Serialesitelenovelet
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Andreea_Miha
tiberici
iulianagl
8 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 26 Mar 2012, 10:41 pm

iulianagl a scris:


Ce s-a intamplat?Multe, foarte multe mie imi pare rau de Khusshi.Cred ca e prea mult, prea mult o raneste si nu merita.Doamne cat de stupid e Chote.Eu as fi plecat mintenas de la o asemenea creatura.Si stai sa vezi ca in viitorul apropiat o sa fie si mai rau pentru ea. 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754


eu inca nu l-am vazut..parca nici inima nu ma mai atrage sa ma uit ...am in cap nu mai managemet bancar si acum sa imi mai fac nervi si cu Arnav ..sigur ajung la spital... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 26 Mar 2012, 10:42 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu cred ca e de fapt ce se intampla acum...
uite tradus...
Multumesc Miha !
Deci se despart sau nu ...??? secventele astea nu au fost sau nu le-am vazut eu ::????
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 26 Mar 2012, 10:43 pm

Skumpyk86 a scris:


eu inca nu l-am vazut..parca nici inima nu ma mai atrage sa ma uit ...am in cap nu mai managemet bancar si acum sa imi mai fac nervi si cu Arnav ..sigur ajung la spital... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754

Sa stii ca a fost super episodul mai ales cearta lor dar mi-e ciuda cat de bleg e Arnav de ce n-o intreaba ii arunca cate o pastila ca stie trucurile ei ca stie ce a facut dar nu spune nimic si ea saraca tot intreaba ce a facut?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 26 Mar 2012, 10:43 pm

iulianagl a scris:

Nici nu mai stiu ce sa cred si ce sa zic.Sper sa poata iesi Khushi cu fruntea sus din toata incurcatura asta pe care a creat-o Shyam.

de iesit va iesi chestia e cand...?...eu sper din tot sufletul ca cele 6 luni de contract ale lor sa nu fie 6 de ale noastre...sa ne chinuie 6 luni asa ca ma ..... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754
Dupa ce Shyam a castigat premiu inseamna ca mai avem parte de el ca e votat de public...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 26 Mar 2012, 10:45 pm

Skumpyk86 a scris:

de iesit va iesi chestia e cand...?...eu sper din tot sufletul ca cele 6 luni de contract ale lor sa nu fie 6 de ale noastre...sa ne chinuie 6 luni asa ca ma ..... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754
Dupa ce Shyam a castigat premiu inseamna ca mai avem parte de el ca e votat de public...
Mai bine lua premiul Arnav... de cel mai mare dusman... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 26 Mar 2012, 10:45 pm

petronela a scris:
Multumesc Miha !
Deci se despart sau nu ...??? secventele astea nu au fost sau nu le-am vazut eu ::????


N-au fost Pedro si nici n-or sa fie a fost scos promo-ul pt. promovarea serialului.Dar sincer ceea ce spun ei acolo se potriveste foarte bine cu ceea ce simt ei acum unul pt. altul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 26 Mar 2012, 10:45 pm

petronela a scris:
Mai bine lua premiul Arnav... de cel mai mare dusman... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754


Cel mai mare dusman a lui Khushi si aal nostru. Smile Smile Smile Merita ticalosul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 26 Mar 2012, 10:47 pm

iulianagl a scris:


N-au fost Pedro si nici n-or sa fie a fost scos promo-ul pt. promovarea serialului.Dar sincer ceea ce spun ei acolo se potriveste foarte bine cu ceea ce simt ei acum unul pt. altul.
Asta e ...zau de nu am crezut ca au fost atat de bine se potrivesc...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 26 Mar 2012, 10:50 pm

petronela a scris:
Asta e ...zau de nu am crezut ca au fost atat de bine se potrivesc...


Smile Smile Smile Abia astept ep. de maine.Acum ma gandesc numai la vorbele pe care i le-a spus si ea habar n-are ce a lovit-o.Iar scarba de Shyam se bucura de ce-i face Arnav lui Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 26 Mar 2012, 10:52 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Abia astept ep. de maine.Acum ma gandesc numai la vorbele pe care i le-a spus si ea habar n-are ce a lovit-o.Iar scarba de Shyam se bucura de ce-i face Arnav lui Khushi.
Din asta sa inteleg ca nu o iubeste nici unul..??? sad sad 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 26 Mar 2012, 10:52 pm

petronela a scris:
Multumesc Miha !
Deci se despart sau nu ...??? secventele astea nu au fost sau nu le-am vazut eu ::????

nu au fost dar nici nu cred ca va fii chiar asa...eu vad ca situatia de acum si poate viitoare adica Khushi nu poate sta departe de el...lui probabil mai tarziu dupa ce afla adevarul ii va fii teama sa nu fie iar ranit...etc...

Uite si cateva din celelante promo...


Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 26 Mar 2012, 10:53 pm

iulianagl a scris:

Sa stii ca a fost super episodul mai ales cearta lor dar mi-e ciuda cat de bleg e Arnav de ce n-o intreaba ii arunca cate o pastila ca stie trucurile ei ca stie ce a facut dar nu spune nimic si ea saraca tot intreaba ce a facut?

ma asteptam ca se reantoarce roata dupa criticile din presa....


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 26 Mar 2012, 10:57 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 26 Mar 2012, 10:56 pm

Skumpyk86 a scris:

nu au fost dar nici nu cred ca va fii chiar asa...eu vad ca situatia de acum si poate viitoare adica Khushi nu poate sta departe de el...lui probabil mai tarziu dupa ce afla adevarul ii va fii teama sa nu fie iar ranit...etc...

Uite si cateva din celelante promo...


Imi plac acele promo...cred ca mi-ar fi placut sa fie ceva asemanator...el era mai relaxat..daca juca golf.. Smile ea probabil undeva printre tineri....chiar mi-ar fi placut...erau afara...acum filmeaza doar in interior...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 26 Mar 2012, 11:01 pm

petronela a scris:
Imi plac acele promo...cred ca mi-ar fi placut sa fie ceva asemanator...el era mai relaxat..daca juca golf.. Smile ea probabil undeva printre tineri....chiar mi-ar fi placut...erau afara...acum filmeaza doar in interior...


da asa e..era altfel...ele arata cam in mare povestea serialului..
uite in acesta spune ca Khushi e inovata de trecutul lui Arnav..desi nu vad cum...cred ca mai bine parinti lor...si probabil va fii povestea care va fii apoi dupa cea cu Shyam...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 26 Mar 2012, 11:04 pm

Skumpyk86 a scris:


da asa e..era altfel...ele arata cam in mare povestea serialului..
uite in acesta spune ca Khushi e inovata de trecutul lui Arnav..desi nu vad cum...cred ca mai bine parinti lor...si probabil va fii povestea care va fii apoi dupa cea cu Shyam...
Dar secventele astea chiar au fost...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 26 Mar 2012, 11:09 pm

petronela a scris:
Dar secventele astea chiar au fost...

imaginile da ..dar ce spune cel care vorbeste nu...in mare spune ca Khushi e vinovata de trecutul lui Arnav(deasta si arata acea imagine in care el stiga "mama"..apoi spune sa vedem daca exista iertare...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 26 Mar 2012, 11:13 pm

Deci titlul se traduce asa...Cum pot sa-ti ofer aceasta iubire ?...
atunci si firul povestii incep sa-l inteleg..nu are lagatura doar cu ..cealalta femeie cum aparuse la un momente dat..legat de Shyam...ce mai povestea e mult mai incalcita... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 26 Mar 2012, 11:16 pm

petronela a scris:Deci titlul se traduce asa...Cum pot sa-ti ofer aceasta iubire ?...
atunci si firul povestii incep sa-l inteleg..nu are lagatura doar cu ..cealalta femeie cum aparuse la un momente dat..legat de Shyam...ce mai povestea e mult mai incalcita... Smile Smile

e mult prea incurcata sad sad sad uneori...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 26 Mar 2012, 11:20 pm

petronela a scris:Deci titlul se traduce asa...Cum pot sa-ti ofer aceasta iubire ?...
atunci si firul povestii incep sa-l inteleg..nu are lagatura doar cu ..cealalta femeie cum aparuse la un momente dat..legat de Shyam...ce mai povestea e mult mai incalcita... Smile Smile

Cred ca asa ar fi mai bine...Deci de acum povestea devine mult mai incurcata si stii de ce ma tem Pedro sa nu se intample ca la Asi adica sa moara Anjali iar el s-o acuze pe Khushi de asta, dupa eep din seara asta cand au vorbit despre viata si moarte ca practic pe el asta la enervat cel mai mult ca Anjali i-ar da si viata ei lui Khushi si cand el stie ce fel de femeie e Khushi adica vrea s-o desparta de Shyam sa-l ia ea la apucat bazdragii.Parca am presimtire ca a cam dat de inteles ceva deci a prezis ceva toate astea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 26 Mar 2012, 11:28 pm

Ce ep naspa....m-am saturat de atat cearta...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 26 Mar 2012, 11:30 pm

iulianagl a scris:

Cred ca asa ar fi mai bine...Deci de acum povestea devine mult mai incurcata si stii de ce ma tem Pedro sa nu se intample ca la Asi adica sa moara Anjali iar el s-o acuze pe Khushi de asta, dupa eep din seara asta cand au vorbit despre viata si moarte ca practic pe el asta la enervat cel mai mult ca Anjali i-ar da si viata ei lui Khushi si cand el stie ce fel de femeie e Khushi adica vrea s-o desparta de Shyam sa-l ia ea la apucat bazdragii.Parca am presimtire ca a cam dat de inteles ceva deci a prezis ceva toate astea.
Nu m-am gandit la asta..dar daca asa se traduce titlul sa stii ca ceva grav se intampla intre ei doi..si din acele promo asa ar reiesi ca ceva ii desparte.. ca el si-ar fi dorit sa-i ofere dragostea lui, dar apare un obstacol...
Parca incepe sa-mi placa mai mult povestea..in afara de acele certuri stupide intre ei doi...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 26 Mar 2012, 11:33 pm

petronela a scris:
Nu m-am gandit la asta..dar daca asa se traduce titlul sa stii ca ceva grav se intampla intre ei doi..si din acele promo asa ar reiesi ca ceva ii desparte.. ca el si-ar fi dorit sa-i ofere dragostea lui, dar apare un obstacol...
Parca incepe sa-mi placa mai mult povestea..in afara de acele certuri stupide intre ei doi...

Si eu abia astept sa vad cu ce mai vin scenaristii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 26 Mar 2012, 11:34 pm

Skumpyk86 a scris:Ce ep naspa....m-am saturat de atat cearta...


Oy fruntea sus ca de acum incepe dansul. Smile Smile
Eu va spun noapte buna si vise placute. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 26 Mar 2012, 11:36 pm

iulianagl a scris:


Oy fruntea sus ca de acum incepe dansul. Smile Smile
Eu va spun noapte buna si vise placute. kiss kiss kiss
Noapte buna ! kiss
Tu pe cine vrei sa visezi ???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 26 Mar 2012, 11:37 pm

iulianagl a scris:


Oy fruntea sus ca de acum incepe dansul. Smile Smile
Eu va spun noapte buna si vise placute. kiss kiss kiss


nu imi mai place...ia trantit usa peste mana...nu mi-a placut deloc....cearta cearta si iar cearta......
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum