Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 4:32 pm

Gata am inteles ea o sa le faca mancare la toata echipa de la firma lui ASR.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 4:33 pm

iulianagl a scris:


Da asa e dar eu nu ma pot abtine ca oricum le mai vad de vreo 2 sau 3 ori. Smile Smile Smile


Nici eu dar nu imi mai permite timpul...si cred ca e mai bine asa..deabia o sa am material mai mult cand ma apuc de el iar..decat sa astept cate un ep...
In fine...Vizionare Placuta!!! 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 517793 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 4:33 pm

iulianagl a scris:Gata am inteles ea o sa le faca mancare la toata echipa de la firma lui ASR.


inseamna ca am inteles bine .... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 4:34 pm

Skumpyk86 a scris:


Nici eu dar nu imi mai permite timpul...si cred ca e mai bine asa..deabia o sa am material mai mult cand ma apuc de el iar..decat sa astept cate un ep...
In fine...Vizionare Placuta!!! 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 517793 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 155656


Mersi gata s-a pus Khushi pe treaba a plecat la birou. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 4:45 pm

What the...Ce numai Arnav stie sa faca afaceri?! Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 4:54 pm

Bai dar 20 de minute sunt foarte putin.Vreau mai mult.Si no promo.What the... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754 sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 6:43 pm

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 538818_316054218458535_218953084835316_859836_1599704101_n2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 562617_278467948894219_249076961833318_614204_578236979_n2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 485373_278450188895995_249076961833318_614146_344751179_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 7:24 pm

Smile Smile Smile Smile :drunken:
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 22 Mar 2012, 8:01 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Tare as vrea sa stiu ce bunatati a gatit fata asta de Arnav se linge pe degete ..... Si ea ce dragastos il priveste....
Are profesor bun K..... negociaza afacerile la telefon ca Arnav, dar in mijlocul patului ... in picioare... a ramas masca baiatul Smile Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 8:09 pm


Vizionare placuta.Ma apuc de tradus.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 07 Noi 2012, 8:29 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Mar 2012, 8:12 pm

iulianagl a scris:
Vizionare placuta.Ma apuc de tradus.
Și eu de la min 10.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Mar 2012, 8:14 pm

Khushi: Spune-mi ce ți-ar place?
Om: Doamnă și pentru noi la fel.
Khushi: D-nul Chamanlal, d-nul Kishorilal. Pentru dv. voi găti lintea cu mai mult unt. De acord?
Om: Mulțumesc doamnă.
Akash: Frate... uite, mâncarea e foarte gustoasă. Și oricum, pizza nu a fost livrată. Frate, n-ai mâncat?
Arnav: Nu vreau să mănânc.
Akash: Dar frate...
Arnav: Dacă ați terminat petrecerea întoarceți-vă la lucru, acum.
Khushi: 4 feluri pentru 11 persoane și încă 5 pentru alte două. Sunt grozavă. Tuturor le-a plăcut atât de mult mâncarea. Mulțumesc. Hei, unde sunt celelalte două cutii?
Om: Nu știu doamnă.
Khushi: Nu sunt înăuntru?
Om: Nu.
Khushi: Uită-te sub tejghea. Nu-s? Tu caută aici, eu caut dincolo. Unde sunt cutiile?
Ați văzut cutiile? Ce nai.... (Ce hoț e Chote și cu ce poftă înfulecă Smile și cum își linge degetele 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516 ).
Nu, nu Arnav. Stai! Nu poți să mănânci asta, e dulce. Dacă aș fi știut că vrei să mănânci ți-aș fi pregătit ceva fără zahar. Uite ce-am să fac... mâine am să-ți pregătesc o budincă cu lapte condensat. Ce s-a întâmplat? Arnav...

Om: Doamnă, mulțumim. Mâncarea a fost cu adevărat gustoasă.
Om2: Da, doamnă. Chiar a fost bună. Pizza pe care am comandat-o n-a venit.
Om1: Astăzi am fost norocoși să avem la birou mâncare gătită în casă. Mi-aș dori să avem așa mâncare în fiecare... Adică, dacă fiecare ar avea așa mâncare. Asta am vrut să spun.
Khushi: Mulțumesc. Acum voi pleca.
Om1 și 2: Mulțumesc. Mulțumesc.

Payal: Vă rog, serviți.
Doamna1: Nu, nu pot să mănânc. Știți, sunt la dietă.
Doamna2: Și apoi trebuie să avem grijă de felul în care arătăm. În plus este un concurs de rochii extravagante peste câteva zile, concurs la care Manorama n-a participat niciodată. Știți de ce?
Nani: Dar Manorama și cu mine...
Doamna2: Amândouă ați participat doar o dată. Și ce a interpretat Manorama...
Manorama: Un model.
Doamna: În plus toată lumea știe s-a întâmplat în ziua aceea.
Manorama: "Hello, Hi, Bye bye".
Doamna 2: De atunci Manorama nu a mai avut curajul să mai participe la concurs. Iar noi mereu ne-am gândit că ar trebui să participe cineva mai ales că în casa asta este o fată proaspăt căsătorită.
Doamna 1: Iar de data asta se cere și un discurs în engleză. Adică ceva mai mult decât un Hello, Hi, Bye, bye. Sper că nu te-ai speriat, Manorama.
Doamna: Veena, oricum Manorama nu poate spune discursul decât dacă va câștiga. Iar...
Payal: Manorama Singh Raizada și Payal Singh Raizada. Puteți să ne treceți pe listă. Pentru că de data asta va fi ceva diferit. Iar dv nu vă îngrijorați. Totul va fi bine. (În sfârșit s-a trezit Payal. Sper să nu se întâmple ceva rău).
Nani: Da, puteți să le treceți pe listă.
Doamna: Bine, noi plecăm. La revedere. Să veniți.

Anjali: Khushi! Le-a plăcut mâncarea tuturor?
Khushi: Cumnata, le-a plăcut atât de mult că vor să mănânce asta în fiecare zi.
Manorama: Foarte bine. Vă apreciez pe voi, surorile Gupta. Una e gata să mă umilească în asociația soacrelor și nurorilor iar cealaltă îmi folosește bucătăria ca să hrănească populația. Hello, Hi, bye, bye.

Anjali: De ce mi-ai acoperit ochii?
Shyam: Nu. Te rog să mă scuzi dragă, dar cadoul ăsta nu e pentru tine.
Anjali: Atunci?
Shyam: Este pentru fetița noastră drăgălașă.
Anjali: E foarte... foarte frumos.
Shyam: Slavă Domnului, mama ta a fost de acord cu cadoul. Dar fetița mea dragă ție ți-a plăcut cadoul de la tatăl tău?
Anjali: I-a plăcut, foarte, foarte, foarte mult!
Shyam: Ce este asta draga mea? De ce plângi? Ăsta e un moment fericit. Apropo, draga mea, e atât de ușor să te mulțumesc încât uneori, mă simt foarte rău.
Anjali: Sunt foarte fericită. Tu îmi faci mereu astfel de mici bucurii. Nici nu vreau altceva. Întotdeauna îmi cucerești inima cu atâta ușurință.

Arnav: Nu d-nul Sharma, înțelegerea e finală. Nu vă puteți retrage acum, nu mai e nici o cale. V-au fost trimise chiar și calculele detaliate în avans. Compania noastră are un anumit stil de lucru iar eu îl respect orice s-ar întâmpla.
Khushi: Eu lucrez în acest mod, ați înțeles?
Arnav: Ce-a fost asta? Nu d-nul Sharma, nu vorbeam cu dv. Vă ascult, mă scuzați. Da. Nu d-nul Sharma, problema nu e legată de cele 10 crores???
Khushi: Nu, nu, e vorba de 10 000. De ce nu înțelegeți? Da, am avansul.
Arnav: D-nul Sharma, vă sun eu mai târziu.
Khushi: Înțelegeți, noi suntem aici pentru a lucra și avem nevoie de material de calitate. Calitate, calitate, ați înțeles? Deci acum îmi veți spune dv. ce înseamnă calitate? Sunt fiica unui patiser și soția unui om de afaceri. Acum ați înțeles cum stă treaba.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 9:50 pm

Khushi"What the.." Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 10:11 pm

"Sunt fata unui cofetar si sotia unui om de afaceri." Smile Smile Smile Ce frumos!Asa te vreau Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Mar 2012, 10:13 pm

Bonjourica !
Multumiri si cate un pupic pentru traducere !.. kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Mar 2012, 10:31 pm

petronela a scris:Bonjourica !
Multumiri si cate un pupic pentru traducere !.. kiss kiss
Oricum plăcerea e de partea noastră Petro. Dar primim și pupicul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Mar 2012, 10:31 pm

iulianagl a scris:"Sunt fata unui cofetar si sotia unui om de afaceri." Smile Smile Smile Ce frumos!Asa te vreau Khushi.
Și lui Chote i-a plăcut. Ai văzut cum a crescut inima în el?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 10:36 pm

narcisa a scris:
Și lui Chote i-a plăcut. Ai văzut cum a crescut inima în el?


Ohoo!Dar sunt tare curioasa unde o sa doarma?Iar langa piscina? Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 10:40 pm

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 538686_316065825124041_218953084835316_859850_558635221_n
WHAT THE.. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 10:41 pm

"As v all knw shyam is a gharjamai nd he lives in Arnav house nd spend Arnav's money.. Bt dis tym Arnav wl nt deposit money to Shyam's account, instead of shyam's account he wl deposit money to Anjali's account..

Dis thng made Shyam so angry.. Nw lets c wht he l do nd wl he sucess by dng anythng..

Keep watchng IPKKND nd njoy.. "
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 10:46 pm

Azi a fost interviu cu Sanaya la radio...
a zis despre Barun:
-cand reporterul a zis ca e invidiata de multe fete ca lucreaza atata timp pe zi cu Barun,ea a zis ca e casatorit.
-Barun nu este ca ASR
-Barun o trateaza ca pe un baiat...(se refera la glume intre ei)
-La intrebarea despre glumele lui ea spune ca Barun face lucruri nebunesti
- Barun ii spune ei Sunny
- a mai spus ca Barun e fratele ei mai mic.
-a mai spus ca are o relatie buna cu Barun si cu toti cei din set (colegi)..si ca la sfarsit cand serialul se va termina ii va fii dor de ei.
-si a mai spus ca nu ii plac scenele romantice ca e relationata romantic unerori cu cine nu vrea...

A vorbit si de Mohit:
-spune ca nu au un program (show) momentan impreuna dar sunt mai multe sanse sa ii vedem dansand intr-un show impreuna
-Nu se gandeste momentan la casatoria (nu e in planurile ei de acum) ca e ocupata
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 10:47 pm

Skumpyk86 a scris:"As v all knw shyam is a gharjamai nd he lives in Arnav house nd spend Arnav's money.. Bt dis tym Arnav wl nt deposit money to Shyam's account, instead of shyam's account he wl deposit money to Anjali's account..

Dis thng made Shyam so angry.. Nw lets c wht he l do nd wl he sucess by dng anythng..

Keep watchng IPKKND nd njoy.. "

Pai cred ca era si timpul sa faca asta, nu?Inainte mai pleca la munca dara acum sta numai acasa si mai vrea sa fie si intretinut.De parca ar munci cu Chote de vrea baniii lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 10:49 pm

iulianagl a scris:

Pai cred ca era si timpul sa faca asta, nu?Inainte mai pleca la munca dara acum sta numai acasa si mai vrea sa fie si intretinut.De parca ar munci cu Chote de vrea baniii lui.


sta acasa si umbla dupa Khushi 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Mar 2012, 10:51 pm

Skumpyk86 a scris:


sta acasa si umbla dupa Khushi 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754


Pai tocmai.ea saraca isi face probleme pt. o suma pe care Chote nici n-ar baga o in seama iar el traieste pe picior mare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Mar 2012, 10:52 pm

Skumpyk86 a scris:Azi a fost interviu cu Sanaya la radio...
a zis despre Barun:
-cand reporterul a zis ca e invidiata de multe fete ca lucreaza atata timp pe zi cu Barun,ea a zis ca e casatorit.
-Barun nu este ca ASR
-Barun o trateaza ca pe un baiat...(se refera la glume intre ei)
-La intrebarea despre glumele lui ea spune ca Barun face lucruri nebunesti
- Barun ii spune ei Sunny
- a mai spus ca Barun e fratele ei mai mic.
-a mai spus ca are o relatie buna cu Barun si cu toti cei din set (colegi)..si ca la sfarsit cand serialul se va termina ii va fii dor de ei.
-si a mai spus ca nu ii plac scenele romantice ca e relationata romantic unerori cu cine nu vrea...

A vorbit si de Mohit:
-spune ca nu au un program (show) momentan impreuna dar sunt mai multe sanse sa ii vedem dansand intr-un show impreuna
-Nu se gandeste momentan la casatoria (nu e in planurile ei de acum) ca e ocupata

Mai adaug si faptul ca unul dintre directori LM a renuntat la serial:

"I am not directing IPK anymore. My current show is Humse Hai Life on channel V and upcoming show Suvreen Guggle Topper of the year on the same channel. cut it." (sursa pagina lui de facebook)

Din cate stiu acesta era cel mai important dintre directori..el apare mereu in poze cu actori si se ocupa cu indicatile cu acele lupte "amuzante" intre ei...era cam principalul..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum