Serialesitelenovelet
8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8. Kiralik Ask - comentarii

+5
Nicky
Crisu
Iuliana Maties
Irina111
violeta maicariu
9 participanți

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 26 Mai 2016, 10:18 pm

lombicutz a scris:
Nu e. Nici Mert, nici Onur. Mert seamana la fizic cu Baris. E frumusel si el cu trasaturi mai arabesti. Le-am studiat trasaturile...am incercat sa le ghicesc si  personalitatile.  Nu ca m-as pricepe, dar ma intriga Baris cu alegerile lui in materie de femei.
Da, Mert e dragutel si el, chiar are abdomenul mai lucrat decat Baris - l a etalat intr o poza pe IG, de Onur nu prea imi place...eu ma intreb daca Baris gaseste amuzante toate maimutarelile lui G, la fel cum ma intreb ce doamne iarta ma l a atras la ea...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 10:20 pm

ne  poti pune link? nu stiu ce sa aleg din ce mi-a returnat google. Merci.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 10:31 pm

Crisu a scris:
Da, Mert e dragutel si el, chiar are abdomenul mai lucrat decat Baris - l a etalat intr o poza pe IG, de Onur nu prea imi place...eu ma intreb daca Baris gaseste amuzante toate maimutarelile lui G, la fel cum ma intreb ce doamne iarta ma l a atras la ea...
Nu stiu. Ma intriga si pe mine. Nu cred ca  dintr-un complex a acceptat-o de partenera pe G. Ce-i place la ea... nu stiu. Imi aduc aminte cu ce soc m-am uitat la filmuletul in care o pupa de numa, numa pe Gupse.  Si ce uimire  pe mine ca nu  are o iubita care macar sa se apropie de Elcin.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 26 Mai 2016, 10:36 pm

carina a scris:...sa stiti ca exista un site unde puteti vizualiza filme turcesti traduse...este si KA pana la ep.46 inclusiv...

 FILME TURCESTI ONLINE   este declarat grup inchis, exista o fereastra in dreapta sus, apasati pe sageata si in cateva min, primiti acceptul...
Multumim de informatii, dar ideea cu link ul e buna, nici eu n am reusit sa mi dau seama care e site ul exact.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 26 Mai 2016, 10:48 pm

https://www.instagram.com/p/BF4RCeuwMdf/?taken-by=onurarduc

...dragalaselor, ceva este in neregula cu nunta asta....Onur a pus acum o poza pe IG si cred ca ieseu de la starea civila... nu stiu daca au avut invitati...ce ma surprinde fff tare, ca pe mama lui Baris am vazut-o intr-o singura poza pe care Onur a pus-o acum vreo 2 luni pe IG si cred ca a sters-o si poarta baticul acela islamic...a plecat in Elvetia cand avea in jur de 20 ani si a stat acolo vreo 15 ani, chiar nu a putut sa sa renunte la aceasta traditie?...almiteri o dna destul de cocheta mi s-a parut....imi imaginenez fam Arduc-traditionalista in preajma bufonului G((((((

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 26 Mai 2016, 10:51 pm

https://www.facebook.com/groups/1041366292559102/?ref=notif¬if_t=group_r2j_approved¬if_id=1464201358879123

Crisu, incearca link-ul acesta...aseara din greseala am dat peste el si astazi am inebunit pana l-am gasit si l-am salvat la favorite...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 10:53 pm

Si la Onur ca la  Sinem.  Din  ce in ce mai usor Smile Nu le cunosc obiceiurile...Cat despre acoperitul capului, vezi cate discutii sunt pe tema..
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 10:55 pm

carina a scris:https://www.facebook.com/groups/1041366292559102/?ref=notif&notif_t=group_r2j_approved&notif_id=1464201358879123

Crisu, incearca link-ul acesta...aseara din greseala am dat peste el si astazi am inebunit pana l-am gasit si l-am salvat la favorite...
 Nu recunosc niciun actor din poza de coperta:)))   Dar am intrat in grup, vedem ce  va fi.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 26 Mai 2016, 11:00 pm

lombicutz a scris:
Nu stiu. Ma intriga si pe mine. Nu cred ca  dintr-un complex a acceptat-o de partenera pe G. Ce-i place la ea... nu stiu. Imi aduc aminte cu ce soc m-am uitat la filmuletul in care o pupa de numa, numa pe Gupse.  Si ce uimire  pe mine ca nu  are o iubita care macar sa se apropie de Elcin.
M am gandit si eu ce interes sau altceva ar putea avea de a intrat in relatia asta, nu stiu daca este vorba despre asa ceva, dar nici dragoste fulgeratoare nu cred ca este si se intelege asta din comportamentul lui (am vazut acele imagini cand au fost invitati in diferite emisiuni din timpul filmului Deliha, comportamentul lui spune multe, are o oarecare reticenta fata de ea, se vede ca nu se simte confortabil). Cel putin asa am inteles eu facand comparatie cu emisiunea unde a fost invitat alaturi de Elcin. Filmuletul cu pupatul de mama focului m a socat si pe mine, acum lucrurile parca stau altfel, se simte o racire din partea lui si un efort din partea ei de a demonstra ca totul este bine...nu stiu, m a depasit, n am reusit sa inteleg :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 26 Mai 2016, 11:02 pm

lombicutz a scris:
Nu stiu. Ma intriga si pe mine. Nu cred ca  dintr-un complex a acceptat-o de partenera pe G. Ce-i place la ea... nu stiu. Imi aduc aminte cu ce soc m-am uitat la filmuletul in care o pupa de numa, numa pe Gupse.  Si ce uimire  pe mine ca nu  are o iubita care macar sa se apropie de Elcin.

...parerea mea este ca el a fost total debusolat... a primit oferta ptr a juca in Deliha, au urmat calatoriile prin tara, Berlin ( are G pus pe IG un filmulet la Berlin cu Baris), ptr promovarea filmului, apoi intalniri cu diverse persoane din lumea artistica, in concluzie in decurs de cateva luni a reusit sa schimbe mediul social in care se invartise in ultima perioada prin intermediul lui G, intalniri cu prietenii si in cercul de relatii si amici ai lui G...si de aici a urmat idila...el statea cu maica-sa si fratii, G statea singura intr-un apartament pe care il detinea si poate ca pe fondul acestei situatii a acceptat sa ramana la G si ramas a fost...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 26 Mai 2016, 11:04 pm

carina a scris:https://www.facebook.com/groups/1041366292559102/?ref=notif¬if_t=group_r2j_approved¬if_id=1464201358879123

Crisu, incearca link-ul acesta...aseara din greseala am dat peste el si astazi am inebunit pana l-am gasit si l-am salvat la favorite...
Mersi...nu cred ca l as fi descoperit altfel :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 26 Mai 2016, 11:05 pm

lombicutz a scris:
 Nu recunosc niciun actor din poza de coperta:)))   Dar am intrat in grup, vedem ce  va fi.
Nici eu n am recunoscut vreun actor, m am inscris, sunt in asteptare :))))

ps: eu inca astept comentariul legat de Elcin, m ai facut curioasa :)))
In cel legat de Baris ai dreptate, el parca abia acum a prins curaj si incepe sa traiasca.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 26 Mai 2016, 11:11 pm

Crisu a scris:
M am gandit si eu ce interes sau altceva ar putea avea de a intrat in relatia asta, nu stiu daca este vorba despre asa ceva, dar nici dragoste fulgeratoare nu cred ca este si se intelege asta din comportamentul lui (am vazut acele imagini cand au fost invitati in diferite emisiuni din timpul filmului Deliha, comportamentul lui spune multe, are o oarecare reticenta fata de ea, se vede ca nu se simte confortabil). Cel putin asa am inteles eu facand comparatie cu emisiunea unde a fost invitat alaturi de Elcin. Filmuletul cu pupatul de mama focului m a socat si pe mine, acum lucrurile parca stau altfel, se simte o racire din partea lui si un efort din partea ei de a demonstra ca totul este bine...nu stiu, m a depasit, n am reusit sa inteleg :)))

..eu din acest motiv am si spus ca problemele lui G de acum incolo incep...Baris nu este tipul de barbat care sa stea alaturi de cineva din interes...nu pare nici un tip materialist...in momentul cand a intalnit-o pe G, vazand in ce mediu se invarte cu siguranta a fost atras...si aici nu ma refer la faptul ca ar fi putut fi atras avand vreun interes, pur si simplu s-a simtit bine in acel cerc, a fost o alta lume fata de cea pe care o avea....in momentul cand apar ff multe schimbari in viata ta, nu prea realizezi ce se intampla cu tine, in timp incep sa se "decanteze" si incepi sa deschizi si ochii si mintea...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 11:12 pm

carina a scris:

...parerea mea este ca el a fost total debusolat... a primit  oferta ptr a juca in Deliha, au urmat calatoriile prin tara, Berlin ( are G pus pe IG un filmulet la Berlin cu Baris), ptr promovarea filmului, apoi intalniri cu diverse persoane din lumea artistica, in concluzie in decurs de cateva luni a reusit sa schimbe mediul social in care se invartise in ultima perioada prin intermediul lui G, intalniri cu prietenii si in cercul de relatii si amici ai  lui G...si de aici a urmat idila...el statea cu maica-sa si fratii, G statea singura intr-un apartament pe care il detinea si poate ca pe fondul acestei situatii a acceptat sa ramana la G si ramas a fost...
Ai dreptate, dar suna asa,  cumva a Cenusereasa. Si parca nu am vrut sa merg asa departe cu gandul. Pe de  alta parte ma gandesc ca Gupse asa bufon cum se arata ea, e doar o femeie indragostita. Naspa sa depui atatea eforturi pentru un tip ca Baris  si sa primesti in schimb doar loialitate drept multumire. Mi  se pare o drama. Pentru toti cei implicati. Pe deoparte vai ve baiat bun cum e recunoscator, pe alta vai ce las n-are curaj sa  o ia pe sus pa Elc in si sa termine  odata povestea.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 26 Mai 2016, 11:16 pm

lombicutz a scris:
 Nu recunosc niciun actor din poza de coperta:)))   Dar am intrat in grup, vedem ce  va fi.

...scuza-ma te rog, nu intelegeam despre ce coperta este vorba...dar ce crezi ca eu recunosc pe vreunul?...n-are nici o importanta...dupa ce primesti acceptul rulezi pagina si apare o imagine cu KA si sunt trecute link-urile cu ep...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 11:17 pm

Crisu a scris:
Nici eu n am recunoscut vreun actor, m am inscris, sunt in asteptare :))))

ps: eu inca astept comentariul legat de Elcin, m ai facut curioasa :)))
In cel legat de Baris ai dreptate, el parca abia acum a prins curaj si incepe sa traiasca.
Aiiii, Elcin e greu de descifrat si totusi am pus-o la  categoria, as vrea dar ce-o sa zica lumea. Si am impresia ca si pentru ea Yunus e un fel de Gupse ptr Baris.Adica o sa moara cu el de mana inecata in loialitae si recunostinta.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 26 Mai 2016, 11:22 pm

lombicutz a scris:
Ai dreptate, dar suna asa,  cumva a Cenusereasa. Si parca nu am vrut sa merg asa departe cu gandul. Pe de  alta parte ma gandesc ca Gupse asa bufon cum se arata ea, e doar o femeie indragostita. Naspa sa depui atatea eforturi pentru un tip ca Baris  si sa primesti in schimb doar loialitate drept multumire. Mi  se pare o drama. Pentru toti cei implicati. Pe deoparte vai ve baiat bun cum e recunoscator, pe alta vai ce las n-are curaj sa  o ia pe sus pa Elc in si sa termine  odata povestea.

...Lombicutz, scuza-ma te rog daca te dezamagesc, dar parerea mea este ca G nu este indragostita de Baris, cred ca este mai mult o ambitie....nu zic nu, poate la inceput a fost vreo zvacnire, dar acum am curaj sa pun mana in foc...in vara trecuta a stat toata vara prin zona Izmirului si pe plaja la Bodrum cu fel si fel de amici, uitand de Baris...cred ca este o relatie amicala, isi potolesc hormonii si cam atat...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 11:26 pm

carina a scris:

...Lombicutz, scuza-ma te rog daca te dezamagesc, dar parerea mea este ca G nu este indragostita de Baris, cred ca este mai mult o ambitie....nu zic nu, poate la inceput a fost vreo zvacnire, dar acum am curaj sa pun mana in foc...in vara trecuta a stat toata vara prin zona Izmirului si pe plaja la Bodrum cu fel si fel de amici, uitand de Baris...cred ca este o relatie amicala, isi potolesc hormonii si cam atat...
Atunci fraierul e inca  o data el. Nici, nici. Nici  nu are cu Gupse vre-o treaba nici mai departe nu merge.Eu cautam o justificare relatiei lor.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 26 Mai 2016, 11:29 pm

...Gupse este mult prea versata, a fost combinata cu persoane consacrate/cu pozitii sociale etc...nu ma intelegeti gresit, cum ca Baris ar fi fost omul strazii...Baris de acum incolo isi consolideaza pozitia sociala,nu are decat 29 de ani...nu-l pot compara pe Baris cu fostii amici a lui G de 40 ani ....cu cat avansezi in varsta, cu atat acumulezi experienta, iti largesti cercul de cunostinte, etc

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 11:30 pm

Mi e mi s-a  umplut TT de Glatasaray:))) La ora asta Baris bea un Whisky de necaz:)))
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 11:37 pm

carina a scris:...Gupse este mult prea versata, a fost combinata cu persoane consacrate/cu pozitii sociale etc...nu ma intelegeti gresit, cum ca Baris ar fi fost omul strazii...Baris de acum incolo isi consolideaza pozitia sociala,nu are decat 29 de ani...nu-l pot compara pe Baris cu  fostii amici a lui G de 40 ani ....cu cat avansezi in varsta, cu atat acumulezi experienta, iti largesti cercul de cunostinte, etc
M-am uitat si eu cand l-ati pus aici pe fostul lui  Gupse...Alter-ego ul tipei. Ce mi-e Gupse ce mi-e pacaliciul ala! Cum e sa te pupe Baris  si  cum sa se apropie macar de tine ala? Ai zis ca  isi potoleste hormonii cu Baris. Pai asta n-o sa se potoleasca niciodata Smile .
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 26 Mai 2016, 11:37 pm

lombicutz a scris:
Atunci fraierul e inca  o data el. Nici, nici. Nici  nu are cu Gupse vre-o treaba nici mai departe nu merge.Eu cautam o justificare relatiei lor.

...poate gresesc, nu stiu, dar eu il vad un tip cu mare bun simt...asta nu inseamna ca ar sta cu ea din obligatii...poate ca a si inceput procedura de separare a "duetului", in sensul de a nu mai fi priviti ca un cuplu G-Baris, nu-i mai vad iesind impreuna pe la terase, mall-uri...au fost saptamana trecuta, dar cu siguranta aceea iesire a avut alt scop cu participarea manager-ul lui Baris...a lipsit de la lansarea filmului lui G, ...el saptamanal iese ba pe la cumparaturi, ba pe la terase, ba sindrofii...singurel...cu siguranta sunt si vor ramane amici, dar nu cred in ceva mai mult...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 11:40 pm

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 CjaPFcMWkAAGay7
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 11:42 pm

Mi-as dori sa inteleg gluma de mai  sus. Adica pana si eu imi dau seama ca e ceva legat de declaratia  lui Elcin.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 26 Mai 2016, 11:43 pm

lombicutz a scris:
M-am uitat si eu cand l-ati pus aici pe fostul lui  Gupse...Alter-ego ul tipei. Ce mi-e Gupse ce mi-e pacaliciul ala! Cum e sa te pupe Baris  si  cum sa se apropie macar de tine ala? Ai zis ca  isi potoleste hormonii cu Baris. Pai asta n-o sa se potoleasca niciodata Smile .

...mai uita-te si la alte poze, nu arata rau, nu e genul meu saten-blond, in fine!!!...are un corp bine lucrat cu ochi albasti si destul de inalt, cred ca peste 1,85...nici pe asta nu stiu cum il cheama si au mai fost inca 2 , unul parca era regizor si celalalt scenarist...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum