Serialesitelenovelet
10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10. Kiralik Ask - comentarii

+11
Nicky
carina
Milly18
Grety71
Iuliana Maties
ninnet
Irina111
violeta maicariu
Admin_dea05
DENISA
Crisu
15 participanți

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 06 Oct 2016, 7:07 pm

Povestea Defnei : .( ii spune micutului Iso !)
**O fost dată ca niciodată, într-o ţară îndepărtată, un rege foarte frumoas cu părul negru. El iubea dreptatea și respecta legea. Acest rege a fost iubit de toată lumea. Dar ei se temeau de el, in acelasi timp . Era modest si ascundea o inimă blânda . O fată s-a indragostit de inima asta de-a lui, s-a indragostit necondiţionat. Pentru ea asta a fost o altfel de dragoste, fată isi pierdea minţile iar când isi vedea regele ii tremurat genunchii. S-au iubit si apoi toate întrebările la care nu a avut raspuns , s-au dus cu el. Fata l-a iubit atât de mult, atât de mult... au făcut totul împreună, şi totusi iubirea lor le-a facut mult rau unul altuia . Si , într-o zi, regele a plecat departe. Ce poatea să facă fată? A căzut arsa, i s-a scurs viaţă şi linistea din ea , a renuntat la ea insasi.
Totul s-a rupt şi a rămas ACOLO , pentru acel rege care într-o zi poate se va întoarce la tron. Deci, în ciuda a tot , într-o zi, regele s-a întors si i-a spus fetei , am venit la tine, m-am întors la tine, dar fata s-a speriat si a fugit de el . S-a speriat si va suferii din nou **.................... Ea a continuat să-l iubesca în ciuda tuturor piedicilor, a continuat să-l iubesca, fără să poata spuna asta nimănui. De fapt, ea a spus tuturor ca s-a vindecat, totul a trecut si ca totul este în regulă, dar nimic nu era adevarat . De fiecare dată când ea s-ar fi uitat la rege i-ar fi tremurat genunchii . De fiecare dată când el s-ar fi apropiat de ea, s-ar fi pierdut mintea din nou. Desigur, ea era singura care ştia adevărul *ca niciodată nu -l va putea uita ! * .
traducere FB : Diana
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 06 Oct 2016, 7:16 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 M1010. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Mm10

Nici nu s-a intors bine si deja e curios. Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Joi 06 Oct 2016, 7:29 pm

Admin_dea05 a scris:
contul din nou a fost sters pentru reclamatii , acum le posteaza la secret kiss
Am inteles, mersi!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Joi 06 Oct 2016, 7:35 pm

Admin_dea05 a scris:10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 M1010. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Mm10

Nici nu s-a intors bine si deja e curios. Smile
Si-a pus in cap s-o recucereasca, nu poate trai fara ea. cupidon
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 07 Oct 2016, 11:17 am

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 CuJVqcwVYAA3DVh

De doua saptamani, de cand a reinceput serialul nu apuc sa-l vad in direct. Sa ne treaca usor ziua, si sa vina seara(noaptea ptr mine). Abia astept sa vad ce va fi la petrecere.
Sper ca Pamir sa fie un condiment in relatia Defne-Omer. Nu cred ca-i cazul de mai mult. Vreau sa-- vad pe ei doi cum isi rezolva trairile nu cum imparte Pamir cartile jocului. Si mai cred ca neriman s-a bagat in joc cu dracu. Pe Pamir nu-l va putea controla. Astuia ii place Defne si ii place ideea de a-l zgandari pe varu-so.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 07 Oct 2016, 11:44 am

Admin_dea05 a scris:10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Vbgh10

https://twitter.com/hajerarduc/status/783943054575230976

Atatea speculatii de nu mai sti ce sa crezi. Smile Tanti declara ca Baris sufera iar Elcin e OK isi vede de rolul ei ...... Am vrea noi sa-i vedem impreuna dar cred ca ar trebui sa nu mai sper mai ales acum cand toata vara Baris a defilat cu Gupsa peste tot...
Cum, cum? De unde le-a scos tipa? Bazat pe ce? M-ai facut curioasa.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 07 Oct 2016, 11:48 am

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 14606319_1755669274682117_5453252569770855661_n

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 14633037_1755669788015399_7941635277564325799_n

....fetele comenteaza cum ca aici Baris ar fi fost dupa o scena de la filmari...cica este si Gupse...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 07 Oct 2016, 12:03 pm

lombicutz a scris:
Cum, cum? De unde le-a scos tipa? Bazat pe ce? M-ai facut curioasa.

....cred ca dupa aparente...indiferent ce ne-ar spune Baris si G, comportamentul ii tradeaza...nu stiu cat de mult G tine la Baris, dar un lucru este fff clar, ca ambitia lui G este mai puternica decat orice alt "sentiment" pe care l-ar avea fata de B...nu rateaza nici un fel de eveniment/moment in care sa nu incerce sa convinga fanii ca Baris este cu ea...de fapt asta este si tinta ei si in nici un caz sa-si revizuiasca comportamentul si sa convinga fanii ca ei sunt fericiti impreuna....daca acest cuplu isi vor finaliza intr-un final relatia sa fiti convinse ca a fost doar ambitia lui Gupse...
ps.//am ras aseara de m-am tinut de burta...pe site-ul KA eng, au venit fetele cu fel si fel de variante cum ca cei doi se vor  casatori in curand, etc si cu poze de la inceputul relatiei si pana in prezent....una din tipe face un comentariu de genul " nu mi-o pot imagina pe G alaturi de B, zici ca este matusa lui, are un comportament vulgar si o voce a unui sofer de camion"


Ultima editare efectuata de catre carina in Vin 07 Oct 2016, 2:21 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 07 Oct 2016, 12:43 pm

carina a scris:

....cred ca dupa aparente...indiferent ce ne-ar spune Baris si G, comportamentul ii tradeaza...nu stiu cat de mult G tine la Baris, dar un lucru este fff clar, ca ambitia lui G este mai puternica decat orice alt "sentiment" pe care l-ar avea fata de B...nu rateaza nici un fel de eveniment/moment in care sa nu incerce sa convinga fanii ca Baris este cu ea...de fapt asta este si tinta ei si in nici un caz sa-si revizuiasca comportamntul si sa convinga fanii ca ei sunt fericiti impreuna....daca acest cuplu isi vor finaliza intr-un final relatii sa fiti convinse ca a fost doar ambitia lui Gupse...
ps.//am ras aseara de m-am tinut de burta...pe site-ul KA eng, au venit fetele cu fel si fel de variante cum ca cei doi se vor  casatori in curand, etc si cu poze de la inceputul relatiei si pana in prezent....una din tipe face un comentariu de genul " nu mi-o pot imagina pe G alaturi de B, zici ca este matusa lui, are un comportament vulgar si o voce a unui sofer de camion"

Daa, m-am distrat si eu.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 07 Oct 2016, 2:47 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 14517538_343536642667442_1704952283876803196_n

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 14484963_343536589334114_7315019548359831701_n

....se pare ca aseara cei doi au fost impreuna la un restaurant....probabil ca de data aceasta Baris era pe post de "fotograf"....ce pozitie de "panarama" are!!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 07 Oct 2016, 5:57 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 14485019_10154576738876241_7841184125051433580_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 07 Oct 2016, 6:32 pm

Gupsica o sa-l tragă in jos sa vedeti , la fel cum a pățit si Murat Yildirim....si tot ea va fi cea care il va părăsi.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 07 Oct 2016, 6:35 pm

Noul promo
http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/ekstralar/kiralik-askta-bu-hafta-55-bolum-onizleme
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 07 Oct 2016, 8:17 pm

Admin_dea05 a scris:Gupsica o sa-l tragă in jos sa vedeti , la fel cum a pățit si Murat Yildirim....si tot ea va fi cea care il va părăsi.

....cu siguranta ca asa se va intampla daca nu se va trezi la timp....exista o mare asemanare intre cele doua cupluri...Baris si Murat, amandoi traditionalisti, educati, tacuti, usor "timorati"/eclipsati in prezenta "divelor" ....ele, pline de "ele", indragostite mai mult de "paharel" decat de parteneri, se cred net superioare, deranjate vizibil de reactiile admirative ale fanilor la adresa partenerilor, teatrale si posesive in public, amatoare de publicitate, fiecare "iesire" era marcata cu SOK, SOK, SOK,!!!! indragitul cuplu x si y au fost zariti, etc... cu o sustinere de fier din partea famililor, se cred buricul Pamantului, isi abandoneaza cu usurinta partenerii cand se obisnuisera cu "destinul" si cand se asteptau cel mai putin...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Violeta O. Vin 07 Oct 2016, 8:25 pm

Vizionare placuta tuturor!!!

Violeta O.
membru activ
membru activ

Mesaje : 41
Data de inscriere : 10/04/2016

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 07 Oct 2016, 9:02 pm

Violeta O. a scris:Vizionare placuta tuturor!!!
Vizionare plăcută !
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 07 Oct 2016, 11:54 pm

...mi-a placut fff mult ep si-n mod deosebit sfarsitul...un BRAVO ptr Merici...se pare ca Defne s-a tinut de cuvant cand ii spunea in trecut lui Omer ca ea il va astepta mereu acasa...se pare ca el este "speriat" de decizia lui Defne...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 08 Oct 2016, 12:07 am

http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/56-bolum-fragmani

...promo 1, ep.56

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 08 Oct 2016, 8:36 am

carina a scris:
....cu siguranta ca asa se va intampla daca nu se va trezi la timp....exista o mare asemanare intre cele doua cupluri...Baris si Murat, amandoi traditionalisti, educati, tacuti, usor "timorati"/eclipsati in prezenta "divelor" ....ele, pline de "ele", indragostite mai mult de "paharel" decat de parteneri,  se cred net superioare, deranjate vizibil de reactiile admirative ale fanilor la adresa partenerilor, teatrale si posesive in public, amatoare de publicitate, fiecare "iesire" era marcata cu SOK, SOK, SOK,!!!! indragitul cuplu x si y au fost zariti, etc... cu o sustinere de fier din partea famililor, se cred buricul Pamantului,  isi abandoneaza cu usurinta partenerii cand se obisnuisera cu "destinul" si cand se asteptau cel mai putin...
Ce bine le-ai descris pe dive.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 08 Oct 2016, 8:37 am

carina a scris:...mi-a placut fff mult ep si-n mod deosebit sfarsitul...un BRAVO ptr Merici...se pare ca Defne s-a tinut de cuvant cand ii spunea in trecut lui Omer ca ea il va astepta mereu acasa...se pare ca el este "speriat" de decizia lui Defne...
Mie mi-a placut începutul si reacția lui Omer. https://m.youtube.com/watch?v=Txbsqnq4G5c
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 08 Oct 2016, 10:58 am



O: Ieşi!
D: Omer, ce crezi că faci?
O: Defne, ieşi din maşină imediat!
D: nu o voi face!
O: Defne, vei iesi?
D: am spus ca nu ies!
O: Defne, vorbesc serios.
D: şi eu vorbesc serios!
O: Defnel!!!
P: Omer, ce se întâmplă?
O: stai departe de ea...
Ieşi din maşină şi mergi cu mine...
D: nu, nu voi face asta!!
O: Defne, ieşi afară din maşină chiar în clipa asta, nu m-ai auzit?
D: nu ies! Ce crezi că vei face in mijlocul drumului?
O: Defne, nu te mai certa cu mine
D: Eu nu ies!
O: Ieşi
P: Omer, ce se întâmplă, ai de gând să-mi spui
P:  El este Albertin?
O : Albertin?
S: ultimul lucru de care avem nevoie să se întâmple acum....
O: Defne, pleacă de aici, repede
D: ti-am spus ca nu cobor, ce vei face?
S: Omer aşteaptă, ce faci!? Calmează-te
O: ieşi
D: nu voi face asta
O: la ce te uiţi, la ce te uiţi! ( la o maşină în mers)
S: Defne, ieşi din maşină, să mergem.
Ok, Omer, vom da o tură, bine?...o sa vorbesc cu ea si fara probleme. Ok, te rog
P: ai de gând să-mi explici, ce-a fost  asta?

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Sam 08 Oct 2016, 11:36 am

Bună dimineața! Și mie mi-a plăcut ep.55. În cutiuța prețioasă Defne păstra tricoul lui Omer. Ce zâmbet satisfăcut a avut Omer când l-a văzut! Asta era dovada clară că ea încă îl mai iubește.
Dintre cei doi, Defne a ales varianta lui Pamir, dar Pamir a considerat că varianta lui Omer este mai potrivită așa că a lăsat-o pe Defne cu Omer , pentru moment.
Omer cu copii , cu fetița Sedei -  super! O să fie un tată grozav.
Pamir l-a întrebat pe Omer de ce a părăsit-o totuși, după ce Omer i-a spus că niciodată nu s-a îndoit sau nu se va îndoi de dragostea lui Defne pentru el.
Pentru mine e clar, nici el nu știe exact și regretă teribil. O spun eu în locul lui : De prost.
Când a găsit-o pe Defne la el acasă , Defne i-a zis că nu-i e teamă (el îi spusese înainte că se teme de el) și că iată, e aici. Cred eu - în casa lui, în fața lui, aproape de el. Că nu se teme de el, sau mai degrabă de ea, de reacția ei,  că s-ar putea înmuia și i-ar ceda.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 08 Oct 2016, 5:41 pm



D: bine, hai să vedem acum! Adu-l pe...
(Korish mâncând  după colţ)
Derya: Ohh, pe nicăieri nu este de văzut alteţa sa! Nici măcar un bună dimineaţa
D:  d-l Omer este în biroul lui?
Derya: Da, el este, el este ocupat acum. Spune-mi ce este si am sa-i aduc eu la cunostinta...
D: iese din discutie, am nevoie sa vorbesc cu el, ieşi din calea mea!
Derya: ce e în neregulă cu ea???
O, da?
D: d-le Omer , te rog, as avea nevoie de schiţele mele. Te rog, spune-i lui Sukru să mi le aduca
O: sau ce se va întâmpla? (/ şterge zâmbetul ăla stupid de pe faţa lui)
D: nu vreau sa am probleme
O: spune-mi, cât de mult ai nevoie de ele? O mulţime?
D: o grămadă şi este urgent
O: şi nu există copii?
D: nu. Deci, asigurați-vă că  Sukru trebuie sa stie ca am nevoie de ele...
O: nu voi face asta
D: nu vei face asta?
O: corect, eu nu voi  face asta. Te rog. vino şi ia-le, desigur.
Defne inapoi la biroul ei.
D: Deci, ar trebui să vin şi să le iau, ha? Într-adevăr!
Eu sunt un laş, spuni tu! (nihan mai devreme i-a spus la telefon ca este lasa)
Bine, hai să verificăm!
Defne şi Sukru într-o discuţie serioasă...

Ea stă ca  regina Angliei şi el ca  un băiat pierdut în deşert...
D: sunt aici
Nu mă tem!!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 08 Oct 2016, 6:50 pm

Dialogul Sukru -Omer (după scena tristă cu Defne)

Omer iese din clădire trist...
S: d-le Omer, este vreo problemă domnule?
O: nu Sukru,
S: sunteti sigur? Să va aduc maşina?
O: nu-i nevoie de asta Sukru, am ieşit afară să respir putin aer curat, această clădire este sufocantă,
S: cred că e vorba de aerare (ventilaţie) este foarte bine, dar..
O: nu, nu, acest loc este foarte sufocant, vom căuta un alt loc, dacă nu merge, oricum nu am putut rezolva problemele...
S: Dacă ati putea să mai asteptati ceva timp d-le Omer...,
O: am pierdut destul timp Sukru, nu e nevoie să fortez lucrurile, nu merge şi deci nu va funcţiona...

Apoi Omer vede tricoul pastrat de Defne şi-şi va recăpăta încrederea....

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 08 Oct 2016, 7:34 pm

Scena dintre Omer si Defne

D: Burak ar fi bine, dacă ai ascunde cutia undeva, sa fie  în siguranţă, dar te rog să fii atent...
Burak: e ceva înăuntru care ar putea sa se sparga?
D: ce este casabil, se sparge,  a fost spart de o lungă perioadă de timp, oricum,
B: n-am înţeles
D: da Burak, sunt lucruri  care se pot rupe/sparge înăuntru şi  se pot transforma în cioburi în orice moment, te rog să fii atent şi să o ascunzi într-un loc bun
B: ok dna Defne
D: am ajuns într-un stadiu, ca în timp ce ascundeam cutia asta,  parca as fi avut in gând ca ma vor duce la închisoare, dacă sunt prinsa.
Te rog,  vino d-le Omer,
O: Îmi cer scuze pentru ieri, nu am vrut să te întristez,
D:  s-a terminat şi a trecut acum
O:  prezenţa mea aici, te deranjează? pot pleca dacă vrei, Defne
D: Eu nu stiu,.. da, cel mai probabil. Mai degrabă ar trebui să fim în stare, să ne obişnuim să fim în acelaşi loc. Nu ar trebui să fie aşa de fiecare dată când ne vedem,
O: Defne, eu te fac să fii trista? Nu vreau să te mâhneasc, uite, îţi promit, îţi promit din nou, n-am să te mai fac să plângi din nou,
D: îţi promit, nu voi mai plânge după tine. Poate vom deveni prieteni într-o zi, ceea ce înseamnă ca nu vom deveni prieteni apropiaţi (kanka), putem lăsa totul în trecut şi sa devenim colegi de muncă,
O: Defne, eu vreau ca tu să devii Defne a mea din nou, să pot să te ating din nou , să pot să adulmec mirosul tău , în fiecare dimineaţă, sa nu mai fie nici un obstacol intre noi,
D:  obstacolul esti tu,Omer, mi-e inima frântă, rănita, desigur ce a mai rămas din ea (la inimă frântă) şi desigur nebunia ta care distruge totul, exact ca şi ieri,
O: ţi-e frică de mine? Nu-ţi fie teamă, nu-ti fie frica

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum