Serialesitelenovelet
8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+8
petronela
Garo
alitheea
Alexa20
Admin_dea05
iulianagl
narcisa
Ioana Style
12 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 22 Ian 2012, 6:10 pm

lica54 a scris:

Nu nu este in film...poate vrea Alexa s-au Ioana sa ne spune ce scrie in biletul care la citit..

Scuze Dadi, doar ca sunt un fel de versuri in engleza, am inteles foarte putin din ce a spus. Fetele care stiu engleza mai bine decat mine, te pot ajuta. kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Dum 22 Ian 2012, 6:19 pm

ispitutza20 a scris:

Nu e din film ! E offscreen ! Maine o sa fie o zi normala Maan Geet ! 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 283516

e de la o fana din pakistan, ii spune ce e o mare fana de a ei si ca in imaginatia sa o vede regina trandafirilor si ii zice sa zambeasca mereu, ii ureaza o zi de nastere frumoasa , o viata frumoasa plina de impliniri, cam asta ii spune in mare kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Dum 22 Ian 2012, 6:25 pm

Am pregatit ceva pentru toate, o melodie superba pe care eu o ador (Glenn Medeiros-Nothing's Gonna Change My Love-1992) cred ca o sa va aminteasca de tinerete kiss first love cheers dar acum intr-o formula noua a la GEET&MAAN -sper sa va placa
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 22 Ian 2012, 6:32 pm

dev_radhika a scris:Am pregatit ceva pentru toate, o melodie superba pe care eu o ador (Glenn Medeiros-Nothing's Gonna Change My Love-1992) cred ca o sa va aminteasca de tinerete kiss first love cheers dar acum intr-o formula noua a la GEET&MAAN -sper sa va placa


Oyye hoyyy, daca ai sti de cate ori am ascultat meldia asta in copilarie. Mama tot timpul imi punea melodia asta. Superrrrr si videoclipul si melodia si versurile.
You are so sweet kiss kiss kiss thx
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Dum 22 Ian 2012, 6:35 pm

Ioana, super, super videoclipul !!!!!!
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Dum 22 Ian 2012, 6:36 pm

ispitutza20 a scris:


Oyye hoyyy, daca ai sti de cate ori am ascultat meldia asta in copilarie. Mama tot timpul imi punea melodia asta. Superrrrr si videoclipul si melodia si versurile.
You are so sweet kiss kiss kiss thx

stiu si mama mea iubeste melodia asta , eu la fel nu ma mai satur de ea , e deosebita kiss kiss kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Dum 22 Ian 2012, 6:37 pm

petronela a scris:Ioana, super, super videoclipul !!!!!!

ma bucur ca iti place kiss kiss kiss kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Dum 22 Ian 2012, 6:39 pm

Un fragment de vis...ce te face sa visezi la nesfarsit sa nu te mai trezesti la realitate...

lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Dum 22 Ian 2012, 6:47 pm

lica54 a scris:Un fragment de vis...ce te face sa visezi la nesfarsit sa nu te mai trezesti la realitate...

asa e Dadi , dar eu sunt curioasa cine e persoana aia misterioasa, care apoi le va face rau...
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 22 Ian 2012, 6:53 pm

dev_radhika a scris:
asa e Dadi , dar eu sunt curioasa cine e persoana aia misterioasa, care apoi le va face rau...

Vivrak sau Vijrak il cheama in film. Este un obsedat care s-a indragostit de Geet in liceu, sau nu stiu unde anume. Iar de cand a plecat Geet in Delhi, a urmarit-o si i-a facut poze.
El si-a facut aparitia in film, atunci cand Maan a plecat la Londra pentru un proiect. Atunci el i-a lasat biletele, i-a facut diverse cadouri, iar cand Geet si-a dat seama ca nu era Maan, ea l-a urmarit pe acest personaj pana la o cabana, care defapt era casa lui. Acolo a vazut poza ei pusa pe perete, si scris cu sange, numele ei.

Ziua aceea, cand si-a vazut poza, este si ziua in care vine Maan acasa. Momentul este unic ! Felul in care se intalneste cu el, dupa foarte multe zile de absenta.

Iar dupa acest episod urmeaza tortura care o suporta Geet cu acest obsedat. Iar in final, Vivrak o rapeste pe Geet, Geet reuseste sa fuga si se intalneste cu Maan intr-o padure. Iar Vivrak moarte calcat de o masina.

Si dupa toata aceasta poveste ..... vine si bebelusul lor, si finalul serialului. kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Dum 22 Ian 2012, 7:00 pm

ispitutza20 a scris:

Vivrak sau Vijrak il cheama in film. Este un obsedat care s-a indragostit de Geet in liceu, sau nu stiu unde anume. Iar de cand a plecat Geet in Delhi, a urmarit-o si i-a facut poze.
El si-a facut aparitia in film, atunci cand Maan a plecat la Londra pentru un proiect. Atunci el i-a lasat biletele, i-a facut diverse cadouri, iar cand Geet si-a dat seama ca nu era Maan, ea l-a urmarit pe acest personaj pana la o cabana, care defapt era casa lui. Acolo a vazut poza ei pusa pe perete, si scris cu sange, numele ei.

Ziua aceea, cand si-a vazut poza, este si ziua in care vine Maan acasa. Momentul este unic ! Felul in care se intalneste cu el, dupa foarte multe zile de absenta.

Iar dupa acest episod urmeaza tortura care o suporta Geet cu acest obsedat. Iar in final, Vivrak o rapeste pe Geet, Geet reuseste sa fuga si se intalneste cu Maan intr-o padure. Iar Vivrak moarte calcat de o masina.

Si dupa toata aceasta poveste ..... vine si bebelusul lor, si finalul serialului. kiss

vai niki nu imi spune de final Crying or Very sad , aha am vazut eu niste scene , eu ma gandeam ca e pus de Naintara , saraca Geet , si saracul Maan pe il impusca in umar, ....pufff
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Dum 22 Ian 2012, 7:05 pm

Ok fetele , eu ma pregatesc sa merg la film , Suflete pereche, ma uit cu mama , dupa ma pregatesc pt maine , desi nu vreau , dar nu am ce sa fac trebuie sa merg si la scoala 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 1450537109 asa ca o seara frumoasa tuturor si o zi superba maine
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Dum 22 Ian 2012, 7:05 pm

Fetelor mati lasat fara cuvinte...Ioana ffrumos videoclipul...Alexa multumesc pentru descriere...deati sti cat de mult va iubesc ca pe doua nepotele ale mele....cate un buchet de trandafiri pentru fiecare si pe fiecare floare cate-o dulce sarutare...

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 0161

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 0161

as dori sa stiu care sunt florile voastre preferate..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 22 Ian 2012, 7:07 pm

dev_radhika a scris:Ok fetele , eu ma pregatesc sa merg la film , Suflete pereche, ma uit cu mama , dupa ma pregatesc pt maine , desi nu vreau , dar nu am ce sa fac trebuie sa merg si la scoala 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 1450537109 asa ca o seara frumoasa tuturor si o zi superba maine

Stai linistita, du-te si te relaxeaza la film, iar maine fii fresh pentru la scoala. Chiar daca nu ne place, trebuie sa o facem si pe asta.
Si eu am maine de invatat foarte mult. Multi 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 517793, o seara buna. Si un inceput de saptamana cat mai bun :* kiss kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 22 Ian 2012, 7:09 pm

lica54 a scris:Fetelor mati lasat fara cuvinte...Ioana ffrumos videoclipul...Alexa multumesc pentru descriere...deati sti cat de mult va iubesc ca pe doua nepotele ale mele....cate un buchet de trandafiri pentru fiecare si pe fiecare floare cate-o dulce sarutare...

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 0161

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 0161

as dori sa stiu care sunt florile voastre preferate..

Trandafiri rosii. Ii adorrrrrrr ....
Iar noi te consideram Dadi a noastra. Tu ne resfeti mereu cu dulciuri, cu vorbe frumoase. Cine nu ar vrea o bunica ca tine. kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Dum 22 Ian 2012, 7:14 pm

lica54 a scris:Fetelor mati lasat fara cuvinte...Ioana ffrumos videoclipul...Alexa multumesc pentru descriere...deati sti cat de mult va iubesc ca pe doua nepotele ale mele....cate un buchet de trandafiri pentru fiecare si pe fiecare floare cate-o dulce sarutare...

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 0161

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 0161

as dori sa stiu care sunt florile voastre preferate..

multumim Dadi , ador trandafiri sunt florile mele preferate, si noi te iubim mult kiss kiss kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Dum 22 Ian 2012, 7:15 pm

ispitutza20 a scris:

Stai linistita, du-te si te relaxeaza la film, iar maine fii fresh pentru la scoala. Chiar daca nu ne place, trebuie sa o facem si pe asta.
Si eu am maine de invatat foarte mult. Multi 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 517793, o seara buna. Si un inceput de saptamana cat mai bun :* kiss kiss

multumesc sury , la fel si tie , succes la examene, stiu ca nu iti va fi usor , dar Baba Ji te va ajuta kiss kiss kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Dum 22 Ian 2012, 7:16 pm

ispitutza20 a scris:

Trandafiri rosii. Ii adorrrrrrr ....
Iar noi te consideram Dadi a noastra. Tu ne resfeti mereu cu dulciuri, cu vorbe frumoase. Cine nu ar vrea o bunica ca tine. kiss

Uite iubire si pentru tine trandafirii preferati...

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Nnt3v46r
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 22 Ian 2012, 7:17 pm

lica54 a scris:

Uite iubire si pentru tine trandafirii preferati...

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Nnt3v46r


Dadiiii pentru trandafirii aia te iubesc si mai mult 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 283516 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 517793
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 22 Ian 2012, 7:25 pm

dev_radhika a scris:Am pregatit ceva pentru toate, o melodie superba pe care eu o ador (Glenn Medeiros-Nothing's Gonna Change My Love-1992) cred ca o sa va aminteasca de tinerete kiss first love cheers dar acum intr-o formula noua a la GEET&MAAN -sper sa va placa
Superb Ioana, iar melodia e o veche dragoste de-a mea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Dum 22 Ian 2012, 7:42 pm

narcisa a scris:
Superb Ioana, iar melodia e o veche dragoste de-a mea.

Buna iubitico!!Si pentru tine ceva ce-ti place..
8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Ice%20cream2
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Dum 22 Ian 2012, 8:15 pm

Buna seara zanute kiss , am ajuns acasa , acum ma uit la ep de azi ... kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 22 Ian 2012, 8:15 pm

lica54 a scris:

Buna iubitico!!Si pentru tine ceva ce-ti place..
8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Ice%20cream2
8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 57855 Dadi, nu refuz niciodată așa ceva, chiar dacă acum mă cam doare o măsea. 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 600626
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 22 Ian 2012, 8:17 pm

alitheea a scris:Buna seara zanute kiss , am ajuns acasa , acum ma uit la ep de azi ... kiss
Bună Nico, credeam că te-ai uitat deja când ai luat pauza. Cum a fost ziua de azi?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Ian 2012, 8:21 pm

Buna seara ladies.Gata petrecerea ma pregatesc de serial. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 30 Empty Re: 8.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum