Serialesitelenovelet
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Kiralik Ask - comentarii

+8
violeta maicariu
Crisu
Iuliana Maties
lombicutz
iulianagl
carina
Nicky
ninnet
12 participanți

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 19 Mai 2016, 2:03 am

carina a scris:

...Crisu, ai perfecta dreptate, dar asta ma enerveaza cel mai tare, la ce-l mai scoate la "plimbare"...eu imi mentin parerea, astia doi parca se iau la intrecere...aaaa, ai fost tu in Amsterdam, stai sa vezi de ce sunt eu in stare...exact ce-am spus si mai devreme, acum urmeaza G, este randul ei...

ps. si eu totusi nu cred ca se termina serialul, vad ca o mai scalda cu scrisoarea...dar de ce nu anunta nimic ?...ptr toate celelalte seriale au anuntat
Poate ca E nu are permis de conducere, am vazut o la volan in serial, dar nu conducand, si poate a apelat la Y s o aduca la filmari ca sa evite statul pe afara prea mult din cauza ochilor...poate ca e valabila si varianta cu intrecerea...
M a amuzat nr pe care il are Y la masina: JR 001 (JR - ultimul texan, Dallas Smile )
Iar cu anuntul ma enerveaza si pe mine ca nu l dau odata, nu inteleg ce mai au de negociat, de asteptat...mie imi pare ca actorii sunt dispusi sa continue, sponsori vad ca au, cu haine de acasa am vazut ca mai vin, la rating stau bine, chiar daca au picat pe 6 - Karagul se termina, scapa de el, pana in toamna cred ca se termina si Survivor...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 19 Mai 2016, 2:22 am

Am citit mai devreme pe aici ca a fost nu stiu ce petrecere, ceva legat de un post de radio, am vazut si pozele, se pare ca B a venit neinsotit, a aparut singur in poze...

Legat de serial, am mai citit un scenariu: tipa din birou care sta cu spatele e Sude, pusa de Tranba in locul lui Ferial cu scopul de a anula aparitia Passionis in revista, zice in fragment ca Tranba va fi pe coperta lunii iunie, iar Sude sa i joace o festa lui Tranba si sa ofere spatiul pt Passionis. De aici iesirea nervoasa a lui Tranba, care zice ca el a pus o in functie, el o da jos...pare plauzibil...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 19 Mai 2016, 9:13 am

Buna dimineata, imi trebuie o cafea dubla sa-mi ajunga cat citesc tot ce s-a scris. Eu am clacat aseara, m-am culcat inainte de 11. O adevarata performanta:)
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 19 Mai 2016, 9:24 am

Crisu a scris:Am citit mai devreme pe aici ca a fost nu stiu ce petrecere, ceva legat de un post de radio, am vazut si pozele, se pare ca B a venit neinsotit, a aparut singur in poze...

Legat de serial, am mai citit un scenariu: tipa din birou care sta cu spatele e Sude, pusa de Tranba in locul lui Ferial cu scopul de a anula aparitia Passionis in revista, zice in fragment ca Tranba va fi pe coperta lunii iunie, iar Sude sa i joace o festa lui Tranba si sa ofere spatiul pt Passionis. De aici iesirea nervoasa a lui Tranba, care zice ca el a pus o in functie, el o da jos...pare plauzibil...

Si eu zic ca Sude i-o trage lui Tranba. Dar as vrea sa-l vad pe "dracu' intarcat de sadicuta.Mi-au placut in ultimul episod.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 19 Mai 2016, 9:32 am

Crisu a scris:Pt putin!
Pe poza pusa de Carina se zice ca Baris era la filmari, a aparut Elcin coborand din masina lui Y, au intrat amandoi la filmari, Baris dupa 15 min a plecat, apoi a plecat si Y, Elcin fiind singura care a ramas...
Chiar trebuia sa mai apara si Y, am o stare de nervi cand il vad...mai rau ca la G...

Relax fetelor, astia se intalnesc doar cand o scoate Yunus la pranz pe Elcin. A dus-o frumos la un restaurant, au mancat, el i-a impuiat capul cu obsesiile lui si apoi a dus-o la filmari. 7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 33802  Altfel am vazut ca ajunge cu masina angajata de producatorii serialului.Pe Baris nu l-a vazut nimeni, era asa greu sa-i traga si lui o poza? S-o fi dus omul sa manance. Nu cred ca era obligatoriu sa filmeze impreuna.Si ati vazut ca acolo este un fel de punct central pentru ei. Cred ca acolo se intalnesc cu echipa, stabilesc programul, erc. Daca Elcin a intarziat? Si Baris a fost, luat la  cunostinta despre ce urmeaza, primit scenariu si pa. Nu m-as agita pentru info de genul.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 19 Mai 2016, 9:43 am

carina a scris:...mai fetelor, eu am o obsesie, nu cumva "uscata" ne da un "mat" ca sa ne linistim de tot!..am sensatia ca isi tot ascunde posteriorul si burta cu fel si fel de bluze lungi, largi....

Eu nu cred. Fund are beton, chiar m-am uitat si in episodul in care avea Omer febra si era imbracata in blugi. Are corp foarte frumos Elcin, are fund bombat, picioare suple, genunchii se vede ca ii sunt lucrati. Are corp lucrat prin sport. Nu stiu ce inaltime are, cam 1.60? A mai aparut in jeans alb intr-un episod. Chiar aparea si in promo, filmata din spate si arata f. bine. Chiar m-am gandit ca as vrea sa o vad imbracata in ceva care sa lase sa i se vada bustul mai liber:)
Si nu cred ca nu are grija de ea Elcin, ca nu se protejeaza. Desi nu ma mai mira de nimic turcoaicele astea.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Iuliana Maties Joi 19 Mai 2016, 9:50 am

buna dimi!v-am citit,mi-au placut com voastre,asa ca ma apuc de munca ,ca altfel......nu se poate. Pupici multi pt voi,fete dragi.

Iuliana Maties
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 28
Data de inscriere : 06/03/2015

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 19 Mai 2016, 10:49 am

Buna dimineata! kiss
Sa incepem ziua frumos zic, pana diseara cine stie ce bombe ne mai asteapta :)))
Copiii familiei Arduc (nu Iplikci pt ca apare si catelul): Mudur si un mic roscatel :)))

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 2j4u1bs
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 19 Mai 2016, 11:06 am

Acum am observat o pe Ayse de la machiaj ca a intrat in hora la nunta lui Nihan cu Serdar, ep 23, ce mi ar fi placut sa l vad si pe Omer cum intra in hora si rupe podeaua ca in filmuletele de pe youtube cu el jucand la o nunta si camasa fleasca :)))

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 2wef789
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 19 Mai 2016, 11:11 am

http://www.gecce.com/fotogaleri-elcin-sanguya-dava-soku?p=1

Neatza Crisu, ce vor astia de la biata Elcin? O da in judecata fosta manager?
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 19 Mai 2016, 11:26 am

lombicutz a scris:http://www.gecce.com/fotogaleri-elcin-sanguya-dava-soku?p=1

Neatza Crisu, ce vor astia de la biata Elcin? O da in judecata fosta manager?

...da, a avut o discutie acum cateva luni cu foata managera si a renuntat la serviciile ei...intre timp Elcin a incasat 1 mil lt din publicitate si fosta are pretetia la nu stiu ce comision din aceasta incasare si a dat-o in judecata...in acest domeniu Y este "tatic", cand se pune problema de sesizari/aparari, reclamatii...

http://m.haberturk.com/magazin/magazin/haber/1241449-elcin-sanguya-dava-acildi

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 19 Mai 2016, 11:29 am

Ai zis de bombe, ti-am adus bombe!
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 19 Mai 2016, 11:30 am

carina a scris:

...da, a avut o discutie acum cateva luni cu foata managera si a renuntat la serviciile ei...intre timp Elcin a incasat 1 mil lt din publicitate si fosta  are pretetia la nu stiu ce comision din aceasta incasare si a dat-o in judecata...in acest domeniu Y este "tatic", cand se pune problema de sesizari/aparari, reclamatii...

http://m.haberturk.com/magazin/magazin/haber/1241449-elcin-sanguya-dava-acildi
Sa vezi cum intra Yunus in priza si rezolva treaba.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 19 Mai 2016, 11:39 am

Crisu a scris:Am citit mai devreme pe aici ca a fost nu stiu ce petrecere, ceva legat de un post de radio, am vazut si pozele, se pare ca B a venit neinsotit, a aparut singur in poze...

Legat de serial, am mai citit un scenariu: tipa din birou care sta cu spatele e Sude, pusa de Tranba in locul lui Ferial cu scopul de a anula aparitia Passionis in revista, zice in fragment ca Tranba va fi pe coperta lunii iunie, iar Sude sa i joace o festa lui Tranba si sa ofere spatiul pt Passionis. De aici iesirea nervoasa a lui Tranba, care zice ca el a pus o in functie, el o da jos...pare plauzibil...

...da ai perfecta dreptate, pai n-a avut dreptate fana aceea care i-a transmis msg lui Baris " ...ne lasi sa ghicim, daca esti cu E, etc"..Baris de cel putin 5-6 saptamani nu a mai iesit cu G, exceptie facand poza cu logodna fratelui...a fost ziua lui Koray, aproape toata lumea a venit insotita, pana si actrita care o interpreta pe Gallo a venit cu prietenul, Yasemin idem...G pauza,...acum cu petrecerea radio unde G cu siguranta avea n cunostinte/amici, pauza....asta este motivul ptr care fanii sunt derutati...ai o relatie, iti merge bine, fff bine!!!!, e problema ta, dar de ce mai tot timpul esti singur?...si cu Amsterdam-ul asta este ceva in neregula, eu nu cred ca G ar fi ratat o astfel de ocazie si sa nu se afiseze cu Baris, vreun reporter ratacit prin ditamai aeroportul turcesc, mai ales ca in perioada aceea "survolau" zona, fiindca vip-urile plecau in Germania la finala de baschet....ciudat!!!!


carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 19 Mai 2016, 11:46 am

Crisu a scris:
Poate ca E nu are permis de conducere, am vazut o la volan in serial, dar nu conducand, si poate a apelat la Y s o aduca la filmari ca sa evite statul pe afara prea mult din cauza ochilor...poate ca e valabila si varianta cu intrecerea...
M a amuzat nr pe care il are Y la masina: JR 001 (JR - ultimul texan, Dallas Smile )
Iar cu anuntul ma enerveaza si pe mine ca nu l dau odata, nu inteleg ce mai au de negociat, de asteptat...mie imi pare ca actorii sunt dispusi sa continue, sponsori vad ca au, cu haine de acasa am vazut ca mai vin, la rating stau bine, chiar daca au picat pe 6 - Karagul se termina, scapa de el, pana in toamna cred ca se termina si Survivor...

...e posibil si este f plauzibila varianta ta si araboaicele gandesc tot la fel...ele ii numesc pe G si Y "animale de companie"..si eu cred ca Elcin nu conduce...de fiecare data cand au mai aparut ceva poze cu plecarea/sosirea la filmari ba o aducea masina echipei, ba folosea taxi, ba cu cel mai discutat mij de transport Y..
ps. ref nr de inmatriculare, cu siguranta "smecherul" asta a avut ceva in cap, nu numai initialele sunt sugestive, dar si 001-number one


Ultima editare efectuata de catre carina in Vin 20 Mai 2016, 6:17 pm, editata de 2 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 19 Mai 2016, 11:53 am

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 13266000_996715977077384_4506467514361011803_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 19 Mai 2016, 12:03 pm

lombicutz a scris:http://www.gecce.com/fotogaleri-elcin-sanguya-dava-soku?p=1

Neatza Crisu, ce vor astia de la biata Elcin? O da in judecata fosta manager?
Neata...zice ca fosta manager a rupt tacerea, vesti proaste pt Elcin, a fost deschis un proces impotriva ei. Potrivit stirilor dintr un ziar de al lor, fosta manager i a intentat proces pentru incalcarea contractului. Aia spune ca au inceput procedurile legale, dar nu au declarat razboi, e manager de 6 ani si nici ea, nici prietenii actori nu ar fi vrut sa treaca prin aceasta situatie si ca a lasat totul in baza legii. A mai spus ca niciodata nu a pretins ca vrea o anumita suma de bani, contrar afirmatiilor. N am inteles exact ce a declarat noul manager...contractul lui e cu actorii si e un lucru intre ei...Se zice ca fosta ar fi avut pretentii sa imparta taxele dintr o reclama pe care a facut o E pentru 1 mil lire (n am inteles ce taxe, probabil a avut pretentii la niste bani). Apoi E s a inteles cu un alt manager, actualul, iar fosta a amenintat cu procesul.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 19 Mai 2016, 12:11 pm

lombicutz a scris:Ai zis des bombe, ti-am adus bombe!
Deja ne am obisnuit, nicio zi fara bombe :))
Cred ca daca ar lipsi in vreo zi, le as duce dorul :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 19 Mai 2016, 12:12 pm

Crisu a scris:
Neata...zice ca fosta manager a rupt tacerea, vesti proaste pt Elcin, a fost deschis un proces impotriva ei. Potrivit stirilor dintr un ziar de al lor, fosta manager i a intentat proces pentru incalcarea contractului. Aia spune ca au inceput procedurile legale, dar nu au declarat razboi, e manager de 6 ani si nici ea, nici prietenii actori nu ar fi vrut sa treaca prin aceasta situatie si ca a lasat totul in baza legii. A mai spus ca niciodata nu a pretins ca vrea o anumita suma de bani, contrar afirmatiilor. N am inteles exact ce a declarat noul manager...contractul lui e cu actorii si e un lucru intre ei...Se zice ca fosta ar fi avut pretentii sa imparta taxele dintr o reclama pe care a facut o E pentru 1 mil lire (n am inteles ce taxe, probabil a avut pretentii la niste bani). Apoi E s a inteles cu un alt manager, actualul, iar fosta a amenintat cu procesul.
Mersi Crisu, numai lucruri bune pentru linistea lui Elcin....
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 19 Mai 2016, 12:14 pm

Crisu a scris:
Deja ne am obisnuit, nicio zi fara bombe :))
Cred ca daca ar lipsi in vreo zi, le as duce dorul :)))

Eu vreau bomba aia cu Kiralik Ask S2:(((((( Ce au de gand astia, cat mai asteapta??
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 19 Mai 2016, 12:15 pm

carina a scris:

...da ai perfecta dreptate, pai n-a avut dreptate fana aceea care i-a transmis msg lui Baris " ...ne lasi sa ghicim, daca esti cu E, etc"..Baris de cel putin 5-6 saptamani nu a mai iesit cu G, exceptie facand poza cu logodna fratelui...a fost ziua lui Koray, aproape toata lumea a venit insotita, pana si actrita care o interpreta pe Gallo a venit cu prietenul, Yasemin idem...G pauza,...acum cu petrecerea radio unde G cu siguranta avea n cunostinte/amici, pauza....asta este motivul ptr care fanii sunt derutati...ai o relatie, iti merge bine, fff bine!!!!, e problema ta, dar de ce mai tot timpul esti singur?...si cu Amsterdam-ul asta este ceva in neregula, eu nu cred ca G ar fi ratat o astfel de ocazie si sa nu se afiseze cu Baris, vreun reporter ratacit prin ditamai aeroportul turcesc, mai ales ca in perioada aceea "survolau" zona, fiindca vip-urile plecau in Germania la finala de baschet....ciudat!!!!
Exact, cam ciudat ca de ceva timp apare tot singur, mai ales ca inainte aveau aparitii destul de dese...cine stie, o fi ocupata G cu promovarea filmului, desi nu cred, vad ca se concentreaza mai mult pe faptul ca a slabit, ca o iubeste pe E...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 19 Mai 2016, 12:17 pm

lombicutz a scris:
Mersi Crisu, numai lucruri bune pentru linistea lui Elcin....
Pt putin...da,era prea linistita, dar vorba voastra, intra Y in actiune ca se pricepe si ii place, deschide si el proces pe tt Smile
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 19 Mai 2016, 12:21 pm

carina a scris:

...e posibil si este f plauzibila varianta ta si araboaicele gandesc tot la fel...ele ii numesc pe G si Y "animale e companie"..si eu cred ca Elcin nu conduce...de fiecare data cand au mai aparut ceva poze cu plecarea/sosirea la filmari ba o aducea masina echipei, ba folosea taxi, ba cu cel mai discutat mij de transport Y..
ps. ref nr de inmatriculare, cu siguranta "smecherul" asta a avut ceva in cap, nu nu mai initialele sunt sugestive, dar si 001-number one
Ma gandesc ca daca avea carnet, era mai comod sa umble cu masina...
Am remarcat si 001, dar n am mai apucat sa spun nimic ca m am amuzat prea tare cu JR ala si ideile ce m au bantuit in noapte :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 19 Mai 2016, 12:25 pm

Crisu a scris:
Pt putin...da,era prea linistita, dar vorba voastra, intra Y in actiune ca se pricepe si ii place, deschide si el proces pe tt Smile

Vaai, omul asta ma face si pe mine cu capul.Da daca ei ii place 7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 359517 Ce putem noi face?
Si daca s-ar cupla Elcin cu Baris? Ce ar fi? S-ar linistii nervii sensibili a mii de domnisoare? Vor suspina mai putin? Eu ii vreau pe ecran, macar acolo pot sa-i vad mai "intimi". Acasa la ei n-as avea acces. nu?
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 19 Mai 2016, 12:26 pm

In rochia asta ziceam ca i se vede bine posteriorul beton pe care il poseda :)))

Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 25 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum