Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 10:34 pm

Skumpyk86 a scris:

nu am auzit asta dar e tare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile
Aaa, da si el e..omul negru... Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 10:42 pm

petronela a scris:
Intr-adevar in Geet in film era mare atractie...dar am vazut ca si la interviuri se intelegeau si se completau foarte bine,tot timpul erau veseli,pusi pe sotii..doar ei doi..
Barun si Sanaya vad ca se distreaza si ei la interviuri...dar cred ca trebuie sa vad mai multe interviuri cu ei ...
Nu stiu ce sa zic ...nu cred ca risca nici unul din ei .nu stim cat de bine se inteleg si cand nu vorbesc despre film..

Eu nu prea m-am uitat la Geet la interviuri cu ei impreuna...serialul l-am vazut tot si mi-a placut tare mult...
Asa cred si eu ca nu ar risca mai ales ca la Barun e o casnicie...poate se plac dar am dubi ca poate vrodata va fii ceva...sincer....Imi plac tare mult deasta spun ca speranta maore ultima.....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 10:42 pm

Dragutelor eu va spun noapte buna si maine ne auzim pe seara. kiss kiss
Week-end placut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 10:42 pm

petronela a scris:
Aaa, da si el e..omul negru... Smile Smile Smile


da dar omul negru e Arnav nu Barun,...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 10:43 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu nu prea m-am uitat la Geet la interviuri cu ei impreuna...serialul l-am vazut tot si mi-a placut tare mult...
Asa cred si eu ca nu ar risca mai ales ca la Barun e o casnicie...poate se plac dar am dubi ca poate vrodata va fii ceva...sincer....Imi plac tare mult deasta spun ca speranta maore ultima.....

Si KSG era casatorit?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 10:47 pm

iulianagl a scris:

Si KSG era casatorit?

KSG te referi la Armaan...nu?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 10:51 pm

Skumpyk86 a scris:


da dar omul negru e Arnav nu Barun,...
Da, asa e ...uite vezi asa de bine joaca de nu mai fac diferenta intre Barun si Arnav... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 10:52 pm

Un clip care imi place tare mult de la SPA 2012 ..


Min 0:47: Spune ca Khushi a uitat sa puna sindur si mangalsutra..Khushi (Sanaya) spune ca azi a avut o cearta cu Arnav si ca a decis sa nu poarte sindur si mangalsutra......Arat foarte bine,nu e asa?
Apoi mai spune ca amandoi au verifcat (uitat) daca arata bine dar ca Arnav era mai rusinos.


In min 1:25...Sanaya spune "nimic..era tarziu.l-am sunat pe Barun si l-am intrebat unde este?"...Barun spune ca era cam tarziu si cam asa a reactionat...arata el... Smile

In min 1:35...Sanaya spune ca cand a venit si a vazut-o Barun a spuns "woww arati foarte bine" 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516


In min 1:45 Il intreaba daca arata bine...el face semn ca da...
Sanaya:very pretty?
Barun:da...arata ca o printesa..absolut...foarte frumoasa ..serios...
Sanaya:Stiam ca Barun e un bun actor Smile
Barun:arati foarte bine...cu parul desfacut asa...in continuare canta melodia si nu da continuarea.
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516




Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Vin 16 Mar 2012, 10:59 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 10:54 pm

Skumpyk86 a scris:Un clip care imi place tare mult de la SPA 2012 ..


Min 0:47: Spune ca Khushi a uitat sa puna sindur si mangalsutra..Khushi (Sanaya) spune ca azi a avut o cearta cu Arnav si ca a decis sa nu poarte sindur si mangalsutra......Arat foarte bune,nu e asa?
Apoi mai spune ca amandoi au verifcat (uitat) daca arata bine dar ca Arnav era mai rusinos.


In min 1:25...Sanaya spune "nimic..era tarziu.l-am sunat pe Barun si l-am intrebat unde este?"...Barun spune ca era cam tarziu si cam asa a reactionat...arata el... Smile

In min 1:35...Sanaya spune ca cand a venit si a vazut-o Barun a spuns "woww arati foarte bine" 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516


In min 1:45 Il intreaba daca arata bine...el face semn ca da...
Sanaya:very pretty?
Barun:da...arata ca o printesa..absolut...foarte frumoasa ..serios...
Sanaya:Stiam ca Barun e un bun actor Smile
Barun:arati foarte bine...cu parul desfacut asa...in continuare canta melodia si nu da continuarea.
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516


Deci am avut dreptate ..sa nu mai stiu daca e Arnav sau Barun... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 10:55 pm

petronela a scris:
Deci am avut dreptate ..sa nu mai stiu daca e Arnav sau Barun... Smile Smile


da la inceput spune de Arnav Khushi..dar la celelante scene face referire la ei Barun si Sanaya...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 11:02 pm

De fapt tu iti doresti ca ei sa fie impreuna si in viata nu numai in film, nu ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 11:04 pm

Iuli, ne-am luat cu vorba ..Noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 11:06 pm

iulianagl a scris:

Si KSG era casatorit?
daca te referi la Armaan (din DMG) da a fost casatorit a aparut znonuri ca are manta...prima data pe Jenny W apoi pe Nicole (sau cum o cheama nu mai stiu..la putin timp a divortat si a s-a afisat cu Nicole..
Atunci existau zvonuri ca Jenny ar fii sperat ca pentru ea divorteaza si apoi cand a aflat de cealanta a suferit mult si ca de fata cu alte persoane i-a dat o palma lui..Un timp nu si-au vorbit apoi au inceput iar sa vorbeasca ca aveau scene impreuna dar spuneau ca ea suferea foarte mult ca ii era greu...
Iar acum spune ca da formeaza un cuplu cu Jenny..dar spune ca atunci nu a exostat nimic...Eu tind sa cred ca a existat si atunci ca inainte de Jenny au mai fost doua Rids si nu a existat zvonuri si la ea da ...spuneua ca umbla cu KSG...iar acum dupa ceva timp spun ca sunt impreuna..cam mare coincidenta....
Nb iuli!


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Vin 16 Mar 2012, 11:07 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 11:07 pm

petronela a scris:De fapt tu iti doresti ca ei sa fie impreuna si in viata nu numai in film, nu ?

eu mi-as dori...dar daca isi iubeste sotia respect asta ...la fel si ea daca isi iubeste iubitul..


Dar tu?Ce parere ai de ei? ..cat ai vazut..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 11:13 pm

Intr-adevar formeaza un cuplu frumos...dar in afara de chimia dintre ei nu stim daca mai au si altceva in comun ca sa fie impreuna...
Si nu stiu cum se face ca toti barbatii astia ...care ne plac noua ..sunt luati... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754
Sincer cand am vazut poza cu sotia lui Barun mi-am zis..altul care s-a grabit si si-a luat o urata... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 11:21 pm

petronela a scris:Intr-adevar formeaza un cuplu frumos...dar in afara de chimia dintre ei nu stim daca mai au si altceva in comun ca sa fie impreuna...
Si nu stiu cum se face ca toti barbatii astia ...care ne plac noua ..sunt luati... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754
Sincer cand am vazut poza cu sotia lui Barun mi-am zis..altul care s-a grabit si si-a luat o urata... stupid


da...asta asa e...graba asta... Smile Smile Smile eu am zis ca daca lui ii place asa si Sanaya daca ei place iubitul..asta e.. Crying or Very sad
cu sotia nu sunt multe poze sunt vro 4 in total...am inteles ca ei nu ii place sa apara in ziare tv si Barun nu prea vb de ea...spune doar uneori "sotia mea " si atat...
Sotia familia lui parinti ii tine la distanta...am inteles ca nu le place...Sotia lucreaza la "wikipedia"..

Nu stiu daca e ceva intre ei sau va fii vrodata dar cu Khushi si Arnav fac o treaba extraordinara.... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516...chiar si Shyam 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 11:34 pm

Si mie imi place mult filmul si toti actorii sunt super...actiunea e interesanta..dar..m-a enervat rau in seara asta Khushi, dupa ce ca Arnav a calcat-o in picioare mereu,chiar daca ea s-a mai razbunat din cand in cand pe el..mai tot timpul ea a lasat capul jos..si acum a mai facut si gafa asta cu Shyam...nu mai vreau ca Arnav sa-si mai bata joc de Khushi...sa schimbe scenaristii astia ceva ca nu-mi vine sa ma mai uit la film... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754


Ultima editare efectuata de catre petronela in Sam 17 Mar 2012, 12:03 am, editata de 1 ori
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 11:50 pm

Iubita mai esti sau te-ai culcat ???
Daca te-ai culcat ..noapte buna ! kiss kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 11:54 pm

petronela a scris:Si mie imi place mult filmul si toti actorii sunt super...actiunea e interesanta..dar..m-a enervat rau in seara asta Khushi, dupa ce ca Arnav a calcat-o in picioare mereu,chiar daca ea s-a mai razbunat din cand in cand pe el..mai tot timpul ea a lasat capul jos..si acum a mai facut si gafa asta cu Shyam...nu mai vreau ca Arnav sa-si mai bata joc de Khushi...sa schimbe scenaristii astia ceva ca nu-mi vine sa ma mai uit la film... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754

Scenaristi nu o sa faca ce vrem noi...sunt sigura pentru ca pe langa declaratile lor ...
Era atunci acel promo in care arata ca ii va vede Arnav pe Khushi si Shyam imbratisati...si inainte sa apara in serial scena cu cateva zile pe pagina de facebook a unui dintre direcori de acolo (cel mai important) erau mii de cereri sa nu afle inca Arnav adevarul.... si el spune "It shall too pass. Relax. Cut it"...apoi oameni iar comentari etc..dupa cateva zile iar spune :"cut it"...
Apoi dupa vro 1000 si ceva de comentari auzind ca lumea isi imagineaza fiecare cum va fii el spune "Don't believe anything you read on the net. Except this. Well, including this, I suppose. Cut it."

cand au facut 200 de ep nu a multumit oamenilor ca i-a urmarit ...doar a pus acel articol care l-am pus eu mai inainte in care spunea ca Arnav e omul negru...
si nici cand au castigat premile nu a zis multumim pentru votare susutinere...doar a scris pe bacebook "Six Awards............Star Parivaar.....:))"..singuri care au multumit a fost Sanaya si Baruncandua luat premiu..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 11:55 pm

petronela a scris:Iubita mai esti sau te-ai culcat ???
Daca te-ai culcat ..noapte buna ! kiss kiss kiss


scuze am scris cam mult...cred ca pe ei nu ii intereseaza prea tare...pacat ca ai seriale frumoase....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 11:59 pm

Skumpyk86 a scris:


scuze am scris cam mult...cred ca pe ei nu ii intereseaza prea tare...pacat ca ai seriale frumoase....
De fapt ce urmaresc prin actiunea asta ciudata...nu prea mai inteleg firul povestii..unde vor sa ajunga si ce vor sa arate... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754 cred ca m-am pierdut in toata incalceala asta....?????
poate ma lamuresti, please !!!!!
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 12:06 am

petronela a scris:
De fapt ce urmaresc prin actiunea asta ciudata...nu prea mai inteleg firul povestii..unde vor sa ajunga si ce vor sa arate... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754 cred ca m-am pierdut in toata incalceala asta....?????
poate ma lamuresti, please !!!!!

Crede-ma ca nici eu nu stiu...tot ce am inteles din acel interviu care e pus pe site ca Arnav e omul negru e ca..povestea este despre un barbat si dragostea lui (presupun ca aici a intrat primele ep...cum el nu iubea "si cum a invatat sa o iubeasca " pe Khushi apoi incepand sa accepte sentiementele) si mai spunea acolo si cum dragostea lui devine cealanta femeie din viata surori...(ce se intampla acum)...spune ca pe asta se axeaza ...ce ce sper sa nu fie pana la final asa...!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Mar 2012, 12:13 am

Skumpyk86 a scris:

Crede-ma ca nici eu nu stiu...tot ce am inteles din acel interviu care e pus pe site ca Arnav e omul negru e ca..povestea este despre un barbat si dragostea lui (presupun ca aici a intrat primele ep...cum el nu iubea "si cum a invatat sa o iubeasca " pe Khushi apoi incepand sa accepte sentiementele) si mai spunea acolo si cum dragostea lui devine cealanta femeie din viata surori...(ce se intampla acum)...spune ca pe asta se axeaza ...ce ce sper sa nu fie pana la final asa...!
Daca e asa inseamna ca tot filmul va fi o mare lupta ..o iubesc,nu o iubesc, o urasc, nu o urasc...ea va trebui sa faca fata la toate provocarile lui si sa lupte pentru dragostea ei, daca poate si daca vrea...deja luptele astea m-au obosit si devin..inca nu plictisitoare, dar ne saturam de ele... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 12:19 am

petronela a scris:
Daca e asa inseamna ca tot filmul va fi o mare lupta ..o iubesc,nu o iubesc, o urasc, nu o urasc...ea va trebui sa faca fata la toate provocarile lui si sa lupte pentru dragostea ei, daca poate si daca vrea...deja luptele astea m-au obosit si devin..inca nu plictisitoare, dar ne saturam de ele... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754


asta imi e teama si mie ...ca la un moment dat o sa te saturi de atat lupta..ziceam zilele trecute as vrea doar inca cateva ep asa mai calme liniste intre ei...in cele 210 ep eu am doar cateva ep de liniste intre ei de care imi aduc aminte acelea dupa dans cand a ajutat-o el ca nu i-a venit partenerul si pana a vazut-o cu Shyam..In rest fie ca a fost furia lui,fie Lavanya,Nk..intre ei..ereu ceva...Acum nu scapa de una da de alta..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Mar 2012, 12:29 am

Sa-ti spun drept in seara asta nici nu mai aveam curaj sa ma uit la film, dupa ce am citit comentariile voastre...m-am enervat pe Khushi..dar m-am uitat..daca mai e asa imi pierd interesul pentru luptele lor...am eu destule lupte in viata, am zis ca in film sa vad si eu iubire, liniste sa ma binedispun, nu sa ma enervez.. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754 ..
Norocul lor ca ii plac mult pe amanadoi si ....sper sa am rabdare sa-i urmaresc pana la final...
Te pupic acum si eu de noapte buna ! kiss kiss kiss
Mai stau un pic si gata, la nani ...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum