Serialesitelenovelet
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+10
vivi
pufy2010
Nicky
GUMUS-NOOR
axxa246
dubaisport
lica54
michiper68
victorelalove
DENISA
14 participanți

Pagina 21 din 41 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Urmatorul

In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 23 Dec 2011, 8:06 pm

michiper68 a scris:


cred ca la ei venirea anului nou e motiv de intristare. anul trecut cand nu erau patroni, sau mici intreprinzatori au facut revelionul la restaurant, acum nu mai e cazul. acolo e minorul bona, care le face pe toate.
Ce aiurea ...ca au si loc de dans !! Unde neibii ii prinde infocarea ? stupid

Deci de Anul Nou ... iar un episod jalnic . Cel putin cel de aseara a fost sub orice critica . Stiam ca va fi rau , dar nici chiar asa . Am vazut ca fanii au cam renuntat ... nu prea s-au mai facut comentarii astazi ...cred ca a intervenit ignoranta . Grav !! stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 23 Dec 2011, 8:10 pm

am citit cateva comentarii. parerile sunt impartite. dar singurul punct forte al episodului a fost interpretarea excelenta a lui rahmi. e mult mai bun decat multi actori care nu reusesc nici sa planga.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 23 Dec 2011, 8:36 pm

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 fetelor, am intrat să vă salut
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 23 Dec 2011, 8:44 pm

michiper68 a scris:am citit cateva comentarii. parerile sunt impartite. dar singurul punct forte al episodului a fost interpretarea excelenta a lui rahmi. e mult mai bun decat multi actori care nu reusesc nici sa planga.
Sa stii ca pe mine nu ma mai impresioneaza ...Si nu ma mai impresioneaza nici plansetele si tragedia .
Stii ce se intampla ??? La un moment dat si ce este prea mult ... nu prea mai transmite ce trebuie .

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 Pufy !! O seara buna . Pleci cu colindul ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 23 Dec 2011, 8:52 pm

victorelalove a scris:...
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 Pufy !! O seara buna . Pleci cu colindul ? kiss

.... daaa!!, trebuie să-mi scot rata la mașină Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 23 Dec 2011, 8:54 pm

Am descoperit de ce era Gullia asa de timorata si suparata cand au fost la "cabana plapumiora ". Pai ... Kerim a mai fost acolo , cu o alta tipa . Ia uitati-va incepand cu secunda 0:17 . Smile Smile Smile


Smile Smile Smile Bravo Pufy !!


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 09 Noi 2012, 7:21 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Vin 23 Dec 2011, 8:58 pm

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Bellimbusto-di-natale%20copia

Buna seara ,

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Th_FioccoRossoGlitter-gli13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Hc-christmasstocking-merrychristmas
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 23 Dec 2011, 8:59 pm

Buna seara , Gumus !! kiss
Ce mai faci ? Ce Mos fericit ai adus . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 23 Dec 2011, 9:02 pm

victorelalove a scris:Am descoperit de ce era Gullia asa de timorata ....

... de fapt ai descoperit locul de nebunii al lui Kerim, acolo duce fetele în cantonament Smile

...@ Gumus - ce Moș norocos!!!!
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 23 Dec 2011, 9:02 pm

buna Vic
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 23 Dec 2011, 9:03 pm

pufy2010 a scris:
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 pufy
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 23 Dec 2011, 9:03 pm

interesanta descoperire ai facut...casuta de nebunii Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 23 Dec 2011, 9:04 pm

dubaisport a scris:
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 pufy

Salut
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 23 Dec 2011, 9:04 pm

pufy2010 a scris:

... de fapt ai descoperit locul de nebunii al lui Kerim, acolo duce fetele în cantonament Smile

Smile Smile Smile Cred ca s-a simtit mai bine atunci ...decat acum cu Gullia .
Acum sa spuna merci ... ca nu a racit . Smile

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 Dubai . Ai vazut ca apare cabana plapumiora si in "Ginere ... " ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 23 Dec 2011, 9:06 pm

dubaisport a scris:interesanta descoperire ai facut...casuta de nebunii Smile Smile Smile
Era mult mai fericit atunci ... Smile Acum ...vaide capul lui . sad sad sad

Sa vedem cine urmeaza . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 23 Dec 2011, 9:09 pm

multe locatii au inchiriate Ay yapim
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 23 Dec 2011, 9:13 pm

dubaisport a scris:multe locatii au inchiriate Ay yapim
Da , Din cate am inteles ar cam si fi crescut pretul in zonele pe unde au avut ei inchiriate case ...cu 15 % .

Imi place cat de hotarat merge . Era secventa din episodul cand a venit sa-l vada tatal ...nu-i asa ?

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 23 Dec 2011, 9:15 pm

ce parere ai epis viit ?
l-au fct si pe asta varza..halal an nou sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 23 Dec 2011, 9:19 pm

dubaisport a scris:ce parere ai epis viit ?
l-au fct si pe asta varza..halal an nou sad sad

L-au facut harcea-parcea ...nu altceva . Vad ca fanii nici nu mai comenteaza pe YT . Cred ca s-au saturat de promisiuni . Ceva concret ...si concretul nu cred ca este un al 3-lea dans ...si asta intrerupt ca de fiecare data . Nimic nou ... sad sad sad
Si ce este mereu cu Mukka care ii intrerupe cand le este lumea mai draga ... este imposibil ca sa se intample asa ceva in realitate . Dar poate ca nu intelegem noi aceasta " opera de arta " !! stupid
Ca cica tinem cu Kerim ...si uitam de Gullie si tragedia ei . Doamne ...daca am mai auzit asa ceva .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 23 Dec 2011, 9:22 pm

victorelalove a scris:

L-au facut harcea-parcea ...nu altceva . Vad ca fanii nici nu mai comenteaza pe YT . Cred ca s-au saturat de promisiuni . Ceva concret ...si concretul nu cred ca este un al 3-lea dans ...si asta intrerupt ca de fiecare data . Nimic nou ... sad sad sad
Si ce este mereu cu Mukka care ii intrerupe cand le este lumea mai draga ... este imposibil ca sa se intample asa ceva in realitate . Dar poate ca nu intelegem noi aceasta " opera de arta " !! stupid
Ca cica tinem cu Kerim ...si uitam de Gullie si tragedia ei . Doamne ...daca am mai auzit asa ceva .

pai si celelalte 2 dansuri au fost intrerupte..ba de gongul ceasului ba de artificiile lui Mustafa..trebuia sa-l intrerupa si pe-al treilea

cine spune asta : "Ca cica tinem cu Kerim ...si uitam de Gullie si tragedia ei "
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 23 Dec 2011, 9:24 pm

dar eu nu am vazut in fatmagul camera asta cu televizor si sifonier maro. doar cele doua camere , una langa alta in care au dormit cei doi. sigur casa e mai mare. in general de locatii se ocupa directorul de productie sau sef de productie cum o fi la ei nu stiu, dar se ocupa cel care este exact ce a fost tatal lui burcin. daca or avea acelasi director de productie ca la ginere de import... ei stiu cam tot ce misca pe piata ca locatii de inchiriat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 23 Dec 2011, 9:28 pm

dubaisport a scris:

cine spune asta : "Ca cica tinem cu Kerim ...si uitam de Gullie si tragedia ei "

Nu ai citit comentariul ala de pe un blog .. postat de Michi ?
In care se spunea in mare ...ca femeile sunt "lesinate" dupa Kerim si uita cat de greu este pentru Gullia si ca numai o femeie care a trecut prin asta poate intelege ? Noi restul ... suntem proaste . Dar de ce trebuie sa traim agonia ei zi de zi de zi de ... ? De ce nu dau timpul mai repede ? Cine a spus ca nu o intelegem ...dar este doar un mod de a refuza sa accepte ca scenariul sezonului 2 este varza cu carnati ... stupid stupid stupid

Da , mie una imi pare rau ca nu pot sa fac abstractie de cat de bine arat Enginu' . Pana la urma asta este o afacere ... el arata bine si fanele se uita la el . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 248946 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 248946 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 23 Dec 2011, 9:29 pm

michiper68 a scris: in general de locatii se ocupa directorul de productie sau sef de productie cum o fi la ei nu stiu,

la ei sigur e pe invers....oricum seria a 2 e varza toata....
de exmp : doctorita nu ainteles ca Erdo e un maniac ? ce se mai tine dupa el sa afle detalii? nu s-a lamurit ce-i poate pielea animalului?
imi era mila de ea dar dupa ep de aseara chiar imi doresc sa ia si ea plasa
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 23 Dec 2011, 9:32 pm

am citit comm pus de michi.....eu am mai spus odata,nu ma asteptam ca Gulli s aintre in patul lui Kerimel imediat ce aiesit el din inchisoare ..DAR macar un te iubesc pe episod putea sa spuna ,un gest de iubire...dar ea lucrurile astea le-a facut cand a fost amenintata cu divortul,de atunci nu am mai auzit nici o declaratie
ma asteptam la ca cabana plapumioara sa o vad mai relaxata,nai afectiva ..si ea ce face? mangaia toata ziua catelul si sera tragea zavorul la usa...si tot noi suntem nebune ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 23 Dec 2011, 9:33 pm

dubaisport a scris:
imi era mila de ea dar dupa ep de aseara chiar imi doresc sa ia si ea plasa
Tu nu auzi ca doftorita ... va fi fata in fata cu Kerim ???? Ce s-o mai pune la cale ??? Nici nu vreau sa ma gandesc !!
Dar pana acum Kerim si Doctora s-au vazut ? Ca eu nu-mi amintesc . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 41 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum