Serialesitelenovelet
9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+8
Selin
Admin_dea05
alitheea
lica54
tiberici
Ioana Style
Alexa20
iulianagl
12 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 25 Ian 2012, 10:13 pm

dev_radhika a scris:Acum va las, o seara placuta si noapte buna kiss kiss kiss mai vorbim maine
Noapte bună Ioana. Somn ușor. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mier 25 Ian 2012, 10:15 pm

narcisa a scris:
Noapte bună Ioana. Somn ușor. kiss
mersi la fel si voua kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 25 Ian 2012, 10:15 pm

iulianagl a scris:


Ti-au plecat musafirii?
Da, dar n-au luat și treburile mele cu ei. sad
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 25 Ian 2012, 10:15 pm

Bună seara Selin. Văd că ai venit cu multe poze frumoase.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Mier 25 Ian 2012, 10:16 pm

dev_radhika a scris:

exista , dar foarte putini se pot sacrifica din dragoste, am dreptate nu?

Ai dreptate dar si sacrificiul asta nu vine numai de la unul din parteneri si atunci cand intradevar exista dragoste nu vezi pe nimeni in jurul tau.Eu iti spun din experienta proprie si niciodata nu stii ce te asteapta ziua de maine.Am filozofat putin dar cred ca daca as vrea si eu as putea sa scriu o carte sau sa fac un film cu viata mea tumultuasa si de care nu-mi pare rau ca am trait-o din plin.
slap
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Ian 2012, 10:17 pm

narcisa a scris:
Da, dar n-au luat și treburile mele cu ei. sad

Pai trebuia sa le faci cado' daca tot au venit la tine asa ca sa nu plece cu mana goala.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Mier 25 Ian 2012, 10:19 pm

ispitutza20 a scris:

Smile Smile Ooooo daaaa ..... Smile Smile Hai ca mai facut sa rad. Un asa program vreau si eu Smile Smile Eu credeam ca vrei sa traduci u Smile Smile
\

Pai da na eu una indiana chiar nu stiu cu toate ca are cele mai multe cuvinte din engleza restul ce fac cu ele....improvizez? Smile Smile Smile
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 25 Ian 2012, 10:21 pm

dev_radhika a scris:

poi nimeni, acum banu' e la putere, dragostea nu prea mai exista si asta e trist
Copila ...cine ti-a spus tie asa ceva ...Dragostea exista ...si e minunata ...Nu toata lumea priveste prin prisma banilor ...Doar priveste atenta in jur , si vei vedea ca e asa...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Ian 2012, 10:22 pm

alitheea a scris:Copila ...cine ti-a spus tie asa ceva ...Dragostea exista ...si e minunata ...Nu toata lumea priveste prin prisma banilor ...Doar priveste atenta in jur , si vei vedea ca e asa...


Smile Smile Cred ca esti indragostita.. I love you
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Mier 25 Ian 2012, 10:23 pm

narcisa a scris:Bună seara Selin. Văd că ai venit cu multe poze frumoase.

Buna,Narcisa!Am gasit si eu cate ceva tot umbland dupa Maan pe net ca asa sa se mai stinga dorul de el pana traduce Alex urmatorul episod ca acum ma dau mare ca pot sa barfesc cu voi daca am ajuns la zi cu episoadele.
9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Decomdr
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 25 Ian 2012, 10:25 pm

dev_radhika a scris:

exista , dar foarte putini se pot sacrifica din dragoste, am dreptate nu?
Cel care e in stare sa se sacrifice in dragoste , o merita cu prisosinta , cel care nu e dispus sa o faca, nu simte adevarata dragoste , doar o minciuna...asa ca mai bine o lasa balta...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 25 Ian 2012, 10:25 pm

narcisa a scris:Alexa, felicitări pentru examenul de astăzi și pentru câinele tău. E grozav de frumos. Cum îl cheamă?

LORD 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 283516 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 25 Ian 2012, 10:27 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Cred ca esti indragostita.. I love you
Smile Smile Smile na , m-ai facut sa rad...Tocmai am tras o urlatura in casa de indragostita ce sunt... 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 539466 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 539466 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 539466
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Ian 2012, 10:28 pm

alitheea a scris: Smile Smile Smile na , m-ai facut sa rad...Tocmai am tras o urlatura in casa de indragostita ce sunt... 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 539466 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 539466 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 539466

Dar pe cine te-ai razbunat?Cine nu ti-a facut pe plac? Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 25 Ian 2012, 10:29 pm

Alexa , felicitari pt examen...Tine-o tot asa ca trece ea si sesiunea ... kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Ian 2012, 10:30 pm

ispitutza20 a scris:

LORD 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 283516 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 283516

Eu nu te felicit pt. ca stiu ca esti o invingatoare asa ca...keep it up dear. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 25 Ian 2012, 10:30 pm

iulianagl a scris:

Dar pe cine te-ai razbunat?Cine nu ti-a facut pe plac? Smile Smile
Oare pe cine ...cu doi barbati in casa ... Smile Dar stii care e treaba ...nu ma iau in serios... Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Mier 25 Ian 2012, 10:31 pm

alitheea a scris:Cel care e in stare sa se sacrifice in dragoste , o merita cu prisosinta , cel care nu e dispus sa o faca, nu simte adevarata dragoste , doar o minciuna...asa ca mai bine o lasa balta...

Bine punctat,Alitheea!Sa nu creada fetisoarele astea ca daca ai bani nu poti sa ai si dragoste si invers.Dragostea trebuie cautata bine dar bineinteles ca asa cum zice si Geet in film destinul e unul.
Ce-am patit stupid dar cu voi nu pot sa nu-mi dau drumul la sentimente,poate ptr.ca sunt o foarte mare aparatoare a dragostei. kiss
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Ian 2012, 10:32 pm

alitheea a scris:Oare pe cine ...cu doi barbati in casa ... Smile Dar stii care e treaba ...nu ma iau in serios... Smile Smile Smile

Pai ei n-au auzit de Sf Sisoe?Ia explicale cum sta treaba?Doamne eu am noroc ca o am pe maica-mea cu mine ca altfel cred ca s fi si eu ca si tine. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 25 Ian 2012, 10:32 pm

Selin a scris:

Bine punctat,Alitheea!Sa nu creada fetisoarele astea ca daca ai bani nu poti sa ai si dragoste si invers.Dragostea trebuie cautata bine dar bineinteles ca asa cum zice si Geet in film destinul e unul.
Ce-am patit stupid dar cu voi nu pot sa nu-mi dau drumul la sentimente,poate ptr.ca sunt o foarte mare aparatoare a dragostei. kiss
Simt ca gandim la fel... kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 25 Ian 2012, 10:32 pm

alitheea a scris:Alexa , felicitari pt examen...Tine-o tot asa ca trece ea si sesiunea ... kiss

Dap ! Eu sunt o studenta foarte silitoare. Pana acum nu am avut nicio restanta Question Question Bine, cui spun asta, ma considera o tocilara dar pentru mine este o mandrie. 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 92073 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 92073
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Mier 25 Ian 2012, 10:33 pm

alitheea a scris:Oare pe cine ...cu doi barbati in casa ... Smile Dar stii care e treaba ...nu ma iau in serios... Smile Smile Smile

slap Asta face parte din scenariu..... Smile Smile Smile
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 25 Ian 2012, 10:34 pm

iulianagl a scris:

Pai ei n-au auzit de Sf Sisoe?Ia explicale cum sta treaba?Doamne eu am noroc ca o am pe maica-mea cu mine ca altfel cred ca s fi si eu ca si tine. Smile Smile Smile
Eu am ajuns la 20.00 de la firma si treaba ma astepta pe mine si acasa ... 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 2743637754 , asa ca le-am urmat exemplul si m-am asezat la calculator , poate se face singura la noapte... Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 25 Ian 2012, 10:35 pm

ispitutza20 a scris:

Dap ! Eu sunt o studenta foarte silitoare. Pana acum nu am avut nicio restanta Question Question Bine, cui spun asta, ma considera o tocilara dar pentru mine este o mandrie. 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 92073 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 92073
Lasa-i sa creada ce vor ...important este ce crezi si simti tu ... kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 25 Ian 2012, 10:38 pm

Selin a scris:

Bine punctat,Alitheea!Sa nu creada fetisoarele astea ca daca ai bani nu poti sa ai si dragoste si invers.Dragostea trebuie cautata bine dar bineinteles ca asa cum zice si Geet in film destinul e unul.
Ce-am patit stupid dar cu voi nu pot sa nu-mi dau drumul la sentimente,poate ptr.ca sunt o foarte mare aparatoare a dragostei. kiss

Eu cred in dragoste, nu in bani. Evident ca fara bani nu poti face nimic in viata, dar eu una nu m-as uita la un baiat pentru bani. Daca vreau bani, muncesc, nu trebuie sa imi dea cineva.

Si eu sunt o aparatoare a dragostei, pentru ca este un sentiment foarte frumos si profund.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 12 Empty Re: 9.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum