Serialesitelenovelet
16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+8
Mirela Maria
lica54
Nicky
axxa246
mita baston
victorelalove
dubaisport
DENISA
12 participanți

Pagina 18 din 44 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Urmatorul

In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 30 Ian 2012, 11:52 am

fetelor va kiss kiss plec cu treburi
ne citim mai pe dupa-amiaza

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2095388812 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2095388812
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 30 Ian 2012, 11:56 am

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 kiss Dubai ! O zi buna !!

Voua nu vi se pare ca in poza asta fana seamana foarte bine cu Mukka ? Smile Smile Smile
16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 25ev092
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 30 Ian 2012, 11:59 am

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 318540105 Dubai
ce scumpică e fetiţa Vic
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 30 Ian 2012, 12:01 pm

DENISA a scris:
ce scumpică e fetiţa Vic
Foarte !!!!
Vad ca nici nu conteaza daca ei nu se pupa nacar . Le-au facut fanii la copii ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 30 Ian 2012, 12:26 pm

or să-şi facă şi ei Vic , dar din plastelină 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 3038640485


16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Gecce_logo

KIVANÇ TATLITUĞ, BEREN SAAT İÇİN NE SÖYLEDİ?
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Beren Saat'e tam destek!
30 Ocak 2012 09:00

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Kuzey-1jpg-090654492.

Kıvanç Tatlıtuğ, Aşk-ı Memnu dizisinden rol arkadaşı güzel oyuncu Beren Saat hakkında çıkan, "Hollywood'a gidiyor" haberlerini değerlendirdi. "Eğer böyle birşey olursa inanın çok sevinirim. Beren iyi bir oyuncu. Çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum"


http://www.gecce.com/haber/kivanc-tatlitug-beren-saat-icin-ne-soyledi-183411.html
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 30 Ian 2012, 12:34 pm

DENISA a scris:or să-şi facă şi ei Vic , dar din plastelină 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 3038640485

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 539466 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 539466 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 539466

Pentru inceput ... apoi vor vedea ca trebuie un bebel adevarat . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 30 Ian 2012, 12:35 pm

Mukk sigur se oferă să fie mamă purtătoare
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 30 Ian 2012, 12:39 pm

DENISA a scris:Mukk sigur se oferă să fie mamă purtătoare

S-o oferi ...dar nu accepta ei . Nu ai vazut cum se tot freaca pe burta ? Le ameteste copilul . Smile Smile Smile

Am inteles ca cica s-ar putea ca dupa incercarea cu "aproape de moarte Kerim ... si cum Gullia va realiza ca a fost asa de aproape sa-l piarda " ... sa avem nunta in martie .
Sa vedem ... kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 30 Ian 2012, 1:16 pm

mie Mukka doar repulsie îmi stârneşte, e anitipatică rău
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 30 Ian 2012, 2:05 pm

Denisa , mie Mukka mi se pare in plus acum . Chiar ca nu-i mai vad rostul in serial . Parca este si ea ...sa fie . 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754

Dar sigur chiar daca copii se vor muta in alta casa ( cea din padure ) Mukka si compania vor cumpara o casa langa . Sa nu care cumva sa-i lase singuri ... Smile Smile Smile

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 25f7xoh
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 30 Ian 2012, 3:56 pm

victorelalove a scris:Denisa , mie Mukka mi se pare in plus acum . Chiar ca nu-i mai vad rostul in serial . Parca este si ea ...sa fie . 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754


Vic ...mie mi se pare in plus si Rahmi dar nu au cum sa scape de ei ...
Mukk a avut rostul ei in primul sezon ..acum scenaristele se chinuie sa-i faca si ei 2-3 replici / episod
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 30 Ian 2012, 6:50 pm

Nu pot sa cred ... au spus ei ca va fi grav !!! sad sad sad sad sad
Kerimmmmmmmmmmmm !!

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 30 Ian 2012, 7:03 pm

victorelalove a scris:Nu pot sa cred ... au spus ei ca va fi grav !!! sad sad sad sad sad
Kerimmmmmmmmmmmm !!


Kerimmmmmmmmmm sad sad sad sad
a intrat in moarte clinica ,Vic affraid affraid affraid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 30 Ian 2012, 7:05 pm

dubaisport a scris:

Kerimmmmmmmmmm sad sad sad sad
a intrat in moarte clinica ,Vic affraid affraid affraid

Nu ma asteptam chiar la asta ... sad sad sad sad sad Stiam ca o sa fie grav ...dar este PREA GRAV !! sad sad sad sad sad Cum ajunsei si eu acasa ...cum uite peste ce dau . sad sad sad sad sad

Oricum ma uitam cat de bine joaca Engin . Si cat de frumusica este Fg in barca . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 30 Ian 2012, 7:07 pm

sper sa nu se termine epis cu faza asta sa ne lase in asteptare inca o saptamana

dar in moartea clinica in care e Ker ..ai spune Gulli sa nu o lase singura si se trezeste cheers afro
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 30 Ian 2012, 7:08 pm

victorelalove a scris:



Oricum ma uitam cat de bine joaca Engin . Si cat de frumusica este Fg in barca . kiss

daaa..si ninsoarea cadea peste amandoi kiss kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 30 Ian 2012, 7:10 pm

dubaisport a scris:..ai spune Gulli sa nu o lase singura si se trezeste cheers afro

Sper ca nu ...si din cate se intelege din indicii , nu se va termina asa ci cu Mustafa vrand razbunare .
Dar este prea de tot ... astia or considera ca episodul trecut a fost frumos ... si acum urmeaza prapadul ... sad sad sad sad

Cat de frumos ... Gullia ii spune ii vis sa nu o paraseasca . Crying or Very sad


Fgul: Kerim are you ok?

Fgul: Nurse help, he's getting worse, he can't breathe, do something please.

Docktor: Kerim, do you hear me?

Fgul: Kerim, answer me, kerim

Fgul: You're not going to leave me and go away? Don't go kerim...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 30 Ian 2012, 7:20 pm

victorelalove a scris:

Sper ca nu ...si din cate se intelege din indicii , nu se va termina asa ci cu Mustafa vrand razbunare .
Dar este prea de tot ... astia or considera ca episodul trecut a fost frumos ... si acum urmeaza prapadul ... sad sad sad sad

Cat de frumos ... Gullia ii spune ii vis sa nu o paraseasca . Crying or Very sad


[center][b][color=blue]Fgul: Kerim are you ok?

Fgul: Nurse help, he's getting worse, he can't breathe, do something please.

Docktor: Kerim, do you hear me?

Fgul: Kerim, answer me, kerim

Fgul: You're not going to leave me and go away? Don't go kerim...

ordinea difuzarii imaginilor nu este aceeasi si in indicii
Mustafa dupa ce va fi eliberat vrea razbunare ,considerandu-l vinovat..culmea tot pe Ker ,ca nu a fost langa mama lui cand aceasta a murit.

serialul asta are de toate ...dar nu ma asteptam la faza cu moartea clinica
sigur o viseaza pe Gulli ce-i spune sa nu-l paraseasca si se va trezi ..la inceputul ep 61 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 281600 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 281600
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 30 Ian 2012, 7:23 pm

dubaisport a scris:...dar nu ma asteptam la faza cu moartea clinica
sigur o viseaza pe Gulli ce-i spune sa nu-l paraseasca si se va trezi ..la inceputul ep 61 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 281600 16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 281600

Dar au spus ceva de moarte clinica ? sad sad sad sad sad Asta mai lipsea ...

Gullia il viseaza pe el ... este visul ei . kiss kiss kiss

Hai ca eu cred ca dupa ce nu vom vedea nimic joi ( ca va merge iar ca un mels beat netul ) se va lasa si cu plans rau de tot .
Cica vine si tata di Australia ...dar nu sta mult .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 30 Ian 2012, 7:26 pm

victorelalove a scris:

Dar au spus ceva de moarte clinica ? sad sad sad sad sad Asta mai lipsea ...

Gullia il viseaza pe el ... este visul ei . kiss kiss kiss

Hai ca eu cred ca dupa ce nu vom vedea nimic joi ( ca va merge iar ca un mels beat netul ) se va lasa si cu plans rau de tot .
Cica vine si tata di Australia ...dar nu sta mult .
n-au zis nmk de moartea clinica...asa am zis eu....
visul e al lui Kerim ,nu al Gulliei..eu asa am inteles
de fapt nu are logica sa fie al ei...el e cel care " e adormit " , in coma
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 30 Ian 2012, 7:27 pm

victorelalove a scris:


Cica vine si tata di Australia ...dar nu sta mult .
daca nu sta mult e clar ca-si revine repede Ker cupidon cupidon ...nu pleaca ala la canguri fara sa-l stie bine
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 30 Ian 2012, 7:29 pm

dubaisport a scris:
n-au zis nmk de moartea clinica...asa am zis eu....
visul e al lui Kerim ,nu al Gulliei..eu asa am inteles
de fapt nu are logica sa fie al ei...el e cel care " e adormit " , in coma

Nu , este al ei . kiss
Episodul trecut a visat el ...acum este randul Gulliei ...sa nu se supere . Smile Smile Smile There is dream on this episode...This is Fg`s dream.... ENGIN AKYUREK USA FANS

Cred ca va visa ca-l pierde ...si astfel va spune ca vrea nunta cat mai repede , dupa ce-si revine .
Poate ca prin martie ...si apoi sa te tii cu vindecatul cu "culcatul cu Kerim " ... de nu o sa planga . sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 30 Ian 2012, 7:32 pm

inseamna ca Gulli va avea visul dupa ce se va vindeca Ker
si asa cum banui si tu...de frica sa nu-l piarda ea se decide sa faca nunta
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 30 Ian 2012, 7:36 pm

dubaisport a scris:inseamna ca Gulli va avea visul dupa ce se va vindeca Ker
si asa cum banui si tu...de frica sa nu-l piarda ea se decide sa faca nunta
O sa vedem , Dubai . Mie tare imi este ca spre finalul episodului va fi rau ... sad sad sad sad sad Ea adorme si viseaza pentru scurt timp ...apoi sa trezeste speriata si cam asta este . Iar asteptam un episod sa vedem cu ce ne mai supara turcii .

Fanele il Crying or Very sad pe Kerim :
awww kerim =(

what's wrong with u baby? =(((


Groaznic ...daca ei considera ca este placut pentru o victima ca sa mai treaca si prin asa ceva ... nu ma mai mira nimic . stupid stupid stupid

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2dmem0
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 30 Ian 2012, 7:52 pm

victorelalove a scris:

Groaznic ...daca ei considera ca este placut pentru o victima ca sa mai treaca si prin asa ceva ... nu ma mai mira nimic . stupid stupid stupid

pai daca sunt in pana de idei stupid stupid stupid stupid stupid
mai bine terminau serialul prin aprilie si nu-l mai chinuiau atata pe Ker
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 16. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 44 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum