Turan e actrita si ea, a jucat si in Tradarea, rolul Nihal...eu nu prea am urmarit serialul.
Asta e iubitul ei https://i.instagram.com/ozanert/ , eu zic ca nu se compara cu Y, parca e mai dragutel.
Dar e interesant de ce n o mai tolereaza Baris, daca e adevarat ce se spune...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 11 Mai 2016, 10:03 am

Bună dimineața! Eu am urmărit serialul ”Trădarea”, mi-a plăcut chiar foarte mult. Nu mi-am dat seama de la început de unde o cunosc pe Elcin, îmi părea familiară dar nu știam de unde să o iau. Nu am reținut-o prea bine poate și pentru că nu mi-a plăcut deloc rolul ei din ”Trădarea”. Și de Turku îmi aduc aminte , și la fel , nu mi-a plăcut , poate și din cauza rolului ei. Elcin era Jale, nepoata patronului lui Mete. Jale semăna incredibil cu profesoara de muzică a lui Mete, o tipă tare dulce, care l-a ajutat foarte mult , dar care s-a stins din cauza unui cancer. Jale era complet diferită, o oportunistă care a profitat de slăbiciunea lui Mete. Personajul lui Turku era și ea îndrăgostită de Mete, lucra în barul în care cânta Mete. Se refugiase acolo fugind de familia ei care intenționa să o căsătorească cu un mafiot bătrân. Din cauza ei Mete are mult de suferit, încercând să o salveze.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 11 Mai 2016, 10:15 am

Într-adevăr serialul se difuzează în reluare pe Star tv, în fiecare zi , de luni până vineri, de la 11:00. Azi va fi ep.3.
6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 CI_4ZctXAAAEU_8

Nici nu știu ce să mai cred în legătură cu sezonul 2. N-aș vrea ca serialul să se termine în iunie.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 11 Mai 2016, 10:16 am

M-am uitat pe pagina ei de  instagram. Interesant, in unele foto parca ar fi sora bruneta a lui Elcin. Au acelasi stil de a poza, minione, Turku e de-a dreptul piele si os. Scoate cate un genunchi in cateva poze... 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 3478558767 Pare mult mai activa social decat Elcin, a jucat si in filme. Bravo ei sa-l ia si pe Yunus cu ea si e cea mai draguta fata:)
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 11 Mai 2016, 10:20 am

Nicky a scris:Bună dimineața! Eu am urmărit serialul ”Trădarea”, mi-a plăcut chiar foarte mult. Nu mi-am dat seama de la început de unde o cunosc pe Elcin, îmi părea familiară dar nu știam de unde să o iau. Nu am reținut-o prea bine poate și pentru că nu mi-a plăcut deloc rolul ei din ”Trădarea”. Și de Turku îmi aduc aminte , și la fel , nu mi-a plăcut , poate și din cauza rolului ei. Elcin era Jale, nepoata patronului lui Mete. Jale semăna incredibil cu profesoara de muzică a lui Mete, o tipă tare dulce, care l-a ajutat foarte mult , dar care s-a stins din cauza unui cancer. Jale era complet diferită, o oportunistă care a profitat de slăbiciunea lui Mete. Personajul lui Turku era și ea îndrăgostită de Mete, lucra în barul în care cânta Mete. Se refugiase acolo fugind de familia ei care intenționa să o căsătorească cu un mafiot bătrân. Din cauza ei Mete are mult de suferit, încercând să o salveze.
Buna dimineata!
Multumesc pentru lamuriri, pe profesoara de muzica o stiu, pana cand a murit ea, am vazut serialul, apoi nu m am mai uitat o perioada si m am mai uitat abia la sfarsit, de cand a fost impuscat prietenul cel mai bun al celui mai mic frate, Osman parca...pe Elcin si Turkan nu le am apucat.
Inseamna ca cele 2 s au cunoscut pe platourile de la Tradarea...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 11 Mai 2016, 10:22 am

lombicutz a scris:M-am uitat pe pagina ei de  instagram. Interesant, in unele foto parca ar fi sora bruneta a lui Elcin. Au acelasi stil de a poza, minione, Turku e de-a dreptul piele si os. Scoate cate un genunchi in cateva poze... 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 3478558767 Pare mult mai activa social decat Elcin, a jucat si in filme. Bravo ei sa-l ia si pe Yunus cu ea si e cea mai draguta fata:)

Si pe Instagramul lui Yunus ultima foto e o captura dintr-o revista in care a pozat Turku. In kimono. Prieteni buni, nu mai comentez nimic.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 11 Mai 2016, 10:25 am

Din comentariile de pe net am înțeles că serialului ”Kosem”, difuzat tot pe Star tv, i-au mai acordat un sezon, deci nu se va încheia chiar dacă a avut rating mic.
Și tot pe TT scriau de un serial de la Star pe care l-au încheiat repede.

Final brusc, îngrozitor, i-au omorât pe toți. Păcat de actori. Finalul ăsta mi-a adus aminte de ”Nunta roșie” din ”Urzeala tronurilor”. Nu știu povestea, am văzut fără să vreau promo-urile în pauzele la KA. N-a avut rating bun.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 11 Mai 2016, 10:30 am

lombicutz a scris:

Si pe Instagramul lui Yunus ultima foto e o captura dintr-o revista in care a pozat Turku. In kimono. Prieteni buni, nu mai comentez nimic.
Bine că mi-am adus aminte. Turku are un film nou , lansat recent, cu o poveste cam controversată, o poveste de dragoste cam ciudată cu un tip mult mai în vârstă decât ea, în film prieten cu tatăl ei. Un actor foarte bun tipul acela, cu o voce frumoasă.

Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 38 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum