Serialesitelenovelet
8.  Gonulcelen-Inimă  furată Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.  Gonulcelen-Inimă  furată Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8. Gonulcelen-Inimă furată

+15
vivi
tiberici
elena50
narcisa
clio 24
iulia1965
nutzi
pissycutz
vali1cluj
florina1989
DENISA
iulia80
alitheea
anuta1971
mihaela99
19 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 11 Mai 2010, 9:01 pm

anuta1971 a scris:in asta
8.  Gonulcelen-Inimă  furată 2wdau0g

se vede ceva, ca o verigheta?
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 11 Mai 2010, 9:04 pm

mihaela99 a scris:
anuta1971 a scris:in asta
8.  Gonulcelen-Inimă  furată 2wdau0g

se vede ceva, ca o verigheta?
cand o maresti se vede ceva dar eu nu pot sa-mi dau seama daca e inel sau verigheta... cred totusi ca e un inel
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 11 Mai 2010, 9:11 pm

anuta1971 a scris:
mihaela99 a scris:
anuta1971 a scris:in asta
8.  Gonulcelen-Inimă  furată 2wdau0g

se vede ceva, ca o verigheta?
cand o maresti se vede ceva dar eu nu pot sa-mi dau seama daca e inel sau verigheta... cred totusi ca e un inel

i-o fi spus cei de la Pantene sa-si puna ceva repede pe deget sa cada bine in poza Smile Smile Smile , zic si eu, fac haz de necaz
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 11 Mai 2010, 9:12 pm

mihaela99 a scris:
anuta1971 a scris:
mihaela99 a scris:
anuta1971 a scris:in asta
8.  Gonulcelen-Inimă  furată 2wdau0g

se vede ceva, ca o verigheta?
cand o maresti se vede ceva dar eu nu pot sa-mi dau seama daca e inel sau verigheta... cred totusi ca e un inel

i-o fi spus cei de la Pantene sa-si puna ceva repede pe deget sa cada bine in poza Smile Smile Smile , zic si eu, fac haz de necaz
nu rade s-ar putea sa ai dreptate ...si eu m-am gandit la asta... kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 11 Mai 2010, 9:13 pm

ana ai mai votat?

rad dar nu e rasul meu sad sad sad
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 11 Mai 2010, 9:15 pm

mihaela99 a scris:ana ai mai votat?

rad dar nu e rasul meu sad sad sad

cam acum o ora cand am intrat pe port erau puse link-urile... cred ca as putea sa votez iar
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 11 Mai 2010, 9:17 pm

nu mai plange iti pun un banc.. kiss
Un politist vine dimineata pe la ora 5 la serviciu, in pielea goala. Superiorul il intreaba: - Ba, ce-i cu tine? Ai innebunit, ce vii in halul asta la serviciu? Politistul super excitat: - Sefuuuu' ..am fost cu nevasta-mea la o petrecere si pe la 3 noaptea au inceput jocurile de societate. S-au stins luminile si o voce a strigat: - Sa se dezbrace doamnele!. Dupa cateva minute, din nou: - Si domnii sa se dezbrace! Imediat aceeasi voce a strigat: -Si acum ... la lucru! - Si ???!!! - Si eu intr-un sfert de ora am ajuns...!!!
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 11 Mai 2010, 9:20 pm

anuta1971 a scris:nu mai plange iti pun un banc.. kiss
Un politist vine dimineata pe la ora 5 la serviciu, in pielea goala. Superiorul il intreaba: - Ba, ce-i cu tine? Ai innebunit, ce vii in halul asta la serviciu? Politistul super excitat: - Sefuuuu' ..am fost cu nevasta-mea la o petrecere si pe la 3 noaptea au inceput jocurile de societate. S-au stins luminile si o voce a strigat: - Sa se dezbrace doamnele!. Dupa cateva minute, din nou: - Si domnii sa se dezbrace! Imediat aceeasi voce a strigat: -Si acum ... la lucru! - Si ???!!! - Si eu intr-un sfert de ora am ajuns...!!!
Smile Smile Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 11 Mai 2010, 9:30 pm

si o poezie trasnita.... de Valeriu Cercel
Unde dai şi unde…capră !
M-am rugat capra să-i crape
Şi-a făcut-o, dar pesemne
Eronat, din două capre,
A crăpat-o p’a de lemne,
Astă noapte pe furtună
A pălit-o cu lumină,
Din gorun, ce capră bună !...
De surcele-i curtea plină…
Nu te joci cu-a Lui putere,
Însă tare m-a durut,
Eu vecin, zahăr şi miere,
I-o dădui cu împrumut.
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 11 Mai 2010, 9:41 pm

anuta1971 a scris:si o poezie trasnita.... de Valeriu Cercel
Unde dai şi unde…capră !
M-am rugat capra să-i crape
Şi-a făcut-o, dar pesemne
Eronat, din două capre,
A crăpat-o p’a de lemne,
Astă noapte pe furtună
A pălit-o cu lumină,
Din gorun, ce capră bună !...
De surcele-i curtea plină…
Nu te joci cu-a Lui putere,
Însă tare m-a durut,
Eu vecin, zahăr şi miere,
I-o dădui cu împrumut.

anaaaaaaa ce-i asta , n-am inteles nimic, stai sa mai citesc o data Smile Smile Smile Smile
tot n-am inteles nimic Smile Smile Smile Smile Smile dar las ca-i buna te baga in ceata deasa Smile Smile Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 11 Mai 2010, 9:47 pm

Smile Smile Smile pai sa facem analiza literara...in poezia de mai sus este vorba despre un cetatean care s-a rugat sa crape capra vecinului Smile Smile Dumnezeu i-a ascultat ruga si fiinca cetateanul nu a mentionat in rugaciune care capra sa-i crape.. i-a crapat capra de lemne (stii ce-i aia? Smile ) care accidental era chiar a cetateanului(ala cu rugaciunea Smile ) fiindca i-o imprumutase vecinului..gata am terminat Smile Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 11 Mai 2010, 10:09 pm

anuta1971 a scris:Smile Smile Smile pai sa facem analiza literara...in poezia de mai sus este vorba despre un cetatean care s-a rugat sa crape capra vecinului Smile Smile Dumnezeu i-a ascultat ruga si fiinca cetateanul nu a mentionat in rugaciune care capra sa-i crape.. i-a crapat capra de lemne (stii ce-i aia? Smile ) care accidental era chiar a cetateanului(ala cu rugaciunea Smile ) fiindca i-o imprumutase vecinului..gata am terminat Smile Smile Smile Smile Smile

capra e aia pe care tai lemne da stiu am inteles Smile Smile Smile Smile , bravo frumos explicat si dezvoltat kiss Smile Smile Smile Smile Smile , acum am inteles
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 11 Mai 2010, 10:11 pm

mihaela99 a scris:
anuta1971 a scris:Smile Smile Smile pai sa facem analiza literara...in poezia de mai sus este vorba despre un cetatean care s-a rugat sa crape capra vecinului Smile Smile Dumnezeu i-a ascultat ruga si fiinca cetateanul nu a mentionat in rugaciune care capra sa-i crape.. i-a crapat capra de lemne (stii ce-i aia? Smile ) care accidental era chiar a cetateanului(ala cu rugaciunea Smile ) fiindca i-o imprumutase vecinului..gata am terminat Smile Smile Smile Smile Smile

capra e aia pe care tai lemne da stiu am inteles Smile Smile Smile Smile , bravo frumos explicat si dezvoltat kiss Smile Smile Smile Smile Smile , acum am inteles
ce spui iau examenul de capacitate? Smile Smile Smile tu pe unde ai fost... ai mai gasit ceva? kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 11 Mai 2010, 10:12 pm

citeam pe huni, ce scenarii fac fetele alea , scenariul primului sarut

my friends, I also have a scenario for the first kiss
Imagine they both go to Paris so Hasret can visit and see operas and concerts and buy the most elegant dresses. There they have the most romantic voyage but nothing actually happens, only looks and dances and some �ccidental�touches, and he teaches her some French. Hasret asks the porter of the hotel where they are staying to teach her expressions like � missed you so much�(tu m�s tellement manqué) and � love you�(je t�ime) and whenever they are together but he is looking elsewhere she looks at him and whispers for herself these words. They plan to go back to Istanbul by Orient Express. Unfortunately something comes up and Murat must urgently return to Istanbul, but insists that Hasret takes the Orient Express because he does not want her to miss this experience. Once in Istanbul he realises he misses her terribly and is restless without her being around. The day she arrives he waits for her at the train station, and once she gets off the train and sees him on the platform she hurries to him and spontaneously hugs him, and then realises what she just did and withdraws with a half embarrassed half playful oops-I-did-it-again expression on her face but he stops her and looks deep into her eyes and tells her �u m�s tellement manqué�and kisses her passionately while the passers-by cannot stop watching this wonderful couple �he so handsome and classy, she so elegant and strikingly beautiful, both so in love with each other.
The end of season 1.
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 11 Mai 2010, 10:15 pm

te pomenesti ca pana la sf. sez. nu se pupa, asta o fi marea surpriza de care se tot vorbea la sf. sezonului ? :nh8:
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 11 Mai 2010, 10:17 pm

[quote = "mihaela99"] citeam pe huni, CE FAC scenarii Fetele Alea, scenariul primului sarut

Prietenii MIE, sunt, de asemenea, pentru scenariu ONU Primul sarut
Imaginaţi-VA ca ambele plece la Paris, oală astfel Hasret Vizita ŞI un Vedea Opere ŞI Concerte Si Sa cumpere Cele mai elegante rochii. călătoria Acolo le-au CEA Mai Romantica, Nu se întâmplă nimic Dar de fapt, numai ca arata si dansuri ŞI ccidentaltouches unele, IAR EI Putina, el învaţă franceza. Hasret solicită portar de Tier camere locuiesc ei sa înveţe expresii ca ai lipsit atât de MULT (tu ms manqué tellement) si sa te iubeasca (Timp JE) ŞI ORI de Cate ORI acestea pacta sunt Impreuna, Dar El Este in cautarea in alta parte / buc SE uita la el ŞI Soapte pentru ea insasi afara celor cuvinte. EI AU de Gand sa mA întorc la Istanbul, de Orient Express. Din păcate, de viţă de vie CEVA ŞI lui Murat trebuie sa se întoarcă de urgenţă la Istanbul, Dar insistă asupra faptului ca, printre altele, Hasret Orient Express CA Nu pentru ca ea Vreau sa Dor de această Experienta. Dupa ce la Istanbul, ISI da seama ca o dor teribil Este agitat si fara / buc JUR gasesc in. A doua zi, ea ajunge el aşteaptă ei de la Gara, / buc Devine ŞI O datelor Jos DIN TREN ŞI Il Vede pe platforma / buc se grăbeşte SA-L în mod spontan ŞI îmbrăţişări el, SI ISI apoi da seama ce o Ro Doar ŞI retrage Cu jumatate jenat jumatate jucăuş Oops-I-am-it-DIN Nou, expresie pe fata ei, Dar El o opreşte ŞI SE uita Adânc version Ochii EI ŞI Spune tellement EI UMS manquéand o sărută Cu pasiune, în Timp ce trecătorii Nu se poate minunat uitam opri acest cuplu el asa de frumos ŞI elegante, ea atât de elegant ŞI izbitor de frumoase, atât acest lucru version dragoste UNII Cu altii.
Pană la sfârşitul sezonului 1 [/. Quote]

super .. mi-ai starnit fluturasi in stomac .. Cine o Scris Este Asta Comentariu Foarte sensibilitate ... imi place la nebunie ... : (


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Mar 11 Mai 2010, 10:21 pm, editata de 2 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 11 Mai 2010, 10:19 pm

mihaela99 a scris:te pomenesti ca pana la sf. sez. nu se pupa, asta o fi marea surpriza de care se tot vorbea la sf. sezonului ? :nh8:
pai chiar ne omoara daca fac asa... si asa ma trezesc si eu facand scenarii... ma apuc sa le si regizez si sa le si joc pana la sfarsitul sezonului Smile Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 11 Mai 2010, 10:22 pm

anuta1971 a scris:
mihaela99 a scris:te pomenesti ca pana la sf. sez. nu se pupa, asta o fi marea surpriza de care se tot vorbea la sf. sezonului ? :nh8:
pai chiar ne omoara daca fac asa... si asa ma trezesc si eu facand scenarii... ma apuc sa le si regizez si sa le si joc pana la sfarsitul sezonului Smile Smile Smile Smile Smile

ai tradus cu desteptul de google? Smile Smile Smile Smile

fetele au facut si traseul
Wow that would be a supreme romantic! i guess one episode wont be enough for that! they should be taking the line of Istanbul, then Bucharest, Budapest, Venice then Paris! Him absorbing Hasret's reactions about the road and the cities' country sides are very essential scenes!
Anyways talking about the Orient Express, u would say that Murat has been born inside one of its cabins
Smile Smile Smile Smile Smile Smile trece si pe la mine prin bucuresti Smile Smile Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 11 Mai 2010, 10:25 pm

mihaela99 a scris:
anuta1971 a scris:
mihaela99 a scris:te pomenesti ca pana la sf. sez. nu se pupa, asta o fi marea surpriza de care se tot vorbea la sf. sezonului ? :nh8:
pai chiar ne omoara daca fac asa... si asa ma trezesc si eu facand scenarii... ma apuc sa le si regizez si sa le si joc pana la sfarsitul sezonului Smile Smile Smile Smile Smile

ai tradus cu desteptul de google? Smile Smile Smile Smile

fetele au facut si traseul
Wow that would be a supreme romantic! i guess one episode wont be enough for that! they should be taking the line of Istanbul, then Bucharest, Budapest, Venice then Paris! Him absorbing Hasret's reactions about the road and the cities' country sides are very essential scenes!
Anyways talking about the Orient Express, u would say that Murat has been born inside one of its cabins
Smile Smile Smile Smile Smile Smile trece si pe la mine prin bucuresti Smile Smile Smile Smile Smile

ai vazut ce-a iesit cu goagal ..criminal Smile Smile daca trec pe la tine poti sa te duci cu flori la gara Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 11 Mai 2010, 10:28 pm

fetele presupun ca ep. 11 va fi episodul geloziilor, dupa ep. 10 care a fost cu obsesia lui hasret de a o copia pe selim Smile
murat pe chian, nazar pe hasret si chian pe murat stupid stupid stupid
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 11 Mai 2010, 10:32 pm

mihaela99 a scris:fetele presupun ca ep. 11 va fi episodul geloziilor, dupa ep. 10 care a fost cu obsesia lui hasret de a o copia pe selim Smile
murat pe chian, nazar pe hasret si chian pe murat stupid stupid stupid

acum pe bune.. chiar as vrea sa-l vad pe Murat gelos... au mai fost cateva faze cand a fost gelos pe Cihan.. dar acum as vrea sa fie gelos pe toti barbatii pe cihan pe Levent... si chiar pe Cobra Smile Smile Smile sau pe Bekir ca tot are freza faina acu Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 11 Mai 2010, 10:38 pm

anuta1971 a scris:
mihaela99 a scris:fetele presupun ca ep. 11 va fi episodul geloziilor, dupa ep. 10 care a fost cu obsesia lui hasret de a o copia pe selim Smile
murat pe chian, nazar pe hasret si chian pe murat stupid stupid stupid

acum pe bune.. chiar as vrea sa-l vad pe Murat gelos... au mai fost cateva faze cand a fost gelos pe Cihan.. dar acum as vrea sa fie gelos pe toti barbatii pe cihan pe Levent... si chiar pe Cobra Smile Smile Smile sau pe Bekir ca tot are freza faina acu Smile Smile Smile Smile

Bakir ala e o figura Smile Smile Smile Smile Smile da gelozie o sa fie, sa vezi ce se bosumfla, , mai tii minte cand i-a cerut hasret voie sa plece la ea in cartier? ce trist era , a inchis ochii si dupa aceea i-a spus ca poate sa mearga
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 11 Mai 2010, 10:44 pm

mihaela99 a scris:
anuta1971 a scris:
mihaela99 a scris:fetele presupun ca ep. 11 va fi episodul geloziilor, dupa ep. 10 care a fost cu obsesia lui hasret de a o copia pe selim Smile
murat pe chian, nazar pe hasret si chian pe murat stupid stupid stupid

acum pe bune.. chiar as vrea sa-l vad pe Murat gelos... au mai fost cateva faze cand a fost gelos pe Cihan.. dar acum as vrea sa fie gelos pe toti barbatii pe cihan pe Levent... si chiar pe Cobra Smile Smile Smile sau pe Bekir ca tot are freza faina acu Smile Smile Smile Smile

Bakir ala e o figura Smile Smile Smile Smile Smile da gelozie o sa fie, sa vezi ce se bosumfla, , mai tii minte cand i-a cerut hasret voie sa plece la ea in cartier? ce trist era , a inchis ochii si dupa aceea i-a spus ca poate sa mearga
si-a inclestat maxilarul.. apoi cand i-a telefonat Hasret ce se bucura.. si apoi nu a mai rezistat si s-a dus dupa ea... si Levent l-a intrebat daca se duce dupa studenta care l-a mintit sau dupa femeia de care nu poate sta despartit nicio macar o noapte
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 11 Mai 2010, 10:49 pm

tu ce crezi , o sa fie trailer in seara asta dupa ask?
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de alitheea Mar 11 Mai 2010, 10:51 pm

buna seara fetelor kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

8.  Gonulcelen-Inimă  furată Empty Re: 8. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum