Serialesitelenovelet
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
GUMUS-NOOR
michiper68
lica54
vivi
dubaisport
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 5 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Urmatorul

In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 22 Noi 2011, 7:22 pm

dubaisport a scris:
dar acum e altceva ....stai sa-l vedem in urmatorul serial sia tunci sa ne vezi ce comparatii facem
Mai ...eu la Ginere de import nu am urmarit multe episoade . Si oricum era o comedie ... imi placeau cei batrani . Dar tin minte ca intr-un episod l-am vazut mai de aprope pe Engin ...si mi s-a parut ca are niste ochi asa de frumosi . Dar doar atat . Nu era el de tinut minte ... era slabut si negricios si avea si un rol mai aiurit .
Si eu sunt curioasa ce nou proiect va avea . Probabil ca tot cu cei de la Ay Yapim .Oricum cred ca are ceva oferte . Dar vreau sa aibe un rol in care sa nu fie asa de chinuit . sad sad sad

Sau poate ca pleaca sa faca armata ...cum ii spuneam si Denisei . sad sad sad sad

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2q0ufes
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 22 Noi 2011, 7:29 pm

victorelalove a scris:


Sau poate ca pleaca sa faca armata ...cum ii spuneam si Denisei . sad sad sad sad


nu cred...mai repede o amana, nu pierde el asa moment favorabil , e constient ca acum e pe val
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 22 Noi 2011, 7:38 pm

dubaisport a scris:

nu cred...mai repede o amana, nu pierde el asa moment favorabil , e constient ca acum e pe val
Pai si cand o mai face ? Are 30 de ani ... Probabil ca o amana pana cand nu mai este chemat . Sau nu mai este nici la ei obligatorie .
Si pe ce val ... are asa de multi fani .

Hai ca mi-am dat seama de ce au implicat astia presa in scandalul cu violul . Ca sa fie deranjati de prezenta tertelor persoane nu numai in casa ... ci si afara . Offfffffffffffff !! Ce me enerveaza . Nu vor avea intimitate nici in casa ... nici pe strada . Sa vezi ca atunci cand le este lumea mai draga apare vreun paparate cu blitzul pe ei . Iar va fi temperamental Kerim , iar ne vom imbolnavi si noi cu nervii ... Si uite asa din suparare in suparare , la final voi avea si eu nevoi de terapie . sad sad sad
Dar este bine totusi ca au stat mai mult pentru a-si da seama Gullia ca-l iubeste ca pe un barbat ... si nu ca pe un salvator sau un protector . Acum ...asteptam sarutul . Dar eu cred din ce in ce mai mult ca nu se vor pupa . Sau poate in ultimul episod ... asa cu multe insistente. Nu cred ca vor avea nici copii . sad sad sad
Si poate ca va muri Kerim .

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 15ydf79
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 22 Noi 2011, 7:40 pm

dar care e faza cu dusul lui Kerim la Mustafa ? tu ai inteles ?
ce mai vrea de la el , ca i-a spus clar Gulli ca nu-l mai iubeste??!!....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 22 Noi 2011, 7:43 pm

dubaisport a scris:dar care e faza cu dusul lui Kerim la Mustafa ? tu ai inteles ?
ce mai vrea de la el , ca i-a spus clar Gulli ca nu-l mai iubeste??!!....
Nici eu nu stiu sigur . Este asa ca un zvon .Nici nu am inteles cand se va intampla .
Cica s-ar duce sa-i ceara socoteala pentru ceea ce declara sub juramant . Nu are legatura cu Gullia ... in ceea ce priveste fosta dragosteala .
Dar nu vreau sa fie adevarat . Nu vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !! sad sad sad sad

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Xc6uly
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 22 Noi 2011, 7:46 pm

Fg: Did we agree to this, didn`t we come to an understanding, that we wouldnt have secrets from one another anymore.
Fg: Kerim...
Kerim: I went to talk to Mustafa...

Would Kerim barge in Mustafas house? Would he say "I`ll kill you"?....

ne omoara turcii astia cu indiciile lor sad sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 22 Noi 2011, 8:00 pm

Dubai ...stii care ar fi cel mai idiot lucru care s-ar putea intampla ? Desi nu cred ... Dar cum spui si tu despre turcii astia ... cine stie la ce sa ne asteptam ????
Mustafa sa fie gasit mort ... si sa fie iar acuzat Kerim . sad sad sad sad sad

Eu cred ca se va duce sa-i ceara socoteala pentru minciunile spuse la tribunal ... Se vor bate . Kerim va ajunge acasa plin de sange . Ea va crede ca baiatul s-a dus pentru ca este gelos ...si ca sa-i demonstreze ca nu este adevarat si ca nu mai simte nimic pentru ornitorinc ... Gullia il saruta in cel mai delicat mod posibil pe Kerim !! 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516

Gullia :- Unde ai fost ? Mi-am facut griji pentru tine .
Kerim : - Stai linistita sunt bine !!
Gullia : - Dar esti plin de rani ...
Kerim : - Nu este nimic ...sunt in regula .
Gullia : - Unde ai fost ? De ce nu-mi spui ?
Kerim : - Am fost la Mustafa .
Gullia : - affraid
Kerim : - M-am dus sa-i cer socoteala .
Gullia : - Ti-am spus ca nu-l mai iubesc . Nu mai simt nimic pentru el .
Kerim : - Nu am vorbit despre asta . Am fost sa-i spun ca este un nenorocit .
Gullia : - Si v-ati batut ?
Kerim : - Tu ce crezi ? Nu vezi cum arat ????
Gullia : - Vad ... sad sad sad
Kerim : - Sa stii ca ornitorincul arata si mai rau decat mine .
Gullia : - Nu trebuia sa faci asta Kerim . Nu merita .
Kerim : - El nu ... Dar tu da . Ti-am spus ca nu te voi lasa niciodata la greu . Mai bine mor decat sa ti se mai intample ceva ...
Gullia : - Nu vreau sa mai intri iar in cine stie ce belele .
Kerim : -Iti faci griji pentu mine ????? 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 92073
Gullia : - Bineinteles ca da ... Ti-am spus ca te iubesc !!
Kerim : - cupidon cupidon cupidon


Pauza publicitara ...si urmeaza sarutul . cupidon cupidon cupidon

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155656 kiss Pe maine dragi copii !! 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 770964
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mar 22 Noi 2011, 10:27 pm

Smile Smile Smile
Fetelor sunteti extraordinare ....scenaristii turci ar trebuii sa le fie frica de voi la cita imaginatie aveti .
Eu sunt fan Songul Oden si sincer mi-ar place sa-i vad impreuna intr-un serial sau film ...(.nu stiu daca urmariti serialul ei Neveste disperate) .

Songul Oden in acest moment e cea mai apreciata actrita din Turcia , i-a surprins pe toti cu talentul ei de a juca comedie .

kiss kiss kiss 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155656 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155656 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155656
Noapte buna.
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 22 Noi 2011, 10:38 pm

Dragalaselor va kiss kiss kiss kiss de noapte buna somn usor si linistit 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155656 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155656 pe maine...
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Adc112b211.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 240ec01f11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Dfb864fd
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 23 Noi 2011, 8:40 am

Dragalaselor buna dimineata!!Ozi buna incepe cu o cafea buna....poftiti va rog!!
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 01_goodmorning

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 0711.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 01_petit_dejeuner
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 23 Noi 2011, 9:28 am

buna dimineata dragalaselor !

Lica , multumim ptr cafea, eu o beau acum la propriu !
VIC , sper sa nu citeasca scenaristele ce scenarii facem noi aici, sa nu le dau idei sad sad sad , cred ca ar fi cireasa de pe tort sa moara Musta si sa fie acuzat KER....in secunda 2 nu mai ma uit la serial decat in iunie sa vad finalul sad sad sad

o zi buna tuturor !
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 23 Noi 2011, 10:26 am

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 648483 tuturor !!
O zi buna va doresc . kiss kiss kiss
Multumim Lica !! cafea

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 648483 Dubai kiss
Nu cred ca va muri Mustafa . In fond si la urma urmei este important in serial ( un las important 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2743637754 ) . Probabil ca-l vom vedea pana in ultimul episod . Si apoi nu cred ca sunt atat de lipsite de imaginatie scenaristele lu' papuc . Kerim se va duce sa vorbeasca cu el ...doar asa pentru a ne mai face noua nervi si zile grele . Dar nu cred ca se va intampla ceva rau ... pur si simplu Kerim se va dezlantui ... Mustafa se va gandi la cat de las este si a fost in toata povestea cu Gullia si cam atat .
Eu tot sper ca Gullia sa creada ca baiatul inca este gelos pe Mustafa si astfel sa vedem si noi primul sarut . Ea sa aibe curajul sa-i atinga buzele ... nu cere nimeni un sarut pasional ,ci unul dragalas . Ne multumim cu asta PENTRU INCEPUT.
Si vreau sa inceapa sa le mearga mintea turcilor astia ...sa fie si ei mai creativi . Sunt impotmoliti intr-un noroi care le blocheaza imaginatia .
De exemplu Kerim ar putea sa se duca cu Gullia in oras ca sa faca poze ... nu au si ei o poza . Ar fi asa de frumos momentul . Dar ei nuuuuuuuuuuuuuuuuu ....mai bine punem paparazii pe urmele lor ...ca sa stie ca nu vor avea parte de nicun pic de intimitate . Vreau sa-i vad la picnic ... singuri singurei ( inca nu am renuntat la idea asta . sad sad sad ) Sa se mai duca inca o data la film ...dar la unul de dragoste ( poate ii da idei Gulliei .)
Si de ce nu ... o luna de miere de vis . Undeva departe de toti . Nu vreau ceva exotic ... nu vreau nimic exagerat . Vreau numai sa-i vad mai mult impreuna .

Si mai vreau ca Gullia si Kerim sa inceapa sa inchida usi in nas . Acum toti stiu ca se iubesc . Daca Kerim vrea sa fie singur cu nevasta ... sa fie singur cu nevasta . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2743637754

Gumus ? Pe cine vrei sa vezi impreuna intr-un nou proiect ? Pe Songul si Engin ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 23 Noi 2011, 10:52 am

victorelalove a scris: 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 648483 tuturor !!
O zi buna va doresc . kiss kiss kiss
Multumim Lica !! cafea


De exemplu Kerim ar putea sa se duca cu Gullia in oras ca sa faca poze ... nu au si ei o poza . Ar fi asa de frumos momentul . Dar ei nuuuuuuuuuuuuuuuuu ....mai bine punem paparazii pe urmele lor ...ca sa stie ca nu vor avea parte de nicun pic de intimitate . Vreau sa-i vad la picnic ... singuri singurei ( inca nu am renuntat la idea asta . sad sad sad ) Sa se mai duca inca o data la film ...dar la unul de dragoste ( poate ii da idei Gulliei .)
Si de ce nu ... o luna de miere de vis . Undeva departe de toti . Nu vreau ceva exotic ... nu vreau nimic exagerat . Vreau numai sa-i vad mai mult impreuna .

Si mai vreau ca Gullia si Kerim sa inceapa sa inchida usi in nas . Acum toti stiu ca se iubesc . Daca Kerim vrea sa fie singur cu nevasta ... sa fie singur cu nevasta . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2743637754

categoric nu va muri Mustafa, el si ERdo vor trage cortina
astept si eu primul sarut , iar luna de miere va fi doar atunci cand fatma va fi pregatita ptr noaptea magica

iti dai seama cum va reactiona MUkk cand ai inchide usa-n nas Ker ? Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 23 Noi 2011, 10:59 am

dubaisport a scris:
...iti dai seama cum va reactiona MUkk cand ai inchide usa-n nas Ker ? Smile Smile Smile
Smile Smile Smile Smile
Ca scena din "Familia Flinstone " ... Kerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm !! Smile Smile Smile Smile Dup, Dup, Dup ...batut in usa .
Mukka va fi foarte dezamagita cand Kerim si Gullia vor deveni sot si sotia in adevaratul sens al cuvantului .
Chiar sunt curioasa daca NOAPTEA MAGICA se va intampla intr-un moment in care nu se asteapta nici Gullia nici Kerim ...sau va fi stabilta dinainte . Adica ... in noapte asta , GATA ... SE INTAMPLA !!

Mie mi-ar placea sa fie ceva spontan . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2d1wl92
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 23 Noi 2011, 11:06 am

nu cred ca va fi ceva prestabilit, cred mai repede ca va fi ceva asemanator ca in ASK ...Fatma va fi cea care-l va trage de manecuta pe KER, iar atunci el va fi shocat kiss kiss kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 23 Noi 2011, 11:12 am

dubaisport a scris:nu cred ca va fi ceva prestabilit, cred mai repede ca va fi ceva asemanator ca in ASK ...Fatma va fi cea care-l va trage de manecuta pe KER, iar atunci el va fi shocat kiss kiss kiss kiss
Doamne ...unde n-am vedea noi ca-l trage Gullia pe Kerim spre ea ?!?!? 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732
Abia astept . I love you

Dar si tu crezi ca si mine ca ea va face primul pas . Kerim nu cred ca va mai incerca nimic . El este cu rabdarea ... TRECE MAREA !! Crying or Very sad Crying or Very sad



Engin Akyürek'in adı da bu yasadan yararlanabilecekler arasında yer almış...

BEDELLİ ASKERLİĞİ BEKLEYEN ÜNLÜLER_2011


11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 1ihcvd
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, haftalık grup toplantısında bedelli askerliğin detaylarını açıkladı. Erdoğan, 21 günlük temel askerlik eğitiminin olmayacağı ve 30 yaşından gün alanların yararlanacağı bedelli askerlik ücretinin 30 bin TL olacağını söyledi. Ve gözler bedelli askerliği bekleyen ünlü isimlere çevrildi. İşte bedelli askerlikten yararalanacak ve kıl payı kaçıran o isimler...

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 15hxyya


http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=52004&rid=2368&p=10
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 23 Noi 2011, 11:20 am

victorelalove a scris:
Doamne ...unde n-am vedea noi ca-l trage Gullia pe Kerim spre ea ?!?!? 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732
Abia astept . I love you

Dar si tu crezi ca si mine ca ea va face primul pas . Kerim nu cred ca va mai incerca nimic . El este cu rabdarea ... TRECE MAREA !!




daaa, asa cred....Ker nu cred ca va mai indrazni nici sa se imbete Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 23 Noi 2011, 11:33 am

dubaisport a scris:

daaa, asa cred....Ker nu cred ca va mai indrazni nici sa se imbete Smile Smile Smile
Se va imbata ...dar de IUBIRE !! 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Mskait
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier 23 Noi 2011, 1:44 pm

victorelalove a scris: 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 648483 tuturor !!
O zi buna va doresc . kiss kiss kiss
Multumim Lica !! cafea

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 648483 Dubai kiss
Nu cred ca va muri Mustafa . In fond si la urma urmei este important in serial ( un las important 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2743637754 ) . Probabil ca-l vom vedea pana in ultimul episod . Si apoi nu cred ca sunt atat de lipsite de imaginatie scenaristele lu' papuc . Kerim se va duce sa vorbeasca cu el ...doar asa pentru a ne mai face noua nervi si zile grele . Dar nu cred ca se va intampla ceva rau ... pur si simplu Kerim se va dezlantui ... Mustafa se va gandi la cat de las este si a fost in toata povestea cu Gullia si cam atat .
Eu tot sper ca Gullia sa creada ca baiatul inca este gelos pe Mustafa si astfel sa vedem si noi primul sarut . Ea sa aibe curajul sa-i atinga buzele ... nu cere nimeni un sarut pasional ,ci unul dragalas . Ne multumim cu asta PENTRU INCEPUT.
Si vreau sa inceapa sa le mearga mintea turcilor astia ...sa fie si ei mai creativi . Sunt impotmoliti intr-un noroi care le blocheaza imaginatia .
De exemplu Kerim ar putea sa se duca cu Gullia in oras ca sa faca poze ... nu au si ei o poza . Ar fi asa de frumos momentul . Dar ei nuuuuuuuuuuuuuuuuu ....mai bine punem paparazii pe urmele lor ...ca sa stie ca nu vor avea parte de nicun pic de intimitate . Vreau sa-i vad la picnic ... singuri singurei ( inca nu am renuntat la idea asta . sad sad sad ) Sa se mai duca inca o data la film ...dar la unul de dragoste ( poate ii da idei Gulliei .)
Si de ce nu ... o luna de miere de vis . Undeva departe de toti . Nu vreau ceva exotic ... nu vreau nimic exagerat . Vreau numai sa-i vad mai mult impreuna .

Si mai vreau ca Gullia si Kerim sa inceapa sa inchida usi in nas . Acum toti stiu ca se iubesc . Daca Kerim vrea sa fie singur cu nevasta ... sa fie singur cu nevasta . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 2743637754

Gumus ? Pe cine vrei sa vezi impreuna intr-un nou proiect ? Pe Songul si Engin ? kiss
Buna ,
pe Songul si Engin as vrea sa-i vad ...nu are el ochii albastri ca toti partenerii lui Songul din seriale sau film dar merge pentru ca are gura frumoasa Smile Smile Smile vreau sa joace intr-un serial romantic , de dragoste ...ar fi interesant sa -l vad pe Engin privind cu drag la Ochii de caprioara (Songul ) .
Acest serial pe care-l urmariti voi ( eu il traiesc alaturi de voi citind comentariile voastre ) pur si simplu va tortureaza dupa cum bag seama ., noroc ca aveti simtul umorului si multa imaginatie .
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier 23 Noi 2011, 2:01 pm



A pozat recent pentru o revista ...
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 33233fbaa5b67b781c40670
Ce zici ar face un cuplu reusit ?
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 23 Noi 2011, 4:36 pm

GUMUS-NOOR a scris:
Acest serial pe care-l urmariti voi ( eu il traiesc alaturi de voi citind comentariile voastre ) pur si simplu va tortureaza dupa cum bag seama ., noroc ca aveti simtul umorului si multa imaginatie .
Putin spus tortura . Se "hraneste" cu zilele mele ... si cateodata nu ma lasa sa dorm . stupid stupid stupid Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Songul este o femeie frumoasa . Dar nu stiu daca s-ar potrivi . Tu crezi asta ? kiss
Nu are Enginu' ochi albastrii ... dar are cei mai frumosi ochi pe care i-am vazut eu . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Fm6u76
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier 23 Noi 2011, 5:12 pm

victorelalove a scris:
Putin spus tortura . Se "hraneste" cu zilele mele ... si cateodata nu ma lasa sa dorm . stupid stupid stupid Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Songul este o femeie frumoasa . Dar nu stiu daca s-ar potrivi . Tu crezi asta ? kiss
Nu are Enginu' ochi albastrii ... dar are cei mai frumosi ochi pe care i-am vazut eu . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Fm6u76

Songul Oden e o actrita foarte talentata ..... crezi ca Engin nu ar face fata ?
Noi am asteptat ca ea sa joace cu Kivanc din nou intr-un serial sau film dar nu cred ca vom vedea cit de curind ceva ; ma distreaz cind vad ce actrite de doi lei au ales pentru serialul lui .Kivanc am inteles ca joaca foarte bine in serial , are un rol foarte greu si regizorii au tinut cont de parerea telespectatorilor si au adus o alta actrita acum in serial pentru ca scazuse dramatic audienta .
Eu cred ca Songul si Engin ar fi un cuplu nemaipomenit daca ar juca intr-un serial sau film .
un fragment din serialul ei ...crezi ca lui Engin nu i-ar placea sa-i deschida usa sa nu raceasca.?

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 23 Noi 2011, 6:54 pm

GUMUS-NOOR a scris:

Songul Oden e o actrita foarte talentata ..... crezi ca Engin nu ar face fata ?
Ba da . Pentru ca si Engin este un actor talentat . Eu pur si simplu ma gandesc daca ar exista "chimie " intre ei . Ramane de vazut acum cu cine va avea un nou proiect .

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 23 Noi 2011, 7:07 pm

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 648483 fetelor

...sexoasă rău Songul, s-ar asorta cu Kerimul
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 23 Noi 2011, 7:10 pm

pufy2010 a scris: 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 648483 fetelor

...sexoasă rău Songul, s-ar asorta cu Kerimul
Buna Pufy !!
Ce mai faci ?
Deci sa inteleg ca tu i-ai vedea impreuna pe Songul si Engin . Atunci sa-i vedem . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum