Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
pufy2010
axxa246
michiper68
vivi
lica54
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 36 din 44 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 40 ... 44  Urmatorul

In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 8:19 pm

da , i-au mai aratat pe yesarani ..la baia turceasca in arest
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 8:21 pm

victorelalove a scris:

Fetelo, Fetelor ...imi distrugeti visul . Crying or Very sad
de ce Vic , tu crezi ca daca ar fi o asemenea secventa Mukk ar lipsi ?
eu nu cred..ea e sarea si piperul fazei..parca o si vad Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 8:24 pm

dubaisport a scris:
de ce Vic , tu crezi ca daca ar fi o asemenea secventa Mukk ar lipsi ?
eu nu cred..ea e sarea si piperul fazei..parca o si vad Smile Smile

Smile Smile Smile Smile Smile

O data si-o data tot or sa ramana singuri . Ca cica vor avea bebel ...
Acum stii cum este si cu sarea asta si cu piperul , merge ...dar si in cantitate mai mica. Sau uneori vrem ceva dulcic ...si-atat !!!!!! kiss
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 29uzh4z
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 8:27 pm

Vic sigur Mukk îşi achiziţionează un telescop ptr a vedea mai bine interiorul camerei lui Kerim
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 8:27 pm

chestia cu bebele e sigur? sau sunt tot supozitii ?
poate fac bebelul spre final cand totul e miere intre ei
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 8:28 pm

DENISA a scris:Vic sigur Mukk îşi achiziţionează un telescop ptr a vedea mai bine interiorul camerei lui Kerim

Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 8:35 pm

DENISA a scris:Vic sigur Mukk îşi achiziţionează un telescop ptr a vedea mai bine interiorul camerei lui Kerim

Smile Smile Smile Smile
Sau mai degraba pe Kerim ...

Dubai , asa au declarat scenaristele , ca va fi un mic Kerimel . Dar nu stiu cand . Da ...probabil ca spre final . Ar fi frumos ca sa se termine cand Fg naste ... Sa-l vedem pe Kerim asteptand pe hol si facandu-si griji . Si apoi sa-si vada bebelul . Crying or Very sad kiss

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Aox747
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 8:40 pm

Vic normal că pe Kerim la bustul gol în interiorul camerei

pe micul Kerimel îl pot face şi prin însămânţare in vitro sau prin corespondenţă , prin scrisori par a se iubi mai mult şi au şi curaj să-şi mărturisească sentimentele
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 8:42 pm

nu uita Vic , ca turcii au dau in bara cu finalul sad sad sad il lasa in coada de peste
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 8:43 pm

The pic where they are both sitting on the bed is weird. How come he is almost smiling there? how will the mood change all of a sudden?
I kind of like the dad. he did change the events though. all this wouldn't have happened if that B*** Muk hadn't decided to write to the dad in the first place.


7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Aa2afa00

Kerim: FG, why does your hair gain more volume every day
FG: Whenever i make boreks i put the excess yeast in my hair, but please don't tell Mukadess


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 12 Oct 2011, 8:45 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 8:44 pm

DENISA a scris: par a se iubi mai mult şi au şi curaj să-şi mărturisească sentimentele
SPUNE-I ASTA SI LUI KERIM ... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Ce fata bine conturata are . 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Keaxbc
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 8:47 pm

are fatza frumoasa..cel mai bine arata in FGSN , in ginere..era neobservabil
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 8:48 pm

eu până în vară habar nu aveam de existenţa lui


7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Admin14448233837. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Admin3579971367. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Vz528304
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 8:50 pm

dubaisport a scris:are fatza frumoasa..cel mai bine arata in FGSN , in ginere..era neobservabil
Da ...dar sa stii ca tot avea privirea asta . Si aceeasi voce . Insa era mai slabut si probabil ca si rolul il facea "neobservabil" ...Dar cat de "vizibil" a devenit !!!!!!! 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 283516

Denisa , genial dialogul . Smile Smile Smile Smile Facut de araboaice ? Nu ? kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 8:52 pm

DENISA a scris:eu până în vară habar nu aveam de existenţa lui


7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Admin14448233837. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Admin3579971367. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Vz528304

eu l-am descoperit in ianuarie odata cu Fatmagul , apoi am aflat ca a jucat si in ginere desi vazusesm si serialul asta dar nu-l remarcasem
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 8:56 pm

dubaisport a scris:
eu l-am descoperit in ianuarie odata cu Fatmagul , apoi am aflat ca a jucat si in ginere desi vazusesm si serialul asta dar nu-l remarcasem

Cred ca ti-ai spus :-A jucat si in "Ginere de import " ???????????? Smile Smile Smile Smile Smile Smile

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Rr8upy
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 9:01 pm

victorelalove a scris:

Cred ca ti-ai spus :-A jucat si in "Ginere de import " ???????????? Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Spoiler:

exact, am inceput sa caut pe net episoade din serial ca sa-mi dau seama ce personaj interpreta
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 9:04 pm

nici de Beren nu aş fi ştiut dacă nu ar fi jucat cu Murat
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 9:05 pm

Eu mi-am amintit vag de el ....
Su uite si prima mea postare de la FGSN ... pe 6 mai . Cine se astepta ca voi deveni asa de dependenta ... stupid

Buna fetelor.
Am intrat acum cateva zile, sa citesc si eu despre "Ce vina are Fatmagul?" (mi s-a parut interesant titlul)...si am ramas placut surprinsa. Pare un serial captivant...Turci surprind si de aceasta data.
Am citit tot ce ati scris si am vazut toate pozele...imi place.
Din cate vad Beren Saat, are un rol total diferit de cel din Ask i-memnu...dar nu stiu de ce mi se pare mai draguta aici (poate ca mi se pare mie). O prinde bine rolul de fata simpla...
Iar actorul din rolul principal este un dragut...(de unde or scoate turcii astia, actori asa de aratosi?)
L-am mai vazut undeva ...(poate in "Ginere de import"?).
Multumesc fetelor...Datorita voua sunt la zi cu evenimentele...
kiss kiss kiss
Am sa urmaresc in continuare tot ce postati...si sper ca la un moment dat, sa am timp sa urmares serialul.


victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 9:06 pm

DENISA a scris:nici de Beren nu aş fi ştiut dacă nu ar fi jucat cu Murat
eu nu am vzt acel serial , eu am descoperit-o in ASK i MEMNU
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 9:07 pm

victorelalove a scris:Eu mi-am amintit vag de el ....
Su uite si prima mea postare de la FGSN ... pe 6 mai . Cine se astepta ca voi deveni asa de dependenta ... stupid

Buna fetelor.
Am intrat acum cateva zile, sa citesc si eu despre "Ce vina are Fatmagul?" (mi s-a parut interesant titlul)...si am ramas placut surprinsa. Pare un serial captivant...Turci surprind si de aceasta data.
Am citit tot ce ati scris si am vazut toate pozele...imi place.
Din cate vad Beren Saat, are un rol total diferit de cel din Ask i-memnu...dar nu stiu de ce mi se pare mai draguta aici (poate ca mi se pare mie). O prinde bine rolul de fata simpla...
Iar actorul din rolul principal este un dragut...(de unde or scoate turcii astia, actori asa de aratosi?)
L-am mai vazut undeva ...(poate in "Ginere de import"?).
Multumesc fetelor...Datorita voua sunt la zi cu evenimentele...
kiss kiss kiss
Am sa urmaresc in continuare tot ce postati...si sper ca la un moment dat, sa am timp sa urmares serialul.



concluzie : ce ai fost si ce ai ajuns....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 9:08 pm

[center]dar nu era serial era un film de cinema


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Oct 2011, 9:10 pm

dubaisport a scris:

concluzie : ce ai fost si ce ai ajuns....
Smile Smile Smile Smile

Daaaaaaaaaaaaaa .... cica sper sa-mi fac timp . Si l-am vazut pana acum de 5 ori ...si-l mai vad si tradus. Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Oct 2011, 9:13 pm

au pus stăpânire pe tine VIC

mă ce ar fi să le trimitem celor de la kanald ro un email în care sa le propunem să achiziţioneze serialul

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 3920474m7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 3920450J
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Oct 2011, 9:15 pm

sigur il vor difuza, cred ca dupa revelion , asa au fct si cu ASK
atunci mai atenta il voi re-re-vedea
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 44 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 40 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum