Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 18 Mar 2012, 10:57 pm

nu stiu daca sunt adevarat sau nu...vom vedea....dar sigur din cauza ca a zis khushi adevarul lui shyam va face el ceva si vor aparea probleme intre ea si arnav...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 18 Mar 2012, 10:57 pm




Nnnnnnu nnnnu mmaaiii ppott de de de rras.Ggggggggreva!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 18 Mar 2012, 10:58 pm

Ce ai draci pe tine. Smile Smile Mi s-a pus frana. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 18 Mar 2012, 11:04 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Pai cam asa ceva eu una n-as face asta daca intr-adevar nu ma atrage cu ceva. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 2263181061 Smile Smile
Este pur si simplu un coleg de serviciu...cred ca se poate intampla o data, de doua ori sa bei pur si simplu o gura de cafea din cana lui..fara sa te atraga cu ceva...si sa fie doar colegi... stupid
Zice ca totusi el isi schimba comportamentul fata de Khushi...adica o lasa sa doarma in pat cu el... slap macar pentru un timp... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 18 Mar 2012, 11:07 pm

petronela a scris:
Este pur si simplu un coleg de serviciu...cred ca se poate intampla o data, de doua ori sa bei pur si simplu o gura de cafea din cana lui..fara sa te atraga cu ceva...si sa fie doar colegi... stupid
Zice ca totusi el isi schimba comportamentul fata de Khushi...adica o lasa sa doarma in pat cu el... slap macar pentru un timp... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 2743637754


Aha si intra in baie fara sa stie ca e ea acolo,uuuuuuu raba veeee.Tu asa crezi ca o data sau de 2 ori s-a intamplat sa bea din aceeasi cafea?Nu vedeti ce mustacesc cand vorbesc de pyar.ca nu vor sa faca pyar. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 18 Mar 2012, 11:08 pm

Melodia favorita a lui Barun Sobti


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Dum 18 Mar 2012, 11:18 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 18 Mar 2012, 11:09 pm

iulianagl a scris:


Aha si intra in baie fara sa stie ca e ea acolo,uuuuuuu raba veeee.Tu asa crezi ca o data sau de 2 ori s-a intamplat sa bea din aceeasi cafea?Nu vedeti ce mustacesc cand vorbesc de pyar.ca nu vor sa faca pyar. Smile Smile Smile

bea cafea cu ea si cu nevasta pleaca in concediu?


Mi-ar palce sa fie adevarat...dar nu cred..cel putin nu momentan...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 18 Mar 2012, 11:11 pm

Skumpyk86 a scris:Melodia favorita a lui Barun Sobti


Smile Smile Smile Ce fel se uita la ea si noua ne spune ca nu vor sa faca pyar!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 18 Mar 2012, 11:13 pm

Skumpyk86 a scris:

bea cafea cu ea si cu nevasta pleaca in concediu?


Mi-ar palce sa fie adevarat...dar nu cred..cel putin nu momentan...


Ok incep sa nu mai cred tot ce se spune dar in fine vedem noi.
Dar Akash mi-a dat maxim de Revelion e atat de clumsy, ce fel apus pocnitorile in fata usii lor si apoi in loc s-o bata pe umar pe Payal a batut-o pe Bua. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 18 Mar 2012, 11:14 pm

Iuli, de fapt tu vrei numaidecat sa crezi ca ceva ,ceva este intre ei...parca nu te-ai lecuit..... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 18 Mar 2012, 11:15 pm

petronela a scris:Iuli, de fapt tu vrei numaidecat sa crezi ca ceva ,ceva este intre ei...parca nu te-ai lecuit..... stupid


Vai Pedro dar n-am sa ma lecuiesc niciodata. Smile Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 18 Mar 2012, 11:17 pm

Care e melodia favirita a lui Barun , ca la mine nu se vede video sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 18 Mar 2012, 11:17 pm

Nande Keshore eu va spun noapte buna si un incaput de saptamana cat mai placut sincer ma bucur enorm de mult ca a trecut week-end-ul.Pe maine. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 155656 kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 18 Mar 2012, 11:17 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Ce fel se uita la ea si noua ne spune ca nu vor sa faca pyar!

Uite si versurile..in hindi si engleza..

'Iktara' from movie 'Wake Up Sid'

orey manva tu to bavra hai
o mind, you are little crazy

tu hi jaane tu kya sochta hai
only you know what you think

tu hi jaane tu kya sochta hai bavre
only you know what you think, o crazy


kyun dikhaye sapne tu sote jaagte
why are showing dreams in day and night


jo barse sapne boond boond
when the dreams pour down in drops

nainon ko moond moond
blocking eyes

nainon ko moond moond
filling eyes

jo barse sapne boond boond
when the dreams pour down in drops

nainon ko moond moond
covering eyes

kaise main chaloon
how could I walk

dekh na sakoon, anjaane raastein
I can't see the unknown paths


gunja sa hai koi iktara iktara, gunjasa hai koi iktara
some iktara (one string instrument) is playing/roaring/echoing

gunjasa hai koi iktara iktara, gunjasa hai koi iktara
some iktara (one string instrument) is playing/roaring/echoing

dheeme bole koi iktara iktara, dheeme bole koi iktara
some string instrument is saying it slowly, slowly some string instrument is saying

gunjasa hai koi iktara iktara, gunjasa hai koi iktara
some iktara (one string instrument) is playing/roaring/echoing


sun rahi hoon sudh budh khoke koi main kahani
losing my consciousness I am listening to some story

poori kahani hai kya kise hai pata
what is whole story who knows

main to kisiki hoke yeh bhi na jaani
becoming someone's I didn't know

ruth hai ye do pal ki ya rehgi sada
is it a season of moment or will it stay forever

kise hai pata? kise hai pata
who knows? who knows?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 18 Mar 2012, 11:19 pm

petronela a scris:Care e melodia favirita a lui Barun , ca la mine nu se vede video sad


vad ca nu merge aici ...uite linkul


si am pus versurile mai sus in engleza...el a spus in interviu de vineri ca e melodia lui favorita...si fani au facut acest video...


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Dum 18 Mar 2012, 11:20 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 18 Mar 2012, 11:20 pm

Skumpyk86 a scris:

Uite si versurile..in hindi si engleza..

'Iktara' from movie 'Wake Up Sid'

orey manva tu to bavra hai
o mind, you are little crazy

tu hi jaane tu kya sochta hai
only you know what you think

tu hi jaane tu kya sochta hai bavre
only you know what you think, o crazy


kyun dikhaye sapne tu sote jaagte
why are showing dreams in day and night


jo barse sapne boond boond
when the dreams pour down in drops

nainon ko moond moond
blocking eyes

nainon ko moond moond
filling eyes

jo barse sapne boond boond
when the dreams pour down in drops

nainon ko moond moond
covering eyes

kaise main chaloon
how could I walk

dekh na sakoon, anjaane raastein
I can't see the unknown paths


gunja sa hai koi iktara iktara, gunjasa hai koi iktara
some iktara (one string instrument) is playing/roaring/echoing

gunjasa hai koi iktara iktara, gunjasa hai koi iktara
some iktara (one string instrument) is playing/roaring/echoing

dheeme bole koi iktara iktara, dheeme bole koi iktara
some string instrument is saying it slowly, slowly some string instrument is saying

gunjasa hai koi iktara iktara, gunjasa hai koi iktara
some iktara (one string instrument) is playing/roaring/echoing


sun rahi hoon sudh budh khoke koi main kahani
losing my consciousness I am listening to some story

poori kahani hai kya kise hai pata
what is whole story who knows

main to kisiki hoke yeh bhi na jaani
becoming someone's I didn't know

ruth hai ye do pal ki ya rehgi sada
is it a season of moment or will it stay forever

kise hai pata? kise hai pata
who knows? who knows?

Iktara cred ca vrea sa spuna chitara sau cobza.Frumoase versuri.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 18 Mar 2012, 11:22 pm

Frumoasaaaa ! kiss
Va pupic si eu de noapte buna ! kiss kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 18 Mar 2012, 11:23 pm

Iktara cred ca vrea sa spuna chitara sau cobza.Frumoase versuri.

Sunt mai multe instrumente...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 18 Mar 2012, 11:30 pm

iulianagl a scris:


Ok incep sa nu mai cred tot ce se spune dar in fine vedem noi.
Dar Akash mi-a dat maxim de Revelion e atat de clumsy, ce fel apus pocnitorile in fata usii lor si apoi in loc s-o bata pe umar pe Payal a batut-o pe Bua. Smile Smile Smile

Si eu am crezut ca ar fii ceva intre ei..dar am inceput sa verific (cand imi place un cuplu caut toate detalile despre ei)...si am observat ca Sayana asa se poarta cu prieteni foarte apropiata.Initial credeam ca e numai de Barun dar apoi am vazut ca nu numai cu el..Apoi am vazut niste poze de la petrecere de la Iss pyaar unde erau toti in afara de Barun...toti si Sanaya...(ea purta aceleasi haine cand a gasit-o Arnav la templu)...toti spuneau ca de ce nu a fost si Barun acolo si numai stiu cine a zis dar cred ca unul dintre directori a zis ca el nu a putut fii din cauza ca e plecat cu sotia in vacanta...
Iar la invitatia unui post de radio sa mearga in studiou la ei luna aceasta el a zis ca nu poate pentru ca luna aceasta pleaca cu familia iar in vacanta..


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Dum 18 Mar 2012, 11:39 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 18 Mar 2012, 11:36 pm

Noapte buna petronela,iuli..ies si eu.. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 19 Mar 2012, 9:23 am

Bonjourica !
O saptamana minunata va doresc !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Mar 2012, 11:44 am

Cu siguranta vom avea o saptamana minunata pentru ca avem foarte multe seriale care ne plac. Petro de ce nu o lasi pe Iulia sa viseze, daca ea vrea sa creada ca e ceva intre Barun si Sanaya tu de ce sustii contrariul? Si eu vreau sa cred ca e ceva intre ei.
Am revazut episoadele din 1, 2, 3 noiembrie, daca pana acum mi se parea ca Barun nu e foarte expresiv, m-am convins acum de contrariul, cu fiecare intepatura de inima pe care am simtit-o la fiecare privire a lui Barun. Au stralucit amandoi in acele episoade, doar pentru ele si meritau un premiu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Mar 2012, 3:13 pm

narcisa a scris:Cu siguranta vom avea o saptamana minunata pentru ca avem foarte multe seriale care ne plac. Petro de ce nu o lasi pe Iulia sa viseze, daca ea vrea sa creada ca e ceva intre Barun si Sanaya tu de ce sustii contrariul? Si eu vreau sa cred ca e ceva intre ei.
Am revazut episoadele din 1, 2, 3 noiembrie, daca pana acum mi se parea ca Barun nu e foarte expresiv, m-am convins acum de contrariul, cu fiecare intepatura de inima pe care am simtit-o la fiecare privire a lui Barun. Au stralucit amandoi in acele episoade, doar pentru ele si meritau un premiu.



Buna!Bate palma uite cine tine cu mine. Question Question Pai daca n-am gasi nimic de discutat atunci cum ar mai fi zilele noastre.Bine rau las' sa credem ca doar cu atat ramanem. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Mar 2012, 4:57 pm

Ați văzut episodul? Oare ce face Khushi cu atâta veselie de l-a lăsat cu gura căscată pe Chote? Mor de curiozitate până mâine. Oare făcea baie în piscină? 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 343827
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Mar 2012, 4:58 pm

A inceput numaratoarea inversa pentru Mr Arnav Singh Raizada. Smile Smile Smile S-a hotarat Khushi sa-i faca viata amara, 6 months from hell. Smile Smile Smile Smile Smile Si asta din cauza ca a luat din grseala Arnav hapurile de durere in loc de diabet si alea de diabet le-a luat Payal sa i le duca lui Mami si cand a vazut ca sunt hapurile de diabet a lui Chote a spus ca vrea s-o omoare si a dat-o afara pe Payal adica era cat pe ce daca nu intervenea Chote. Smile Smile Si uite asa o s-o pateasca Chote cu a noastra Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum