Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 12:28 pm

Skumpyk86 a scris:Incepe cu Khushi din min 1:01...fetele am eu viziuni sau cel care sta jos seamana cu Arnav..o sa vedem cand va fii scena respectiva daca e editata..dar s-ar putea sa fie de zilele acestea cand el e plecat in vacanta si are o dublura...
Doua variante ori e dublura ori e o noua intrare..



Buna.Din cate am vazut eu nu era Arnav cel care statea jos.Am impresia ca el era cel care statea jos.2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 421200_283773505026337_234355516634803_624409_475490205_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 12:36 pm

Incepe cu min 8:29
Ii face viata imposibila lui Arnav..isi pune ea hainele in sifonerul lui...
Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 12:39 pm

iulianagl a scris:


Buna.Din cate am vazut eu nu era Arnav cel care statea jos.Am impresia ca el era cel care statea jos.

asa cred si eu ca nu e arnav...ma gandeam ca e o noua intrare dar ma gandesc ca mai plauzibil ar fii ca e dublura lui arnav ca seamana binisor...nu stiu sa vedem...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 12:41 pm

Skumpyk86 a scris:Incepe cu min 8:29
Ii face viata imposibila lui Arnav..isi pune ea hainele in sifonerul lui...
Smile Smile Smile
http://www.indtvchannel.com/2012/march/20th/dailymotion/saas_bahu_aur_betiyan_1


Poate atarna si stelute deasupra patului ca la ea acasa. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 12:46 pm

iulianagl a scris:


Poate atarna si stelute deasupra patului ca la ea acasa. Smile Smile Smile

nu ar fi rau... ea aduce mereu haine nunai ca sa-l enerveze pe el..Smile Smile Smile

Iuli uite si clipul in care ti-am zis ca au zis ca directorul la scenele romantice merge la culcare...min 1:52
Iar in min 0:17...nu imi place ca noi avem senzatia ca se uita unul la altul dar de fapti se uita pe langa...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 12:52 pm

Skumpyk86 a scris:

nu ar fi rau... ea aduce mereu haine nunai ca sa-l enerveze pe el..Smile Smile Smile

Iuli uite si clipul in care ti-am zis ca au zis ca directorul la scenele romantice merge la culcare...min 1:52
Iar in min 0:17...nu imi place ca noi avem senzatia ca se uita unul la altul dar de fapti se uita pe langa...

Nu e acel Gul de care mai vorbeau de curand despre el. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 12:53 pm

Husband texts to wife on cell..

"Hi,what r u doing Darling?"

Wife: I'm dying..!

Husband jumps with joy but types "Sweet Heart, how can I live without U?"

Wife: "U idiot! I'm dying my hair.."

Husband: "Bloody English Language! Smile Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:02 pm

iulianagl a scris:

Nu e acel Gul de care mai vorbeau de curand despre el. Smile Smile Smile

da la le face referire..Gul este directorul care se ocupa de scenele romantice.



Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mar 20 Mar 2012, 1:08 pm, editata de 2 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:03 pm

Skumpyk86 a scris:

da la le face referire..Gul este directorul care se ocupa de scenele romantice

Pai de aia le iese perfect scenele romantice ca lui nu-i place asa ceva. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:07 pm

iulianagl a scris:

Pai de aia le iese perfect scenele romantice ca lui nu-i place asa ceva. Smile Smile


numai ca ei fac ce vor ei..nu ce vor fani...ca daca ar fii sa asculte de fani s-ar uita la audiente...ca sunt momente frumoase romantice serialul e pe locul 3 in India de la postul respectiv..iar cand e cearta etc..e pe 4 sau 5...si cum pana acum nu au tinut cont...

Ei spun ca daca s-ar afla adevarul de Shyam si ar fii totul bine intre ei s-ar termina serialul mai repede...dar nu cred ca e asa...afla de Shyam si apoi sa intervina altceva...ca am inteles ca se gandesc chiar sa "faca o noua problema" intre ei cu trecutul lor..oarecum sa aiba legatura..dar inca nu se stie...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:08 pm


In sfarsit s-a gasit cineva sa faca un clip cu melodia asta si cei doi.Eu o am pe telefon dar cu Geet e una din favoritele mele, melodia este bestiala mai ales s-o asculti la casti. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:10 pm

Skumpyk86 a scris:


numai ca ei fac ce vor ei..nu ce vor fani...ca daca ar fii sa asculte de fani s-ar uita la audiente...ca sunt momente frumoase romantice serialul e pe locul 3 in India de la postul respectiv..iar cand e cearta etc..e pe 4 sau 5...si cum pana acum nu au tinut cont...

Ei spun ca daca s-ar afla adevarul de Shyam si ar fii totul bine intre ei s-ar termina serialul mai repede...dar nu cred ca e asa...afla de Shyam si apoi sa intervina altceva...ca am inteles ca se gandesc chiar sa "faca o noua problema" intre ei cu trecutul lor..oarecum sa aiba legatura..dar inca nu se stie...

Pai cam asa e daca s-ar afla de Shyam s-ar termina subiectul.Asa ca las sa traim si cu sarpele langa noi.Ma uitam la el off screen sa stii ca e simpatic dar totusi jos palaria face un goo job ca Shyam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:11 pm

Mi-am adus aminte...hehe...Shyam nu stie chiar tot adevarul... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516 ...ca Khushi si Arnav sunt casatoriti pentru 6 luni doar...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:15 pm

Skumpyk86 a scris:Mi-am adus aminte...hehe...Shyam nu stie chiar tot adevarul... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516 ...ca Khushi si Arnav sunt casatoriti pentru 6 luni doar...

O sa topaie de bucurie mai ceva ca aseara, cand o sa afle. Smile Smile Smile Smile Cine o sa iasa invingator din asta Khushi sau Arnav ca Shyam oricum e looser. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:17 pm

iulianagl a scris:

Pai cam asa e daca s-ar afla de Shyam s-ar termina subiectul.Asa ca las sa traim si cu sarpele langa noi.Ma uitam la el off screen sa stii ca e simpatic dar totusi jos palaria face un goo job ca Shyam.

da e super de treaba tipul..Nu cred ca s-ar termina,pot gasi si alte lucruri ca sa mai faca ep.si cum deja are 200...
In seriale chestia e sa ai imaginatie..si cum vor sa bage si trecutul daca lungeste tot asa cum a facut cu situatia cu Shyam vor ajunge la 1000 de ep...
Dar cred ca va fi mai mult situatia aceasta cu Shyam din cauza ca mai mult asta e tema serialului cum a zis directorul ca e vb despre cum iubirea lui devine cealanta femeie din viata surori.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:18 pm

iulianagl a scris:

O sa topaie de bucurie mai ceva ca aseara, cand o sa afle. Smile Smile Smile Smile Cine o sa iasa invingator din asta Khushi sau Arnav ca Shyam oricum e looser. Smile Smile Smile

sigur vor iesi amandoi "ArnavKhushi" dar mai avem noi de suferit pana atunci....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:25 pm

Miha tu stii daca cumva Cryssy are tradusa melodia Tu hi bata?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:30 pm

iulianagl a scris:Miha tu stii daca cumva Cryssy are tradusa melodia Tu hi bata?

nu cred...
Din iss pyaar sunt :
Teri Meri,Desi Girl,Desi Boyz ,Ooh la la si mai sunt cele trei care le-a dansat Khushi la acel concurs...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:31 pm

De dimi cand m-am trezit inainte de a ma da jos din pat mi-am asezat mai bine perna sa ma sprijin si am inceput:Cumparita, Party Sari, Samjiiu, Akasss bitua, piligi Smile Smile Smile ca sotul a crezut ca visez Smile Smile si m-am distrat de una singura ca el oricum n-avea cum sa inteleaga dar dupa ce i-am povestit de hello, hi 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656 a zis ca am luat-o razna rau. Smile Smile Smile Chiar ce o fi insemnand Cumparita?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:32 pm

Cred ca e dublura lui Arnav..si aici cum stranuta sper el...la fel cum face cu Arnav...nu imi place deloc cand folosesc dubluri...sa vedem
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:32 pm

Skumpyk86 a scris:

nu cred...
Din iss pyaar sunt :
Teri Meri,Desi Girl,Desi Boyz ,Ooh la la si mai sunt cele trei care le-a dansat Khushi la acel concurs...

Dar oare n-o poate traduce?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:34 pm

iulianagl a scris:

Dar oare n-o poate traduce?


daca vrei eu pot sa ii zic...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:35 pm

Skumpyk86 a scris:Cred ca e dublura lui Arnav..si aici cum stranuta sper el...la fel cum face cu Arnav...nu imi place deloc cand folosesc dubluri...sa vedem


dar de ce bag dubluri uite asta nu-mi place. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mar 20 Mar 2012, 1:35 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Mar 2012, 1:35 pm

Skumpyk86 a scris:


daca vrei eu pot sa ii zic...

Te rog. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Mar 2012, 1:36 pm

iulianagl a scris:

Te rog. kiss kiss

ok o sa ii spun diseara,poate o gasesc pe mes...ca acum e la scoala..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum