Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
pufy2010
axxa246
michiper68
vivi
lica54
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 35 din 44 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 44  Urmatorul

In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 5:59 pm

dubaisport a scris: nu ma asteptam ca Abla sa-i dea asa repede scrisoare lui Kerim.
Pai cred ca i-a dat-o asa de repede tocmai pentru ca acesta sa treaca printr-un moment dificil , sa se mute de acasa si Fg sa il caute disperata ... Smile Smile Smile


7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 E00iuf
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier 12 Oct 2011, 6:15 pm

victorelalove a scris:

Nu ...din cate am inteles vrea sa plece Abla , dar nu o lasa Ker sa "se sacrifice" . Si astfel se muta el la hotel ( ahhhhhhhhhhhhh ...cat de greu ii va fi !!!! Tu iti dai seama daca se intampla asta ce scene emotionante vom vedea ? Cum va fi el trist gandindu-se la Fatmagula lui . sad sad sad Wawwwwwwwww ... )
Dar trebuie sa se intample ceva mai dureros pentru a o pune pe Fatma intr-o situatie cum nu a mai trait pana acum ... Il poate pierde !! Si de data asta la modul cel mai serios ...nu ca este in inchisoare si ea se gandeste la el si ii duce o floricica intr-un ghiveci ... Ci pur si simplu el nu mai sta in preajma ei si nici nu va mai sta vreodata . Cand era inchis ea era sigura ca va fi eliberat si tot la ea se va intoarce !!!!! Dar sa o vedem ce va simti cand el ii va spune ca pleaca de acasa ?!?!?
Este dureros ...dar trebuie sa fie si un moment ca asta . Daca dupa 6 luni de terapie , EA NU II POATE SPUNE CA I-A FOST DOR DE EL ?!?!? Ce pretentii sa mai avem ????
Kerim era fericit si ca va dormi pe canapeaua aia amarata ...data parca dintr-o pomana ( oricat de penibil ar parea -dar asa sta situatia ) dar ca este in aceeasi casa cu ea . sad sad sad sad
Dar se va gandi ca tot ceea ce a facut nu este de ajuns ... sad sad sad Asa ca ...cine il poate condamna ca este egoist ? Egoist pentru prima data ... eu una nu !!!!!
Eu cred ca vor fi si scene de dragoste intre cei doi....mai devreme sau mai tirziu .
A vazut careva acest serial cu Hülya Avşar in rolul principal ?
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 6:20 pm

GUMUS-NOOR a scris:
Eu cred ca vor fi si scene de dragoste intre cei doi....mai devreme sau mai tirziu .
A vazut careva acest serial cu Hülya Avşar in rolul principal ?
Sigur se va ajunge si la asta .
Oricum serialul nu seamana cu filmul ( pentru ca este un film din cate am inteles eu ) . Kerim era un betiv care si el o batea pe Fatma ...Au ramas impreuna , dar ea nu s-a vindecat niciodata . Asa ca nu pot fi comparate cele doua ...decat ca subiect . In rest sunt diferite .

O sa vina si dragostea ...ce atat graba ???????? Smile stupid stupid stupid Ca eu mai am putin si urlu . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 6:29 pm

GUMUS-NOOR a scris:
Eu cred ca vor fi si scene de dragoste intre cei doi....mai devreme sau mai tirziu .
A vazut careva acest serial cu Hülya Avşar in rolul principal ?

buna gumus...eu l-am vazut , dar e mult diferit fata de actualul
asa cum zicea si Vic, pers interpretat de Ker e un betiv ordinar care nu se leapada de tovarasii lui , iar pers feminin practic e o sclava , are grija de casa , copil ,barbat si pe deasupra si batuta
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 7:13 pm

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 BuonaSera

fetelor turcii ne ţin în suspans, când erau despărţiţi ne dădeau câte 2 trailere iar amu când ar trebui să fie împreună ne dau câte unul , parcă ar fi cu porţia , ce e mult strică
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 7:17 pm

DENISA a scris:

fetelor turcii ne ţin în suspans, când erau despărţiţi ne dădeau câte 2 trailere iar amu când ar trebui să fie împreună ne dau câte unul , parcă ar fi cu porţia , ce e mult strică

Buna , Denisa!

Smile Smile Smile Ai dreptate . Daca merg in ritmul asta ... cand se vor iubi nu ne mai dau niciun trailer !!!!!!!!!! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 7:20 pm

aşa oare vom fi şi noi după ep de joi ???

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 1270586178_tim-macpherson-05

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Di-69747. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 310889_167912119962543_100002312678803_333978_357371314_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 7:25 pm

DENISA a scris: aşa oare vom fi şi noi după ep de joi ???
Nu m-ar mira ... Eu sunt aia din colt . Smile Smile Smile Smile

Dar numai cand ma gandesc ce sentimente m-au incercat joia trecuta ...parca imi este teama de ziua de maine . Sigur va fi cu mucho sufrimiento mi amor ... sad sad sad sad sad
Cred din ce in ce mai mult ca Kerim se va muta cu tata . Si abla va ramane in casa . sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 7:32 pm

mai bine s-ar muta singur decât cu tata


să nu stăm pe uscat că doar e zi de party


7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 139454897. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Champagner


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 7:40 pm

Pai cred ca va sta singur ...la ce casa va avea tata , nici nu se cunoaste . Smile Smile Smile
Dar pentru inceput eu am inteles hotel ...

Daaaa ...Sa bem !!!!! 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 92073 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 92073 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 92073 Dar cu masura . 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 92073 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 92073 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 92073

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Smssud

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 10opmq1
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 7:52 pm

buna Denisa ...super tare poza cu adormitele Smile Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 7:52 pm

văd că turcoaicele tot despre un hotel vorbesc

bună Dubai !
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 24516150
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 7:53 pm

DENISA a scris:văd că turcoaicele tot despre un hotel vorbesc

Perfect ...Fatma se va duce dupa el . Deci ????????? cupidon cupidon cupidon cupidon
Cine-i mai deranjeaza ? Smile

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 11wby21
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 7:55 pm

eu cred totusi ca taica-su sta la casa nu la hotel...
daca ar sta la hotel pe sofer unde l-ar tine ? se intelege ca se cunosc cu mult inainte de a sosi el in Istmb
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 7:58 pm

dubaisport a scris:eu cred totusi ca taica-su sta la casa nu la hotel...
daca ar sta la hotel pe sofer unde l-ar tine ? se intelege ca se cunosc cu mult inainte de a sosi el in Istmb

Dubai , eu am inteles ca sta la hotel . Probabil ca inca nu si-a cumparat o casa . Dar am sentimentul ca va cumpara una superba ...cu piscina . Si asa il vedem pe Kerim facand plaja si balacindu-se . 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 248946

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Nmnt5l
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 7:58 pm

îi " disturbă " personalul hotelului Smile Smile Smile

Dubai îi închiriază o cameră şi şoferului
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 8:02 pm

DENISA a scris:îi " disturbă " personalul hotelului Smile Smile Smile
Pai da de ...ca Mukkadese sunt peste tot . Eu tot astept picnicul . Poate , poate ...in natura !!!! cupidon Smile Smile Smile

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 2w7r1iv
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 8:06 pm

unde fac picnic ? la colţul casei ?
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 8:10 pm

victorelalove a scris:

Dubai , eu am inteles ca sta la hotel . Probabil ca inca nu si-a cumparat o casa . Dar am sentimentul ca va cumpara una superba ...cu piscina . Si asa il vedem pe Kerim facand plaja si balacindu-se . 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 248946

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Nmnt5l

vrabia malai viseaza
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 8:12 pm

DENISA a scris:unde fac picnic ? la colţul casei ?

Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Undeva intr-o liziera de padure ...cu un susur de paraias si cu ciripit de pasarele . Undeva asa pe timp de primavara spre vara . Nu a plouat ...dar este putin racoare si Fg vrea ca Kerim sa o ia in brate . De acolo ... totul vine de la sine . cupidon

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 2my4sg2
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 8:13 pm

DENISA a scris:unde fac picnic ? la colţul casei ?

nu prea le au turcii cu picnicurile, ei prefera sa mearga la resta

o si vad pe MuKK ( fara ea nu se poate ) lafaindu-se pe iarba Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 8:14 pm

da bine spui , Mukk mai trebuie scoasă la păscut


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 12 Oct 2011, 8:15 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 8:15 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Undeva intr-o liziera de padure ...cu un susur de paraias si cu ciripit de pasarele . Undeva asa pe timp de primavara spre vara . Nu a plouat ...dar este putin racoare si Fg vrea ca Kerim sa o ia in brate . De acolo ... totul vine de la sine . cupidon

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 2my4sg2

si cu Mukk cocotata in copaci ,sa-i vada mai bine pe porumbei
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 8:15 pm

dubaisport a scris:

vrabia malai viseaza

Smile Smile Smile
De ce ? Crezi ca nu ni-l vor mai arata la plaja si facand baita ? L-am mai vazut 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 248946 ...asa ca vor profita si de acest aspect turcii ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 8:19 pm

dubaisport a scris:

si cu Mukk cocotata in copaci ,sa-i vada mai bine pe porumbei

Fetelo, Fetelor ...imi distrugeti visul . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 44 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum