Serialesitelenovelet
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Andreea_Miha
tiberici
iulianagl
8 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 27 Mar 2012, 9:12 pm

petronela a scris:
Si mie mi-a placut de Anjali...
Tocmai ma uit si cu subtitrare..si rad singura cum se stramba Arnav cand o vede pe Panorama... Smile Smile


Aha....da a fost tare..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 27 Mar 2012, 9:22 pm

Skumpyk86 a scris:


ce frumusica e Anajli.... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516
interesant sa vedem continuarea.....
Bine, dar nu ai spus nimic ..vad ca nu prea ti-a placut episodul...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 27 Mar 2012, 9:22 pm

Bonjur dragalaselor!Si pe aceasta alee...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 27 Mar 2012, 9:23 pm

lica54 a scris:Bonjur dragalaselor!Si pe aceasta alee...
Bonjourica Lica !
Ce mai faci ? Cum te mai simti ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 27 Mar 2012, 9:32 pm

petronela a scris:
Bine, dar nu ai spus nimic ..vad ca nu prea ti-a placut episodul...

asa si asa...a fost amuzant...si dansul interesant...

mi-a placut idea in sine a bunici lui...dar el ii spune ca stii nu vreau dar fac pentru sora si ea la fel..apoi cand il vede pe Shyam iar se enerveaza ...parca obosesta atata cearta...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 27 Mar 2012, 9:41 pm

Traduc și eu de la min 10.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 27 Mar 2012, 9:42 pm

Skumpyk86 a scris:

asa si asa...a fost amuzant...si dansul interesant...

mi-a placut idea in sine a bunici lui...dar el ii spune ca stii nu vreau dar fac pentru sora si ea la fel..apoi cand il vede pe Shyam iar se enerveaza ...parca obosesta atata cearta...
Dansul interesant ...?? Parca a fost o lupta...nu un dans...
A fost amuzant,n-au avut timp sa se mai certe...au fost ocupati ...ea a fost simpatica ...incantata ca e intuneric si nu-i vede fata furioasa... Smile Smile
De maine incep cearta..azi au avut pauza...stii alterneaza... Smile Smile bine ca nu m-am mai enervat si astazi...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 27 Mar 2012, 9:44 pm

Anjali: Ringul de dans e liber deci să mergem, cupluri. Veniți.
Arnav: Ce este?
Khushi: Tu îmi dai mereu instrucțiuni. Sunt obișnuită cu asta. Tu îmi ceri ceva și eu nu știu ce să spun.
Arnav: Nu începe să visezi.
Anjali: Cum aș putea să visez despre noi?
Arnav: Fac toate astea doar ...
Khushi: O faci doar pentru sora ta. Nu-i așa? Nu doar tu, și eu o fac doar de dragul ei.

Anjali: Acum va trebui să mergeți toți în camerele voastre. Nu în camerele voastre ci în apartamentele pentru luna de miere.
Unchiul: Haideți dragilor, voi fi din nou însoțitorul vostru. Veniți. Hai dragule. Veniți, veniți. Nu fiți timizi.
Anjali: Mătușa, am uitat să-ți spun care e specialitatea apartamentelor pentru luna de miere. Sunt multe lumânări dar nu există lumină electrică. Și nici nu poți ieși afară.
Manorama: Chiar așa? Ai întrerupt curentul electric în camere de la panoul principal?
Anjali: Ceva de genul ăsta. Dar aerul condiționat funcționează.
Unchiul: Iată și telefoanele mobile ale celor patru. Poftim.
Anjali: Unchiule, ai încuiat camerele?
Unchiul: Bineînțeles.
Anjali: Acum nu au nici telefoane.
Manorama: D-nă manager, pot să spun că ați devenit foarte poznașă.

Khushi: Totul e atât de frumos.
Arnav: Au. Ce nai...
Khushi: Te-ai rănit? Bine. Până la urmă și-a primit pedeapsa.

Akash: Știi de ce-mi amintesc toate astea?
Payal: De ce?
Akash: De ajunul Anului Nou.
Payal: Mai întâi verifică dacă te poți ridica de pe scaun.
Akash: Pentru tine e distractiv?
Payal: Nu.
Akash: La fel ar fi trebuit să fie și în noaptea aceea. De asemenea, atunci când m-a bătut mătușa.
Payal: Nu.
Akash: Încă râzi?
Payal: Nu.
Akash: Ba da, râzi.

Khushi: Hai vino să mănânci ceva, vei avea nevoie, ca să fii 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754. Și te rog să nu te gândești că îmi pasă de dieta ta. Fac asta doar pentru cumnata. Apropo, cel mai mare avantaj al acestor lumânări e că nu sunt nevoită să-ți văd fața. Dar în ciuda acestui fapt pot să spun un lucru, cu siguranță acum te uiți cu furie la mine. Asta faci tot timpul. Hei, mai ușor, altfel se vor stinge lumânările.
Khushi: Ce-ai făcut?
Arnav: La naiba. Nu este curent.
Khushi: Ce? Dar se pare că în restul casei este curent.

Payal: Nu este curent doar în camerele noastre.
Akash: Ți-e frică? Ești ciudată. Mie îmi place foarte mult întunericul.
Payal: De ce? Pentru că nu trebuie să îmi vezi fața?
Akash: Nu. Pentru că nu vei putea să mă surprinzi în timp ce te privesc.

Arnav: Ce nai...
Khushi: Am fost încuiați în camere?
Arnav: Trebuie să fie planul romantic al surorii mele. Mai întâi nu e curent, iar acum și ușa e încuiată.
Khushi: Iar unchiul ne-a luat telefoanele.
Arnav: Fii atentă.
Khushi: Cum aș putea să văd după ce ai stins lumânările? Le-ai stins din cauza furiei. Există vreo cutie de chibrituri în cameră?
Arnav: Da, ar trebui să fie una. Am găsit.
Khushi: Mă duc să iau lumânările.
Mâna ta! Foc!


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Mar 27 Mar 2012, 10:45 pm, editata de 3 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 9:53 pm

narcisa a scris:Anjali: Ringul de dans e liber deci să mergem, cupluri. Veniți.
Arnav: Ce este?
Khushi: Tu ești cel care-mi dă mereu instrucțiuni. Sunt obișnuită cu asta. Tu îmi ceri ceva și eu nu știu ce să spun.
Arnav: Nu începe să visezi.
Anjali: Cum aș putea să visez despre noi?
Arnav: Fac toate astea doar ...
Khushi: O faci doar pentru sora ta. Nu-i așa? Nu doar tu, și eu o fac doar de dragul ei.


Ok, daca ai nevoie de ajutor? kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 10:04 pm

Ce dans... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 10:05 pm

Mama astia le-au incuiat si usile sa vezi cum ard aia doi ca puiii de potarniche.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 10:07 pm

Smile Smile Smile Chote n-are simtul orientarii in intuneric ai vazut ce usor s-a ratacit?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 27 Mar 2012, 10:08 pm

iulianagl a scris:Ce dans... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516
Ai vrut sa spui ..ce lupta corp la corp...mai mult zbura pe langa el... Smile 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 10:13 pm

petronela a scris:
Ai vrut sa spui ..ce lupta corp la corp...mai mult zbura pe langa el... Smile 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516

A dansat a la nervi.Nu stii ca si Maan a facut asta cu Geet?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 10:14 pm

Dar ce decolteu frumos are Khushi.Mor dupa el. 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 27 Mar 2012, 10:15 pm

iulianagl a scris:

A dansat a la nervi.Nu stii ca si Maan a facut asta cu Geet?
Aici... a fost mai ..de luna de miere... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 27 Mar 2012, 10:17 pm

iulianagl a scris:Dar ce decolteu frumos are Khushi.Mor dupa el. 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516
Am vazut si eu decolteul si l-am admirat dar ..nu am fost singura..
a fost admirat la lumina..chibritului... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 10:17 pm

petronela a scris:
Aici... a fost mai ..de luna de miere... Smile Smile


Pai mai a fost luna de miere mai dar numai miere n-a fost, o sa iasa si o frigaruie din cate se vede. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 10:18 pm

petronela a scris:
Am vazut si eu decolteul si l-am admirat dar ..nu am fost singura..
a fost admirat la lumina..chibritului... Smile


E mai frumos asa adica mai romnatiik. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 10:20 pm

Hai ca-i sta bine lui Chotanel cum danseaza ar trebui s-o faca mai des, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 27 Mar 2012, 10:23 pm

Deci au toate ingredientele..dans miere.. lumanari.. chibrituri...decolteu...frigarui...si ne plangeam ca nu avem diversitate... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 27 Mar 2012, 10:24 pm

iulianagl a scris:Hai ca-i sta bine lui Chotanel cum danseaza ar trebui s-o faca mai des, nu?
Sa stii ca as vrea sa-l vad mai des dansand...
Mie Guru imi placea mult cum dansa... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 10:27 pm

petronela a scris:Deci au toate ingredientele..dans miere.. lumanari.. chibrituri...decolteu...frigarui...si ne plangeam ca nu avem diversitate... Smile Smile


Si ne mai plangem degeaba.Uite aici la ei distractie. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 10:28 pm

petronela a scris:
Sa stii ca as vrea sa-l vad mai des dansand...
Mie Guru imi placea mult cum dansa... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516


Si mie dar vezi tu ca trebuie sa aibe si perechea potrivita.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Mar 2012, 10:37 pm

Stii ce mi-ar placea sa vad un tango intre ei doi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum