Serialesitelenovelet
FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Pbucket

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FAHRIYE EVCEN

2 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Empty Re: FAHRIYE EVCEN

Mesaj Scris de andreea90 Dum 03 Iul 2011, 9:29 pm

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Liveimageskelebekhabergf

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Liveimageskelebekhabergsr

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Liveimageskelebekhabergbf

andreea90
andreea90
vip
vip

Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 03 Iul 2011, 9:33 pm

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 26410618677036804424710

Henüz 24 yaşındasınız. Kendinizi küçük yaşta bir anda şatafatlı dünyanın ortasına düştüğünüzü hissetiniz mi?

Başta bocaladım. Başta kameraya nasıl bakacağınızı dahi bilmiyorsunuz. Pişe pişe bir noktaya geldim. 2005’ten beri İstanbul’dayım. Altı senede yavaş yavaş yol alarak bu noktaya geldim.

Doğma büyüme İstanbullu olmamanız dezavantaj oldu mu?

Farklı bir ülkeden geldim. Almanya’nın ufak bir şehrinde doğup büyüdüm. Büyük şehirde yaşama mantığı benim içinfarklı, yakın olmadığım bir kavramdı. Berlin’e ilk gittiğimde 12 yaşındaydım. İstanbul’da yaşamak benim için en büyük zorluktu.

Az nüfuslu, küçük yerleşim birimlerinde doğup büyüyenlerde hep büyük şehirde yaşama, meşhur olup yırtma hayali vardır.

Bende hiç yoktu. Böyle bir kariyer aklımın ucundan geçmezdi.

Size kalsa orada yaşamaya devam eder miydiniz?

Kesinlikle.

Aileniz hâlâ Almanya’da mı?

Dayanamayıp yanıma geldiler. Altı aydır burada yaşıyorlar. Almanya’da yaşayan üç ablam var. Onlar için biraz zor bir karar oldu.

Aile kalabalık mı?

Çekirdek aileyi ikişer yeğen, üçer enişteden hesaplarsan gayet kalabalık denebilir.

Burada ablalarınızdan, yeğenlerinizden uzakta yaşamaya alıştınız mı? İstanbul insanı yalnızlaştıran şehir...

İstanbul’da uzaktan akrabalarımız, eski dostlarım, yeni dostlarım var. Kendimi yalnız hissetmiyorum.

Uzaktan bakıldığında kontrollü biri imajı çiziyorsunuz. Belki de fazla kontrollü...

Alman ekolünden geliyor biraz.

Ailenizle bu kadar yakın olmanız, onlara karşı duyduğunuz büyük sorumluluğun da etkisi olabilir mi?

Ailem benim için çok önemli. Onları üzecek bir şey yapmak istemem. Attığım adımı önce birkaç kez düşünürüm.

Yormuyor mu bu aşırı kontrollü olma halleri?

İçimde var olan, beni ben yapan bir şey. Aşırı kontrollü olmak beni rahatsız etmiyor.

‘Koyver gitsin’ hali pek yok anlaşılan...

Büyük konuşmayayım ama hayatım boyunca hiç söylemeyeceğim bir laf.

Alman ve Türk kültürü arasında sıkışmış, iki arada bir derede kalmış bir jenerasyonun parçasısınız. Dezavantajını gördüğünüz oldu mu?

Kendimi bu konuda şanslı hissediyorum. Böyle bir dezavantaj yaşamadım. Türk arkadaşlarım da oldu Alman arkadaşlarım da. Kişiyle alakalı bir durum. Sen hangi ruh halindeysen, karşındakine onu yansıtıyorsun. Ben o arada kalma halini avantaja dönüştürebilmiş olanlardanım. İki kültürün iyi taraflarını alıp, kendimce harmanladım.

Okullu olmak haz veriyor

Bir yandan okulunuz devam ediyor. Popülerliğinizin tavan yaptığı zamanlarda, vizem/finalim var gerekçesiyle röportaj reddettiğiniz, davetlere katılmadığınız oluyor mu?

Doğru tahmin! Öğrenmeye âşık bir insanım. Annemin babamın zoruyla okuduğum da yok. Tamamen kendi kararım. Okullu olmak bana müthiş bir haz veriyor. Üstüne, Boğaziçi zor bir okul. Üniversiteye Almanya’da başlamıştım. İstanbul’a yerleşince Boğaziçi’nde tarih bölümüne geçtim. Fakat, derslerimi saydıramadığım için sıfırdan başlamak zorunda kaldım.

Nasıl bir öğrencisiniz?

Gayet çalışkan. İlk senemi firesiz atlattım. Yakında yaz okulum başlayacak. Hızlı ilerleyebilmek için üstten, ikinci sınıfın derslerini almaya başladım.

Ders notları paylaşılamayan öğrencilerden misiniz?

Güzel not tutarım. Sosyoloji bölümünde konuşulmaya başlanmış ders notlarım. Diğer bölümlerden not isteyen henüz olmadı ama.

Evde bir yanda tarih kitapları, diğer yanda dizi senaryoları... Zor değil mi?

İkiye bölünmek bana iyi gelen bir şey. “Aynı anda bunu da becerebiliyorum” hissini, kendimi zorlamayı seviyorum.

Gece ‘popüler oyuncu’ kontenjanında kırmızı halı davetinde, gündüz herkes gibi bir öğrenci olarak Boğaziçi amfisinde olmak nasıl bir his?

Sektörde zaten davetten davete koşan bir insan değilim. Davetlere işim gereği, katılmam gerektiği kadar katılıyorum. İkisini birbirinden ayırt etmeyi öğrendim. Okuldayken işi, işteyken okulu tamamen kafadan çıkarabiliyorum.

Okuldaki etki tepkiler nasıl?

Hocaların yaklaşımları farklı, tepkileri komik olabiliyor. Bir an kafasında oturtamıyor, “Ne işi var bu kızın burada? Bu kız ‘o’ kız değil mi?” gibi durumlar oluyor.

Ağlamaktan helak oldum

Yaprak Dökümü’nde tam kadro ağlamaktan helak oldunuz.. Yaprak Dökümü sonrası neler değişti?

Aynen. İlk bölümlerde beni daha çok etkiliyordu, o ruh halinden çıkamıyordum. Güven Abla ile bir sahnemizde ağlamaktan, sarsılmaktan o kadar kasılmışım ki birkaç gün tüm bedenim tutuk dolaştım. Zamanla o sahnelerden etkilenmemeyi öğrendim. Dizi sonrası büyük bir boşluğa düşüyorsunuz tabii.

Aynı zamanda herkesin gözleri önünde olan bir ilişkiniz var. Magazinle başa çıkmayı öğrendiniz mi?

Popüler bir figürsen bu da yaşamının bir parçası. Yapacak bir şey yok. Seni en tepeye çıkaracaklar ki aynı hızla yere çakıp canını acıtabilsinler.

Bu inişli çıkışlı hallerde kontrol elinizde değil mi?

Bu tarz haberleri yapanların inisiyatifinde. Sizin yapacağınız şey çıkan tatsız haberler sonrası duruşunuzu bozmamak.

Başta sizi korkuttu mu? Nasıl başa çıktınız o halle?

Her şey karşınızdaki insanla alakalı. Gayet güzel, ciddi, gerçek, saygılı, sevgi dolu ve gerçek duygularla bir ilişki yaşıyorsan “Doğru yolda mıyım? Hayatım nereye gidiyor?” gibi tereddütleriniz olmuyor.

Ünlü iki insan ilişkisini tüm dış etkenlerden nasıl korur? Bir sırrı var mıdır?

Olduğun gibi olmak, durduğun gibi durmak. Hayatınızdan taviz vermeden, bir yere gideceğiniz varsa gitmek. Önlem almadan, yaşamınızı olduğu gibi yaşamak.

Prensipte anlaşamadık

Eylül ayında yeni diziniz başlıyor: Yalancı Bahar.

Karakteri çok sevdim. Ana karakterler arasındaki hikaye çok farklı ve etkileyici. Doğru bir proje olduğuna inanıyorum.

‘İffet’ dizisini açıklığa kavuşturmak ister misiniz? Neden olmadı?

Teklif, ‘Yaprak Dökümü’ devam ederken gelmişti. Dizi bittikten sonra üzerinde konuşmaya, çalışmaya başladık. Yönetmen Faruk Teper’in ismini duyduktan sonra ‘İffet’in hakkının vereceği bir proje olacağından şüphem yoktu. Daha sonra farklı konularda anlaşamadık. “Prensipte anlaşamadık” diyelim.

Malum sahnenin etkisi var mı?

Onun kararını yapımcı verir. O sahnenin nasıl çekileceğine dair hepimiz aynı fikirdeydik. Mesele o değildi.

Kaynak: Radikal.com
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 03 Iul 2011, 9:37 pm

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 26833718621497476645310

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 26833718621497143312010

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 26833718621496809978710

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Sam 09 Iul 2011, 1:25 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Yaprak Dökümü adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına geçti. Kendisinin bile beklemediği bir üne kavuştu.

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Ft14

Evcen "Yerli Monica Bellucci" olarak tanınıyor.

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Ft15

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 28 Iul 2011, 4:58 pm

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 22447120719612266365118

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 31 Iul 2011, 1:56 am

Fahriye Evcen yeni diziyle ekranlara geri dönüyor
30 Temmuz 2011
Ekranlara geri dönüyor
Geçtiğimiz sezon ekranlara veda eden 'Yaprak Dökümü' dizisinin yıldızı Fahriye Evcen, yeni dizisi 'Yalancı Bahar'la' ekrana dönmeye hazırlanıyor.

Çekimlerine Ağustos ayında başlanacak olan dizide Fahriye Evcen, bu kez farklı bir karakterle ve çarpıcı bir senaryoyla izleyici karşısına çıkacak.

Hayatı değişecek

Dizinin konusu kısaca şöyle: Köklü ve varlıklı bir ailenin gelini ve bir anne olan Zeynep, geçmişte sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan ancak daha sonra başka bir hayatı seçen çok güzel bir kadındır. Hapse giren eski sevgilisi daha sonra Zeynep'in hayatına tekrar dahil olup bütün düzenini altüst edecektir. Zeynep'in hayatı yaptığı bir hata yüzünden kabusa dönecek ve yalancı baharı uzun sürmeyecektir. Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği 'Yalancı Bahar' dizisinin yönetmenliğini ise Serkan İpekören üstlenecek.

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Mier 03 Aug 2011, 12:36 am

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 26867619835393021922410

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 26867619835392688589110

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 26867619835392355255810

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 28656424006968935756923

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 04 Aug 2011, 12:50 am

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 26161524429478559665124

Dizilere damga vuracak

03.08.2011

Yeni yayın döneminde, iddialı projelerle izleyici karşısına çıkacak olan Naz Elmas ve Fahriye Evcen, ünlü tasarımcı Tuvana Büyükçınar'ın koleksiyonlarını ekranlara taşımaya hazırlanıyor. Ünlü tasarımcı, giydireceği iki ünlü oyuncuyla birlikte, izleyiciler tarafından takip edilen yepyeni trendlere imza atmaya hazırlanıyor.

GEÇTİĞİMİZ sezon ekrana veda eden “Gönülçelen” dizisinde başrol oynayan Cansel Elçin, Fahriye Evcen’le birlikte rol alacağı yeni dizisi “Yalancı Bahar” için imaj değiştirdi.

“Gönülçelen”de yakışıklı bir müzik hocasını canlandıran ünlü oyuncu, yeni dizisindeki rolü için sakal bıraktı. Çekimlerine geçtiğimiz günlerde Bodrum’da başlanan dizi, geçmişte sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan ancak sonra başka bir hayatı seçen güzel bir kadının öyküsünü anlatıyor.

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Vin 05 Aug 2011, 8:23 pm

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Imageviegwashx

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 28180126293428373270124

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 28182226293424039937224

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Imsageviewashx

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Imagehviewashx

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Imagegdviewashx

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Imagegviewashx

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Imaget7viewashx
FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Imaggdeviewashx

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Imagtreviewashx

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Imagetrfviewashx

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Imasgeviewashx

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 18 Aug 2011, 1:25 am

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 28447324241776578942823

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 19475624785749524545523

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 22894624791246523995823

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 30040924790479524072523

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29789224715220864931723

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29528024634494206337723

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29474515287530479568710

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29126924634470539673423

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29063224792314190555723

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 18 Aug 2011, 6:08 pm

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 27595b
Fahriye Evcen ultima oara a jucat in Yaprak Dokumu....Dupa primele filmari la Yalanci bahar, a vorbit cu cei de la Starlife. Scenariul serialului a spus ea, este diferit, palpitant si cu conflicte puternice.Despre Zeynep...a spus ca este o femeie directa si ca viata ei are trei etape,iar asta pe ea (fahriye) o emotioneaza mult. Zice ea: am vrut f. mult sa joc in acest rol, dupa ce am citit scenariul, si am reusit.Sunt fericita si emotionata.In Yaprak Dokumu nu aveam multe responsabilitati ca in Yalanci Bahar, si pt asta voi munci cu mare atentie.....In noul serial si-a schimbat culoarea parului.Ea si-a dorit aceasta schimbare, si spera sa placa celor din jur.A spus ca are grija de tenul ei, si ca face sport.Multi spun ca seamana cu Monica Belluci dar EI nu i se pare ca seamana.
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 21 Aug 2011, 3:52 pm

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Fahriyeevcenmujdear

Fahriye Evcen tecavüz sahnesinde neden oynamak istemedi?
Fırsat mı kaçtı, doğru mu yaptı?

Müjde Ar?ın tecavüz sahnesi ?İffet?in dizi versiyonunda da yer alacak. Sahne Fahriye Evcen?i korkutunca rol ?fettan gelin? Deniz Çakır?a kaldı.

Sinema filmi İffet?in ünlü tecavüz sahnesi, dizi versiyonunda da yer alacak. Yapımcı Turgut ?Fahriye Evcen o sahne için kaygılanınca Deniz Çakır geldi? dedi.

Müjde Ar ve Faruk Peker?in 29 yıl önce oynadığı ve araba camındaki tecavüz sahnesiyle Türk sinema tarihinin en çok konuşulan filmlerinden biri olan ?İffet?in, dizi versiyonu Eylül?ün ikinci haftası izleyiciyle buluşacak. RTÜK nedeniyle çekilmeyeceği konuşulan tecavüz sahnesiyle ilgili olarak dizinin yapımcısı GOLD Film?in sahibi Faruk Turgut son noktayı koydu. Turgut ?O meşhur sahneyi çekeceğiz, ama filmdeki kadar cesur olmayacak. Belirli bir estetik içerisinde yapacağız? dedi. Faruk Turgut, dizide Fahriye Evcen?in neden rol almadığı konusuna açıklık getirdi.

'Ezilirim korkusu?

Turgut ?Projenin adı ?İffet? olunca insanın aklına hep o sahne geliyor. Fahriye?de ?Bunun altında çok ezilir miyim? diye kaygısı vardı. Mutsuz olacağına diğer dizilerimizden ?Yalancı Yarim?e aldık Fahriye?yi? dedi. Deniz Çakır?ın tecavüz sahnesiyle ilgili ne düşündüğü konusunda ise ?Deniz Çakır?ın tecavüz sahnesiyle ilgili hiç tereddütü olmadı. 4 bölüm okuyarak girdi bu işin içine, toplam 360 sahneyi okudu ve o bir sahneyi baz almadı? diye konuştu.
21 Ağustos 2011 Pazar 12:18:25 Televizyon Gazetesi
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Lun 22 Aug 2011, 6:31 pm

Tek aşkı Özcan Deniz

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 2z5qji0

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, bir ayrılıp bir barıştığı ve son olarak aşkına nokta koyduğu Özcan Deniz'in hayatındaki gerçek anlamda tek aşkı olduğunu söyledi.

Samimi açıklamalar yapan Evcen, "Aşık olmak insanın dengesini bozuyor. Bir kere aşık oldum. O da hayatıma en son giren kişiye" diyerek Özcan Deniz'i ima etti.

Traducere : Fahriye Evcen a avut o relatie cu Ozcan Deniz. Ei s-au despartit si s-au impacat de mai multe ori. Dar acum au pus punct relatiei.Ea a spus ca a fost indragostita, de cel care a intrat ultima data in viata ei. Acesta a fost Ozcan Deniz.
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Vin 26 Aug 2011, 12:29 pm

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 30146625232691479851323FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 31204125232753146511823
FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 1jpg040033637

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Sam 27 Aug 2011, 1:34 am

En az üç çocuk istiyorum
Fahriye Evcen, InStyle dergisine verdiği röportajda kalabalık bir ailede büyüdüğünü söyledi

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Fahriyeevcenyeninn

İZLENME rekorları kıran ?Yaprak Dökümü?nde Necla karakterini canlandıran Fahriye Evcen, yeni sezonda ?Yalancı Bahar? adlı diziyle seyirci karşısına çıkacak. Dizideki rolü için imaj değiştiren 25 yaşındaki oyuncu, yeni görüntüsüyle InStyle dergisine poz verdi. İstanbul Üniversitesi?nde objektif karşısına geçen Evcen, dergideki röportajında da hakkında bilinmeyenleri anlattı. Üç kız kardeşi olduğunu ve sürekli hareket halinde olan bir evde büyüdüğünü belirten Evcen, ?Kalabalık bir ailede büyüyen biri olarak tek çocuk yapmayı düşünür müsünüz?? sorusuna şu yanıtı verdi: ?Kalabalık bir ailede büyümenin en büyük dezavantajı, kendi kuracağınız hayatta yine aynı özellikleri aramanız. Annem ve babam çok güzel idare ettiler bu durumu ama ?Onlar kadar iyi yapabilir miyim?? diye düşünüyorum bazen. Ben gerçekten üç çocuğum olsun isterim herhalde, daha az değil.?

Traducere :"Aş vrea să am trei copii, nu mai putin"
Fahriye Evce, într-un interviu acordat revistei InStyle, cu, a spus ca vrea o familie numeroasa

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Sam 27 Aug 2011, 12:49 pm

Filmul "Takiye" in care joaca Fahriye va fii difuzat pe kanal d turkey - Luni

Yönetmen : Ben Verbong

Yapım Yılı : 2010 Türü: Dram

Oyuncular : Stipe Erceg, Susan Anbeh, Erhan Emre, Ali Sürmeli, Fahriye Evcen

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Sam 27 Aug 2011, 6:33 pm

Interviul lui Fahriye Evcen din revista Instyle

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Fahriyeevcenyeninn

Fahriye Evcen: Tek Kontrolsüz Olduğum Nokta Aşk

Fahriye Evcen (25), son dönemin en güzel ve yetenekli genç oyuncularından. Özcan Deniz'le çok merak edilen bir ilişkileri var.

Evcen, Özel hayatıyla ilgili konuşmamayı tercih ediyor. Dışarıdan görünen otokontrollü tavrının aksine son derece neşeli bir kadın. Onunla, yeni yayın döneminde Star TV’de başlayacak ‘Yalancı Bahar’ isimli dizisi için buluştuk.

Almanya doğumlusunuz. Orada nasıl bir hayatınız vardı?
Annem ev kadını, babam peyzaj işiyle ilgileniyordu. Üç ablam var. Hepimizin yaşı birbirine yakın; eğlenceyi düşün! Almanya’da düzenli, dingin bir hayatım vardı. Burası kadar temposu yüksek bir hayat yoktu ve herkes daha sabırlıydı.

Yabancı bir ülkede yaşamanın zorlukları var mıydı?
Orada doğup büyüdüğünüz için, “Ben Türk müyüm Alman mıyım?” diye düşünmüyor, duruma entegre yaşıyorsun. Zorluk çekmememde ailemin de etkisi vardı. Alman ve Türk kültürü harmanlanarak yetiştirildik. Evde hem Almanca hem Türkçe konuşulurdu. Dil, kültürü yaşatmak için çok önemli. Buradaki kadar baskın olmasa da ailem Türk adetlerini de bize yaşatmaya çalıştı.

Oyunculuk çocukluk hayaliniz miydi?
Pek çok şeye ilgim vardı: Piyano, spor... Sonra felsefe ve sosyolojiye merak sardım. Lisede amatör tiyatro yaptım. Konservatuvara gitmek zordu Almanya’da, sosyolojiye yöneldim. Demek kısmette oyunculuk varmış. Her şey bir haftada oldu. Hayat sana bir şey sunacaksa iki günde de sunabiliyor, sunmayacaksa 10 yıl beklesen olmuyor.

Türkiye’nin en güzel kadınları arasında gösteriliyorsunuz. Kendinizi bildiniz bileli hep böyle miydiniz?
Bu söylediğinin farkında olarak yaşamıyorum. Ve bunları duyduğumda gerçekten duruma yabancı kalıyorum (Gülüyor). Ama 14 yaşında bile sokağa mutlaka bir ruj sürüp çıkardım. Sanırım her şey doğal sürecinde ilerledi. Bence oyunculukta dünya güzeli olmak gerekmiyor. Hoş görünmek ve güzel bakıp gülebilmek yeterli.

Güzel olmanın kariyerinize nasıl etkileri oldu?
İnsanlar beni inşallah oyunculuğumla değerlendiriyordur. Yoksa sadece konu mankeni olurum.

Dışarıdan çok otokontrollü bir kadın gibi duruyorsunuz. Özelinizde de öyle mi?
Almanya Solingen’de yetiştim. Ha desen kasaba! Oradan sonra Türkiye bana çok ‘hızlı’ geldi. Bu herhalde Alman ekolünden kaynaklanıyor. Aslında özelimde böyle değilim ama huyumu da seviyorum. Ne insanları kırıyorum, ne de kendim kırılıyorum.

Çok az röportaj vermenizin nedeni kendinizi ifade etme güçlüğü mü yoksa basına karşı bir duruş mu?
Dışa dönüğüm ve kendimi ifade etmekle ilgili bir sıkıntım yok. Basınla da aram iyi. Sadece seçerek gidiyorum. Doğru zamanda iletişime geçmek daha sağlıklı.

Hadi bana bugüne kadar yaptığınız en çılgın şeyi anlatın...
Galiba 19 yaşında Türkiye’ye tek başına gelişim... Uçakta kendi kendime, “Sen ne yapıyorsun?” diye sorup cevaplayamamıştım.

‘İFFET’TE OYNAMAMAMIN TECAVÜZ SAHNESİYLE ALAKASI YOK

Şimdi tarih bölümünde okuyorsunuz. Neden tarihi seçtiniz?
Sosyolojiye devam etmek istedim ama teknik meseleler yüzünden tarihi seçtim. Üniversitesi"
Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü’ne girdim ve çok sevdim. En iyi ders notu tutan öğrencilerden biriyim.

Bir gün çok özel bir davetin yıldızıyken ertesi gün fotokopi sırasında olmak size kendinizi nasıl hissettiriyor?
İşte bu ayrımı iyi yapmak gerekiyor. Oyunculuk şaşaalı ve onu gerektiği gibi yaşıyorum ama iş olduğu yerde kalmalı.

Yeni yayın döneminde oynacağınız ‘Yalancı Bahar’daki Zeynep nasıl bir karakter?
Zeynep, Bodrum’da yaşarken sevgilisiyle bir çılgınlığın peşinden gidiyor ama sonra bu çılgınlığın hayatında yeri olmadığını farkediyor. 10 yıl sonra da eski yaşantısı karşısına çıkınca yalancı bir bahar geçirdiğini anlıyor.

Bir ara ‘İffet’ dizisinde oynayacağınız da konuşulmuştu. O malum tecavüz sahnesinden dolayı mı olmadı?
Hayır, öyle tahmin edildi ama alakası yok. Sonuçta zaten RTÜK denen bir şey var. Biz prensipte anlaşamadık.

Öpüşmem, sevişmem gibi kurallarınız var mı?
Dozu iyi ayarlandığı sürece yok. Sadece suni durduğu noktalarda problem olur.

‘Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak’ filminde afişte olmadığınız için problem çıktığı söylendi. İşin aslı neydi?
Sinema filmlerinde böyle krizler yaratılır, doğal. Aksine afişte olmak istemeyen bendim. Çünkü filmde iki sahnem vardı. Afişler basılmıştı sonra yapım şirketi bir değişiklik yaptı ve birden bu olaylar, söylentiler çıktı. Takılmadım bile.

BİR KERE AŞIK OLDUM O DA HAYATIMA EN SON GİREN KİŞİ

Özcan Deniz’le çok merak edilen bir ilişkiniz var. Basından bu kadar uzak tutmayı nasıl beceriyorsunuz?
Çok basit. Evini ve aileni seviyorsan kendini ortalara atmaya ihtiyacın olmuyor. Özel hayatım benim için önemli. Onu tutup bir şeylerin ortasına koyamam.

Birlikteliğiniz nasıl gidiyor?
Özel hayatımla ilgili ayrıntılara girersek ooo... Kedi kavgası bile basına yansıdı.

Doğru muydu?
Çocuklarla ilgili yani kediler yüzünden velayet davası bile açtık. (Gülüyor)

İki oyuncunun birlikteliği bir ilişkiyi nasıl etkiliyor?
Beraberliğin kendisi oyuncuya ilham veren bir şey. Aşk, insanı anormal derecede besliyor.

Gerçek anlamda çok aşık oldunuz mu?
Bir kere oldum. Hayatıma en son giren kişiye...

Aşıkken nasıl oluyorsunuz?
Herhalde hayatta tek kontrolsüz olduğum nokta ailem ve aşk hayatım. Orada benim için duygularımın ve verebileceklerimin sınırı yok.

Aşkın en yıkıcı hali sizce nedir?
Aşık olmak sevgiyi ve öfkeyi uç noktalarda yaşatıyor. Bu da dengeni bozuyor.

Aldatılma korkunuz var mı?
Eğer yaşadığın insan ve aşkın samimiyse böyle bir korkun olmuyor. Eğer o korkuyu duyuyorsan yaşadığın suni demektir. Benim de hayatımda samimiyetsiz bir şeyin yeri olmaz. Bu yüzden bugüne kadar hiç aldatılma korkum olmadı.

Fahriye Evce : Iubirea este singurul lucru care nu poate fi controlat ..

Fahriye Evce (25), actrita din cele mai frumoase şi talentaţi tineri in ultima perioada. Ozcan Deniz toti intreaba daca mai exista o relatie.

Evce, preferă să nu vorbească despre viaţa privată. În contrast cu atitudinea de auto-control, o femeie pare din exterior, foarte fericită. In curand va incepe difuzarea serialului Yalanci Bahar.

Cum era viata ta in Germania ?
Mama mea o casnică, tatăl meu a fost interesat de afaceri de amenajare. Am trei surori. Vârstă este apropiata una de cealalata, gândiţi-vă la distracţie! Periodic merg în Germania, viaţa era linistita. Nu era un ritm ridicat de viata si e loc pentru toată lumea.

Au existat dificultăţi de a trăi într-o ţară străină?
Născuta şi crescuta acolo pentru ca"Eu sunt turcoaica din Germania Nu-i aşa?" Cred că,m-am integrat bine. Ambii părinţii mei au avut dificultati. un amestec de cultura germană şi turcă au apărut. Au vorbit germană şi turcă la domiciliu. Limbă, cultură este foarte importanta pentru a oferi. Obiceiurile turceşti din familia mea, nu erau atat de dominante ca aici, în noi a încercat să le ţină vii.

Sa fii actrita a fost visul din copilarie?
Au fost multe lucruri care mi-au trezit interesul : pian, sport ... Apoi, am devenit interesata de filosofie şi sociologie. Am făcut teatru de amatori în liceu. A fost greu să mearg la Conservatorul din Germania, apoi am revinit la sociologie. Deci, am avut noroc de distratie. Totul sa întâmplat într-o săptămână. Viata este ceva ce poate oferi pentru a sluji în două zile, aşteptăm 10 ani si nu se întâmplă.

Esti una din cele mai frumoase femei din Turcia. Cum reuşesti, deoarece a fost cazul pentru tine?

Aceasta este ceea ce spune el nu este direct conştient. Şi când i-am auzit de fapt, trăiesc într-un stat străin (râde). Dar chiar şi pe stradă ,la 14 ani ma-m dat cu un ruj cand plecam la plimbare. Cred ca totul a mers in procesul natural. Cred ca nu trebuie neaparat să fie frumos. Rasul sa arate frumos si esti suficient de frumoasa .

Care crezi ca este impactul in cariera ta pentru ca esti frumoasa?
Sper ca oamenii sa aprecieze performanţele mele si nu doar faptul ca sunt manechin.

Lasă-mă să fac cel mai nebunesc lucrurile spune vreodata ...
Cred că 19 ani de dezvoltare numai în Turcia ... Avionul mine, "Ce faci?" El cevaplayamamıştım cere.

Scena İFFET'TE violul nu are nimic de a face pentru a juca din nou

Scoala de actorie ai lasat-o ,esti multumita de ce ai ales in prezent?
Am vrut să continui , dar din cauza unor probleme tehnice, dar am ales sociologie. Universitatea "
Universitatea Bogazici Catedra de Istorie am mers şi am iubit-o. Elevi clasei dinn cele mai bune . Sigur că sunt.

Joci in prezent in Yalanci Bahar , cum este Zeynep?
Zeynep, o frenezie de Bodrum, în timp ce merge după iubitul ei, dar apoi îşi dă seama de nebunia din viaţa sa. După 10 ani în faţa vieţii celei vechi, atunci când înţelege o primavara fals petrecuta.

La un moment dat "İffet" s-a vorbit ca vei juca in serial. Nu ştie dacă a fost din cauza scena violului?
Nu, a fost prevazut, dar nu are nimic de a face. Ca urmare, există deja ceva numit RTUK. Nu am putut face, în principiu.

Sarutul, Ai reguli sa faci dragoste?
Atâta timp cât doza nu stabileşte bine. Problema este doar din puncte artificială, va fi oprit.

"Signora Enrica şi italian" Deveniţi afişul filmului pentru problema atunci când ţi se spune. Care a fost adevărul în cauză?
Cinema filme create în astfel de crize, naturale. Eu am fost poster care nu a vrut să fie contrare. Pentru că existau două scene din film. Bannere au fost publicate după ce compania de producţie a făcut o schimbare şi unul dintre aceste evenimente, au apărut zvonuri. Chiar şi Takılmadım.

El sa îndrăgostit HAYATIMA Odată ce persoana cu acces la ULTIMELE

Fără o relaţie, sunt de asemenea curios despre Deniz'en. Cum se face acest lucru ţine departe de ochii presei?

Foarte simplu. Punctul comun în sine nu are nevoie să ia casa ta şi dragostea ta de familie.Important pentru mine este viaţa mea privată.

Cum este convietuirea?
Introduceţi şi detalii din viaţa mea ... ooo una specială Chiar şi mass-media a raportat lupta cu pisicile.

A fost adevărat?
Aceasta este legată de pisicile copiilor din cauza asta am deschis procesului de custodie (Râde)

O combinaţie a doi actori afecteaza relatia?
Impreuna, se inspira . Dragoste, anormal de hrănit de oameni .

Aţi fost vreodată în dragoste cu un sens foarte real?
Odată . Ultima persoană care a fost in viata mea ...

Cum eşti în dragoste?
Probabil singurul necontrolat în viaţa care le iubesc familia mea şi dragostea din viata mea.
Nu există nici o limită pentru mine, emoţiile mele şi puteţi face verificări dumneavoastră.

Care este forma cea mai distructive de dragoste , ce părere aveţi?
Dragostea este deosebita,în dragoste sa nu existe furie . Se rupe echilibrul.

Tie frica sa nu fii inselata?

Dacă traiti într-o poveste de dragoste sinceră nu va fie frica.
Frica este provocate de om. De aceea viaţa mea nu ar fi lipsita de sinceritate. Până în prezent, nu mi-a fost teamă ,nu am fost înşelată.
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 28 Aug 2011, 1:33 pm

Kontrolsüz yaşadığım tek şey aşk
FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 669497588921

28.08.2011

Yeni dizisi 'Yalancı Bahar'la ekranlara dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Fahriye Evcen "Benim kontrolsüz yaşadığım tek şey aşk galiba" diyor

Fahriye Evcen, rol aldığı 'Yaprak Dökümü' dizisinin bitmesinin ardından bir süre ekranlardan uzak kaldı. Şimdilerde yeni dizisi 'Yalancı Bahar'la sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Evcen, oyunculuğu ve aşka bakış açısını Instyle dergisinden Buket Baydar'a anlattı: Daha önce hiç yaşamadığım, tanımadığım duyguları tanımlamam için başkalarının duygularına ihtiyacım oluyor. Bunları keşfetmek, aslında oyunculuğun adeta bir serüvene dönüştüğü yerin başlangıç noktası. Sanırım o keşif sırasında, farkında olmadan birileri ya da bir şeyler bana ilham veriyor.

RUHUM BATI MÜZİĞİ GİBİ
Oyunculuk net, sivri köşelerden oluşmuyor, daha yuvarlak hatlı bir şey. Ruh hali değişkenliği, ruh halinin tek düze bir şey olmaması... Bu, bence bir oyuncunun genel hayatının akışını belirleyen bir şey. Ocak ayından bu yana sakin bir dönem geçirdim. Şu an yine her şeye yetişmek zorunda olan Fahriye geri döndü. Ruh halimi Batı müziklerine benzetiyorum, hareketli ve eğlenceli.

ERKEKTE DİŞLER VE ELLER ÖNEMLİ
Bir erkekte dişler ve eller benim için önemlidir. Ama asıl önemli olan, sevdiğimi her dakika yanımda hissetmek. Aşık olduğum zaman onu düşünmeden geçirdiğim an, çok azdır. Bütün hücrelerimde hissederim onu. Aşıksan bazen hırslanabiliyorsun; değilsen ilişkini çok düzgün yaşıyorsun. Aşk tepkini o an göstermeye iter seni. Ben aşkı böyle yaşıyorum. Kontrolsüz yaşadığım tek şey aşk galiba.

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Lun 29 Aug 2011, 3:17 am

GEÇMiŞi GELECEĞiNi RAHAT BIRAKMAYACAK
GEÇMiŞi GELECEĞiNi RAHAT BIRAKMAYACAK

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Fft81mf1587511

Fahriye Evcen, 5 Eylül’den itibaren Star TV’nin yeni dizisi ‘Yalancı Bahar’la ekranda olacak. Evcen, rol gereği, hayatını devam ettirmek için güzelliğinin avantajını kullanan bir dolandırıcıdan evli ve çocuklu bir kadına dönüşecek. Ama bu mutluluk pek de uzun sürmeyecek

* ‘Yalancı Bahar’da sizi çeken ne oldu?
İlk etapta tabii ki senaryosu. Çok akıcı bir dille yazılmış. Klişeler de var ama ana hikaye çok orijinal. Yönetmenimiz Serkan’ın (İpekören) yorumuna çok güveniyorum. Onun dışında karakterde de etkilendiğim noktalar oldu.

* Bu dizide canlandırdığınız Zeynep’in ‘Yaprak Dökümü’nün ‘Necla’sıyla benzer yanları var mı?
‘Necla’ da çok ani kararlar verirdi. Ama onunki biraz daha cehaletten kaynaklanıyordu. Düşünmeden, hesabını yapmadan körü körüne hareket ediyordu. Zeynep bilinçli bir şekilde hareket ediyor. Zeynep’in hayatının dizi içerisinde farklı evrelerini göreceğiz. 10 sene öncesine bakıp, sonra günümüze döneceğiz. 17-18 yaşlarında Bodrum’da yaşıyor. Orada Selim’le (Cansel Elçin) beraber. Selim, hayatlarını kurtarmak adına Zeynep’i dolandırıcılık yapmaya zorluyor. Bu duruma çok fazla razı olmayan Zeynep, radikal bir karar alıp hayatının yönünü değiştiriyor. Bu sahneleri ‘flashback’lerde göreceğiz.

* Bugün nasıl bir hayat yaşıyor Zeynep?
Dizide göreceğimiz asıl hayatını yaşıyor. Artık evli, olgun bir kadın. Bir de oğlu var. Her şey yolunda giderken hayatlarına tekrar Selim’in girmesiyle feci şekilde bocalayacak ve seçtiği hayatın yalancı bir bahar olduğunu göreceğiz.

* Dizide Zeynep’in güzelliği vurgulanacak mı?
Dolandırıcılıkta kızın hoşluğundan besleniyorlar.

* Güzellik takıntınız var mı?
Ben her halimle barışığım. Tabii ki bu işi yaptığımız sürece her zaman çok bakımlı görünmek zorundayız. Çünkü insanlar ekranda gülen gözler ve güzel gülüşler görmek istiyor.

* Saç renginizdeki değişiklik karakter için miydi?
Yazın kendimde bir değişiklik yapmak istedim. Sonrasında çok olumlu yorumlar aldım. Bu işe denk gelmesi de iyi oldu. Karakteri bulmamda çok yardımcı oldu bana. Çünkü diğer karakterle siyah saçlar bütünleşmişti.

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 Fft16mf1587508

“Genç anne olmak istiyorum”
* Ekibe uyum sağlayabildiniz mi?
İlk günden... Ben bu kadar uyumlu bir set görmedim. Yönetmenimiz en başta arkadaşça yaklaşıyor herkese. Fikirlere açık bir set, genç bir ekibiz. Sosyal ilişkilerimizi de pekiştirip iş yapıyoruz. Bu da işi çok daha keyifli kılıyor, rahat çalışmamızı sağlıyor. Ben bu sette çok mutluyum.

* Dizide genç bir anneyi canlandıracaksınız. Rol gereği de olsa anne olmak nasıl bir duygu?
Emir (Geylan) o kadar şeker bir çocuk ki sette o konuşurken replikleri unutuyoruz. O konuşurken dalıp gidiyorum. Ona bakıp “Benim de böyle bir oğlum olsun” diyorum. Ben çocuk severim. Yeğenlerime de çok düşkünümdür. Kendi çocuğum olsa o çocuğun halini düşünemiyorum.

* Yakın zamanda anne olmak gibi planlarınız var mı?
Ben de genç anne olmak istiyorum.

* ‘Yaprak Dökümü’ bittikten sonra uzun bir ara verdiniz. O boşlukta neler yaptınız?
Altı ay güzel bir şekilde dinlenmiş oldum. Bir yandan okul devam etti. Ama bu işe başladıktan sonra okul benim için zerre kadar yorucu olmuyor.

* En son final çekimleri arasında buluşmuştuk. Ailenizin İstanbul’a yerleşecek olmasının verdiği heyecan vardı üzerinizde.
Anne ve babam geldi, kavuştuk onlarla. Ablamlar hâlâ Almanya’da ama.

* Boğaziçi Üniversitesi’ndeki tarih eğitimiz devam ediyor. Nasıl bir öğrencisiniz?
Bu yıl ikinci sınıfa geçtim. Bugünleri düşünerek üst sınıftan yazın ders aldım. Önümdeki sömestr rahat geçecek.

* Setten çıkıp, okula gitmek zor olmuyor mu?
‘Yaprak Dökümü’nde de ben o durumu gayet iyi idare edebildiğimi düşünüyorum. Başlarda “Nasıl olacak?” diye düşünüyordum. Ama zamanı doğru ayarladığınızda her şeyi dengeleyebiliyorsunuz. Bu işin etrafını süsleyen birçok etken var. Onları da yerine ve zamanına göre doğru yapmaya çalışıyorum. Oyunculuğa mesleğim olduğu bilinciyle yaklaşıyorum. Dolayısıyla okulda o kimliği üzerimden atmak hiç de zor olmuyor.

* Almanya’da yaşarken bugünleri hayal etmiş miydiniz?
Hayatta neyi tahmin ederek yaşıyorsunuz ki? “17 yaşında hayatımda neler olacak?” diye kimse düşünmüyor. Önünüze fırsatlar çıkıyor ve onları değerlendiriyorsunuz. Eğer tutunabiliyorsan, başarı gösterebiliyorsan devam ediyorsun.

* Faruk Turgut’un ‘İffet’te oynamanız için yaptığı teklifi malum sahnelerden dolayı kabul etmediğiniz yazıldı. Bu doğru mu?
Evet, ‘İffet’ için konuştuk ama bu kararı almam tamamen tecavüz sahnesinden bağımsız. Zaten RTÜK denen bir şey var. Abartı bir şey çekilemez. Ben ‘İffet’i başka işlerin izlerini taşıdığı için istemedim. Sebebi buydu. ‘Yalancı Bahar’, çok daha otantik ve orijinal bir hikaye.

* Eski rol arkadaşınız Deniz Çakır, yeni ‘İffet’ oldu.
Gazetede Deniz’in oynayacağını okuduğumda çok sevindim. Eski ekipten herkes yeni işlere başlıyor. Tek tek takip edip, işlerini izleyeceğim.

* Türkan Şoray kanunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin de kurallarınız var mı?
O konularda tabii ki temkinliyim. Oyuncu, senaryonun gerektirdiği her şeyi yapmak zorunda değil. Bizim de kendimize göre kriterlerimiz var. Senaryonun içinde kendimi görmüyorsam ya da çok mantıklı bulmadığım bir akış varsa ‘Benim için değiştirin’ talebinde bulunmam, teşekkür ederim. Bunu sadece öpüşmeye de yormak çok saçma. Senaryoları fazlasıyla süzgeçten geçiriyorum ve eliyorum.

“BENi BESLEYECEK PROJELERDE YER ALIYORUM”

Sinema filmi yapmak için sinema yapmam. Bu proje beni besleyecek diye düşündüğüm işlerde rol alıyorum. Türkiye’ye geldiğim yıldan beri sadece bir yazım boş geçti. Her yaz araya bir sinema filmi sıkıştırdım. Bu sene okuldan dolayı hiçbir şey yapmadım.
SENEM AYDIN / [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Fotoğraf: Mustafa Kızıl

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Lun 05 Sept 2011, 2:14 pm

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 31845522714627066843818

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 31845522714627733510418

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 31845522714628066843718

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 31845522714627400177118

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29921522714606066845918

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29921522714606400179218

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29921522714606733512518

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 31845522714628400177018

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 32136022714675733505618

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 30106022714693400170518

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29921522714607066845818

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29921522714607400179118

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 32136022714676066838918

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 30106022714694066837118

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 30106022714693733503818

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 30106022714694400170418

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 30106022714694733503718

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de irinast Mier 14 Sept 2011, 11:53 pm

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 X09g5

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 4R1Ty

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 CEbYl

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 M0k4X

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 LBwnS
irinast
irinast
vip
vip

Data de inscriere : 22/05/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Vin 23 Sept 2011, 2:21 am

TRADUCERE INTERVIU din emisiune .. 22.09.2011

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 30028626580018011785323

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29192726584305678023223
FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29836926580120678441723

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 28941126580036678450123

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29807026584286011358523

Cansel a spus că personajul său este cu adevarat nebun - o persoană normală nu ar arde un milion de dolari.

Fahriye este confuza cum să acceseze personajul lui Cansel - dar, ar fi ok Selim .

Cansel este foarte mândru pentru ca joaca cu propria voce. El a spus, "îmi place acest personaj foarte mult - el chiar mi se potriveste."

Lady: Cum te simti? Ai jucat cu cele mai bune actriţe vazute in Turcia ...
Cansel : Prietenii mei de pe platoul de filmare ,sunt prieteni de la televizor.
Lady: Nu am întrebat asta.
Cansel: Aaaa, scuze! Desigur, eu sunt foarte fericit despre asta - nu sunt numai frumoase, dar sunt si talentate precum şi ...

Doamnă întreabă despre Franţa şi Germania. Fahriye spune că ea nu se simte nici o discriminare în Germania - au existat o multime de turci, italieni, macedoneni, bosniaci, etc, dar nu discriminare. A fost foarte greu pentru ea să se adapteze, pentru că Germania are un tempo ridicat de dezvoltare, spre deosebire de Turcia. Dar ea era mica - prin urmare, aceasta a fost destul de uşor pentru ea să se adapteze.

Cansel spus că a fost greu pentru el să transfere din sectorul francez de filme în sectorul turc de seriale TV.

Cansel menţionat echipa sa de fotbal şi hobby-ul său de a juca fotbal cu colegii săi şi prieteni. Îi place să aibă întâlniri cu prietenii săi (precum şi Tuba menţionata) şi petrece momente frumoase cu ei.

Ei vorbesc despre "Buterfly" (Papillon)(filmul lui Cansel in franceză), şi că a fost onorat foarte mult. El este foarte fericit pentru asta.

Doamna a spus ca Fahriye este foarte frumoasă şi lui Cansel: că el trebuie să fie fericit, dar să nu inteleaga gresit.

Aici zice ca are nevoie de ochelari , presupun ca il deranja lumina reflectoarelor , deaia se stramba asa ..

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 16692317275398613770410

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 29410026584323011354823

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 30376326580142011772923

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 31406026580997678354023

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 33557626580832678370523

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Mier 28 Sept 2011, 4:29 pm

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 36323587

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 27640079

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 42153406

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 46813715

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 908d

FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 098x

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Lun 24 Oct 2011, 6:08 pm

Fahriye ağzını bozdu
Yalancı Bahar dizisinin setinde Fahriye Evcen fırtınası esti!
23 Ekim 2011 Pazar, 10:07:11
Fahriye ağzını bozdu

HT MAGAZİN / REŞAT BALCIOĞLU

YALANCI Bahar dizisinin setinde Fahriye Evcen’in okkalı küfürleri konuşuluyor! Yarın sekizinci bölümü ekrana gelecek olan ve dokuzuncu bölümden sonra yayından kaldırılacağı konuşulan dizide geçen hafta çekilen bir sahne için hazırlanan Evcen, çekim 2 saat geç başlayınca çileden çıktı. Set ekibiyle tartışan güzel oyuncu, “Lanet olsun sizin gibi set ekibi ne! Benim gibi bir oyuncuyu nasıl bekletirsiniz?” diye bağırdıktan sonra ağza alınmayacak küfürler etti. Güzel oyuncuyu yönetmen sakinleştirdi...

Traducere: Saptamana trecuta , Fahriye Evcen se pregatea sa filmeze o scena. Pt. ca filmarile au inceput o cu doua ore mai tarziu , Fahriye s-a infuriat rau si s-a certat cu cei din echipa de filmare. A tipat la ei : "La naiba cu o asa echipa . Cum putesti sa faceceti sa astepte ....o actrita ca mine?Apoi au urmat si alte injuraturi urate. A inistit-o regizorul

EvcenF Fahriye Evcen
@Souna_88 thank u 4 your affection.. İ'm gonna stay tough, and try to ignore that smear campaign..Don't forget to FAHRIYE EVCEN - Pagina 2 244732 4 our people in Van..

Deci pare a nu fii adevarat ce se scrie despre Fahriye , ea spune sa nu luam in seama , lucrurile urate scrise de ea

Traducere: FAHRIYE EVCEN: In primul rand aceasta stire este neintemeiata. Pe platoul de filmare, lucram in echipa si in conditii dificile. Toti putem avea momente mai incordate. Dar eu vorbesc in numele meu. Chiar si cand sunt intr -un moment mai greu si este tarziu.....cand scena este pe sfarsite,nu ma grabesc sa privesc, ca si cum s-ar termina. Prin urmare lucrez tot atat de meticulos si cu atentie. Ma necajesc cand cineva spune: " s-a terminat filmarea, sa placam" . Poate pt. asa ceva am comentat, dar niciodata nu am insultat pe nimeni si nu am injurat.

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos