Serialesitelenovelet
14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

+10
DENISA
nutzi
Admin_dea05
iulianagl
Alexa20
petronela
narcisa
Garo
tiberici
lica54
14 participanți

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 26 Mar 2012, 9:35 pm

tiberici a scris:

Multumim frumos Alex! Smile
aveam o dilema sa pun inf. de pe yt referitoare la ep. 293,294 sau nu....? imi era teama ca te superi ca inf eu fetele....


O chiar nu ma supar deloc. Esti libera sa postezi orice informatii vrei tu. Pe mine nu ma deranjeaza cu absolut nimic.
kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 26 Mar 2012, 10:16 pm

Fetelor...m-am minunat grozav cum de nu i-au crapat blugii lui Maan de la atatea figuri.. Smile si la cat de stramti erau.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Lun 26 Mar 2012, 10:27 pm

petronela a scris:Fetelor...m-am minunat grozav cum de nu i-au crapat blugii lui Maan de la atatea figuri.. Smile si la cat de stramti erau.. Smile Smile

Da Petro..nici blugii si nici slitul..... Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 26 Mar 2012, 10:30 pm

Buna seara fetelor!In sfarsit m-am intors acasa!!! Sunt tare curioasa ce-au mai facut dragutii nostri asa ca dau fuguta si ma uit la episoadele care au fost postate saptamana asta .Nu am liniste pana nu voi fi la zi cu ele.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 26 Mar 2012, 10:32 pm

Admin_dea05 a scris:Buna seara fetelor!In sfarsit m-am intors acasa!!! Sunt tare curioasa ce-au mai facut dragutii nostri asa ca dau fuguta si ma uit la episoadele care au fost postate saptamana asta .Nu am liniste pana nu voi fi la zi cu ele.
Bine ai revenit ! kiss kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 26 Mar 2012, 10:44 pm

petronela a scris:[
Bine ai revenit ! kiss kiss kiss
Buna.Petronela, prima poza din semnatura de unde este? E tot din film?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 26 Mar 2012, 10:50 pm

Admin_dea05 a scris:Buna.Petronela, prima poza din semnatura de unde este? E tot din film?
E de la Star Parivaar ...Arnav si Khushi.....imi plac mult imbratisarile lor..la amandoua cuplurile... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 26 Mar 2012, 10:59 pm

petronela a scris:[
E de la Star Parivaar ...Arnav si Khushi.....imi plac mult imbratisarile lor..la amandoua cuplurile... kiss
Aaa eu credeam ca-i tot Drashti si Gurmeet.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 26 Mar 2012, 11:27 pm

Alex uite ce am gasit.
http://www.peteava.ro/id-814617-inna-ai-se-eu-te-pego-la-bamba-live-the-show
O versiune mai faina.
Noapte buna tuturor. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Lun 26 Mar 2012, 11:44 pm

Dragalaselor 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 517793 de noapte buna!Maine plec la plimbare merg la tara sa mai eau putin aer ne auzim maine seara....sa aveti parte de o noapte de vis...

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Gif_animate_buonanotte_0714.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Gif_animate_buonanotte_02
14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Pizapcom13311005075461
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 27 Mar 2012, 12:12 am

Noapte bună și pe această alee. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 27 Mar 2012, 1:12 am

Noapte buna fetelor!am ajuns la ep 289 ..gata nu mai pot mi se inchid felinarele 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 1742856061
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 27 Mar 2012, 2:55 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mar 27 Mar 2012, 8:18 am

Buna dimineata zanute kiss
Sa avem o zi frumoasa kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 27 Mar 2012, 10:42 am

Buna dimi!

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Tumblr_m0p3zp89ug1rrvwjjo2_250
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mar 27 Mar 2012, 4:22 pm

buna fetelor, imi cer mii de scuze ca nu mai trec pe aici , am mari probleme in viata personala,de cateva saptamani, cand ajung acasa nu fac altceva decat sa Crying or Very sad, iubitul meu a fost diagnosticat cu cancer , deodata i s-a facut rau, avea dureri groaznice, si a mers la medic, pana atunci nu avusese nimic , era perfect sanatos, la control i s-a spus ca are o tumore pe coloana vertebrala, totul s-a intamplat foarte repede, de doua saptamani face citostatice, i-a picat si parul , e distrus si eu la fel , nu va spun cat de greu imi este in fata lui sa zambesc si sa il bine-dispun, stau mai tot timpul cu el, glumesc, rad , acum e mai bine , s-a impacat cu ideea oarecum , medicul mi-a sp ca prezenta mea il ajuta foarte mult, el in acest moment e la tratament , eu maine am o inspectie la franceza si am venit sa ma pregatesc , si mi-am amintit de voi, asa ca m-am gandit sa va povestesc si voua sa nu credeti ca sunt suparata sau altceva, uneori viata ne mai trage si cate o palma mai grea, dar eu cred in Dumnezeu si ma rog Lui , sper sa se termine cat mai repede cosmarul asta , sper sa nu fie nevoie de operatie ,sper ca totul sa fie bine ...va pup si aveti grija de voi , voi mai trece curand pe aici
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 5:12 pm

♥️Ioana♥️ a scris:buna fetelor, imi cer mii de scuze ca nu mai trec pe aici , am mari probleme in viata personala,de cateva saptamani, cand ajung acasa nu fac altceva decat sa Crying or Very sad, iubitul meu a fost diagnosticat cu cancer , deodata i s-a facut rau, avea dureri groaznice, si a mers la medic, pana atunci nu avusese nimic , era perfect sanatos, la control i s-a spus ca are o tumore pe coloana vertebrala, totul s-a intamplat foarte repede, de doua saptamani face citostatice, i-a picat si parul , e distrus si eu la fel , nu va spun cat de greu imi este in fata lui sa zambesc si sa il bine-dispun, stau mai tot timpul cu el, glumesc, rad , acum e mai bine , s-a impacat cu ideea oarecum , medicul mi-a sp ca prezenta mea il ajuta foarte mult, el in acest moment e la tratament , eu maine am o inspectie la franceza si am venit sa ma pregatesc , si mi-am amintit de voi, asa ca m-am gandit sa va povestesc si voua sa nu credeti ca sunt suparata sau altceva, uneori viata ne mai trage si cate o palma mai grea, dar eu cred in Dumnezeu si ma rog Lui , sper sa se termine cat mai repede cosmarul asta , sper sa nu fie nevoie de operatie ,sper ca totul sa fie bine ...va pup si aveti grija de voi , voi mai trece curand pe aici


Buna ziua tuturor.
Ioana iubita e tragic cand auzi asa ceva mai ales la cineva foarte tanar.Sincer imi pare nespus de rau trebuie sa nu-ti pierzi speranta si credinta in Dumnezeu.Si viata dupa cum se vede ne mai trezeste din cand in cand.Inca odata Dumnezeu sa va ajute si aveti grija de voi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 27 Mar 2012, 5:45 pm

Hey fetelor am aparut si eu v-am postat episoadele episodul 295 il gasiti pe youtube, iar in descrierea lui gasiti link-ul pentru episodul 296. episoadele 297 pana la 300, vor fi postate pe celalat site, pentru ca pe youtube incalc drepturile de proprietate. Smile Vizionare placuta
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Garo Mar 27 Mar 2012, 5:49 pm

♥️Ioana♥️ a scris:buna fetelor, imi cer mii de scuze ca nu mai trec pe aici , am mari probleme in viata personala,de cateva saptamani, cand ajung acasa nu fac altceva decat sa Crying or Very sad, iubitul meu a fost diagnosticat cu cancer , deodata i s-a facut rau, avea dureri groaznice, si a mers la medic, pana atunci nu avusese nimic , era perfect sanatos, la control i s-a spus ca are o tumore pe coloana vertebrala, totul s-a intamplat foarte repede, de doua saptamani face citostatice, i-a picat si parul , e distrus si eu la fel , nu va spun cat de greu imi este in fata lui sa zambesc si sa il bine-dispun, stau mai tot timpul cu el, glumesc, rad , acum e mai bine , s-a impacat cu ideea oarecum , medicul mi-a sp ca prezenta mea il ajuta foarte mult, el in acest moment e la tratament , eu maine am o inspectie la franceza si am venit sa ma pregatesc , si mi-am amintit de voi, asa ca m-am gandit sa va povestesc si voua sa nu credeti ca sunt suparata sau altceva, uneori viata ne mai trage si cate o palma mai grea, dar eu cred in Dumnezeu si ma rog Lui , sper sa se termine cat mai repede cosmarul asta , sper sa nu fie nevoie de operatie ,sper ca totul sa fie bine ...va pup si aveti grija de voi , voi mai trece curand pe aici
Dumnezeu sa va ocroteasca si sa fie alaturi de voi!...sa nu va pierdeti speranta si multa tarie sufleteasca!...sa nu uiti,Ioana ca noi suntem alaturi de tine,adica alaturi de amindoi...sa auzim numai de bine!.. 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 155656 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 27 Mar 2012, 5:51 pm

♥️Ioana♥️ a scris:buna fetelor, imi cer mii de scuze ca nu mai trec pe aici , am mari probleme in viata personala,de cateva saptamani, cand ajung acasa nu fac altceva decat sa Crying or Very sad, iubitul meu a fost diagnosticat cu cancer , deodata i s-a facut rau, avea dureri groaznice, si a mers la medic, pana atunci nu avusese nimic , era perfect sanatos, la control i s-a spus ca are o tumore pe coloana vertebrala, totul s-a intamplat foarte repede, de doua saptamani face citostatice, i-a picat si parul , e distrus si eu la fel , nu va spun cat de greu imi este in fata lui sa zambesc si sa il bine-dispun, stau mai tot timpul cu el, glumesc, rad , acum e mai bine , s-a impacat cu ideea oarecum , medicul mi-a sp ca prezenta mea il ajuta foarte mult, el in acest moment e la tratament , eu maine am o inspectie la franceza si am venit sa ma pregatesc , si mi-am amintit de voi, asa ca m-am gandit sa va povestesc si voua sa nu credeti ca sunt suparata sau altceva, uneori viata ne mai trage si cate o palma mai grea, dar eu cred in Dumnezeu si ma rog Lui , sper sa se termine cat mai repede cosmarul asta , sper sa nu fie nevoie de operatie ,sper ca totul sa fie bine ...va pup si aveti grija de voi , voi mai trece curand pe aici

Buna Ioana, chiar ma gandeam al tine de ce numai treci pe aici, si nici pe forum la tine nu te-am prea mai vazut.
Imi pare nespus de rau de ce ti se intampla, nu as vrea sa trec prin asa ceva vreodata. Fii puternica si ai incredere in Dumnezeu, El o sa te ajute. Si eu am avut un familie un caz de cancer, dar eram mult prea micuta, iar persoana care a murit nu imi era foarte draga. Oricine ar fi distrus sa stie ca are cancer si ca trebuie sa faca citostatice si restul, este foarte greu pentru el. Fi alaturi de el si sustine-l.
Sincer m-ai lasat cu gura casacata, nu ma asteptam la asta. Mult curaj ....
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mar 27 Mar 2012, 5:56 pm

iulianagl a scris:


Buna ziua tuturor.
Ioana iubita e tragic cand auzi asa ceva mai ales la cineva foarte tanar.Sincer imi pare nespus de rau trebuie sa nu-ti pierzi speranta si credinta in Dumnezeu.Si viata dupa cum se vede ne mai trezeste din cand in cand.Inca odata Dumnezeu sa va ajute si aveti grija de voi.

multumesc iuliana , cred in Dumnezeu , ma rog Lui in fiecare seara sa ne dea putere si sa il salveze de la aceasta boala
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mar 27 Mar 2012, 5:57 pm

Garo a scris:
Dumnezeu sa va ocroteasca si sa fie alaturi de voi!...sa nu va pierdeti speranta si multa tarie sufleteasca!...sa nu uiti,Ioana ca noi suntem alaturi de tine,adica alaturi de amindoi...sa auzim numai de bine!.. 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 155656 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 155656

multumesc mult pt incurajari
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 5:57 pm

Alexa20 a scris:Hey fetelor am aparut si eu v-am postat episoadele episodul 295 il gasiti pe youtube, iar in descrierea lui gasiti link-ul pentru episodul 296. episoadele 297 pana la 300, vor fi postate pe celalat site, pentru ca pe youtube incalc drepturile de proprietate. Smile Vizionare placuta


kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mar 27 Mar 2012, 6:03 pm

Alexa20 a scris:

Buna Ioana, chiar ma gandeam al tine de ce numai treci pe aici, si nici pe forum la tine nu te-am prea mai vazut.
Imi pare nespus de rau de ce ti se intampla, nu as vrea sa trec prin asa ceva vreodata. Fii puternica si ai incredere in Dumnezeu, El o sa te ajute. Si eu am avut un familie un caz de cancer, dar eram mult prea micuta, iar persoana care a murit nu imi era foarte draga. Oricine ar fi distrus sa stie ca are cancer si ca trebuie sa faca citostatice si restul, este foarte greu pentru el. Fi alaturi de el si sustine-l.
Sincer m-ai lasat cu gura casacata, nu ma asteptam la asta. Mult curaj ....

poi am anuntat si pe forum la mine , dar mai de mult , imi e foarte greu sa vorbesc despre asta si acum tremur toata , nu am crezut niciodata ca va trebui sa trec prin asa ceva, nici nu doresc la nimeni , imi e tare teama , sper sa se faca bine , nici nu vreau sa aud ca va muri sau altceva , incerc sa fiu tare si sa sper ca va scapa cu bine , e tanar are 20 de ani , iar eu sunt alaturi de el si niciodata nu il voi lasa singur , multumesc si tie pentru incurajari
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mar 27 Mar 2012, 6:31 pm

Bonjourica !
Iona imi pare sincer rau de vestea care ne-ai dat-o.
Dumnezeu sa-ti dea putere sa treci peste aceasta incercare si sa fiti sanatosi amandoi !
Viata ne da cate o palma, de simti ca nu poti sa te mai ridici , dar... cu credinta si iubire o sa vezi ca totul va fi bine!
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 37 Empty Re: 14.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum