Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 15 Mar 2012, 6:15 pm

[quote="Skumpyk86"]

Bine ca nu avem reclame ca inebuneam instantaneu Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 6:17 pm

[quote="tiberici"]

asa e...dar au fost asa de frumosi azi...
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 XMn2l
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 6:26 pm

Am si eu o intrebare...va rog..de curiozitate..in paginile 99 si 100 am pus poze cu Khushi Arnav (Sanaya Barun) de la filmari etc..printre ele sunt o poza Sanaya cu iubitul si doua poze Arnav sotia...(am scris acolo care sunt)....si sunt curioasa parerea voastra la prima vedere despre iubitul ei si sotia... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 1007734117
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 6:36 pm

[quote="Skumpyk86"]


Sa nu gaseasca Panorama actele de divort, banuiesc si eu ca altfel n-ar avea de ce sa o dea afara pe Payal.Si nici Arnav n-ar face asta ca o fi el zbirul zbirilor dar nici chiar asa.Parerea mea este ca cineva va gasi actele alea false de divort si de aici se ceaza o adevarata confuzie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 15 Mar 2012, 6:37 pm

Au transmis sentimentele lor de iubire, emotii, trairi.....aproape ca nici nu era nevoie de cuvinte....
Nu pot uita privirea lui Arnav cand K i-a luat fata in maini....era terminat, aproape ca nici nu respira. Bine jucat!
Te rog dupa aparitia traducerii in eng. poti si vrei sa traduci si in romana..... asa ca pt nepriceputi....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 6:38 pm

Skumpyk86 a scris:Am si eu o intrebare...va rog..de curiozitate..in paginile 99 si 100 am pus poze cu Khushi Arnav (Sanaya Barun) de la filmari etc..printre ele sunt o poza Sanaya cu iubitul si doua poze Arnav sotia...(am scris acolo care sunt)....si sunt curioasa parerea voastra la prima vedere despre iubitul ei si sotia... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 1007734117


Pe iubitul ei il stiu e dragut dar nu se potrivesc.Iar nevasta lui Barun nu stiu ce sa spun in ambele poze e diferita parca e cu 2 neveste deci nu seamana una cu alta nu cumva a incurcat nevestele. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 15 Mar 2012, 6:40 pm

Skumpyk86 a scris:Am si eu o intrebare...va rog..de curiozitate..in paginile 99 si 100 am pus poze cu Khushi Arnav (Sanaya Barun) de la filmari etc..printre ele sunt o poza Sanaya cu iubitul si doua poze Arnav sotia...(am scris acolo care sunt)....si sunt curioasa parerea voastra la prima vedere despre iubitul ei si sotia... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 1007734117

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 524475255 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 524475255 Sunt frumosi ei Sanaya si Barun restul nu conteaza!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 6:42 pm

[quote="iulianagl"]


nu stiu ce sa cred...ma astept la orice..dar tind sa cred ca va avea legatura cu Shyam...nu stiu ce sa zic...dar daca ar gasi actele de divort nu ar avea de ce sa o dea afara.trebuie ca ea sa faca gresit ceva ca sa fie data afara...Iar lui Arnav daca ii spune Shyam ca i-a zis Khushi ca nu dorm impreuna crede-ma ca e in stare sa ameninte iar cu sora...ma astept la orice...o sa vedem ...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 6:43 pm

Dara ti vazut ca am avut dreptate ca el a creat divergenta sa-i mute privirea lui Arnav de pe Khushi de aceea a si spus ca "trebuie sa fie foarte atent".Si mai cred ca Arnav are o banuiala ca e posibil ca Khushi sa nu fie vinovata de ce credea el de fapt de ce ia spus Shyam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 6:43 pm

tiberici a scris:

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 524475255 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 524475255 Sunt frumosi ei Sanaya si Barun restul nu conteaza!


Eram curioasa sa vad ce parere aveti despre parteneri lor din viata reala...ca si pentru mine numai ei conteaza!!!!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 6:45 pm

iulianagl a scris:


Pe iubitul ei il stiu e dragut dar nu se potrivesc.Iar nevasta lui Barun nu stiu ce sa spun in ambele poze e diferita parca e cu 2 neveste deci nu seamana una cu alta nu cumva a incurcat nevestele. Smile Smile Smile

Nu e aceiasi persoana..nu sunt doua neveste...
Mie personal nu imi place nici iubitul ei nici sotia lui..dar vroiam sa vad daca am luat-o razna eu Smile Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 6:45 pm

[quote="Skumpyk86"]

Ar fi o varianta si asta ca Shy sa-i spuna ca ia spus Khushi dar Arnav trebuie sa si-l intrebe cand si unde ca ea nu s-a mai intalnit cu el, singuri nu cred ca o sa-i arate textila care a gasit-o langa piscina.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 6:49 pm

Skumpyk86 a scris:

Nu e aceiasi persoana..nu sunt doua neveste...
Mie personal nu imi place nici iubitul ei nici sotia lui..dar vroiam sa vad daca am luat-o razna eu Smile Smile Smile Smile

Smile Smile Mie asa mi s-a parut ca sunt doua persoane (arogante cum spune MamiJi) ca nu seamana in poze dar sincer. Smile Smile Smile Important e ca ei sunt cei mai frumosi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 6:51 pm

[quote="iulianagl"]


pai da dar cum a disparut si apoi a gasit-o Arnav,poate crede ca s-a intalnit cu el...iar Arnav stiind ca e adevarat il va crede.....nu stiu...mai mult ca sigur va interveni ceva si ii va disparti...Nu ma intereseaza cum se vor despariti..eu doar vreau sa fie impreuna sa mai avem cateva momente de liniste intre ei..nu numai lupta....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 6:52 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile Mie asa mi s-a parut ca sunt doua persoane (arogante cum spune MamiJi) ca nu seamana in poze dar sincer. Smile Smile Smile Important e ca ei sunt cei mai frumosi.

pai da dar la una se vede doar fata la cealanta se vede ceva mai bine si pare a avea parul prins.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 6:53 pm

[quote="Skumpyk86"]


Sa mai tina un pic fericirea ca ai vazut ca mai multa audienta are cand sunt fericiti decat cand se cearta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 6:54 pm

Inca ceva cred ca vor fii momente de lupta intre ei mai multe din cauza ca ei intr-un interviu au zis ca directorul lor doarme cand sunt momente romantice..directorului nu ii place momentele romantice asa ca avem mai multe de lupta.... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 3176764736
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 6:55 pm

[quote="iulianagl"]



Da..asa sper si eu..... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 1450537109
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 6:55 pm

Pe mine ma face sa cred ca lui Shy ii este frica de Arnav. Smile Smile Sa-l prinda Arnav cu minciuna si sa-l bata ca pe snitel. Evil or Very Mad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 6:57 pm

Skumpyk86 a scris:Inca ceva cred ca vor fii momente de lupta intre ei mai multe din cauza ca ei intr-un interviu au zis ca directorul lor doarme cand sunt momente romantice..directorului nu ii place momentele romantice asa ca avem mai multe de lupta.... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 3176764736


Ce fel de director are?Sa-l schimbe imediat ca noua nu ne pasa ce-i place lui, lui trebuie sa-i pese ce ne place noua asa ca el depinde de noi nu noi de el. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 15 Mar 2012, 7:00 pm

iulianagl a scris:Pe mine ma face sa cred ca lui Shy ii este frica de Arnav. Smile Smile Sa-l prinda Arnav cu minciuna si sa-l bata ca pe snitel. Evil or Very Mad

Macar un pumn sa-i dea in falca ai de o tot misca el cand e 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 2743637754 si nu-i iese pasenta..... asa sa arate dupa..... :bvc:
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 7:02 pm

Nu inteleg cu ce drept a intrat el in camera lor si a rascolit patul sa vada daca sunt asternuturile in regula.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 7:16 pm

Dar ce combinatie are Khushi la sari galben cu alb!Frumos vine pe ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 7:17 pm

iulianagl a scris:


Ce fel de director are?Sa-l schimbe imediat ca noua nu ne pasa ce-i place lui, lui trebuie sa-i pese ce ne place noua asa ca el depinde de noi nu noi de el. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 2743637754

sincer nu cred ca il prea intereseaza...ca de 14 feb nu a facut nimic special (celelante seriale da) au facut 200 de ep nimic special....ma mir ca a facut de holi...Crede-ma ca primeste la mesaje de cerere de apropiere intre Arnav Khushi...si a zis doar ca toate vor trece...si apoi la sfarsit scrie "cut it"...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 7:23 pm

Skumpyk86 a scris:

sincer nu cred ca il prea intereseaza...ca de 14 feb nu a facut nimic special (celelante seriale da) au facut 200 de ep nimic special....ma mir ca a facut de holi...Crede-ma ca primeste la mesaje de cerere de apropiere intre Arnav Khushi...si a zis doar ca toate vor trece...si apoi la sfarsit scrie "cut it"...

What the...!Out with him I mean "cut him".
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 2 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum