Serialesitelenovelet
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+10
vivi
pufy2010
Nicky
GUMUS-NOOR
axxa246
dubaisport
lica54
michiper68
victorelalove
DENISA
14 participanți

Pagina 2 din 41 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Urmatorul

In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Dec 2011, 8:24 pm

michiper68 a scris:... sper sa iasa din acest proiect cu mintea intreaga engin ca e jale.
Pai si pe mine tot de el ma doare sufletul . Crying or Very sad Din partea mea astia care se ocupa de serial ...sper sa se duca la fund cu panou cu tot .
Cred ca va fi bine Enginu' ...dar abia asteapta sa se termine tot . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 16 Dec 2011, 8:24 pm

vor să vadă cât mai rezistăm în faţa TV/ PC-urilor să vadă dacă cu audienţe mici scot bani

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2610603tn0hqcw0dn
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 16 Dec 2011, 8:26 pm

victorelalove a scris:
Pai si pe mine tot de el ma doare sufletul . Crying or Very sad Din partea mea astia care se ocupa de serial ...sper sa se duca la fund cu panou cu tot .
Cred ca va fi bine Enginu' ...dar abia asteapta sa se termine tot . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732


si-au batut joc de un cuplul cu potential. agreeat de telespectatori. nu li se intampla des sa aiba cupluri de succes, dupa cate vad le refolosesc pe cele din cinema la seriale, e greu cu chimia intre actori si ei i-au pus sa plimbe cainele si sa repare hidroforul. bine ca nu a refulat altceva prin casa pe acolo sa repare kerim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Dec 2011, 8:27 pm

DENISA a scris:vor să vadă cât mai rezistăm în faţa TV/ PC-urilor să vadă dacă cu audienţe mici scot bani

Mai dar scenaristele astea or lucra pentru concurenta ? Ca mie mi se pare ca fac totul pentru a distruge serialul .
Parca incepe sa-mi pare rau ca Engin joaca in serialul asta . Pai BBO a fost de 100 de ori mai ofertant pentru el . Ce daca nu era asa de cunoscut ? Dar cel putin lucra cu drag . Ca l-am vazut dand 2 interviuri in perioada in care juca acolo ... si era plin de viata . Dar aici ... cred ca abia asteapta sa spuna PA-PA !! CRED CA ARE UN CALENDAR IN CARE BIFEAZA ZILELE CARE TREC .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 16 Dec 2011, 8:29 pm

victorelalove a scris:
Mai dar scenaristele astea or lucra pentru concurenta ? Ca mie mi se pare ca fac totul pentru a distruge serialul .
Parca incepe sa-mi pare rau ca Engin joaca in serialul asta . Pai BBO a fost de 100 de ori mai ofertant pentru el . Ce daca nu era asa de cunoscut ? Dar cel putin lucra cu drag . Ca l-am vazut dand 2 interviuri in perioada in care juca acolo ... si era plin de viata . Dar aici ... cred ca abia asteapta sa spuna PA-PA !! CRED CA ARE UN CALENDAR IN CARE BIFEAZA ZILELE CARE TREC .


pentru concurenta nu. pentru ele ,dar pt celelelte proiecte. si pt cele noi ay yapim. sa fuga lumea de la fatmagul si sa se mai uite si la kuzey guney ca e activ rau kivanc. avem acolo de toate.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Dec 2011, 8:31 pm

michiper68 a scris:


si-au batut joc de un cuplul cu potential.
Chiar ca . Si ce cuplu sunt ?!?!?! Si mi s-a parut de fiecare data ca li se pun piedici cand le este si lor lumea mai draga .
Pai am plans astazi cand am revazut scane cu Gullia care nu a incuiat usa ...si Kerim nu mai putea de fericire ... de am inundat casa . Nu mi-a venit sa cred ca mi se intampla asta. sad sad sad sad sad
Este o incarcare de nervi ...inutila .
Sper sa se termine cat mai curand . Il vreau pe Enginu' in alt proiect ...chiar daca nu este unul asa de urmarit ca FGSN ...dar cel putin sa ma bucur si eu de el !! 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 16 Dec 2011, 8:32 pm

victorelalove a scris:
Chiar ca . Si ce cuplu sunt ?!?!?! Si mi s-a parut de fiecare data ca li se pun piedici cand le este si lor lumea mai draga .
Pai am plans astazi cand am revazut scane cu Gullia care nu a incuiat usa ...si Kerim nu mai putea de fericire ... de am inundat casa . Nu mi-a venit sa cred ca mi se intampla asta. sad sad sad sad sad
Este o incarcare de nervi ...inutila .
Sper sa se termine cat mai curand . Il vreau pe Enginu' in alt proiect ...chiar daca nu este unul asa de urmarit ca FGSN ...dar cel putin sa ma bucur si eu de el !! 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516


engin a avut ghinionul sa participe la proiectul lui beren. care si-a dorit un serial cuminte dupa nebunia din ask i memnu unde a ramas cu sechele.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 16 Dec 2011, 8:33 pm

corect Michi în puţine seriale răuşesc să formeze un cuplu apreciat de telespectatori şi cu potenţial de fructificat , un cuplu în care ambii parteneri dau bine pe ecran şi se şi potrivesc

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 779471o7ljc80qfz


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 16 Dec 2011, 8:33 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Dec 2011, 8:33 pm

michiper68 a scris:


pentru concurenta nu. pentru ele ,dar pt celelelte proiecte. si pt cele noi ay yapim. sa fuga lumea de la fatmagul si sa se mai uite si la kuzey guney ca e activ rau kivanc. avem acolo de toate.
Se uita lumea de nu ma poate la KG . Cred ca au vrut sa faca marea cu sarea ... si si-au batut joc si de FGSN . Parca nici nu as mai vrea ca Enginu' sa ramana cu Ay Yapim . Desi ... cred ca-si doresc sa-l aiba in continuare in productiile lor .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Dec 2011, 8:37 pm

michiper68 a scris:


engin a avut ghinionul sa participe la proiectul lui beren. care si-a dorit un serial cuminte dupa nebunia din ask i memnu unde a ramas cu sechele.
Nu cred ca a fost un ghinion pe dea'ntregul ...pentru ca a devenit foarte popular in urma rolului asta . Dar cine spune ca daca este un serial cuminte ...inseamana sa fie unul plictisitor ?
Pai ei confunda cele doua notiuni ... Sunt varza . Scenaristele cred ca au dat totul in sezonul 1 ...si totusi cred ca si atunci a fost o intamplare . Si a tinut foarte mult de Beren si de Engin . Pentru ca atunci se certau ... si desi scenariul era la fel de saracacios ...ei il faceau interesant si placut .
Acum cand a inceput dragostea ( cica) le spun sa se abtina ... Si ce poti sa faci in cazul asta ? Stai ...si te abtii !!! stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 16 Dec 2011, 8:40 pm

au dat tot ce a fost mai bun în sezonul 1 ptr a atrage publicul
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 16 Dec 2011, 8:41 pm

victorelalove a scris:
Se uita lumea de nu ma poate la KG . Cred ca au vrut sa faca marea cu sarea ... si si-au batut joc si de FGSN . Parca nici nu as mai vrea ca Enginu' sa ramana cu Ay Yapim . Desi ... cred ca-si doresc sa-l aiba in continuare in productiile lor .

fanele lui kivanc nu urmaresc seriale psihologice. si ideile cretze ale lui ece si melek. scenaristele cred ca au fost frustrate dupa ezel -considerat serial fenomenal in primul sezon ca scenariu si au vrut sa ia fatza cu scenarii psihologice . nu au reusit decat sa faca un veritabil ghiveci.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Dec 2011, 8:42 pm

DENISA a scris:au dat tot ce a fost mai bun în sezonul 1 ptr a atrage publicul
Pai ar putea face si acum asta ... Dar ce poti sa faci cu scenariul asta banal ? Si mi se pare asa de obositi Beren si Engin !! Ei dau tot ... dar ce poti face mai mult , daca te pun sa citesti poezii ? Si le citeste grozav Enginu' ... 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 16 Dec 2011, 8:43 pm

Bine că Fatmagul vrea un bebe cu Kerim probabil şi-l vor face din plastilină Smile Smile

începe să-i ducă şi pe ei în pelerinaj pe la închisoare


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 16 Dec 2011, 8:44 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 16 Dec 2011, 8:44 pm

DENISA a scris: corect Michi în puţine seriale răuşesc să formeze un cuplu apreciat de telespectatori şi cu potenţial de fructificat , un cuplu în care ambii parteneri dau bine pe ecran şi se şi potrivesc

Spoiler:

sezonul asta au doar un cuplu placut de fani. e o criza daca au refolosit kenan imirzalioglu-cansu dere, kenan-berrak , acum berrak -engin altan. si doar ay yapim merge pe retele astea. sper , sa faca si un film de cinema cu engin-beren. cat nu e prea tarziu. murat si tuba s-au pierdut si sunt marcati profesional. sa nu-l lase si pe engin sa se piarda.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Dec 2011, 8:45 pm

michiper68 a scris:

fanele lui kivanc nu urmaresc seriale psihologice.
Mie una nu-mi palce Kivanc . Dar arata bine inainte sa fie in serialul asta ... acum mi se pare ca a fost intr-o tabara de slabit unde a mancat numai feliute de castraveti ...si ca are acelasi frizer ca Guta !! stupid stupid Poate ca mi se pare mie . Dar astia nu vezi ca tot ce ating ... distrug ? Si au actori cu potential ... dar vorba ta : DACA EI STIU SA FACA NUMAI GHIVECI !!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Dec 2011, 8:49 pm

michiper68 a scris:.. sa nu-l lase si pe engin sa se piarda.
Dar poate ca nu o sa mai vrea Enginu' sa stea cu ei dupa ce l-au "distrus" cu scenariul asta plictisitor . Saracul ...ce dor i-o fi de BBO !! Smile Smile Smile

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 49231184269928879562
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 16 Dec 2011, 8:54 pm

victorelalove a scris:
Mie una nu-mi palce Kivanc . Dar arata bine inainte sa fie in serialul asta ... acum mi se pare ca a fost intr-o tabara de slabit unde a mancat numai feliute de castraveti ...si ca are acelasi frizer ca Guta !! stupid stupid Poate ca mi se pare mie . Dar astia nu vezi ca tot ce ating ... distrug ? Si au actori cu potential ... dar vorba ta : DACA EI STIU SA FACA NUMAI GHIVECI !!

la ay yapim au gasit reteta de supersucces. sezonul unul bun de tot sa dea dependenta si sezonul 2 uluitor de vajait si tras de el ca sa mai manance echipa tehnica un sezon. apoi...finalul apoteotic -o mega, superpetrecere sa vuiasca presa , mai ceva ca pe covorul roshu la oscar. si ce ramane din tot proiectu? imaginea de la petrecere. si ce s-au mai distrat. au putut ei sa faca la ezel ditamai petrecerea si actorii nici nu au inteles finalul, a fost asha de subtil ca nici scenaristul nu cred ca s-a prins cum s-a terminat ezel...dar ce plasma gigant au avut, toata frumusetea, ce imbratisari si rochii cu volane... mai zice cineva acum cum si-au batut joc de ezel , cum au omorat un superserial si l-au anihilat?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 16 Dec 2011, 8:56 pm

victorelalove a scris:
Dar poate ca nu o sa mai vrea Enginu' sa stea cu ei dupa ce l-au "distrus" cu scenariul asta plictisitor . Saracul ...ce dor i-o fi de BBO !! Smile Smile Smile

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 49231184269928879562

frumoasa actrita aia din bbo. telenovelista latino. nu melis. si sotia lui mustafa era frumoasa dar vulgara.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Dec 2011, 8:57 pm

michiper68 a scris:... apoi...finalul apoteotic -o mega, superpetrecere sa vuiasca presa
Eeeeee ... atunci asteptam petrecerea !! Ne delectam si noi cu un Engin sexy . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516
Si asa este cum spui tu ...chiar ca dau dependenta dupa primul sezon .

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 1zl7keq 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2627jnr 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 257du90
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Dec 2011, 8:59 pm

michiper68 a scris:

frumoasa actrita aia din bbo. telenovelista latino. nu melis. si sotia lui mustafa era frumoasa dar vulgara.
Cea de care era el indragostit nu avea nimic special . Dar nevasta da ...era simpatica foc . Nu ai vazut ca la teledon a fost pus intre Beren si fosta nevasta ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 16 Dec 2011, 9:01 pm

victorelalove a scris:
Eeeeee ... atunci asteptam petrecerea !! Ne delectam si noi cu un Engin sexy . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516
Si asa este cum spui tu ...chiar ca dau dependenta dupa primul sezon .



abia astept petrecerea de final. sper sa-l aduca si pe engin cu yahtul, sa fie toata presa acolo. plus mukko in rochie transparenta, scurta si decoltata ca o ultima aparitie ca nu cred ca mai prinde alt serial ca fatmagul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 16 Dec 2011, 9:02 pm

victorelalove a scris:
Cea de care era el indragostit nu avea nimic special . Dar nevasta da ...era simpatica foc . Nu ai vazut ca la teledon a fost pus intre Beren si fosta nevasta ? Smile

cu bruneta aia frumoasa mi-a placut. nu s-a plictisit in bbo.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Dec 2011, 9:08 pm

michiper68 a scris:

cu bruneta aia frumoasa mi-a placut. nu s-a plictisit in bbo.
Smile Smile Smile Smile
Mai mult ca sigur nu s-a plictisit . Aici cred ca mai are putin si adoarme ...desi nu cred . Ca Enginu' nu are astampar .
Dar sa stii ca mi-a placut sarutul de ieri ...bine , tentativa de sarut . Mi-a placut ce reactia au avut Gullia si Kerim dupa ce le-a "lesinat" cartea .
Si-a lins Gullia de vreo 3 ori buzele dupa ce s-au pupat . Smile Smile Smile

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2ykap02
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Dec 2011, 9:21 pm

buna seara dragelor !

v-am citit toot ce ati sporovait....credeam ca sunt doar eu cea nemultumita,dar ma bucur ca am galerie


jale mare FAtmagul sad sad sad ,eu cred ca-l abandonez si ma uit decat la ultimul episod
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 41 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum