Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 8:40 pm

Cum spune Mami la please, "piligi". Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 8:42 pm

Cica arata ca un clovn iesit la pensie. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 8:44 pm

Aplica cat mai repede lotiune herbala sau balegar de vaca nu conteaza ce. Smile Smile Smile Numai sa numai arate ca un clovn. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 16 Mar 2012, 8:49 pm

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Blinkiebonjourbleuabdragalasele lu bunicuta i bine vam gait mmulti kiss kiss kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 8:51 pm

Acum ca el stie adevarul dar Khushi habar n-are de ce s-a insurat Chote cu ea el trece la atac dar stai ca da de paravanul Chote care el stie cum satu treburile.Si sa vedeti voi ce frumos se pricopseste Arnav cu Khushi in patul lui ca doi iubiti si full casatoriti. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 8:52 pm

lica54 a scris:2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Blinkiebonjourbleuabdragalasele lu bunicuta i bine vam gait mmulti kiss kiss kiss kiss


Dadiuta bine te-ai intors si sincer ma bucur ca esti bine si totul e ok.Hei ia spune ce mai face doctorul Baclabasa? Smile Smile Smile Smile Glumesc! Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 16 Mar 2012, 8:55 pm

iulianagl a scris:


Dadiuta bine te-ai intors si sincer ma bucur ca esti bine si totul e ok.Hei ia spune ce mai face doctorul Baclabasa? Smile Smile Smile Smile Glumesc! Smile Smile

Iubire eu mam operat la spitalul CFR nu la judetean la judetean lasa foarte mult de dorit..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 9:00 pm

lica54 a scris:

Iubire eu mam operat la spitalul CFR nu la judetean la judetean lasa foarte mult de dorit..


Am glumit iubita. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 16 Mar 2012, 9:12 pm

lica54 a scris:2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Blinkiebonjourbleuabdragalasele lu bunicuta i bine vam gait mmulti kiss kiss kiss kiss
Bine ai venit Dadi. Ne bucurăm că te simți bine. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 16 Mar 2012, 9:16 pm

Iulia am deschis topicul de traduceri. Pune traducerile tale să fie în ordine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 9:17 pm

narcisa a scris:Iulia am deschis topicul de traduceri. Pune traducerile tale să fie în ordine.

Sa incerc. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 10:01 pm

narcisa a scris:Iulia am deschis topicul de traduceri. Pune traducerile tale să fie în ordine.


Iubita eu le-am pus acum ajuta-le tu sa se pupe, piligiiii!! Smile Smile kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 10:03 pm

Fetelor kiss kiss pentru traducere...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 10:03 pm

Pedro stii ca n-ar trebui sa ne mire daca e ceva intre ei doi.Stii doar ca cei doi din 1001 nopti s-au cuplat si el era casatorit pe atunci, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 10:04 pm

petronela a scris:Fetelor kiss kiss pentru traducere...


kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 10:08 pm

iulianagl a scris:Pedro stii ca n-ar trebui sa ne mire daca e ceva intre ei doi.Stii doar ca cei doi din 1001 nopti s-au cuplat si el era casatorit pe atunci, nu?


2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 244732 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 244732 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 244732
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 10:09 pm

Skumpyk86 a scris:


2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 244732 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 244732 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 244732


Si uite asa ne explicam de ce poarta el verigheta pe mana dreapta.Esti atenta ce spun eu aici Miha?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 10:12 pm

Fetelor...vise..vise... Smile ..
Deci eu am inteles bine...si-au amintit tot ce si-au spus.....nu-i asa ???? 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 283516
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 10:16 pm

iulianagl a scris:Pedro stii ca n-ar trebui sa ne mire daca e ceva intre ei doi.Stii doar ca cei doi din 1001 nopti s-au cuplat si el era casatorit pe atunci, nu?
Chiar nu stiu daca sa cred sau nu...mi s-a parut ca ar fi mai mare atractia la Geet si .. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2743637754 s-a ales praful de ...stii, suntem doar prieteni... stupid
Vad ca si astia spun ca sunt doar prieteni,se speculeaza ca ar fi si altceva decat o ...mareeee prietenie... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 10:20 pm

Ce reactie au avut dupa ce au mancat lamaie...m-am infiorat...asa cum a facut si Khushi... cupidon
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 10:21 pm

iulianagl a scris:


Si uite asa ne explicam de ce poarta el verigheta pe mana dreapta.Esti atenta ce spun eu aici Miha?

Nu stiu ce sa zic...ca am vazut ca si la inceput o purta...cand pe stanga cand pe dreapta...
Mai zicea cineva ca a mai aparut intr-un ziar acolo la ei ceva de genul:
""sarun are spending a lot of time together these days...our sources reveal that during the shooting of an award function ...not only during shoot but also after pack up both were together...they did not leave each other side- be it during lunch or rehearsal...they even out to explore the nearby areas... though they both comment that there is nothing more than friendship..buit seems something else... so u tell iss pyar ko kya naam doon"

dar in acel interviu de azi de 30 de minute l-a intrebat daca ii place sa faca glume ...a zis ca da si ca ii place sa vada lumea razand..apoi a repetat iar adaugand si sotia razand...
Gest frumos fata de sotie...dar nu stiu ce sa cred..deasta spun ca e posibil ca sa se placa...e cam multa joaca intre ei glumite la interviuri etc...

Dar sincer cred ca ar trebuie sa fie mare iubire intre ei ca el sa se desparta de sotie si sa fie cu ea..eu il vad mai familist...nu il vad un om curajos...adica sa se desparta de sotie si sa fie cu Sanaya sincer nu prea il vad oricat ar place-o din cauza oamenilor a discutilor (asta presupnuand ca o place pe sanaya)...nu stiu ce e adevarat ce nu...cred ca nu iese fum fara foc...si speranta maore ultima...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 10:24 pm

petronela a scris:
Chiar nu stiu daca sa cred sau nu...mi s-a parut ca ar fi mai mare atractia la Geet si .. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2743637754 s-a ales praful de ...stii, suntem doar prieteni... stupid
Vad ca si astia spun ca sunt doar prieteni,se speculeaza ca ar fi si altceva decat o ...mareeee prietenie... stupid


Nici eu nu stiu ce sa cred...sunt ametita total...in Geet eu in serial am vazut "atractia"
(desi acum imi plac mai mult Arnav Khushi) dar in spatele camerelor la interviuri nu prea...in comparatie cu Barun si Sanaya...poate nu m-am uitat eu asa....
E posibil sa fie doar o mare prietenei..nu stiu..acum visez si eu la mai mult... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 10:28 pm

Smile Smile Ma eu continui sa visez caci cu asta raman si inca ceva am inteles ca pe sotia lui o alinta Dolly...Dolly ca oita clonata. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 10:31 pm

iulianagl a scris: Smile Smile Ma eu continui sa visez caci cu asta raman si inca ceva am inteles ca pe sotia lui o alinta Dolly...Dolly ca oita clonata. Smile Smile

nu am auzit asta dar e tare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Mar 2012, 10:33 pm

Skumpyk86 a scris:


Nici eu nu stiu ce sa cred...sunt ametita total...in Geet eu in serial am vazut "atractia"
(desi acum imi plac mai mult Arnav Khushi) dar in spatele camerelor la interviuri nu prea...in comparatie cu Barun si Sanaya...poate nu m-am uitat eu asa....
E posibil sa fie doar o mare prietenei..nu stiu..acum visez si eu la mai mult... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 283516
Intr-adevar in Geet in film era mare atractie...dar am vazut ca si la interviuri se intelegeau si se completau foarte bine,tot timpul erau veseli,pusi pe sotii..doar ei doi..
Barun si Sanaya vad ca se distreaza si ei la interviuri...dar cred ca trebuie sa vad mai multe interviuri cu ei ...
Nu stiu ce sa zic ...nu cred ca risca nici unul din ei .nu stim cat de bine se inteleg si cand nu vorbesc despre film..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum