Serialesitelenovelet
3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+6
petronela
narcisa
Alexa20
lica54
iulianagl
Admin_dea05
10 participanți

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 21 Dec 2011, 6:31 pm

iulianagl a scris:[h]

Ce plina de naduf am fost aici cand am auzit pt. prima data in film melodia asta, ca stateam si ma intrebam cum de naiba Murat a putut avea o melodie asa de frumoasa cu Ciuta aia si cu Hasret nu. Smile Smile Si chiar a avut vreo una?
E foarte frumoasă melodia dar foarte tristă, la fel ca sfârșitul relației lor. Nu se potrivea cu voioșia fetei noastre.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Dec 2011, 6:31 pm

narcisa a scris:
Cred totuși că nu le-am văzut pe toate. Sigur mai are ceva prin unul din cele zece capete. Vezi Iuliana, dacă am fi avut și noi zece capete nu am mai fi stat să ne gândim fiecare singură. Smile Smile
Dar de ce să-și demonstreze că nu poate trăi fără ea? Nu e deja convins de lucrul ăsta? Pentru mine și cel mai mic gând de acest fel înseamnă trădare.
Ai văzut ce frumos a zis Romeo de Geet, acolo unde ești tu e și fericirea. Maan de ce se îndoiește de asta? De ce vrea mereu să demonstreze ceva? Și mai ales niște lucruri care nu-l fac fericit pe niciunul. Că Geet nu se poate descurca fără Maan? Ba poate, a demonstrat-o, iar când nu poate el trebuie să fie acolo să o ajute. Nu a promis că o va ajuta mereu, că între ea și ceilalți el va fi mereu ca un scut? Mă rog, ceva de genul ăsta. Cum a putut să uite toate astea? Au fost doar vorbe goale?

Cred ca mandria la facut sa uite toate astea si mai ales dupa ce a aflat ce ia facut familia lui, lui Geet eu cred ca asta la orbit cel mai mult poate daca nu afla se comporta ca inainte ca un scut pt.Geet dar ceea ce s-a intamplat la intors la 360 de grade. Smile Smile Cred ca a vazut si furia in ochii lui Geet si mai ales hotararea ei de a se razbuna pe Dev si Naintara.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Dec 2011, 6:36 pm



Si aici e pe la inceputul serialului ce mult mi-a placut episodul asta cand a vrut ea sa sara in apa ca sa plateasca pt greselile familiei ei si sa-l potoleasca pe Demir.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 21 Dec 2011, 6:36 pm

ispitutza20 a scris:

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516 Da, Maan Sweet 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516 dintr-un DDT o sa devina un 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 229917 . Oricum sunt convinsa ca va mai uitati si inainte. Si eu care traduc episoadele ma uit inainte de vreo 15 mii de ori. O sa vedeti un alt Maan, va asigur. O sa il lasati pe Dev si o sa sariti pe Maan.
Eu nu mă uit înainte din două motive, nu am suficient timp și mai ales nu vreau să îmi stric impresia despre film. E adevărat că e tare greu să aștept, dar cum am atâtea lucruri care mă solicită reușesc să-mi păstrez vii emoțiile și așteptările.
Iar pe Dev nu aș putea să-l uit niciodată, vorba Iulianei, mi s-a lipit de suflet ca marca de scrisoare. De fapt mai mult de retină. Dar nu garantez că nu voi sări pe Maan. E interzis undeva să-ți placă mai mulți în același timp? 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 343827
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Dec 2011, 6:40 pm

ispitutza20 a scris:

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516 Da, Maan Sweet 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516 dintr-un DDT o sa devina un 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 229917 . Oricum sunt convinsa ca va mai uitati si inainte. Si eu care traduc episoadele ma uit inainte de vreo 15 mii de ori. O sa vedeti un alt Maan, va asigur. O sa il lasati pe Dev si o sa sariti pe Maan.

Pai oricum tot la Maan o sa ramanem ca pe Dev il schimba. Smile Smile kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 21 Dec 2011, 6:40 pm

iulianagl a scris:[h]

Si aici e pe la inceputul serialului ce mult mi-a placut episodul asta cand a vrut ea sa sara in apa ca sa plateasca pt greselile familiei ei si sa-l potoleasca pe Demir.
Iuliana nu-mi mai aminti, am urmărit scena de zeci de ori la rând, zile întregi.
Te rog, nu o corupe pe Alexa, las-o să termine filmul altfel fetele sigur îți pregătesc Evil or Very Mad
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Mier 21 Dec 2011, 6:41 pm

Ei scumpetelor va-u placut ep??serviti ceva sa va indulciti..

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 06872CS-U3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 9214233.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 K6804701
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 21 Dec 2011, 6:42 pm

narcisa a scris:
Eu nu mă uit înainte din două motive, nu am suficient timp și mai ales nu vreau să îmi stric impresia despre film. E adevărat că e tare greu să aștept, dar cum am atâtea lucruri care mă solicită reușesc să-mi păstrez vii emoțiile și așteptările.
Iar pe Dev nu aș putea să-l uit niciodată, vorba Iulianei, mi s-a lipit de suflet ca marca de scrisoare. De fapt mai mult de retină. Dar nu garantez că nu voi sări pe Maan. E interzis undeva să-ți placă mai mulți în același timp? 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 343827


Nu e interzis. Smile Smile Oricum, o sa va placa la nebunie kiss acum lucrez la tradus epi, apoi o sa subtitrez epi de maine. Ne auzim peste ceva timp kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Dec 2011, 6:42 pm

narcisa a scris:
Eu nu mă uit înainte din două motive, nu am suficient timp și mai ales nu vreau să îmi stric impresia despre film. E adevărat că e tare greu să aștept, dar cum am atâtea lucruri care mă solicită reușesc să-mi păstrez vii emoțiile și așteptările.
Iar pe Dev nu aș putea să-l uit niciodată, vorba Iulianei, mi s-a lipit de suflet ca marca de scrisoare. De fapt mai mult de retină. Dar nu garantez că nu voi sări pe Maan. E interzis undeva să-ți placă mai mulți în același timp? 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 343827

Nu cred ca e interzis. Smile Smile Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 21 Dec 2011, 6:43 pm

iulianagl a scris:

Cred ca mandria la facut sa uite toate astea si mai ales dupa ce a aflat ce ia facut familia lui, lui Geet eu cred ca asta la orbit cel mai mult poate daca nu afla se comporta ca inainte ca un scut pt.Geet dar ceea ce s-a intamplat la intors la 360 de grade. Smile Smile Cred ca a vazut si furia in ochii lui Geet si mai ales hotararea ei de a se razbuna pe Dev si Naintara.
Deci recunoști și tu că s-a schimbat. Confirmarea asta pentru mine e o veste proastă. Maan a îndrăznit să se îndoiască de Geet. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Îl iert numai pentru faptul că și Geet a făcut la fel. Doi nebuni. Și eu și mai și. Smile Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Dec 2011, 6:44 pm

ispitutza20 a scris:


Nu e interzis. Smile Smile Oricum, o sa va placa la nebunie kiss acum lucrez la tradus epi, apoi o sa subtitrez epi de maine. Ne auzim peste ceva timp kiss

Spor la treaba iubita. kiss kiss kiss kiss Cred ca o sa uitam ce ne-a facut Maan pana acum? Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 21 Dec 2011, 6:44 pm

[quote="lica54"]Ei scumpetelor va-u placut ep??serviti ceva sa va indulciti..

Baba Ji cum arata prajiturile alea ! sad sad Baba Ji vreau si eu 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 248946 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 248946
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 21 Dec 2011, 6:45 pm

lica54 a scris:Ei scumpetelor va-u placut ep??serviti ceva sa va indulciti..

[img]]
Ce ne-am face fără tine Lica? 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 57855 Cine ne-ar mai îndulci? Că Maan lucrează din greu să ne amărască sufletele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 21 Dec 2011, 6:46 pm

narcisa a scris:
Iuliana nu-mi mai aminti, am urmărit scena de zeci de ori la rând, zile întregi.
Te rog, nu o corupe pe Alexa, las-o să termine filmul altfel fetele sigur îți pregătesc Evil or Very Mad

Don't worry, nu ma las corupta de nimic. Dar primul lucru care il fac dupa ce termin cu Geet, este sa ma uit la filmul care mi l-ati recomandat voi. kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Dec 2011, 6:47 pm

narcisa a scris:
Deci recunoști și tu că s-a schimbat. Confirmarea asta pentru mine e o veste proastă. Maan a îndrăznit să se îndoiască de Geet. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Îl iert numai pentru faptul că și Geet a făcut la fel. Doi nebuni. Și eu și mai și. Smile Smile Smile

Doi nebuni.Si noi si mai si. Smile Smile Smile Pe Geet totusi trebuie s-o intelegem dar Maan n-are nicio scuza doar faptul ca o iubeste.Dar fii atenta daca a indraznit el sa se indoiasca de ea si asa fara nici un motiv imagineaza-ti cum ar fi daca ar avea un motiv.Ce e el tafa de draci numai asa dar pai cu motive... Smile Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 21 Dec 2011, 6:48 pm

iulianagl a scris:

Spor la treaba iubita. kiss kiss kiss kiss Cred ca o sa uitam ce ne-a facut Maan pana acum? Smile Smile Smile

Nu numai ca o sa uiti. Dar o sa il si ierti, o sa il si pupi ... 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 21 Dec 2011, 6:49 pm

ispitutza20 a scris:

Don't worry, nu ma las corupta de nimic. Dar primul lucru care il fac dupa ce termin cu Geet, este sa ma uit la filmul care mi l-ati recomandat voi. kiss
Cu riscul de a lua și eu Evil or Very Mad slap recunosc că e un film care merită.
Dar numai după ce se termină Geet. Smile Smile Smile Smile Smile
Așa că mult spor la treabă. 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 155520
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Dec 2011, 6:49 pm

[quote="ispitutza20"]

Baba Ji cum te joci tu apetitul lui Alex. 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 539466 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 539466 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 539466
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Dec 2011, 6:51 pm

narcisa a scris:
Cu riscul de a lua și eu Evil or Very Mad slap recunosc că e un film care merită.
Dar numai după ce se termină Geet. Smile Smile Smile Smile Smile
Așa că mult spor la treabă. 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 155520

Stai cumintel ca te am pereche.. pe tine.. la bataie. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 21 Dec 2011, 6:52 pm

iulianagl a scris:

Doi nebuni.Si noi si mai si. Smile Smile Smile Pe Geet totusi trebuie s-o intelegem dar Maan n-are nicio scuza doar faptul ca o iubeste.Dar fii atenta daca a indraznit el sa se indoiasca de ea si asa fara nici un motiv imagineaza-ti cum ar fi daca ar avea un motiv.Ce e el tafa de draci numai asa dar pai cu motive... Smile Smile Smile Smile
Iuliana, nu mă affraid , nici nu vreau să mă gândesc cum ar reacționa dacă Geet i-ar da motiv. Dar fata noastră e cu capul pe umeri (chiar dacă cu ochii la spate Smile Smile ) și nu ar putea greși cărarea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Dec 2011, 6:54 pm



Naaarcisaaa ce frumoasa e melodia asta. 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 21 Dec 2011, 6:55 pm

iulianagl a scris:

Stai cumintel ca te am pereche.. pe tine.. la bataie. Smile Smile Smile
Împărțim și nebunia și bătaia. Smile Smile Smile
Îl împărțim și pe Maan? 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 343827
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Dec 2011, 6:56 pm

narcisa a scris:
Iuliana, nu mă affraid , nici nu vreau să mă gândesc cum ar reacționa dacă Geet i-ar da motiv. Dar fata noastră e cu capul pe umeri (chiar dacă cu ochii la spate Smile Smile ) și nu ar putea greși cărarea.


Smile Smile Smile Ai vazut ce repede a atentionat-o ca in spatele ei sunt scari.Cred ca asta la uns la inima. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 21 Dec 2011, 6:56 pm

ispitutza20 a scris:

Nu numai ca o sa uiti. Dar o sa il si ierti, o sa il si pupi ... 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 283516
Păi avem voie să-l pupăm? Și țineți asta secret? Evil or Very Mad
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Dec 2011, 6:57 pm

narcisa a scris:
Împărțim și nebunia și bătaia. Smile Smile Smile
Îl împărțim și pe Maan? 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 343827

Pai mai avem loc?Hai ca la bataie si nebunie sa zicem ca suntem primele dar la Maan? Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 5 Empty Re: 3.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum