Serialesitelenovelet
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+9
GUMUS-NOOR
michiper68
simi
pufy2010
lica54
axxa246
dubaisport
victorelalove
DENISA
13 participanți

Pagina 4 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 13 Oct 2011, 11:19 pm

axxa246 a scris:poate ea!
a asteptat K sa se termine episodul ca sa poata sa ii dea si el replica Smile

Smile Smile Smile

Tot ce este posibil ...si dupa ce se bat in parte , adorm amandoi in acelasi pat .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Joi 13 Oct 2011, 11:19 pm

... în loc de noapte bună și în ton cu finalul episodului



8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 13 Oct 2011, 11:20 pm

axxa246 a scris:
la hotel, in istanbul.

da , dar se ţinea pe picioarele lui

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 302630_301075066585684_227700117256513_1302782_2057802840_n



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 13 Oct 2011, 11:22 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 13 Oct 2011, 11:21 pm

axxa246 a scris:si mie.
mai ales la final.
am pierdut scena cu fatma vorbind cu M si K privind.
poate recuperez maine seara sau in wend
Asa este , Axxa !
Serios acum ...ce ai putea vrea mai mult ?
Engin si-a jucat perfect rolul .
Kerim a devenit din ce in ce mai distant ca urmare a actiunilor soatei ... sa a lipsei lor . Trece el printr-o perioada mai nefasta dar isi va reveni . 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516

Sa vina la mine ...ii dau eu toata dragostea de care are nevoi ... si chiar mai multa decat are nevoie . 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 780376 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 780376 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 780376

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 PUFY !


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Joi 13 Oct 2011, 11:23 pm, editata de 2 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Joi 13 Oct 2011, 11:22 pm

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 pufy.

ee, nu mai stii ca era sa se propteasca in usa camerei lui Asi?
si apoi s/a proptit in burcu sau cum o chem pe aia creata care a venit la ea cu sticla de vin
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Joi 13 Oct 2011, 11:23 pm

victorelalove a scris:
Sa vina la mine ...ii dau eu toata dragostea de care are nevoi ... si chiar mai multa decat are nevoie . 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 780376 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 780376 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 780376
faci concurenta fatmei. Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 13 Oct 2011, 11:24 pm

fetelor plec si eu la somn, mai comm maine ,poate aflam si ceva traduceri
nopate buna tuturor ! 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 13 Oct 2011, 11:24 pm

axxa246 a scris:
faci concurenta fatmei. Smile

Nici nu poate fi vorba de concurenta . Smile Smile Smile

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 Dubai !
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 13 Oct 2011, 11:25 pm

somn uşor celor care au ieşit


we waited all week for this???? are you kidding me...the last scene of the episode is this??? I don't even wanna know what is he saying....I thought we'll know the reaction today!!!! am getting tired of this ..


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 13 Oct 2011, 11:26 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Joi 13 Oct 2011, 11:26 pm

dubaisport a scris:fetelor plec si eu la somn, mai comm maine ,poate aflam si ceva traduceri
nopate buna tuturor ! 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 kiss noapte buna! kiss somn usor!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Joi 13 Oct 2011, 11:30 pm

sunt curioasa de promo si, in general, de urmarea situatiei...
fete dragi, kiss iu de noapta buna!
abia astept si eu traducerea, sa mai deslusesc cate ceva.
parca ep. asta s/a mai miscat sau asa mi s/a parut mie.

va pup, noapte liniștita, som ușor si o zi buna maine! kiss kiss
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 13 Oct 2011, 11:30 pm

I have the feeling Kerim realized what he did the minute he felt the slap. His look said so at least what I think.
Wao that the decision of the writers of this scene is really challenging, too risky in my opinion and a little bit contradictory with Kerim's development in the dizi. Like if his maturity in the dizi wasn't that deep as we thought. Let' see if they will make us forgive Kerim once again.


Vic , săptămâna ce vine parcă văd că trecem la manifestaţie în faţa casei şi a restaurantului cu pancarde


8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 322287e6463d4b9add2539147d4a91ff
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 13 Oct 2011, 11:39 pm

Am tot sperat ( in sufletul meu inocent ) ca finalul nu va fi "violent" ... Dar de unde ? De parca nu i-as sti pe turci .

Cam asa imi imaginez urmarea scenei :

K: - Ce s-a intamplat ? Unde ma aflu ? ...
F: - Esti in camera mea ...
K: - Cum am ajuns aici ? Nu-mi amintesc ... Si de ce mi-a amortit partea dreapta a fetei ?
F: - Chiar nu-ti amintesti ?
K: - Nu ...
F: - Nu-ti amintesti nici unde ai fost in seara ...INAINTE DE A VENI ACASA ??????
K: - Ba da . Am fost la un bar ... sau mai bine spus bodega . Dar de cand am dibuit sa intru in curte mi s-a pus o pata neagra pe ochi .
F: - De ce ? De ce te porti asa in ultimul timp ?
K: - Nimic nu merge cum asa vrea ... totul este dat peste cap in viata mea . Simt ca pierd tot ...si cel mai rau simt ca te pierd pe tine .
F: - Pai daca mai continui cu bodegile ...s-ar putea sa ma pierzi . Vrei asta ?
K: - Nuuuuuuuu ... Tot ce vreau este ca tu sa ma iubesti .
F: - ......
K: - Crezi ca imi este usor ?
F: - Nu am spus asta ...si nici nu cred asta . DAR SIMT CA TE-AI INDEPARTAT DE MINE .
K: - Asta din cauza ta , Fatmagul !
F: - De ce ?
K: - Am asa de multa nevoi de tine ...iar tu pe langa faptul ca stai si tricotezi la puloverul ala de o culoare bizara ... nici nu ma intrebi ce mai fac , cum este in sufletul meu ?
F: - Dar nu stiu ce sa fac ...nu stiu cum sa ma apropii de tine .
K: - In cazul asta ...poate ca este mai bine sa luam o perioada de pauza . Sa ne indepartam ...si sa ne dam seama cam ce vrem . Am inima asa de impovarata de dragostea ta ...se aduna acolo , daca tu nu vrei sa o primesti . Stii cat de greu imi este ?
F :- As vrea sa pot ... dar ceva ma tine in loc .
K : - Voi pleca o vreme ... este mai bine pentru amandoi . Si tot nu inteleg de ce mi-a amortit fata ?!?!?
F: -Kerim ... nu vreau sa pleci .
K: Nici eu nu vreau sa plec ... dar cred ca este mai bine asa ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 13 Oct 2011, 11:45 pm

Vic trimite-le un Email scenariştilor dar eu cred că în ep urm Fatmagul scoate şi făcăleţul 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Th_rollingpin

I guess Kerim will leave home after this night scared to act the same way again. May be he will be scared to lose control again with Fatmagul. i don't know but plenty of things can happen now. I am so sorry for Fatmagul. She trusted him and thought she knows him (she said so in her letter to him) she even allowed him to be in her room with her the door closed (it's a big step for a raped woman) and look how he spoiled everything.


8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 8820879618. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517124951


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 13 Oct 2011, 11:50 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 13 Oct 2011, 11:50 pm

DENISA a scris: Fatmagul scoate şi făcăleţul 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Th_rollingpin

Nu cred ...de fapt nici nu stiu ce sa mai cred . Totul este imprevizibil ...imi place . Chiar mi-a placut episodul asta . Si asa cum spune si Axxa , au inceput sa fie mai alerti . Bine , cat de alerti pot fi ei . Smile Smile

Engin a jucat asa de bine . Bravo lui . Dar nu cred si nu vreau sa-l transforme asa de rau . Probabil ca de aceea si a primit palma pentru a-si da seama ca nu merge pe drumul cel bun . sad sad sad

Noapte buna, Axxa ! 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 13 Oct 2011, 11:54 pm

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 18810


Without him&Beren the serie wouldn't have even the halph success it has now. The plot is being killed softly...
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 13 Oct 2011, 11:59 pm

Chiar sunt curioasa ce se va intampla ...
Imi pare rau ca s-a ajuns aici ... intr-un fel . Pe de alta parte ...trebuia sa se intampe si ceva mai "tragic" . Nu puteau sa continuie asa la nesfarsit . Sincer acum ...chiar si daca se despart , este mai bine . Mult mai bine .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 14 Oct 2011, 12:03 am

I think we see her dealing with both feeling. I guess she was really scared the moment he touched her and she was trying to escape form him (it's natural to be scared) and she was angry the minute she could slap him. I think Fatmagul we know today is much more stronger that the previous one but she is still fragile and she will be more angry at Kerim than at Mustafa that day because Kerim knows more than anybody else what she went through.


Empty episode, Ece and Melek = Fiasco writers , just one scene deserved to be watched and thats because of Engin's brilliant performance. Words fail to describe this guy's way of feeling the character





! oO" what was that?! i feel like I wasted my time ! these boring writers better do an amazing job for next week to gain us back! if engin was there I would not watch it again really superb acting! still I'm really desappointed


Kerim fiind ameţit nu prea a realizat ce face , dacă ar fi fost treaz nu ar fi avut curaj
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 14 Oct 2011, 12:11 am

DENISA a scris:
Kerim fiind ameţit nu prea a realizat ce face , dacă ar fi fost treaz nu ar fi avut curaj
Touche ... kiss kiss kiss
Nu-mi dau seama incotro vor sa duca actiunea . Vor ca sa-i indeparteze din nou pentru a mai avea cateva episode de tatonare ? Sau vor sa o faca pe Fg sa reactioneze ? Nu am nici cea mai mica idee .

Si ...da . Engin este un actor grozav ( in opinia mea) . Eu una nu stiu daca m-as fi uitat vreodata la serialul asta daca nu ar fi jucat el . Si scena cu tata cand l-a luat de mana ... ahahah . Puteai sa-ti dai seama de toate trairile lui . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 14 Oct 2011, 12:20 am

mi-a scăpat sccena cu tatăl , cu luatul de mână


dacă continuă în ritmul ăsta Kerim va fi şi mai adâncă prăpastia între el şi Fatmagul



Well they both are in fragile state....this story is about both of them....Kerim and FG both are going through hard times...and though Kerim acted stupid in the last scene it was because he's scared that he will loose FG....he was desperate and she was scared...it's understandable from both point of view....

Both will need to come forward and make up....this slap was a wake up call for both of them....that FG needs to be more open about her feelings and Kerim needs therapy....

There are worse situations out there where I have seen husband and wife making up....so there's hope



Kerim for begging for love!
FG for picking Mustafooo calls
Meryam Abla for taking the easy way out by trying to leave the house
Rahmi because he is in this another dimension of stupidity
Mukko for having some feeling while reading the letters and yet keep on being nosey!!

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 8255397268. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 275974106



8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 9816046917258043241318540054OjxlJaYfxxSP6tjlkqHR8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 19843327314015208791318540061X137UVJ2fn5itqehbUWk8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 1272889684142851861318540047o3bl7PdD5TY5fQSieMbU8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 93379994612422437313185400405tX3fD1C1EqaXDd99ASJ



After looking again at the scene where she slaps him
the only thing I see in her eyes is hate not fear ....Fatmagul hates Kerim



oare chiar să-l urască ?? 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 343827








FG: You cannot even stand on your feet. Is there a reason you drink so much.
Kerim: Isn´t there a reason.
FG: Here drink this. Drink it all. Drink it all.
Kerim: So what I see is what it is. What I feel is what it is right?
FG: where did this come from now? (closes the door)
Kerim: I don´t believe what I see nor what I feel anymore.
For years now I have been believing a lie like a fool. I don´t want to be fooled anymore. I don´t want to be a heavy burden somebody has to carry anymore Fatmagül.
FG: quiet
Kerim: I don´t want to force a woman like that man selfishly did to a loveless life. I don´t want to. I don´t want to and you like my mother please don´t accept a life you don´t want to live / a life forced upon you. Don´t force yourself to love me.
FG:What is the connection/relation
Kerim: There is a big relation/connection
We are alot like them. ALOT. (pulls her arm)
That man did exactly the same to my mother as I did to you. He gave up on his own life. He agreed to live with a woman who does not love him. Just like me. My mother like you never stopped loving her past love.
FG: Kerim stop it. You are scaring me!
Kerim: You have not forgotton Mustafa have you and you will never forget him.
FG: What are you saying?! (gets up)
Kerim: You still love him
FG: YOu are drunk and that is why you are speaking like that.
Kerim: ...you still meet him. Your love is so big that whatever he does you cannot see the truth nor what he does and you cannot forget him nor turn your back on him.
FG: Only because they helped you (Asu and Musti)
Kerim: Just admit it! You still love him!
FG: No. I don´t.
Kerim: You still love him. I love you like crazy and you cannot forget him. I love you. You say look and feel and I want to.
FG: Kerim let go!
Kerim: Love me even just a little


Engin is the master of all emotions & expressions in the empty episodes, Wallah I wouldn't continue all the episodes without him.... He is the King of the success & acting... I never cried for a male actor like him before, and never felt all these of emotions before...AT THE END HE IS THE ONLY REASON FOR WATCHING WEAK SCRIPT, AND DRAGGED ONE LIKE FGSN... I'm always looking for next episode only for him, and even don't expect any development in FG & Kerim relationship... I couldn't bear emptiness, sadness, and darkness with no love relationship & romance Only for the existence of such marvelous ACTOR in this show LIKE ENGIN AKYUREK :))



1:03 AM 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 1323504eq92eDAl
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Vin 14 Oct 2011, 8:20 am

Buna dimineata dragalaselor!!!Poftiti sa savuram impreuna o cafea...

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 3f4f2adf

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 0fbace18

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 120422827_10438668_17740148
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 14 Oct 2011, 9:11 am

buna dimineata Lica
multumim ptr micul dejun, eu abia m-am putut trezi am ramas blocata dupa epis de aseara, nu ma asteptam la schimbarae asta de comportament din partea lui Ker
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 14 Oct 2011, 10:44 am

Buna Enginutelor. kiss kiss
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 101548. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Mc9cY8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 101588. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 101628. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 10156
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 14 Oct 2011, 10:45 am

Buna dimineata , dragii mei !
Ce mai faceti ?
Aseara mi-a picat netul cand imi era lumea mai draga . sad

Inca sunt socata de ceea ce s-a intamplat cu dragostea mea ... Cred ca 3 episoade va fi la dezalcoolizare . Smile Smile
Serios acum ...cred ca va pleca de acasa si isi va reveni . Nu il ajuta la nimic daca in momentele acestea va ramane alaturi de Fg . Nu are cum ... va sta si se va gandi tot timpul la faptul ca situatia lui si a Fatmagulei este identica cu cea a tatalui si mamai lui .Iar Fatma va sta si se va gandi la ceea ce s-a intamplat si nu ii va face nici ei bine cu Kerimel prin preajama . Sunt dezamagita de faptul ca scenaristele au facut asta . Nu cred ca era nevoie . Puteau sa-l faca pe Kerim plecat de acasa ...si fara ca sa-l imbete ( apropo ... Engin a facut toti banii , a jucat grozav.) Si mi-a placut asa de mult scena cand cauta cheia potrivita la usa ...si apare Fg in prag . Smile

Am citit dialogul ...este dureros in momentul in care Kerim ii spune sa nu accepte o casatorie doar de convenienta . Il inteleg aici , numai dupa cate telefoane a primit Fg de la Mustafa si la cat de laudat a fost pescarul , facand pe omul bun. 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754
Insa nu mai vreau un astfel de Kerim ... vreau sa fie suparat si nervozat , dar sa fie politicos si treaz . 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 780376 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 780376 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 780376

Denisa , superbe pozele cu dialogul dintre Engin si Beren ... uitara ca joaca . Smile Smile Smile

Multumim , Lica! kiss

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 648483 Simi! kiss

Although I didn't understand the language word by word... I say Engin Akyurek's acting is awesome...What i felt that he wasn't much drunk, he was expressing his feelings & as usual she has that look on her face...couldn't she just hug him like Kerim used to hug her when she was in pain???

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 14 Oct 2011, 10:57 am

Buna Vic

nici eu nu le inteleg pe scenaristele lu' peste prajit..ca deja m-am enervat 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754
cum au putut sa-l faca pe Kerimel aproape violator? aseara parca am revazut scena violului ,acelasi Ker beat ( de data asta nu si drogat ) care a doua zi sigur nu-si va mai aminti nimic.

nu stiu de unde ai scos tu idee cu plecatul de acasa,( eu nu am citit nicaieri ) dar si eu subscriu comm tau , e cel mai bine acum sa se indeparteze unul de altul , sa o lase pe Fatma sa-si dea singura seama daca sta in aceasta casatorie ptr ca-l iubeste sau ptr ca nu are alta alternativa.

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum