Serialesitelenovelet
Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală)

5 participanți

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală) - Pagina 12 Empty Re: Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală)

Mesaj Scris de chrisa Dum 26 Ian 2020, 5:08 pm

Inca un serial care imi place! Comedie care te binedispune cu actori fff buni si nu mai zic de el...un tip aratos cu atitudine de fotomodel,deloc infumurat.Imi place ce vad.Chimie si la ei insa parca el se implica mai mult ca ea la apropieri,atingeri.
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală) - Pagina 12 Empty Re: Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală)

Mesaj Scris de Miha79 Dum 26 Ian 2020, 5:27 pm

chrisa a scris:Inca un serial care imi place! Comedie care te binedispune cu actori fff buni si nu mai zic de el...un tip aratos cu atitudine de fotomodel,deloc infumurat.Imi place ce vad.Chimie si la ei insa parca el se implica mai mult ca ea la apropieri,atingeri.



👍👍👍👍Si mie mi-a placut foarte mult!Pot spune că, până acum, e serialul meu preferat,urmat de Kiralik Așk!😍😍😍

Miha79
membru activ
membru activ

Mesaje : 178
Data de inscriere : 30/11/2019

Sus In jos

Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală) - Pagina 12 Empty Re: Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 26 Ian 2020, 7:08 pm

chrisa a scris:Inca un serial care imi place! Comedie care te binedispune cu actori fff buni si nu mai zic de el...un tip aratos cu atitudine de fotomodel,deloc infumurat.Imi place ce vad.Chimie si la ei insa parca el se implica mai mult ca ea la apropieri,atingeri.
Sezonul 2 nu-i frumos deloc. Păcat de actori!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală) - Pagina 12 Empty Re: Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală)

Mesaj Scris de chrisa Dum 26 Ian 2020, 10:16 pm

Sezonul 2 nu-i frumos deloc.  Păcat de actori![/quote]

Adica exista sezonul 2?Dupa cele 51 parca episoade?Sau cu totul?Intradevar,rolul ei este prea exagerat in anumite situatii..si la ei-la turci- e lipsa asta de intimitate ce ne duce la plictiseala....dar el se pare ca acopera lucrul asta!As putea spune ca este actorul meu preferat!Exact pe gustul meu personajul!!!El spune ca se aseamana fff mult cu personajul jucat.
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală) - Pagina 12 Empty Re: Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 28 Ian 2020, 5:24 pm


Can Yaman si mama lui. A terminat armata. Asa arata acum!!!!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală) - Pagina 12 Empty Re: Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 30 Ian 2020, 7:01 pm

Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală) - Pagina 12 Hjg10
traducere google
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală) - Pagina 12 Empty Re: Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală)

Mesaj Scris de Roxana. Joi 30 Ian 2020, 8:20 pm

mi se pare mie, sau postările mele mi-au fost șterse?
Roxana.
Roxana.
vip
vip

Mesaje : 460
Data de inscriere : 13/10/2013
Varsta : 28
Localizare : Istanbul

http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Sus In jos

Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală) - Pagina 12 Empty Re: Erkenci Kuş -Pasărea timpurie ( matinală)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum