Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 10:59 pm

Skumpyk86 a scris:

Mai adaug si faptul ca unul dintre directori LM a renuntat la serial:

"I am not directing IPK anymore. My current show is Humse Hai Life on channel V and upcoming show Suvreen Guggle Topper of the year on the same channel. cut it." (sursa pagina lui de facebook)

Din cate stiu acesta era cel mai important dintre directori..el apare mereu in poze cu actori si se ocupa cu indicatile cu acele lupte "amuzante" intre ei...era cam principalul..

Cum adica n-o sa mai avem fun de acum incolo?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 10:59 pm

iulianagl a scris:


Pai tocmai.ea saraca isi face probleme pt. o suma pe care Chote nici n-ar baga o in seama iar el traieste pe picior mare.

e ca acum face afaceri Smile ...
mie imi place evolutia serialului ma face sa rad momente frumoase..dar ma uitam pe facebook si ma uitam la comentari am ramas surprinsa ca la multi nu le plac...
- nu le-a placurt baia (sincer nici mie) prea saraca pentru ditamai afaceristul...si cam murdara (la asta nu am fost atenta)
sunt mai multe lucruri acolo dar mie imi place tare mult...l-am scris doar pe cel cu baia ca cu acela sunt de acord.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Mar 2012, 11:00 pm

Skumpyk86 a scris:

Mai adaug si faptul ca unul dintre directori LM a renuntat la serial:

"I am not directing IPK anymore. My current show is Humse Hai Life on channel V and upcoming show Suvreen Guggle Topper of the year on the same channel. cut it." (sursa pagina lui de facebook)

Din cate stiu acesta era cel mai important dintre directori..el apare mereu in poze cu actori si se ocupa cu indicatile cu acele lupte "amuzante" intre ei...era cam principalul..
Sper să nu fie afectat prea mult serialul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 11:04 pm

iulianagl a scris:


Cum adica n-o sa mai avem fun de acum incolo?


Depinde cine va fii in locul lui,de fapt directori erau doi...cred ca vor fii in continuare dar eu sunt dezamagita din cauza ca el era cu ideile in mare conducea acolo scenele iss pyaar...
Iss Pyaar:
Scriitori:Ved Raj, Sudhir Kumar, Gautam Hegde, and Hitesh Kewalya
Directori:Lalit Mohan and Arshad Khan
Producatori:Gul Khan, Nissar Parvez & Rajesh Chaddha

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 11:06 pm

Skumpyk86 a scris:

e ca acum face afaceri Smile ...
mie imi place evolutia serialului ma face sa rad momente frumoase..dar ma uitam pe facebook si ma uitam la comentari am ramas surprinsa ca la multi nu le plac...
- nu le-a placurt baia (sincer nici mie) prea saraca pentru ditamai afaceristul...si cam murdara (la asta nu am fost atenta)
sunt mai multe lucruri acolo dar mie imi place tare mult...l-am scris doar pe cel cu baia ca cu acela sunt de acord.

Eu nu prea sunt interesata cum a fost baia sau camera sau ma rog alte chestii, pe mine ma intereseaza sa aibe farmec serialul si sincer si lumea asta e prea peeky.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 11:07 pm

narcisa a scris:
Sper să nu fie afectat prea mult serialul.


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sa speram ca nu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Mar 2012, 11:08 pm

Skumpyk86 a scris:

e ca acum face afaceri Smile ...
mie imi place evolutia serialului ma face sa rad momente frumoase..dar ma uitam pe facebook si ma uitam la comentari am ramas surprinsa ca la multi nu le plac...
- nu le-a placurt baia (sincer nici mie) prea saraca pentru ditamai afaceristul...si cam murdara (la asta nu am fost atenta)
sunt mai multe lucruri acolo dar mie imi place tare mult...l-am scris doar pe cel cu baia ca cu acela sunt de acord.
Și mie îmi place serialul, eu nu citesc niciodată comentariile negative, e ușor să spui ceva de rău, eu sunt de părere că dacă nu-i place cuiva un serial să nu se uite nicidecum să spună tot felul de lucruri ca să creeze o atmosferă negativă.
M-ai speriat când ai zis azi că intri mai rar, mă gândeam cine ne mai aduce noutăți, m-am obișnuit deja să găsesc mereu ceva nou despre film și despre actori.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Mar 2012, 11:10 pm

iulianagl a scris:


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sa speram ca nu.
Mi-am adus aminte de Gonulcelen. sad
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 11:10 pm

narcisa a scris:
Sper să nu fie afectat prea mult serialul.

Nu stiu sa speram ca nu...uite-l aici ii da indicati lui Barun cum sa faca..
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 403126_276735002389797_255167301213234_800806_132921083_n

aici cum le da indicati lui Barun si Sanaya
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 394877_259949487401682_255167301213234_752306_1607843042_n


sau aici urmarind si dand indicati..
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 404345_257650264298271_255167301213234_746131_160653814_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 11:12 pm

narcisa a scris:
Mi-am adus aminte de Gonulcelen. sad



sad sad sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 11:13 pm

iulianagl a scris:

Eu nu prea sunt interesata cum a fost baia sau camera sau ma rog alte chestii, pe mine ma intereseaza sa aibe farmec serialul si sincer si lumea asta e prea peeky.

nici eu in general..am trecut peste multe editari dubluri voci shimbate etc..dar la baie trebuia sa fie atenti parerea mea..e mare afacerist...la toti le e frica de el,in primul ep vine cu elicopterul si apoi. ..dar in fine asta e..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Mar 2012, 11:18 pm

Skumpyk86 a scris:

nici eu in general..am trecut peste multe editari dubluri voci shimbate etc..dar la baie trebuia sa fie atenti parerea mea..e mare afacerist...la toti le e frica de el,in primul ep vine cu elicopterul si apoi. ..dar in fine asta e..
Recunosc că nu prea am fost atentă la detaliile din baie, eu mă concentram asupra gândacului pe care l-a văzut Khushi. Smile Smile Frumos gândac, din ăștia vreau și eu o sută și nu doar în baie.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 11:21 pm

narcisa a scris:
Și mie îmi place serialul, eu nu citesc niciodată comentariile negative, e ușor să spui ceva de rău, eu sunt de părere că dacă nu-i place cuiva un serial să nu se uite nicidecum să spună tot felul de lucruri ca să creeze o atmosferă negativă.
M-ai speriat când ai zis azi că intri mai rar, mă gândeam cine ne mai aduce noutăți, m-am obișnuit deja să găsesc mereu ceva nou despre film și despre actori.

O sa intru mai rar pentru ca de saptama viitoare incep cursurile in fiecare zi...deasta...dar seara mai intru si nu mai petrec asa mult pana noaptea tarziu...eu am vrut sa va anunt in caz ca nu apar cateva zile sa stiti de mine..
Eu uneori mai citesc comentarile indiferent cum sunt ca mai gasesc cate o info pentru ep urmatoare etc.Dar cred ca cui nu ii place serialul sa nu se uite.Atunci cand s-a aflat ca au castigat premi de SP2012..crede-ma ca erau niste comentari... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754

Eu daca vreti va aduc in continuare informati cand am.Mai caut si eu iar unele le primesc de la prieteni sau updatari pe email.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 11:23 pm

narcisa a scris:
Recunosc că nu prea am fost atentă la detaliile din baie, eu mă concentram asupra gândacului pe care l-a văzut Khushi. Smile Smile Frumos gândac, din ăștia vreau și eu o sută și nu doar în baie.

Smile nici eu nu fusem atenta..era prea concentrata la faza cu alunecarea imbratisarea privirea Arnav-Khushi..dar vazusem poza aceaa..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Mar 2012, 11:24 pm

Skumpyk86 a scris:

O sa intru mai rar pentru ca de saptama viitoare incep cursurile in fiecare zi...deasta...dar seara mai intru si nu mai petrec asa mult pana noaptea tarziu...eu am vrut sa va anunt in caz ca nu apar cateva zile sa stiti de mine..
Eu uneori mai citesc comentarile indiferent cum sunt ca mai gasesc cate o info pentru ep urmatoare etc.Dar cred ca cui nu ii place serialul sa nu se uite.Atunci cand s-a aflat ca au castigat premi de SP2012..crede-ma ca erau niste comentari... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754

Eu daca vreti va aduc in continuare informati cand am.Mai caut si eu iar unele le primesc de la prieteni sau updatari pe email.
Le aștept ca pe pâinea caldă. M-ai molipsit și pe mine cu relația dintre Sanaya și Barun. Și nu doar despre ei ci despre tot serialul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 11:25 pm

Skumpyk86 a scris:uite aceasta poza..
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 553205_3317815500884_1133134709_3279896_229418153_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 11:26 pm

narcisa a scris:
Le aștept ca pe pâinea caldă. M-ai molipsit și pe mine cu relația dintre Sanaya și Barun. Și nu doar despre ei ci despre tot serialul.

Eu chiar daca nu cred ca momentan e ceva intre ei tot caut info sa vad...macar o mica speranta... Smile ...dar azi cand a zis ca e ca fratele ei mai mic... sad sad sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Mar 2012, 11:28 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu chiar daca nu cred ca momentan e ceva intre ei tot caut info sa vad...macar o mica speranta... Smile ...dar azi cand a zis ca e ca fratele ei mai mic... sad sad sad
Mai bine frate o viață decât iubit o lună și pe urmă dușman restul vieții. Chiar dacă nu e nimic între ei eu mă mulțumesc și să știu că au o relație plăcută, că se înțeleg și se simt bine împreună.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 11:29 pm

narcisa a scris:
Recunosc că nu prea am fost atentă la detaliile din baie, eu mă concentram asupra gândacului pe care l-a văzut Khushi. Smile Smile Frumos gândac, din ăștia vreau și eu o sută și nu doar în baie.


Smile Smile Smile Sau in sub pat. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Mar 2012, 11:30 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu chiar daca nu cred ca momentan e ceva intre ei tot caut info sa vad...macar o mica speranta... Smile ...dar azi cand a zis ca e ca fratele ei mai mic... sad sad sad
De ce totuși fratele mai mic, îi place să aibă grijă de el?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 11:30 pm

Acest video imi place tare mult...are scene din interviurile lor mai vechi un pic..dar arata apropierea lor...
Barun and Sanaya
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 11:30 pm

narcisa a scris:
De ce totuși fratele mai mic, îi place să aibă grijă de el?

Barun e mai mic ca ea.... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Mar 2012, 11:32 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Sau in sub pat. Smile Smile
Hotărăște-te Iuli, în sau sub pat. Smile Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 11:32 pm

Skumpyk86 a scris:


Totusi e o baie simpla a unui burlac indracit care-i plac lucrurile simple si bufetul si muzica tailandeza.Deci totusi nu mi se pare iesit din comun. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 11:33 pm

narcisa a scris:
Mai bine frate o viață decât iubit o lună și pe urmă dușman restul vieții. Chiar dacă nu e nimic între ei eu mă mulțumesc și să știu că au o relație plăcută, că se înțeleg și se simt bine împreună.

Asta cam asa e...uneori am senzatia ca ei asa se inteleg bine ca amici frati...nu stiu daca ca iubiti ar functiona relatia...dar tot am o pseranta cat de mica...

Eu ma gandeam chiar ca aceste comentari in presa cum ca au o relatie ii va indeparta...si imi parea rau ca va strica relatia intre ei..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum