Serialesitelenovelet
16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+8
Mirela Maria
lica54
Nicky
axxa246
mita baston
victorelalove
dubaisport
DENISA
12 participanți

Pagina 44 din 44 Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44

In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 10:53 am

victorelalove a scris:

Eu cred ca ni-l vor da ASTAZI . Pentru ca fanii au "turbat" dupa ce au "cetit" idiotenia de tips ( SI SUNT CONVINSA CA NE VOR ARATA CEARTA CU MUSTAFA SI APOI GULIIA SI KERIM ) .
Dar poate ca de aceea se si aseaza Gullia langa Kerim ...CA SA-I DEMONSTREZE CA PE EL IL IUBESTE SI CA MUSTAFA NU MAI INSEAMNA ABSOLUT NIMIC PENTRU EA . kiss
posibil VIC.....oricum se pare ca Gulli va avea o discutie cu ker si apoi vazandu-l poate suparat vrea sa-l impace asezandu-se langa el...
Mustafa dupa ce ca e adevenit un criminal mai face si pe mincinosul...dar cred ca si gulii va afla de la meltem ca ornitoringul e vinovat de moartea lui Vural
dar tu ai auzit ca Asu il sprijina in continuare pe Mustafa ?
ce o fi in capul fetei asteia ? stupid stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 11:01 am

dubaisport a scris:
posibil VIC.....oricum se pare ca Gulli va avea o discutie cu ker si apoi vazandu-l poate suparat vrea sa-l impace asezandu-se langa el...
Mustafa dupa ce ca e adevenit un criminal mai face si pe mincinosul...dar cred ca si gulii va afla de la meltem ca ornitoringul e vinovat de moartea lui Vural
dar tu ai auzit ca Asu il sprijina in continuare pe Mustafa ?
ce o fi in capul fetei asteia ? stupid stupid stupid
Parca am citit si ca-i spune Ablei ca ea pe Kerim il iubeste ...si ca nu se mai gandeste deloc la Mustafa . Dar iete ca Kero este gelos ... si-i cere sa se aseze pe pat . Daca ar spune ca nu ... iti dai seama la ce s-ar gandi ? Dar cred ca si Gullia abia asteapta sa o invite . Smile cupidon cheers

Din cate am inteles Asu va muri la nastere ( nu stiu daca este adevarat - se vorbeste in targ ) ... si astfel va fi mutata data cu procesul lui Kerim . Sa fie mai repede ...pentru ca ea era martorul principal . Si astfel iar va scapa Mustafa basma curat . Ce scenariste cretine 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 2743637754 ... ce le place sa-l faca pe Mustafa mereu "curat" . Si cica este cu mesaj social si cu dreptatea serialul asta .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 11:06 am

victorelalove a scris:
Parca am citit si ca-i spune Ablei ca ea pe Kerim il iubeste ...si ca nu se mai gandeste deloc la Mustafa .
Din cate am inteles Asu va muri la nastere ( nu stiu daca este adevarat - se vorbeste in targ ) ... si astfel va fi mutata data cu procesul lui Kerim . Sa fie mai repede ...pentru ca ea era martorul principal . .

pai Gulli ai spune lui Mukk despre dezinteresul ei fata de Mustafa ,nu Ablei
Asu moare la nastere?
pai acum e in 5 luni gravida ( doar fusese la ecograf cu soacra cu tot ) ..mai are pana naste,iar procesul lui Ker e peste 5 episoade.....nu are logica amanarea procesului.
e ceva care nu se leaga aici... 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 343827 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 343827
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 11:11 am

dubaisport a scris:

pai Gulli ai spune lui Mukk despre dezinteresul ei fata de Mustafa ,nu Ablei
Asu moare la nastere?
pai acum e in 5 luni gravida ( doar fusese la ecograf cu soacra cu tot ) ..mai are pana naste,iar procesul lui Ker e peste 5 episoade.....nu are logica amanarea procesului.
e ceva care nu se leaga aici... 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 343827 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 343827

Aaaaaaa ...deci Mukkai ? affraid affraid bounce confused De ce ei ? I-o spune vipera ca inca il mai iubeste pe Mustafa si de asta se cearta .
Asu cred ca naste prematur ... ( cica ar fi episodoul 65 ) . Sau or amana procesul odata cu moartea ei ? Ca asa au facut si cu mama lui Vural . kiss Ma doare capul in astfel de analize . Smile
Acum vreau sa ma concentrez pe Gullie in pat cu Kerim . cupidon cupidon cupidon
Ai citit : ca Kerim o intreaba daca vrea sa stea langa el pe pat . 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 11:17 am

victorelalove a scris:

Aaaaaaa ...deci Mukkai ? affraid affraid bounce confused De ce ei ? I-o spune vipera ca inca il mai iubeste pe Mustafa si de asta se cearta .
Asu cred ca naste prematur ... ( cica ar fi episodoul 65 ) . Sau or amana procesul odata cu moartea ei ? Ca asa au facut si cu mama lui Vural . kiss Ma doare capul in astfel de analize . Smile
Acum vreau sa ma concentrez pe Gullie in pat cu Kerim . cupidon cupidon cupidon
Ai citit : ca Kerim o intreaba daca vrea sa stea langa el pe pat . 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 283516
da lui Mukk ai spune...probabil ca nebuna iar o acuza pe Gulli sad sad

daca Asu naste prematur atunci e clar cu amanrea procesului..dar Ker oricum va fi disculpat ,nu-ti amintesti ca s-a gasit o urma de pantof langa Vural..care nu i se potriveste lui !!

si eu abia astept sa-i vad cum se inghesuie amandoi in patutul ala de spital Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 11:22 am

dubaisport a scris:

si eu abia astept sa-i vad cum se inghesuie amandoi in patutul ala de spital Smile Smile
Cred ca nici nu va mai fi procesul lui Kerim ...nu au cand sa-l mai dea . Daca Asu moare , se amana ...pai pana la noua data sigur se va afla ca Mustafa este cel vinovat . kiss
Si ai dreptate au gasit si urma aceea de pantof ... Mai este si tati acum langa Kerim ...si pe urmele lui Mustafa ...

Tu-ti dai seama cum va fi ?????? Si daca nici nu se vor atinge , sunt cei mai tari ... Hai sa o vedem si pe asta ... Smile Smile Smile
El pe o margine de pat ...si Gullia levitand ( probabil ) . Smile Cica ei vor dormi ... Smile Smile Smile dar eu nu cred ca vor pune geana pe geana . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 11:31 am

[quote="victorelalove"]
ti-am zis eu : scenaristele incep sa copieze secvente din Kuzey ...au ramas in pana de idei
puteau sa arate secventa asta acasa,nu la spital..sa fie totusi un pic diferit fata de celalalt serial
dar la cat de greu decurge relatia celor 2 ..a bine ca ni-i arata si la spital....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 11:36 am

Mie una imi place ca sunt la spital .
Asa ...acasa , cu Mukka pe langa ei , cred ca Gullia nu s-ar fi simtit prea bine . Pentru inceput ... este perfect .
Cred ca nu-l va lasa singur nici acasa ,( mai ales ca-l ajuta sa se si imbrace) ...pana nu se va face bine . Apoi ii va face din nou un tort , de data asta in forma de I love you ...si cu frisca . El va fi fericit , va glumi cu ea , ea va rade si va simti nevoia sa-l sarute . cupidon

Din cate stiu eu ... scenariul la FGSN este terminat din vara . Asa ca la scenariul pentru KG s-au insiprat de la FGSN ... De fapt ...l-au copiat ...daca spui ca si acolo tot la culcat la spital s-au bagat . Smile .
Dar este o diferenta ... in KG nu este Engin !!! 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 11:39 am

victorelalove a scris:
Din cate stiu eu ... scenariul la FGSN este terminat din vara . Asa ca la scenariul pentru KG s-au insiprat de la FGSN ... De fapt ...l-au copiat ...daca spui ca si acolo tot la culcat la spital s-au bagat . Smile .
Dar este o diferenta ... in KG nu este Engin !!! 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 248946
nu e nici o diferenta VIc ...se uitau la FGSN in timp ce "dormeau " la spital Smile Smile Smile ..asa ca era si engin acolo Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 11:44 am

dubaisport a scris:
nu e nici o diferenta VIc ...se uitau la FGSN in timp ce "dormeau " la spital Smile Smile Smile ..asa ca era si engin acolo Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile

Ma gandesc ce o urma sa faca dupa ce dorm in acelasi pat ?
Gullia va vorbi despre data nuntii ...apoi isi vor lua verighete . Trebuie sa-si cumpere rochie de mireasa si sper sa fie doar ea si Kerim cand o probeaza . Apoi trebuie sa il sarute si ea , apoi nunta ... si apoi mai vedem . Sunt speriati rau . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 11:53 am

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile

Ma gandesc ce o urma sa faca dupa ce dorm in acelasi pat ?
Gullia va vorbi despre data nuntii ...apoi isi vor lua verighete . Trebuie sa-si cumpere rochie de mireasa si sper sa fie doar ea si Kerim cand o probeaza . Apoi trebuie sa il sarute si ea , apoi nunta ... si apoi mai vedem . Sunt speriati rau . Smile Smile Smile
pai nu ai auzit ca va fi aceeasi rochie ? sper ca nu se apuca gulli sa o coasa si sa o spele... stupid stupid stupid
eu vreau sa-l ia de mana pe Ker si sa plece la shoppingareala prin bazar dupa verighete , rochie si costum de ginerica...ca doar pe Ker nu-l vor cununa in pluover? Smile Smile
mi-ar place sa-i vad cum se ciondanesc la verighete..pe care sa le cumpere 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 283516 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 283516 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 283516
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 11:58 am

dubaisport a scris:
pai nu ai auzit ca va fi aceeasi rochie ? sper ca nu se apuca gulli sa o coasa si sa o spele... stupid stupid stupid
eu vreau sa-l ia de mana pe Ker si sa plece la shoppingareala prin bazar dupa verighete , rochie si costum de ginerica...

In trailerul din vara erau superbi amandoi . Imi place cum este ea aranjata la par ...si imi placea camasa lui . Interesant este ca atunci cand dansau el avea si cravata ...dar cand intra in camera nu o mai are . Prevazator baiatul ... se gandeste sa nu-l spanzure soata . Smile Smile Smile

Asta vreau si eu sa vad . Cum se duc la cumparaturi pentru ei doi . Nu la praz si legaturi de marar .
Vreau ca ea sa probeze haine ... si el sa ramana mut de uimire , vreau ca sa faca poze la un aparat din acela in care ai pozele intr-un minut . Vreau sa se plimbe pe faleza si sa rada ... nu trebuie nimic complicat . Sunt de ajuns sa fie ei doi ... si totul este frumos . 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 244732


NOUL TOPIC https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t456-17-fatmagul-un-sucu-ne-general-discussions-comentarii#185711
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 44 din 44 Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum