Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
pufy2010
axxa246
michiper68
vivi
lica54
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 34 din 44 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Urmatorul

In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 12 Oct 2011, 2:50 pm

DENISA a scris: poate or fi altfel decât îi vedem noi şi s-or potrivi , poate a renunţat şi Beren la octogenari , pe el nu l-am văzut afişându-se cu dudui , de aceea îl suspectam de alte orientări

Doar no fi nebun. Smile Smile

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 0012
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 2:53 pm

DENISA a scris: poate or fi altfel decât îi vedem noi şi s-or potrivi , poate a renunţat şi Beren la octogenari , pe el nu l-am văzut afişându-se cu dudui , de aceea îl suspectam de alte orientări

Poate ca se potrivesc ... vom vedea . kiss
Acum un an se spunea ca Engin ar avea o relatie cu o cantareata de vreo 40 de ani ... dar a negat vehement . Nici nu cred ca s-au omorat paparazzi sa afle viata lui privata pana la rolul Kerim . Acum nu stiu cum sa fuga mai repede dupa el . Smile

Nu da impresia ca ar avea alte orientari ... dar si daca ar fi asa SPER SA FACA O ALEGERE BUNA !! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 2:54 pm

Lica nu mă mai miră nimic acum , orice e posibil

Cântăreaţa îl luase de crescut Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier 12 Oct 2011, 3:00 pm

DENISA a scris: poate or fi altfel decât îi vedem noi şi s-or potrivi , poate a renunţat şi Beren la octogenari , pe el nu l-am văzut afişându-se cu dudui , de aceea îl suspectam de alte orientări

http://www.internethaber.com/beren-saat-gizemli-aski-ile-yakalandi-foto-galerisi-18696-p5.htm
Beren a renuntat sigur ...lzilele trecute s-a afisat cu noul prieten , un tinar frumos.

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 3
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 4
ce ziceti ?
..e altceva decit uritania aia cu caciulita pe cap Smile Smile Smile
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 3:10 pm

GUMUS-NOOR a scris:
ce ziceti ?
..e altceva decit uritania aia cu caciulita pe cap Smile Smile Smile
Buna .

Pai a spus ca nu sunt impreuna , Gumus ! Acum spuse ca sunt ? kiss kiss
Este bine ... ca s-a orientat si ea spre tineri . Fara bunicuti si tataici .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 3:15 pm

DENISA a scris:

Cântăreaţa îl luase de crescut Smile

Smile Smile Smile Smile Smile
Trebuie sa caut articolul ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 3:17 pm

Gumuş eu am înţeles de la turcoaice că ar fi declarat că sunt doar amici , nu că ar fi noua achiziţie
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 3:18 pm

DENISA a scris:Gumuş eu am înţeles de la turcoaice că ar fi declarat că sunt doar amici , nu că ar fi noua achiziţie

Asa am citit si eu Denisa . Desi mi-ar placea ca sa fie impreuna cu tanarul asta . Este si ea tanara ...se ofileste langa babaciuni . Smile Smile

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Qn5tg4

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2iqo4s8
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier 12 Oct 2011, 3:22 pm

victorelalove a scris:
Buna .

Pai a spus ca nu sunt impreuna , Gumus ! Acum spuse ca sunt ? kiss kiss
Este bine ... ca s-a orientat si ea spre tineri . Fara bunicuti si tataici .

Buna , sincer nu stiu dar decit sa se afiseze cu acel regizor urit cu draci mai bine sa o vedem cu acest tinar .
kiss kiss kiss
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 3:23 pm

da , dar babalâcii poate au nişte conturi consistente, cu multe zerouri

fetele ies să-mi termin hârţoagele , astăzi am stat mai mult pe net
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 155656


7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Tortademorangocpia


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 12 Oct 2011, 3:25 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 3:25 pm

GUMUS-NOOR a scris:

Buna , sincer nu stiu dar decit sa se afiseze cu acel regizor urit cu draci mai bine sa o vedem cu acest tinar .
kiss kiss kiss
Este tanara ...si trebuie sa stea langa tineri . Bravo ei daca a inceput sa fie atrasa de tineret . Era nelalocul ei ...o relatie cu un "caciulat" mosulica .

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 33uzsit
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 3:27 pm

DENISA a scris:da , dar babalâcii poate au nişte conturi consistente, cu multe zerouri
Dar poate gasi si tineri cu bani ... Sunt multi actori de varsta ei care castiga foarte bine . De ce trebuie sa fie cu un bunicut ...cand poate fi cu un baiat de varsta ei ? kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 3:28 pm

e prea crud pre ea Vic , îi plac aţoşii Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier 12 Oct 2011, 3:30 pm

DENISA a scris:Gumuş eu am înţeles de la turcoaice că ar fi declarat că sunt doar amici , nu că ar fi noua achiziţie
Dar nici cu mosul nu a mai aparut de mult timp; la evenimente mondene , nunti a fost singura sau cu prietene dar fara mos...
toata lumea a sperat si spera sa se cupleze cu Engin....in acest sezon unde ei incep sa joaca in scene mai intime poate vedem si ceva scintei .Daca ar fi si aici scene cum au fost cele cu Kivanc sa vezi atunci comentarii Smile Smile Smile
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 3:31 pm

DENISA a scris:e prea crud pre ea Vic , îi plac aţoşii Smile Smile

Groaznic ... stupid
Dar eu nu am vazut nici multe poze in care sa apara cu boso ... probabil ca iesea mai mult cu contul lui prin oras . Pe el il lasa in living la naftalina , sa nu se dezintegreze in contact cu aerul . Smile Smile Smile

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Vrg8wh Cate flori !!!!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 3:35 pm

GUMUS-NOOR a scris:
toata lumea a sperat si spera sa se cupleze cu Engin....in acest sezon unde ei incep sa joaca in scene mai intime poate vedem si ceva scintei .
Nu cred ca vor fi scene "focoase" ...nu are cum pentru ca subiectul serialului este unul delicat . Dar cred ca vom vedeam multa dragoste ... mai linistita . Dar cine stie ce ne rezerva scenaristii ...poate ca se va transforma totul in ceva pasional . cupidon cupidon cupidon

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 14tqvp

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2mpn4uc

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2akbpf7
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 4:25 pm

buna ziua tuturor !
VIc interesant scenariul tau ( dialogul dintre Fat si Ker )

pana la urma a aparut promo 2 ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 4:29 pm

Buna , Dubai ! kiss
Multumesc ...ma mai amuz si eu , ca stiu ca joi voi plange . sad
Nu stiu sa fi aparut promo 2 . Chiar as vrea sa mai vad un promo , sa devina totul putin mai clar . Acesta mi se pare asa de "amestecat" . kiss

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2iayges

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 R8f6mx

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2i8b2md
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 4:57 pm

inseamna ca nu vom mai avea alt promo....eu cred ca va fi un epis trist joi, totul se invarte in jurul casei avocatului;

am citit ca Ker se va muta cu tatal sau la hotel ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 5:03 pm

dubaisport a scris:
am citit ca Ker se va muta cu tatal sau la hotel ?
Cred ca va un episod trist rau . sad sad sad Dar sa stii ca daca este adevarat ca baiatul frumos se muta cu tatal ...eu ma bucur ( insa nu este nimic sigur .) Poate asa face si Fg un "gest disperat" .
Sunt curioasa cum vor decurge lucrurile . Trebuie sa inceapa si DRAGOSTEA ADEVARATA ...nu se poate ca totul sa vina numai din partea lui Kerim .... parerea mea ! kiss

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 4qj12o
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 5:05 pm

victorelalove a scris:
Cred ca va un episod trist rau . sad sad sad Dar sa stii ca daca este adevarat ca baiatul frumos se muta cu tatal ...eu ma bucur ( insa nu este nimic sigur .) Poate asa face si Fg un "gest disperat" .
Sunt curioasa cum vor decurge lucrurile . Trebuie sa inceapa si DRAGOSTEA ADEVARATA ...nu se poate ca totul sa vina numai din partea lui Kerim .... parerea mea ! kiss

Spoiler:

poate asta va fi shocul de care are nevoie fat pentru a-si marturisi dragostea
asadar ,ptr maine seara comanda dubla de servetele sad sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 5:11 pm

dubaisport a scris:

poate asta va fi shocul de care are nevoie fat pentru a-si marturisi dragostea
asadar ,ptr maine seara comanda dubla de servetele sad sad sad
sad sad sad sad Tripla chiar ...

Si eu cred acelasi lucru ...poate ca isi va da seama ca si rabdarea lui Kerim are o limita si ca va inceta sa o iubeasca . Nu este nimic nemaivazut ... daca EA NU ALIMENTEAZA SENTIMENTELE LUI , toata dragostea se poate stinge . Sigur este o schimbare in comportamentul lui episodul viitor ...Nu ai vazut ca el pleaca suparat si Fg sta nedumerita ? Este pentru prima data cand se intampla lucrul asta . Sa speram ca Fg ve sti cum sa procedeze . Este fata desteapta ... nu il va lasa ea pe Kerim pentru nimic in lume . kiss

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Muu4q0
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 5:18 pm

nu are cum sa-l lase ...dau vulturii tarcoale in jurul ei

deci KEr pleaca , Abla pleaca si ea...si fatma ramane singura ? sa te tii atunci la reprosuri din partea lui MUKK
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 5:29 pm

dubaisport a scris:nu are cum sa-l lase ...dau vulturii tarcoale in jurul ei

deci KEr pleaca , Abla pleaca si ea...si fatma ramane singura ? sa te tii atunci la reprosuri din partea lui MUKK


Nu ...din cate am inteles vrea sa plece Abla , dar nu o lasa Ker sa "se sacrifice" . Si astfel se muta el la hotel ( ahhhhhhhhhhhhh ...cat de greu ii va fi !!!! Tu iti dai seama daca se intampla asta ce scene emotionante vom vedea ? Cum va fi el trist gandindu-se la Fatmagula lui . sad sad sad Wawwwwwwwww ... )
Dar trebuie sa se intample ceva mai dureros pentru a o pune pe Fatma intr-o situatie cum nu a mai trait pana acum ... Il poate pierde !! Si de data asta la modul cel mai serios ...nu ca este in inchisoare si ea se gandeste la el si ii duce o floricica intr-un ghiveci ... Ci pur si simplu el nu mai sta in preajma ei si nici nu va mai sta vreodata . Cand era inchis ea era sigura ca va fi eliberat si tot la ea se va intoarce !!!!! Dar sa o vedem ce va simti cand el ii va spune ca pleaca de acasa ?!?!?
Este dureros ...dar trebuie sa fie si un moment ca asta . Daca dupa 6 luni de terapie , EA NU II POATE SPUNE NICI CA I-A FOST DOR DE EL ?!?!? Ce pretentii sa mai avem ????
Kerim era fericit si ca va dormi pe canapeaua aia amarata ...data parca dintr-o pomana ( oricat de penibil ar parea -dar asa sta situatia ) dar ca este in aceeasi casa cu ea . sad sad sad sad
Dar se va gandi ca tot ceea ce a facut nu este de ajuns ... sad sad sad Asa ca ...cine il poate condamna ca este egoist ? Egoist pentru prima data ... eu una nu !!!!!

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2uiaqsh
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 5:53 pm

pe mine m-au surprins scenaristii, nu ma asteptam ca Abla sa-i dea asa repede scrisoare lui Kerim.asta inseamna ca scenariu e imprevizibil ..ptr noi , cine stie ce hot turcii cu eroii nostrii ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 44 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum