Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 12:38 am

petronela a scris:Sa-ti spun drept in seara asta nici nu mai aveam curaj sa ma uit la film, dupa ce am citit comentariile voastre...m-am enervat pe Khushi..dar m-am uitat..daca mai e asa imi pierd interesul pentru luptele lor...am eu destule lupte in viata, am zis ca in film sa vad si eu iubire, liniste sa ma binedispun, nu sa ma enervez.. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 2743637754 ..
Norocul lor ca ii plac mult pe amanadoi si ....sper sa am rabdare sa-i urmaresc pana la final...
Te pupic acum si eu de noapte buna ! kiss kiss kiss
Mai stau un pic si gata, la nani ...


Eu nu mai am curaj de luni..si asa imi fac nervi si trebuie sa ma concentrez la facultate ca e mai importanta acum...poate o sa il vad mai rar acum..e mai bine ca se aduna mai multe ep asa..nici mie nu imi place de nici o culoare luptele lor...tot am speranta ca se mai intoarce roata si va afla si Arnav adevarul si nu o va mai "chinui " asa...sa vedem...ies si eu...te pup..noapte buna. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 720534
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 1:14 pm

Interviul de care spuneam ieri ca va aparea azi e acesta:


Ei spuneau ca cearta e noua dar e cea veche cand s-au batut cu apa kiss kiss kiss ...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Sam 17 Mar 2012, 1:39 pm

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 6kjveoh2dragalaselor o zi buna sa aveti...

si un2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Vjmr00hbcat mai placut...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 2:12 pm

Weekend placut si tie lica54... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 155520
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 2:13 pm

Barun Sobti creating history as Arnav from Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon!
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Barun_post_1331963607
When he had first signed on to play the grumpy, short-tempered and an introvert business tycoon who thinks nothing beyond his family, especially his Di and his business; he himself had no idea that the character will bring him this far.

We are sure that by now you must have guessed that we are indeed talking of your favorite Arnav Singh Rayzada aka Barun Sobti from Star Plus’ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon. Though, Barun has been in the industry for quite some time now and has played a meaty role in Sony TV’s Baat Hamari Pakki Hai but the fame which IPKKND has got for him is simply unmatchable.

People love the reel life Arnav to the core and now they are keener to know the real life Barun. The actor, who debuted in town playing Swayam Khurana in the Star’s afternoon show Shraddha, went on becoming the teenage sensation with his role as the carefree and happy-go-lucky, Shravan Jaiswal in BHPH. This show too earned a good response but the character didn’t become the talk of town the way Arnav has turned to be.

He indeed stood lucky that Arnav’s role came up his way. Talking on the lines, Barun said that he took up the role as it was far different from what he had earlier essayed. Moreover, the stunning actor even says that the entire team of IPKKND was sure of the show’s success but yeah no one had thought it to become such a rage. To add on, his on-screen pairing with Sanaya Irani aka Khushi stands to be the cherry on the cake.

As of now Barun is busy basking in the glory of awards and praises being bestowed upon him. The way, this show and his character is progressing; we guess a lot of appreciation is still due, to come his way. Keep going high Barun!!

Source: TSK
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 17 Mar 2012, 6:37 pm

Mulțumim Miha pentru vești. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 6:49 pm

narcisa a scris:Mulțumim Miha pentru vești. kiss


kiss kiss Ieri ma gandeam ca poate se plac azi nu mai cred,dupa acel clip care l-am pus azi...doar prieteni...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 17 Mar 2012, 6:58 pm

Skumpyk86 a scris:


kiss kiss Ieri ma gandeam ca poate se plac azi nu mai cred,dupa acel clip care l-am pus azi...doar prieteni...
Poate că se plac dar rămân prieteni. Ce e în sufletul lor doar ei știu. De dorit e ca orice este sau nu este între ei să nu le afecteze relația profesională.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 7:20 pm

narcisa a scris:
Poate că se plac dar rămân prieteni. Ce e în sufletul lor doar ei știu. De dorit e ca orice este sau nu este între ei să nu le afecteze relația profesională.



Sa speram...in acel interviu au parut cam suparati...radeau ei dar niste replici...
In interviu spune Sanaya ca daca cineva il plateste pe Barun o va insulta pe Sanaya,face cea mai buna treaba..dupa care adauga Sanaya "nici nu e nevoie sa il platiti,doar spuneti sa o insulte pe Sanaya,va fii acolo si va face cele mai bune insulte vrodata"...si Barun a ramas cam surprins de ce a zis a incercat sa rada dar la 0:12 s-a uitat cam surprins la ea..eu sincer nu l-am auzit niciodata sa o insulte pe ea nu stiu de ce a zis asa...

Apoi ii spune lui sa zica ceva interesant de Sanaya...El spune ceva de genul ca daca ea uita ceva (o replica) ,incearca sa se ascunda spunand ca nu au facut scena corect...Apoi ii mai spune ei ca a uitat sa spuna despre el ca mananca foarte mult,ca e foame tot timpul..
Ea spune ca da,a uitat..ea mai spune ca daca trece cineva pe langa el si are ceva in mana el spune ce e?ce e? ca o vrea el...desi poate persoana respectiva are o hartie in mana.Tare a fost cand a zis ca mancarea e in pericol... Smile

Sau cand reporterul spune ca gata cu joaca (se refera la serial) acum vrem iubire...Barun spune "Gul" (Gul e unul directori/scriitor cred...e cel care a dat interviul si a zis ca Arnav e omul negru)...
Sanaya spune..."nuuuuu..nu vrem iubire...se distram mai mult asa"
Au mai spus ca e foarte amuzant sa il vezi pe Barun facand scene de iubire,pentru ei scenele de iubire sunt incomode...si ca de multe ori incep a rade,iar Barun de cele mai multe ori continua sa filmeze scenele de iubire cu ochi inchisi sad sad sad

Interviul nu e pus complet pe youtube...dar a mai spus Barun ca chima lor nu este atat de buna cat apare pe ecran.
Si ca Barun nu e deloc cum a parut la inceput ,timid ..e total opus ...si mai spune ca Sanaya a mai zis ca Barun dimineata arata ca un chelner....



Sper ca din cauza zvonurilor sa nu se strice prietenia...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Mar 2012, 7:30 pm

Bonjourica !
Vad ca nu te-ai lasat pana nu te-ai lamurit cu privire la prietenia lor... stupid
Si eu sper ca toate zvonurile astea sa nu duca la rautati...si sa se strice si ce e acum...
Deci se simt bine ..fara iubire...atunci e clar ..nu prea cred ca e mare lucru intre ei in afara de prietenie..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 7:38 pm

petronela a scris:Bonjourica !
Vad ca nu te-ai lasat pana nu te-ai lamurit cu privire la prietenia lor... stupid
Si eu sper ca toate zvonurile astea sa nu duca la rautati...si sa se strice si ce e acum...
Deci se simt bine ..fara iubire...atunci e clar ..nu prea cred ca e mare lucru intre ei in afara de prietenie..


Buna..
Nu m-am lasat stupid ...asa am inceput sa cred si eu...ca doar prietenie e.replicile lor au fost cam acide...sper sa nu strice prietenia lor...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 17 Mar 2012, 8:03 pm

Skumpyk86 a scris:


Buna..
Nu m-am lasat stupid ...asa am inceput sa cred si eu...ca doar prietenie e.replicile lor au fost cam acide...sper sa nu strice prietenia lor...

Buna! Buna la toata lumea!
V-am citit.... Am si eu o parere...
Dar daca au dat aces intervit si ....replicile lor au fost cam acide.. tocmai pentru a masca faptul ca e totusi ceva intre ei si fiecare la randul lui e prins intr-o casanicie(el), prietenie(ea) si pt a nu-i rani pe cei de langa ei, dezmind si se refuma la o prietenie....
Ce ziceti?
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Mar 2012, 8:19 pm

tiberici a scris:

Buna! Buna la toata lumea!
V-am citit.... Am si eu o parere...
Dar daca au dat aces intervit si ....replicile lor au fost cam acide.. tocmai pentru a masca faptul ca e totusi ceva intre ei si fiecare la randul lui e prins intr-o casanicie(el), prietenie(ea) si pt a nu-i rani pe cei de langa ei, dezmind si se refuma la o prietenie....
Ce ziceti?
Poate fi si ce spui ..desi, nu cred ca in acest moment sa fie si altceva intre ei...in acel interviu s-au referit doar la Sanaya si Barun...nu la Arnav si Khushi...deci nu stiu exact ce parere au unul despre celalalt...si intr-adevar cum a spus Miha replicile au fost acide...dar pe ansamblu mie mi s-a parut ca se simt bine impreuna la interviuri,au reusit cat de cat sa se completeze reciproc si chiar s-au distrat cand au dat raspunsurile...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 8:33 pm

tiberici a scris:

Buna! Buna la toata lumea!
V-am citit.... Am si eu o parere...
Dar daca au dat aces intervit si ....replicile lor au fost cam acide.. tocmai pentru a masca faptul ca e totusi ceva intre ei si fiecare la randul lui e prins intr-o casanicie(el), prietenie(ea) si pt a nu-i rani pe cei de langa ei, dezmind si se refuma la o prietenie....
Ce ziceti?


Orice e posibil...pe mine m-a surprins cand a zis Sanaya faza ca Barun o insulta si gratis...eu nu l-am auzit niciodata sa o insulte..nu cunosc hindi foarte bine dar cat de cat cunosc si ma descurc...cred ca am vazut toate interviurile lor si nu l-am auzit sa fii zis ei ceva....glumesc intre ei...dar nu insultat...

Eu ma gandeam ca au facut acest interviu ca sa decurajeze eventualele idei cum ca ar fi impreuna.Poate deasta au fost si mai acide replicile desi Nu foarte tare...
Nu cred ca sunt impreuna,ca isi iubeste sotia...si ieri la un interviu la un post de radio de 30 de min a pomenit odata de sotie.A fost intrebat daca ii place sa faca glume si el a zis ca da sa faca lumea sa rada...ii place sa faca glume si sa isi vada sotia razand...
Eu nu speram sa fie impreuna dar sa se placa macar un pic mai mult decat o prietenie... kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Mar 2012, 8:57 pm

Deci pana in prezent Miha avem cam aceeasi parere despre prietenia lor...vom vedea ce va mai fi in continuare... Smile
Mi-am adus aminte de petrecerea lor de Holi...parca era un trib de indieni,in jurul focului...urland cat ii tinea gura cu mainile pe sus...le lipseau penele la cap ..si trebuiau sa fie si in chiloti si era exact ca pe vremea triburilor cu tobe si ciomege...sub influenta fumului si a canabisului... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 539466 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 539466 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 539466
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 9:11 pm

petronela a scris:Deci pana in prezent Miha avem cam aceeasi parere despre prietenia lor...vom vedea ce va mai fi in continuare... Smile
Mi-am adus aminte de petrecerea lor de Holi...parca era un trib de indieni,in jurul focului...urland cat ii tinea gura cu mainile pe sus...le lipseau penele la cap ..si trebuiau sa fie si in chiloti si era exact ca pe vremea triburilor cu tobe si ciomege...sub influenta fumului si a canabisului... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 539466 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 539466 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 539466


da...desi recunosc ca eu vreau sa fie mai mult intre ei.. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 283516
In capul e o ameteala... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 131747 ma gandesc ca fie si cum a spus tiberici...stii speranta moare ultima....dar momentan nu prea cred..
Sper sa nu strice prietenia care o afiseaza in interviuri..

Da...cu ep de holi am ras..desi finalul a fost tragic cu aflarea adevarul de Shyam...in rest a fost super...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Mar 2012, 9:25 pm

Stii ceva, au spus cam cate episoade sau pana cand va fi serialul ?
Acum e pe la 200 si ...??
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 9:34 pm

petronela a scris:Stii ceva, au spus cam cate episoade sau pana cand va fi serialul ?
Acum e pe la 200 si ...??


Pana acum eu in calculator am 210 ep (eu le am toate sper ca nu am gresit la numerotare Smile )..cate vor fii nu stiu.Nu cred ca a zis nimic de final.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 9:37 pm

Mie nu imi place prietenul ei Mohit ..sincer...(important e sa ii placa ei nu mie)
dar in acest clip imi place dansul lor..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 9:48 pm

Cred ca aceasta poza e facuta de cineva pe calculator..eu nu am vazut-o pe Khushi/Sanaya imbracata asa...iar cu acei cercei..i-a purtat atunci cand a facut acele poze pentru calendar dar purta un sari rosu...ori e facuta pe calculator...ori e din spatele camerelor (ma gandesc ca a probat mai multe si a ramas cu cel care ii statea cel mai bine)

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 408816_363463040338245_305303809487502_1314514_1189170274_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Mar 2012, 9:48 pm

Frumos video..mie imi plac amandoi..el mi se pare la fel de sturlubatic ca ea...si e destul de frumusel cand rade...
Au jucat in vreun film impreuna ? Se potrivesc la dans..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 10:02 pm

petronela a scris:Frumos video..mie imi plac amandoi..el mi se pare la fel de sturlubatic ca ea...si e destul de frumusel cand rade...
Au jucat in vreun film impreuna ? Se potrivesc la dans..


da au un serial impreuna."Miley Jab Hum Tum"..(clipul cu dansul lor e mai vechi e din 2009)...
uite aici e de anul acesta ..10 feb 2012...



Mi-am mai adus aminte ca si cand a facut petrecere cei din echipa "Iss Pyaar.." ca au facut 200 ep..au facut petrecere.Au fost toti in afara de Barun..el era plecat cu sotia,ca avea el cateva zile libere...
Iar in interviul ieri i-au zis cei de la radio sa se duca la ei la studio si el a zis ca nu poate acum ca va pleca cu familia in vacanta cateva zile..El adora sa mearga in vacanta in Maldive..si probabil ca acolo va fi.Dar le-a zis ca se va duce cand va putea... Crying or Very sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Mar 2012, 10:12 pm

Vrei sa spui ca sunt impreuna din 2009 ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Sam 17 Mar 2012, 10:16 pm

Fetelor eu am inteles ca Sonaya Irani este impreuna cu actorul care a jucat in Culoarea Fericirii rolul lui Ranvir...este adevarat s-au nu?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Mar 2012, 10:19 pm

petronela a scris:Vrei sa spui ca sunt impreuna din 2009 ?

Au vro 2 ani si ceva de relatie..
Iar serialul lor a fost filmat in perioada septembrie 2008-noiembrie 2010.
(500 si ceva de ep.intre 527-530 ep..2 sezoane...20 de minute ep)
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum