Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:37 pm

Skumpyk86 a scris:

ok o sa ii spun diseara,poate o gasesc pe mes...ca acum e la scoala..


Ooooo mititica de ea. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:39 pm

iulianagl a scris:


dar de ce bag dubluri uite asta nu-mi place. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754


nici mie..dar stiu ca Barun a fost plecat cateva zile in vacanta si probabil ca au facut cateva scene fara el...si mie nu imi place cand folosesc dubluri le editeaza imaginile.isi pierde farmecul povestea.Dra poate nu se va observa tare..sau poate e un npu personaj sa ii creze gelozie lui Arnav (desi nu cred,ca seamana prea bine cu el)...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:42 pm

Skumpyk86 a scris:


nici mie..dar stiu ca Barun a fost plecat cateva zile in vacanta si probabil ca au facut cateva scene fara el...si mie nu imi place cand folosesc dubluri le editeaza imaginile.isi pierde farmecul povestea.Dra poate nu se va observa tare..sau poate e un npu personaj sa ii creze gelozie lui Arnav (desi nu cred,ca seamana prea bine cu el)...

Ar fi fain sa mai intre cineva ca sa-i trezeasca interesul pt. Khushi si Arnav sa moara de gelozie si sda-i spuna lui Khushi ca sa nu uite ca e sotia lui si ea da doar pt. 6 luni. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:46 pm

iulianagl a scris:

Ar fi fain sa mai intre cineva ca sa-i trezeasca interesul pt. Khushi si Arnav sa moara de gelozie si sda-i spuna lui Khushi ca sa nu uite ca e sotia lui si ea da doar pt. 6 luni. Smile Smile Smile

da si eu vroiam...sa fie gelos pe oricine altcineva in afara de Shyam...nu imi place de Shyam pentru ca e sotul surori si e parca prea mult.
dar stii mai inainte se vorbea ca va intra un nou prieten si am inteles ca au renuntat din cauza ca ramanea NK...si s-au sufit si invartit de nu am mai inteles nimic...ca nu a intrat nimeni si nici Nk nu a mai aparut...
Dar spunea Barun ca scenele le filmeaza cu o zi doua inainte sa apara la tv si ca nu au texul ep cu mult inainte...sunt foarte nehotarati si fac in functie de cum evolueaza si posibilitati...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 20 Mar 2012, 1:48 pm

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 BlinkiebonjourorangeDragalaselor!!

un ceai si ceva dulce sa nu comentati pe uscat...

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 005
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:48 pm

Skumpyk86 a scris:

da si eu vroiam...sa fie gelos pe oricine altcineva in afara de Shyam...nu imi place de Shyam pentru ca e sotul surori si e parca prea mult.
dar stii mai inainte se vorbea ca va intra un nou prieten si am inteles ca au renuntat din cauza ca ramanea NK...si s-au sufit si invartit de nu am mai inteles nimic...ca nu a intrat nimeni si nici Nk nu a mai aparut...
Dar spunea Barun ca scenele le filmeaza cu o zi doua inainte sa apara la tv si ca nu au texul ep cu mult inainte...sunt foarte nehotarati si fac in functie de cum evolueaza si posibilitati...

Da asa e, ai dreptate parca cu Shyam e prea mult totusi e sotul sorei lui puteau gasi si ei altceva.Dar ce NK nu mai apare iar?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:50 pm

lica54 a scris:Dragalaselor!!

un ceai si ceva dulce sa nu comentati pe uscat...



Buna Dadi, multumim tu mereu de gandesti la noi. kiss kiss kiss Sanatate multa sa-ti dea Domnul. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 155520
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:52 pm


Ce melodie fainaaaa!!!!E perfecta pentru ei doi. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 20 Mar 2012, 1:56 pm

iulianagl a scris:


Buna Dadi, multumim tu mereu de gandesti la noi. kiss kiss kiss Sanatate multa sa-ti dea Domnul. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 155520


Buna Iulico!!Multam frumos...o zi buna si tie...

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 6c79d1c4
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:56 pm

iulianagl a scris:

Da asa e, ai dreptate parca cu Shyam e prea mult totusi e sotul sorei lui puteau gasi si ei altceva.Dar ce NK nu mai apare iar?

Mie nu imi place deloc treaba cu Shyam,deasta imi doresc sa se rezolve cat mai repede..puteau gasi pe altcineva sa fie gelos Arnav...sa fie si ea geloasa...
Imi placea la nebunie cand era pe Nk gelos..avea alt farmec...

Nu stiu de ce nu il mai arata..am intels ca el are un nou proiect unde va fii personaj negativ..dar nu stiu daca va reveni in iss pyaar..el spunea ca ramane in iss pyaar,poate dupa ce termina cu noul proiect.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:57 pm

lica54 a scris:2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 BlinkiebonjourorangeDragalaselor!!

un ceai si ceva dulce sa nu comentati pe uscat...

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 005

Buna...chiar ca as vrea ceva dulce la ora aceasta.. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 433230
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:57 pm

lica54 a scris:


Buna Iulico!!Multam frumos...o zi buna si tie...


kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:58 pm

Skumpyk86 a scris:

Mie nu imi place deloc treaba cu Shyam,deasta imi doresc sa se rezolve cat mai repede..puteau gasi pe altcineva sa fie gelos Arnav...sa fie si ea geloasa...
Imi placea la nebunie cand era pe Nk gelos..avea alt farmec...

Nu stiu de ce nu il mai arata..am intels ca el are un nou proiect unde va fii personaj negativ..dar nu stiu daca va reveni in iss pyaar..el spunea ca ramane in iss pyaar,poate dupa ce termina cu noul proiect.

Mie imi spui sunt inebunita dupa acele episoade. Smile Smile
Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 2:01 pm

iulianagl a scris:

Mie imi spui sunt inebunita dupa acele episoade. Smile Smile

Mie imi plac tare mult ep dupa acel dans,cand au dansat Arnav Khushi si amandoi sunt asa de pierduti..mai ales Arnav...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 2:02 pm

Skumpyk86 a scris:

Mie imi plac tare mult ep dupa acel dans,cand au dansat Arnav Khushi si amandoi sunt asa de pierduti..mai ales Arnav...


Smile Smile Smile Pai cred ca nici lui nu-i venea sa creada ce a facut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 20 Mar 2012, 2:03 pm

Skumpyk86 a scris:
Buna...chiar ca as vrea ceva dulce la ora aceasta.. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 433230


Poftim scumpete ceva dulce..

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Au5cak9d2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Bkpc5hh92.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Nqicndsv

Dar sa nu faci exces...ca nu vreau sa ai probleme cu gatul...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 2:04 pm

lica54 a scris:


Poftim scumpete ceva dulce..

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Au5cak9d2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Bkpc5hh92.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Nqicndsv

Dar sa nu faci exces...ca nu vreau sa ai probleme cu gatul...


Multam!!! kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 2:04 pm

lica54 a scris:


Poftim scumpete ceva dulce..



Dar sa nu faci exces...ca nu vreau sa ai probleme cu gatul...


Asta e buna si pentru Narci ca ea e fan inghetata. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 2:07 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Pai cred ca nici lui nu-i venea sa creada ce a facut.

da..a fost tare cand dupa i-a desfacut el parul,apoi cand a luat-o inaintea lui Nk si s-a dus la Khushi acasa si o cauta cu privirea,sau cand a facut-o pe chelnerul pt ea,sau cand s-a dus ea acasa la el si il cauta cu privirea apoi el a ajutat-o sa aleaga hainele (sari)...sunt foarte multe scene in perioada aceea superbe!!!!!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 2:07 pm

iulianagl a scris:


Asta e buna si pentru Narci ca ea e fan inghetata. Smile Smile

Si eu la fel.....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 2:09 pm

Skumpyk86 a scris:

da..a fost tare cand dupa i-a desfacut el parul,apoi cand a luat-o inaintea lui Nk si s-a dus la Khushi acasa si o cauta cu privirea,sau cand a facut-o pe chelnerul pt ea,sau cand s-a dus ea acasa la el si il cauta cu privirea apoi el a ajutat-o sa aleaga hainele (sari)...sunt foarte multe scene in perioada aceea superbe!!!!!


Ohoo si inca, cate. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 2:12 pm

iulianagl a scris:


Ohoo si inca, cate. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 283516

dap...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 2:34 pm

Info de pe facebook..
- khushi will become ill, due to which arnav will take a lot of care.
- superb Rabba vey... Is on the way, I heard that this rabba vey is a must watch for all the arshi fans... *so excited*
- A new promo is been shoot, I heard that it might be aired on friday or saturday... Though the day is not confirmed
- ME is scheduled on 7th april...
-"I have been told the ME is on based on arnav knowing that shyam has come to know the way their marriage happened."

acestea "khushi will become ill, due to which arnav will take a lot of care. " spune si in clipuri video puse mai devreme...
"A new promo is been shoot, I heard that it might be aired on friday or saturday." si cu noul promo stiu si eu ca au filamt un nou promo si trebuie sa apara zilele acestea..in care au schimbat logo.

Cred ca asa o primeste in pat..ea raceste ca doarme la piscina si va trebui sa o lase in patul lui Smile


Si o veste rea in ep maha de pe 7 aprile cand se intampla lucrurile importante...desi eu ma asteptam ca poate atunci afla adevarul Arnav..se pare ca in ep maha de acum Arnav va afla ca Shyam stie adevarul de casatoria lui cu Khushi...offf o lungeste prea mult...


Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 2:59 pm

Arnav And Khushi Fans Take Twitter By Storm!
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 C501a702ef05e90d163a1eeeb1633357_L
A must read for Arnav and Khushi fans

Fans of Arnav and Khushi , get ready to trend your favourite Jodi on March 24th and 31st. On the night on 24th, when at 9pm IST, Star Parivaar Awards will take place on your screen, “Rabba vey” will start trending in twitter world.

On 31st march, “Arnav Singh Raizada” will be trended in twitter world at 9pm IST.

So gear up everyone for trending your favourite Jodi on 24th and 31st march.

Spread the word and show your love to the team and leads of Iss Pyar Ko Kya Naam Doon

Sneha Kothari
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 4:03 pm

To kiss or not to kiss? TV's leading stars speak out
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 20march
It’s got more than a million views on YouTube, as compared to other episodes, which have done between 170,000 to 400,000 views. We are talking about the famous intimate Ram Kapoor-Sakshi Tanwar episode of the Sony soap Bade Achhe…on 12 March 2012.
..........................

Sanaya Irani – who plays the female lead Khushi in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon on Star Plus – has “heard” about the … sequence but not “seen” it.

‘Personally, I will not kiss on screen. I don’t know may be years later I might change my mind but as of now, it is an absolute no-no,”she said.


Barun Sobti, who is paired opposite Sanaya in Iss Pyaar Ko.…, echoed Sanaya. “I have not seen the Bade Achhe… episode so can’t really comment on it. But I am not cool with kissing. It’s just a personal preference.”

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum