Serialesitelenovelet
8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+8
petronela
Garo
alitheea
Alexa20
Admin_dea05
iulianagl
narcisa
Ioana Style
12 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Sam 21 Ian 2012, 9:06 pm

ispitutza20 a scris:


Mama de cand cautam melodia asta 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 244732 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 244732 Mi-a placut melodia asta mult. Dar filmul nu l-am vazut niciodata. Super

nu? eu l-am vazut de 5 ori , iar melodia asta nu stiu de cate ori am ascultat-o si mai e una , super tare te sfauiesc sa vezi filmul e super si Articolul 402 , Jos plaria pt Raj
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 21 Ian 2012, 9:06 pm

tiberici a scris:

Ne-am virusat cu toatele....cred ca deacum este epidemie....Tare ma bucur!
Alexa 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 517793 pt film! Azi ai avut examen? Ce ai facut?M-am gandit la tine si m-am rugat sa-ti fie bine...
Pe muzica lui Maria Nationale sa inchinam in cinstea noi venite un pahara 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 421862

Nu am avut astazi examen, am fost la un curs azi. Miercuri am primul examen. Dar o sa fie usoorrrrrrrrrrrrrrr. Sunt fata inteligenta 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 165638
Mersi ubita ca mi-ai tinut pumni astazi, sa mi-i tii si miercuri kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 21 Ian 2012, 9:09 pm

costina a scris:buna seara fetele....stiti voi cumva cate ep sunt? eu as vrea macar 400 Smile Smile Smile
Bună Costina, ai noroc, sunt 470 de episoade. Oricum și așa sunt puține. La ce episod ai ajuns?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Sam 21 Ian 2012, 9:09 pm

ispitutza20 a scris:

Nu am avut astazi examen, am fost la un curs azi. Miercuri am primul examen. Dar o sa fie usoorrrrrrrrrrrrrrr. Sunt fata inteligenta 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 165638
Mersi ubita ca mi-ai tinut pumni astazi, sa mi-i tii si miercuri kiss

sury si eu tii voi tine cat pot de stransi , un sfat , spune Tatal Nostru inainte de examen si totul va fi bine , Dumnezeu ajuta oamenii buni kiss kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Sam 21 Ian 2012, 9:10 pm

tiberici a scris:

Ne-am virusat cu toatele....cred ca deacum este epidemie....Tare ma bucur!
Alexa 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 517793 pt film! Azi ai avut examen? Ce ai facut?M-am gandit la tine si m-am rugat sa-ti fie bine...
Pe muzica lui Maria Nationale sa inchinam in cinstea noi venite un pahara 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 421862

Oau,multumesc!Sunt oraseanca de a ta,in sfarsit cineva pe un forum si din Constanta.
Eu v-am adus niste cockteiluri in cinstea tuturor si bineinteles a lui Maan. kiss
8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Cocktails
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 21 Ian 2012, 9:10 pm

dev_radhika a scris:

nu? eu l-am vazut de 5 ori , iar melodia asta nu stiu de cate ori am ascultat-o si mai e una , super tare te sfauiesc sa vezi filmul e super si Articolul 402 , Jos plaria pt Raj

O sa ma uit si la film. Am vazut si eu cateva filme indiene, inainte sa vad DMG
Am vazut Devdas, la care am plans 3 ore. Si am mai vazut un film care tot la fel era foarte foarte foarte misto. Dar numai tin minte cum ii zicea. kiss

kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 21 Ian 2012, 9:11 pm

alitheea a scris:Buna seara zanute kiss
Ma uit si eu la film...
Bună Nico kiss , în ultima vreme ai intrat cam puțin pe la noi. Nu te lasă treburile sau iar stai să-i analizezi pe Maan și Geet până în cele mai mici detalii?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Sam 21 Ian 2012, 9:11 pm

narcisa a scris:
Bună Costina, ai noroc, sunt 470 de episoade. Oricum și așa sunt puține. La ce episod ai ajuns?

dupa ce terminam , o luam de la capat si de fac 940 si dupa tot mai multe Smile Smile eu una asa am de gand sa fac
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 21 Ian 2012, 9:12 pm

dev_radhika a scris:

sury si eu tii voi tine cat pot de stransi , un sfat , spune Tatal Nostru inainte de examen si totul va fi bine , Dumnezeu ajuta oamenii buni kiss kiss

Asta si fac ! Imi poarta noroc daca spun Tatal nostru inainte de examen. kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Sam 21 Ian 2012, 9:12 pm

ispitutza20 a scris:

Nu am avut astazi examen, am fost la un curs azi. Miercuri am primul examen. Dar o sa fie usoorrrrrrrrrrrrrrr. Sunt fata inteligenta 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 165638
Mersi ubita ca mi-ai tinut pumni astazi, sa mi-i tii si miercuri kiss

Cu mare drag fata iubita! Doamne Doamne nu te lasa pe tine .... ca mult bine faci suratelor tale indiferent de varsta...
Te pup!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 21 Ian 2012, 9:13 pm

dev_radhika a scris:
nu ma mai satur sa ascult melodia asta Smile prea super
Bună Ioana. Același lucru îl fac și eu și vecinii mei. Azi mi-au pus și ei manele, probabil i-am înnebunit de cap Smile .
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Sam 21 Ian 2012, 9:14 pm

narcisa a scris:
Bună Nico kiss , în ultima vreme ai intrat cam puțin pe la noi. Nu te lasă treburile sau iar stai să-i analizezi pe Maan și Geet până în cele mai mici detalii?
Asa e pui , si episoadele le-am vazut pe fuga ...dar au fost ca un balsam pentru sufletul meu... 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 283516 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 283516 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 283516
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Sam 21 Ian 2012, 9:15 pm

O sa ma uit si la film. Am vazut si eu cateva filme indiene, inainte sa vad DMG
Am vazut Devdas, la care am plans 3 ore. Si am mai vazut un film care tot la fel era foarte foarte foarte misto. Dar numai tin minte cum ii zicea. kiss

kiss [/quote]

Devdas e un film foarte bun , dar sa citesti cartea , jumatete de carte am ras , jumatate am plans ... eu saptamana trecuta am terminat de citit Gora-Rabindranath Tagore, o carte super , are 102 ani de cand e scrisa , superba carte , citesc multe carti indiene


Ultima editare efectuata de catre dev_radhika in Sam 21 Ian 2012, 9:16 pm, editata de 1 ori
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 21 Ian 2012, 9:16 pm

Selin a scris:Buna seara!De 5 zile de cand am descoperit de aici acest serial numai dorm ca sa pot vedea cat mai multe episoade si am ajuns la ep 150 deja.Pana acum nu m-am uitat la seriale indiene dar pot sa spun ca asta m-a acaparat cu totul.Sunt indragostita de ei,am ras si am plans cu ei,e super serial.Multumesc celei care traduce acest serial adica ispitutza20!
:merci:
8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Cos%20cu%20Flori%20Craciun%201
Bună Selin kiss , bine ai venit, suntem foarte bucuroase de fiecare victimă pe care o face filmul mai ales că și victimele sunt foarte bucuroase să fie victimele lui Maan și ale lui Geet.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Sam 21 Ian 2012, 9:16 pm

ispitutza20 a scris:

Asta si fac ! Imi poarta noroc daca spun Tatal nostru inainte de examen. kiss

da e foarte important , eu il zic mereu , chiar si la teste
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Sam 21 Ian 2012, 9:16 pm

Bine ai venit Selin...Mie mi-a tinut contabilitatea fiul meu ...Cand am inceput sa ma uit , in 5 zile m-am uitat 85 de ore la serial... Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Sam 21 Ian 2012, 9:16 pm

Iuliana cum se chiama programul ala de sters erori? kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Sam 21 Ian 2012, 9:17 pm

alitheea a scris:Asa e pui , si episoadele le-am vazut pe fuga ...dar au fost ca un balsam pentru sufletul meu... 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 283516 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 283516 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 283516


intotdeauna ei sunt ca un balsam kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 21 Ian 2012, 9:17 pm

dev_radhika a scris:
O sa ma uit si la film. Am vazut si eu cateva filme indiene, inainte sa vad DMG
Am vazut Devdas, la care am plans 3 ore. Si am mai vazut un film care tot la fel era foarte foarte foarte misto. Dar numai tin minte cum ii zicea. kiss

kiss

Devdas e un film foarte bun , dar sa citesti cartea , jumatete de carte am ras , jumatate am plans ... eu saptamana trecuta am terminat de citit Gora-Rabindranath Tagore, o carte super , are 102 de cand e scrisa , superba carte , citesc multe carti indiene [/quote]

Exista ? affraid Superrrrrr o sa ma duc sa o cumpar si eu. Habar nu aveam. Am citit o groaza de carti, dar nu am stiut ca exista si cartea Devdas. Mersi pentru pont. Chiar o sa o caut. 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 244732 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 244732
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Ian 2012, 9:18 pm

lica54 a scris:Iuliana cum se chiama programul ala de sters erori? kiss kiss


Wise registry cleaner.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Sam 21 Ian 2012, 9:20 pm

lica54 a scris:Iuliana cum se chiama programul ala de sters erori? kiss kiss
Fetelor!
Va rog eu sunt pe langa subiect..... Unde pot vedea si eu Devdav sau DMB.....Un link ceva va rog sad
Cu toate ca nu stiu cand voi avea timp si pt ele....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Sam 21 Ian 2012, 9:20 pm

narcisa a scris:
Bună Selin kiss , bine ai venit, suntem foarte bucuroase de fiecare victimă pe care o face filmul mai ales că și victimele sunt foarte bucuroase să fie victimele lui Maan și ale lui Geet.

Buna,Narcisa!Ce sa mai zic ne si place sa fim victime noi femeile ca nu prea am vazut barbati sa se uite la astea lacrimogene.Eu pun asta pe baza romantismului.Noroc ca e cate un Maan care ne mai tine in viata. kiss
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 21 Ian 2012, 9:22 pm

lica54 a scris:Haideti sa mai servim ceva dulce..

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Tort+de+ciocolata
8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Prajitura-cu-migdale-si-glazura-de-ciocolata
Bună Lica kiss , în seara asta vă las vouă toată ciocolata, mi-am făcut o oală de ciocolată de casă și sunt plină. Dar pe cuvânt că m-am gândit și la voi în timp ce mâncam și chiar îmi propusesem să te strig să aduci și la fete niște ciocolată.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Sam 21 Ian 2012, 9:22 pm

ispitutza20 a scris:

Devdas e un film foarte bun , dar sa citesti cartea , jumatete de carte am ras , jumatate am plans ... eu saptamana trecuta am terminat de citit Gora-Rabindranath Tagore, o carte super , are 102 de cand e scrisa , superba carte , citesc multe carti indiene

Exista ? affraid Superrrrrr o sa ma duc sa o cumpar si eu. Habar nu aveam. Am citit o groaza de carti, dar nu am stiut ca exista si cartea Devdas. Mersi pentru pont. Chiar o sa o caut. 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 244732 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 244732 [/quote]

da am comandat-o de pe net , de pe Carte spirituala, ti-o recomand
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Sam 21 Ian 2012, 9:23 pm

Selin a scris:

Buna,Narcisa!Ce sa mai zic ne si place sa fim victime noi femeile ca nu prea am vazut barbati sa se uite la astea lacrimogene.Eu pun asta pe baza romantismului.Noroc ca e cate un Maan care ne mai tine in viata. kiss

Smile da ai dreptate , cate un Maan cupidon
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 20 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum