Serialesitelenovelet
14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

+10
DENISA
nutzi
Admin_dea05
iulianagl
Alexa20
petronela
narcisa
Garo
tiberici
lica54
14 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 10:29 pm

lica54 a scris:

Mie mai mult mi-au placut ep pana la nunta erau mai multe scene intre ei era mai palpitant....,mai imi plac ep cand se duce el dupa ea si se angajeaza ca sofer la matusa ei pana cand isi perde el memoria.. kiss kiss
Și mie mi-au plăcut, îmi plac și acestea dar vreau mai mult Maan și Geet împreună, ei reprezintă farmecul filmului, dar poate au obosit, au fost episoade când au jucat doar ei doi, cât să ducă și ei filmul în spate.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 10:34 pm

narcisa a scris:
Și mie mi-au plăcut, îmi plac și acestea dar vreau mai mult Maan și Geet împreună, ei reprezintă farmecul filmului, dar poate au obosit, au fost episoade când au jucat doar ei doi, cât să ducă și ei filmul în spate.


hai lasa nu le mai plange de mila ca de aceea au luat o caruta de bani sa ne bucure pe noi.Sa munceasca asa cum muncesti, tu, eu si altii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 06 Mar 2012, 11:01 pm

lica54 a scris:

Mie mai mult mi-au placut ep pana la nunta erau mai multe scene intre ei era mai palpitant....,mai imi plac ep cand se duce el dupa ea si se angajeaza ca sofer la matusa ei pana cand isi perde el memoria.. kiss kiss

Scene tandre nu vom mai avea foarte curand.
Vor fi cateva episoade amuzante pe parcurs, cand vrea Geet sa ii pregateasca o surpriza lui Maan pentru Holi. Sa vezi ce armata face Geet cu servitorii Smile Smile

Iar apoi, o sa mai avem niste scene frumusele, dar o sa treaca multe episaode pana atunci sad sad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 06 Mar 2012, 11:07 pm

iulianagl a scris:


Pai ce sa mai spuna e guilty as charged si gata verdictul.Intr-adevar nu trebuia sa se nasca dar puteau gasi alta solutie.

Eu nu cred ca este atat de vinovata pe cat se pare, pana la urma asa a fost voia lui Dz. A primit telefon de la Maan din greseala, iar ea s-a speriat, si a luat-o la fuga.
Oricum trebuie sa recunoastem ca acel copil a rezistat eroic atatea episoade.

A fugarit-o fratisu cu gasca lui de criminali, a stresat-o la maxim Maan cat a lucrat la birou, era sa fie sufocata de fratisu in baie, sa o stranga de gat, iar apoi ii spune doctora sa nu o mai streseze nimic si in schimb este din ce in ce mai stresata de circumstante.

Mie una imi place scenariul, a ales bine momentul. Este timpul sa se schimbe ceva si sa revina amuzantul nostru de la inceput, pentru ca dupa toata tragedia asta o sa vina si o vreme foarte frumaosaaaaaaaaaaaaaa abia astepttttttt 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 918686

Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 11:09 pm

Alexa20 a scris:

Eu nu cred ca este atat de vinovata pe cat se pare, pana la urma asa a fost voia lui Dz. A primit telefon de la Maan din greseala, iar ea s-a speriat, si a luat-o la fuga.
Oricum trebuie sa recunoastem ca acel copil a rezistat eroic atatea episoade.

A fugarit-o fratisu cu gasca lui de criminali, a stresat-o la maxim Maan cat a lucrat la birou, era sa fie sufocata de fratisu in baie, sa o stranga de gat, iar apoi ii spune doctora sa nu o mai streseze nimic si in schimb este din ce in ce mai stresata de circumstante.

Mie una imi place scenariul, a ales bine momentul. Este timpul sa se schimbe ceva si sa revina amuzantul nostru de la inceput, pentru ca dupa toata tragedia asta o sa vina si o vreme foarte frumaosaaaaaaaaaaaaaa abia astepttttttt 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 918686


Chiar foarte eroic cu toate ca eu una chiar nu l-am vrut.Dar scenariul putea fi altfel daca vroiau, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 11:12 pm

petronela a scris:Nu stiu...dar eu cred ca totusi acel copil/nepot pentru Maan nu trebuia sa se nasca...stupida scena...si vinovata...n-au avut alta inspiratie... sad
Narcisa da o parere...nici eu nu am inspiratie... sad
Scena cu căderea lui Geet pe scări îmi aduce aminte de mine când eram însărcinată în luna a opta și am căzut pe burtă cât eram de lungă în curtea mânăstirii Cozia. Slavă Domnului nu s-a întâmplat nimic, era să-mi rup doar două degete. N-am nici o inspirație pentru o astfel de scenă, am observat doar că Devul ăsta nou n-a ridicat-o pe Geet în brațe, la cât e de străveziu cred că nici nu poate. Dacă era Dev al meu o ducea în brațe până la spital, e atât de puternic. 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 283516
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mar 06 Mar 2012, 11:13 pm

[quote="Alexa20"]
Dezbaterile sunt in toi...imi place...s-a mai animat forumul..era prea liniste... Smile
fac si eu ca tine... abia astept vremurile frumoase....si amuzante...stiu ca mai e dar..culmea , de data asta chiar am rabdare... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 11:15 pm

Alexa20 a scris:

Scene tandre nu vom mai avea foarte curand.
Vor fi cateva episoade amuzante pe parcurs, cand vrea Geet sa ii pregateasca o surpriza lui Maan pentru Holi. Sa vezi ce armata face Geet cu servitorii Smile Smile

Iar apoi, o sa mai avem niste scene frumusele, dar o sa treaca multe episaode pana atunci sad sad
Chiar dacă nu vor fi tandre măcar să fie cu ei doi. Și Adi a apărut prea puțin în ultimul timp. Bine în schimb că a apărut Baba Gujar, să mor dacă n-am avut în cap toată ziua numai numele ăsta, Baba Gujar, Baba Gujar, am început să-i strig și pe ai mei așa. stupid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mar 06 Mar 2012, 11:17 pm

narcisa a scris:
Scena cu căderea lui Geet pe scări îmi aduce aminte de mine când eram însărcinată în luna a opta și am căzut pe burtă cât eram de lungă în curtea mânăstirii Cozia. Slavă Domnului nu s-a întâmplat nimic, era să-mi rup doar două degete. N-am nici o inspirație pentru o astfel de scenă, am observat doar că Devul ăsta nou n-a ridicat-o pe Geet în brațe, la cât e de străveziu cred că nici nu poate. Dacă era Dev al meu o ducea în brațe până la spital, e atât de puternic. 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 283516
Wow..ce posesiva esti..Dev al meu...ce zici daca trag si eu cu ochiul la el...de cand ma uit pe la primele episoade chiar incepe sa-mi placa... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 11:18 pm

narcisa a scris:
Scena cu căderea lui Geet pe scări îmi aduce aminte de mine când eram însărcinată în luna a opta și am căzut pe burtă cât eram de lungă în curtea mânăstirii Cozia. Slavă Domnului nu s-a întâmplat nimic, era să-mi rup doar două degete. N-am nici o inspirație pentru o astfel de scenă, am observat doar că Devul ăsta nou n-a ridicat-o pe Geet în brațe, la cât e de străveziu cred că nici nu poate. Dacă era Dev al meu o ducea în brațe până la spital, e atât de puternic. 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 283516

Doamne Dumnezeule, ce noroc ai avut.Dumnezeu a fost cu tine.Eu am fost fata foarte cuminte ca asa mi-a ordonat Domn' profesor Pelinescu.In afar de pofte, varsaturi si un cutremur mic n-am trecut prin greu. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 11:19 pm

iulianagl a scris:

Chiar foarte eroic cu toate ca eu una chiar nu l-am vrut.Dar scenariul putea fi altfel daca vroiau, nu?
Ce n-ai vrut, pe bebele lui Dev? Nici eu nu l-am vrut pentru Geet. Să-i facă Maan unul ca să nu mai existe momente ca cel de la spital când a trebuit să semneze tatăl copilului și nu știa care să îndrăznească.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 11:21 pm

petronela a scris:
Wow..ce posesiva esti..Dev al meu...ce zici daca trag si eu cu ochiul la el...de cand ma uit pe la primele episoade chiar incepe sa-mi placa... Smile Smile
Poți să te uiți dar să nu pui mâna 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 67332 , asta e regula.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 06 Mar 2012, 11:23 pm

narcisa a scris:
Ce n-ai vrut, pe bebele lui Dev? Nici eu nu l-am vrut pentru Geet. Să-i facă Maan unul ca să nu mai existe momente ca cel de la spital când a trebuit să semneze tatăl copilului și nu știa care să îndrăznească.

Ar fi fost destul de ciudat daca se nastea copilul acesta. In felul acesta nu l-ar fi iertat pe Dev niciodata.

Mai bine ca s-a intamplat asa, sufera nitel acum si ii trece. Iar scene cu Adi o sa aveti din ce in ce mai multe in urmatoarea parte. Si o sa fie foarteeee amuzanttttttt Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 11:24 pm

narcisa a scris:
Ce n-ai vrut, pe bebele lui Dev? Nici eu nu l-am vrut pentru Geet. Să-i facă Maan unul ca să nu mai existe momente ca cel de la spital când a trebuit să semneze tatăl copilului și nu știa care să îndrăznească.

Exact.Chiar mi-a parut rau cand am auzit ca e gravida.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 11:24 pm

iulianagl a scris:

Doamne Dumnezeule, ce noroc ai avut.Dumnezeu a fost cu tine.Eu am fost fata foarte cuminte ca asa mi-a ordonat Domn' profesor Pelinescu.In afar de pofte, varsaturi si un cutremur mic n-am trecut prin greu. Smile Smile
Eu pofte din astea ca a lui Geet chiar n-am avut. În schimb când treceam prin față la KFC și simțeam mirosul de prăjeli îmi venea o greață pe care o simțeam zile întregi doar când mă gândeam la respectivul fast-food.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 06 Mar 2012, 11:28 pm

va era dor ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 11:30 pm

Alexa20 a scris:va era dor ? []
Și încă ce dor 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 283516 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 283516 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 283516 . Are un corp foarte frumos.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mar 06 Mar 2012, 11:31 pm

narcisa a scris:
Poți să te uiți dar să nu pui mâna 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 67332 , asta e regula.
Ce inseamna sa nu pun mana ? unde ? toate regulile sunt facute si pentru a nu fi respectate...eventual pot primi o ...mustrare... Question
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 06 Mar 2012, 11:36 pm

petronela a scris:
Ce inseamna sa nu pun mana ? unde ? toate regulile sunt facute si pentru a nu fi respectate...eventual pot primi o ...mustrare... Question

Fetelor eu va las, ma duc la culcare ca sunt cam obosita.
Ne vedem maine si pregatiti-va batistele. kiss 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 517793 si noapte buna
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 11:40 pm

Alexa20 a scris:

Fetelor eu va las, ma duc la culcare ca sunt cam obosita.
Ne vedem maine si pregatiti-va batistele. kiss 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 517793 si noapte buna
Noapte bună Alexa kiss . A venit primăvara, i-ai dat jos cămașa lui Maan. Nu-mi rămâne decât să aștept vara.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mar 06 Mar 2012, 11:43 pm

Va pupic si eu de noapte buna ! kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 11:43 pm

petronela a scris:
Ce inseamna sa nu pun mana ? unde ? toate regulile sunt facute si pentru a nu fi respectate...eventual pot primi o ...mustrare... Question
Asta doar la prima abatere. Cum nu știi ce înseamnă să nu pui mâna? Ai uitat ce ți-am povestit despre sfârcurile lui Maan? N-ai voie să faci așa ceva cu Dev. Cel vechi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 11:45 pm

petronela a scris:Va pupic si eu de noapte buna ! kiss kiss
Te grăbești să pleci să nu-ți dau mustrarea nu-i așa? E clar că ești vinovată.
Noapte bună cu vise plăcute. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Mar 06 Mar 2012, 11:47 pm

Dragalaselor somn usor vise placute cine vreti voi sa va sarute si pe fata si pe frunte kiss kiss kiss kiss

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 689c69d814.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Fa23286a
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 11:47 pm

narcisa a scris:
Noapte bună Alexa kiss . A venit primăvara, i-ai dat jos cămașa lui Maan. Nu-mi rămâne decât să aștept vara.


Vara?Ce sa-i mai dea jos.Pantalonii? Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 2 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum