Serialesitelenovelet
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Kiralik Ask - comentarii

+8
violeta maicariu
Crisu
Iuliana Maties
lombicutz
iulianagl
carina
Nicky
ninnet
12 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 18 Mai 2016, 10:18 pm

iulianagl a scris:
Dupa mine cred ca asta o sa fie ultimul rol mai serios a lui Elcin, de ea o sa mai auzim si o s-o vedem in reclame.
Si viitoare-posibila nevasta lui Yunus e un rol important Smile
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 18 Mai 2016, 10:20 pm

carina a scris:

...pe relele pe care intru eu, inca nu a aparut aceasta informatie...mi-am pus niste rahaturi de picaturi in ochi, nu stiu cand va trece efectul lor, clipesc de 100 ori/s si lacramez si vad totul dblu...inca o seara ci insomnii si nervi...sa-l ia naiba de Y..

Din ce vad si aud mi se pare ca Elcin e un produs marca Yunus, eu cred ca ea depinde foarte mult de el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 18 Mai 2016, 10:21 pm

lombicutz a scris:
Si viitoare-posibila nevasta lui Yunus e un rol important Smile
Acest rol pune capac la toate rolurile. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 18 Mai 2016, 10:21 pm

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 13226710_1685688088365189_347045928173235074_n

...aici pare a fi masina lui Y, are un x5 sau x6


Ultima editare efectuata de catre carina in Mier 18 Mai 2016, 10:23 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 18 Mai 2016, 10:22 pm

Irina111 a scris:Crisu Iubita ,cand ai timp sau celelalte fete dragute care sunt pricepute ne pot spune ce mai zic de acest serial
http://www.ranini.tv/ozel/15152/1/kiralik-ask-kanatlarindan-bile-vazgecen-fedakar-defne
Multumesc anticipat.
Face o caracterizare a personajelor Defne si Omer pe baza discutiei de pe acoperis dintre ei si pe baza vorbelor spuse de Serdar lui Omer - temerile ei, increderea de sine a lui Omer...

Surprizele neplacute ale vietii pot afecta un om intr o clipa. Inima lui Defne a picat in mijlocul unui foc saptamana trecuta. Defne are a inima calda, frumoasa, in care este doar Omer, insa a inceput din nou sa sangereze. Defne a fost abandonata de parinti si obligata sa si creeze o noua viata de la zero si sa si asume responsabilitati de la o varsta frageda.

Si Omer si a pierdut parintii, s a inchis in el, a fost demolat si suparat, dar parintii lui i au creat un fond pentru a i garanta educatia, nu a probleme financiare. Nu a avut sprijin din partea bunicului, dar l a avut pe mesterul Sadri care l a dirijat intotdeauna pe calea cea dreapta, a fost o prioritate si pt matusa si unchiul lui (s au ocupat de el), l a avut langa el si pe Sinan, care a fost mai degraba un frate pentru el si impreuna cu care si a realizat visul infiintand acea afacere prin care a devenit un om de succes, puternic si onest.

Dar Defne cum a fost capabila sa si continue viata? Trei copii, care au fost parasiti mai intai de tatal lor, apoi de mama cand aceasta si a gasit sortitul, au ramas in grija bunicii, o femeie in varsta, insa cu o inima nobila. Serdar este un frate iresponsabil, iar Defne a fost nevoita sa duca in spate toate responsabilitatile. A facut asta pentru familia ei. Atunci cand i s au inchis toate usile, Defne nu s a razvratit si a ales sa fie o fata corecta si fericita. S a luptat intotdeauna singura cu grijirile si temerile ei si in ciuda acestor lucruri nu si a pierdut stralucirea, a devenit o fata frumoasa, corecta si naiva.

Acum a fost prima oara cand Defne s a razvratit din cauza disperarii, neajutorarii. Se teme de pierderile pe care le ar putea avea, se ingrijoreaza, ii sta inima in loc de atata stres, n a mai vrut sa traiasca in liniste in timp ce portile i se inchid. In spatele dragostei lor se afla un secret de 200 mii care o chinuie, iar acum nu vrea sa se topeasca si sub datoria de 520 mii pentru casa. Totul a inceput cu o minciuna, insa nu vrea ca printul ei pe cal alb sa afle totul de la un sarpe precum Gallo.

Defne, o micuta pasare trista, care nu stie ce sa faca, cum sa vorbeasca, cum sa se comporte. Va aduceti aminte de Defne, care din iubire ar fi renuntat la aripile ei, doar sa traiasca pe umarul iubitului si sa fie aproape de el? Defne, o fetita care ar renunta la tot si toate doar sa fie iubita si sa iubeasca.

Omer poate ca s ar purta diferit daca ar sti ca va fi iubit pana la moarte, ca este iubit in felul asta. Ce bine ar fi sa se rezolve mai repede problemele cu casa si secretul. Omer nu a vrut s o inteleaga pe Defne atunci cand a acceptat sa faca pe manechinul pentru bani sau cand si a vandut desenul. I a zis sa se decida mai repede daca il vrea sau nu, iar dupa i a zis ca nu are increderea in ea si a plecat, abandonand o in singuratate. Nu a ezitat niciodata sa spuna ca Defne e muza lui.

Apoi analizeaza scenariul ep trecut, problemele cu casa si scrisoarea. Omer o preseaza pe Defne, asteptam scena in care Omer isi cere scuze, Derya si Sukru nu trebuiau sa i dea lui Omer acele detalii cu posta. Nu a fost frumoasa scena de pe terasa in care Omer ii cerea socoteaza, a tipat, bla bla. Analizeaza putin si vorbele pe care i le a spus Omer lui Serdar. Omer nu ar trebui sa citeasca acea scrisoare, ci sa i o dea lui Defne. De data asta, Omer ar trebui s o inteleaga, s o asculte si sa si ceara scuze.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 18 Mai 2016, 10:40 pm

Nu ma asteptam sa dea azi promo.
Daca primul promo m a bagat in ceata, asta m a amortit definitiv...
Neriman se duce sa se scuze de la Omer zicand ca a fost doar un joc si crezand ca a citit scrisoarea, cred ca el nu citise nimic, sunt curioasa cum o sa dreaga busuiocul Neriman.
Accident sau ce o fi, e clar ca Defne nu e implicata, afla de la Yasemin ca Omer a primit o veste si a plecat in fuga.
Tranba zice ca el o sa apara pe editia din iunie a revistei si ameninta pe cineva, cred ca e aceeasi tipa la care se duce Omer...probabil Tranba pune ceva la cale, dar nu i iese, in rezumat zic ca aparitia in revista are loc...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 18 Mai 2016, 10:45 pm

...sa mi spun si eu parerea vis a vis de viitoarea sotie a fratelui lui B ...pare destul de fina,frumusica si tanara luand in calcul ca este fratele cel mare(si nu i nici pe departe cat de cat frumos ca B)..deci voi ce credeti ca Baris s ar casatori cu una ca G=urata sau mai mare ca el..noooo ..va lua o papusica si nu acum ci peste vre o 6...7 ani

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 18 Mai 2016, 10:46 pm

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 13263925_1685693021698029_1260758053964098942_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Mier 18 Mai 2016, 10:49 pm

Crisu a scris:Vocea Turciei - de ascultat la betie Smile Smile

Oho,deci pe doamna nu o recomanda numai fizicul ci si vocea...talent complet 7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 406911 ar trebui sa fiu pe o insula pustie si cu tot romul din dotare sa-mi placa ,,madam"..o fi avand Baris niste ,,fetisuri"...
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 18 Mai 2016, 11:00 pm

Multumesc Crisu,esti o dulceata pt noi ...ma gandeam ca este despre zvarcoleala asta de pe retele ..E e plimbata de Y ..celalalta este in lupta sub acoperire pe retele si mass media...nu mai vedem noi sezon 2 cred nici daca ar intra in Guinness book de atatea tweet uri

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 18 Mai 2016, 11:06 pm

Picioarele lui D sunt...cred ca K a imbracit o in masina si a pozat o(nu cred ca a fost ea deacord) ma gandesc ca de aia a si spus ca a pozat o pe D

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 18 Mai 2016, 11:13 pm

Pt putin!
Pe poza pusa de Carina se zice ca Baris era la filmari, a aparut Elcin coborand din masina lui Y, au intrat amandoi la filmari, Baris dupa 15 min a plecat, apoi a plecat si Y, Elcin fiind singura care a ramas...
Chiar trebuia sa mai apara si Y, am o stare de nervi cand il vad...mai rau ca la G...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 18 Mai 2016, 11:19 pm

...cica nu ar fi  vorba de nici un accident, ar fi luat foc casa de la tara, casa mamei lui Omer..


Ultima editare efectuata de catre carina in Mier 18 Mai 2016, 11:27 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 18 Mai 2016, 11:27 pm

Crisu a scris:Pt putin!
Pe poza pusa de Carina se zice ca Baris era la filmari, a aparut Elcin coborand din masina lui Y, au intrat amandoi la filmari, Baris dupa 15 min a plecat, apoi a plecat si Y, Elcin fiind singura care a ramas...
Chiar trebuia sa mai apara si Y, am o stare de nervi cand il vad...mai rau ca la G...

...eu nu mai pot, cred ca-i dau dq pe toti, m-am saturat, cand unul, cand altul, parca se iau la intrecere...n-am inteles ce cauta cretinul ala acolo?...azi noapte dupa 4 m-am despartit de laptop...am tot citit diverse msg de ma luasera insomniile, acum apare maimutoiul asta....nu, trebuie sa fac ceva, sa ies din starea asta...vad ca pe zi ce trece timpul, mai mult ma afund...cred ca-mi fac sacosa si plec naibii cateva zile in Delta, unde a-ntzarcat mutul iapa, net-yok pe-acolo, poate imi revin...mi-a crescut tensiunea cu nesuferitul asta...


Ultima editare efectuata de catre carina in Mier 18 Mai 2016, 11:36 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 18 Mai 2016, 11:32 pm

carina a scris:...cica nu ar fi  vorba de nici un accident, ar fi luat foc casa de la tara, casa mamei lui Omer..
Unii zic ca a luat foc casa mamei lui Omer, altii ca i s a intamplat ceva lui Sadri usta..
Zic ca ar fi 2 momente cand pleaca Omer de la firma, intr unul conduce Sukru si Omer vb la tel, in al doilea conduce el masina si pleaca fara tel...
Sunt in ceata...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 18 Mai 2016, 11:34 pm

Crisu a scris:
Unii zic ca a luat foc casa mamei lui Omer, altii ca i s a intamplat ceva lui Sadri usta..
Zic ca ar fi 2 momente cand pleaca Omer de la firma, intr unul conduce Sukru si Omer vb la tel, in al doilea conduce el masina si pleaca fara tel...
Sunt in ceata...

...nu cred ca nu ia foc nimic...veneau pompirii, nu salvarea...

..Sadri, nu se mutase in cartier la Defne sa fie mai aproape de fii-su, ca-i nastea nora?, da parca mai conteaza, daca scenarista s-a gandit sa-l "cazeze" intr-o zona linistita...


Ultima editare efectuata de catre carina in Mier 18 Mai 2016, 11:39 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 18 Mai 2016, 11:38 pm

carina a scris:

...eu nu mai pot, cred ca-i dau dq pe toti, m-am saturat, cand unul, cand altul, para se iau la intrecere...n-am inteles ce cauta cretinul ala acolo?...azi noapte dupa 4 m-am despartit de laptop...am tot citit diverse msg de ma luasera insomniile, acum apare maimutoiul asta....nu, trebuie sa fac ceva, sa ies din starea asta...vad ca pe zi ce trece timpul, mai mult ma afund...cred ca-mi fac sacosa si plec naibii cateva zile in Delta, unde a-ntzarcat mutul iapa, net-yok pe-acolo, poate imi revin...mi-a crescut tensiunea cu nesuferitul asta...
Cred ca au fost bagati in seama prea mult astia doi si le a fost acordata atentie, asa au inceput sa se creada atat de importanti, mai bine i am ignora si faca ce or vrea...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 18 Mai 2016, 11:38 pm

...maine, nu, cred ca vineri...sa va asteptati, bombe, hot!!!, hot!!! , trebuie sa apara G, doar e randul ei..

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 18 Mai 2016, 11:41 pm

Ma Carina ..da ce m a distrat afirmatia ta cu "ei nu mai pot cred ca-I dau dq pe toti......"am ras de nu puteam sa citesc ....nu te supara nu esti singura am avut acest gand de multe ori ...dar e distractiv cum ne lasam duse de sentiment si cat de dependente suntem ...ce i imbucurator este ca o sa ne treaca ...vb din experienta ..am mai avut episoade dintr astea ...concluzia pt mn e clara..ei E&B n or sa fie niciodata impreuna

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 18 Mai 2016, 11:44 pm

Ce naiba mai inseamna si asta
https://twitter.com/myherois1d/status/733003125821472768

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 18 Mai 2016, 11:46 pm

Adevarul e ca pare a fi fum ...sau praf
https://twitter.com/rafaljakob/status/733035198925942784

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 18 Mai 2016, 11:54 pm

Hai ca i au luat turcoaicele la rand pe toti: ba e Sadri, ba Defne, ba bunicul lui Omer, ba arde padurea de stejari a mamei lui Omer, ba casa, ba e Necmi, ba Neriman, ba Sude...m au facut cu capul Smile
Pana vineri n o sa ne plictisim, deja incep sa apara fel de fel de scenarii...
A circulat o poza cu un tip din echipa ce avea o peruca roscata, cica Defne pateste ceva si e folosita o dublura...
Cred ca nu mai citesc nimic ca mai rau ma tampesc comentariile lor :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 19 Mai 2016, 12:19 am

rahimbasaran: Keşke defne kaza yapsa ömer onu hastaneye götürse doktor da ömere anne ve bebek gayet iyi dese

Nebunie totala, mesajul asta zice ca ar vrea ca Defne faca accident, Omer s o duca la spital, iar doctorul sa i spuna ca mama si copilul sunt bine

Cred ca orice ar fi, accident, incendiu..., nu are legatura cu Defne.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 19 Mai 2016, 12:33 am

Irina111 a scris:Ma Carina ..da ce m a distrat afirmatia ta cu "ei nu mai pot cred ca-I dau dq pe toti......"am ras de nu puteam sa citesc ....nu te supara nu esti singura am avut acest gand de multe ori ...dar e distractiv cum ne lasam duse de sentiment si cat de dependente suntem ...ce i imbucurator este ca o sa ne treaca ...vb din experienta ..am mai avut episoade dintr astea ...concluzia pt mn e clara..ei E&B n or sa fie niciodata impreuna

...mai Irina, dar ma enerveaza rau de tot, parca sunt tampiti amandoi...o lume intreaga le-au  tot transmis msg, ce naibii faceti cu maimutoii pe care-i aveti, etc?...las la o parte msg-le transmise de pusti, care sunt bazate pe aspectul fizic, etc, dar am citit msg a unor persoane de varsta a-3-a, care nu au trait degeaba pana acum, au acumulat experinta,etc ( si aici fac referire in mod deosebit, la un msg pe care l-am citit azi-noapte, care m-a urmarit toata ziua, am inteles ca d-na este psiholog...am incercat sa-l pun aici, s-a intins pe toata pagina, l-am sters si astazi l-am cautat toata ziua sa-l recitesc, ca poate mi-as mai fi revenit, dar nu-l mai pot gasi si pace)...si acum daca tot am pomenit de acest msg care m-a impresionat tare mult va spun si voua asa in mare ce msg le-a transmis celor doi... le spune ca" eu nu fac parte din categoria fanilor care au facut o obsesie ptr cuplul Elcin-Baris, dar trebuie sa recunosc ca mi-as fi dorit, acest lucru..privind relatiile voaste din exterior se vad a fi niste relatii de compromis, care nu emana afectiune, atractie, dragoste caracteristica indragostitilor de varsta voastra...sa fii intervenit plafonarea?, cam devreme!!!..."...apoi ii transmite lui Elcin ca relatia ei cu Y, o vede ca pe o relatie fiica-tata, poate ca si din cauza faptul ca in copilarie i-a lipsit suportul tatalui si sa nu aibe asteptari ca in timp acest sentiment se va schimba, ca o vede ca pe o fata care ii este frica sa se indragosteasca si sa iubeasca cu adevarat...ca a te indragosti este cel mai frumos sentiment care i se poate intampla in viata unui om si ar fi pacat sa nu-l cunoasca, etc si ca o roaga se se gandeasca f mult la ceea ce i-a transmis...ca a luat leg cu nu stiu cine si ca vrea personal sa stea de vorba cu ea, etc sa-i prezinte date concrete, statistici... apoi revine la Baris si-i spune ca pur si simplu il adora, ca-l vede ca pe un baiat cu o inima larga, sensibil, senzual, dar ca nu-l intelege cum se poate lasa manipulat...,cum a acceptat sa se lase pozat de patronul unui butiq, intelegeam daca aceea poza se facea in interiorul magazinului, dar "sa te scoata afara, sa te aseze in fata vitrinei si sa te pozeze si sa-ti puna poza pe IG, e prea mult si ptr mine"...convingerea mea este ca altcineva a vrut sa beneficieze de aceasta publicitate, dar nu era mai interesant daca iti puneai singur o poza alaturi de o imagigine din Amsterdam?...alte persoane au beneficiat din plin de aceasta publicitate, iar tu,  dragul meu,  apari in aceasta situatie, de parca ai fi jucaria cuiva, te asezi unde ti se spune, faci anumite lucruri si gesturi care ti se cer...unde este personalitatea ta?...

ps. este ceea ce am retinut din acel msg..


Ultima editare efectuata de catre carina in Joi 19 Mai 2016, 1:50 am, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 19 Mai 2016, 12:41 am

Crisu a scris:rahimbasaran: Keşke defne kaza yapsa ömer onu hastaneye götürse doktor da ömere anne ve bebek gayet iyi dese

Nebunie totala, mesajul asta zice ca ar vrea ca Defne faca accident, Omer s o duca la spital, iar doctorul sa i spuna ca mama si copilul sunt bine

Cred ca orice ar fi, accident, incendiu..., nu are legatura cu Defne.

...nu, o luam razna si noi....pai ele scriu scenarii intregi si le trimit saptamanal...apoi dupa transmiterea ep se iau la hartza, ba ca Meric a luat ideea de la mine, ba de la tine,...scenariul asta cu mama si copilul de mult il au in cap...dar sa vedem ce ne va oferi scenarista,,,

ps eu trebuie sa am adun cat mai rapid...astazi am fost la serviciu ca sa am de unde veni,

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum